The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Tisztelt Érdeklõdõ!
Tekintettel a friss bejelentésre, kis türelmét kérjük, amíg a magyar képviselettõl megkapjuk a hivatalos információkat a kiadásokról és azok paramétereirõl. Kérjük ezzel kapcsolatban kísérje figyelemmel honlapunkat.
Megértését köszönjük!
The gods have disconnected you ...
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Kicsit sajnálom õket, ha nincs az amazonos baki, gondolom szépen felépítették volna az egészet, így meg puff, ki kellett rakni.
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
The gods have disconnected you ...
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
@facepalm
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
Nem túl eredeti az alap, de megteszi. Viszont ahogy más kommentben írtad is, ez a rassz-alapú frakciósodás amúgy is elég ingatag logikai lábakon áll, már a párosításokat értve ezalatt. Valószínûleg egyszerûen csak nem tudtak jobb ideológiát kitalálni arra, hogy milyen alapon legyenek open world pvp-ben szétválasztva az oldalak? Innentõl az, hogy bármely faj bárhol indulhat, úgy érzem csak jót tesz ennek az egésznek.
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Ezzel nincs is gond, sõt. A TES sorozat a szabadságról szól, arról, hogy azt csinálsz amit akarsz. Ezért volt furcsa már az elején ez az erõszakkal kialakított három szövetség. Kaptunk rá egy összefércelt, de idõvel elfogadott magyarázatot, megszoktuk, hozzászoktunk. A gond ott van - számomra legalábbis, de ahogy látom, másnak is -, hogy bár az alapfelállás megmarad, szembe megy mindennel, ami eddig volt 10 hónap alatt.
Mert a háború az háború, és az életben is mindkét oldalon szokott lenni olyan katona, aki a sajátjai ellen vonul (okokat hagyjuk, az elvi kérdéstõl a mocskos anyagiakon át bármi lehet az ok), csak itt most eddig errõl nem volt szó.
Hibás a döntés idõzítése, nem vitás. Mert maga a döntés jó, de így kellett volna KEZDENI az egészet. Legyen három választható Szövetség, mindenki oda megy ahova akar, azzal a fajjal, amivel akar, és hajrá. A motivációt ennek megfelelõen kellett volna kialakítani (mert Ayrenn ember ellenssége pl vicces az esetben, ha Nordok vagy Redguardok szolgálják), stb. Nem lett volna gond.
Az Imperial faj, mint bonus a CE verzióhoz pedig nem más, mint egy faszság. Még akkor is, ha elõrendelõként mi csak "örülhetünk" ennek, de maga az elv és a döntés hibás.
Az a baj az ESO-val, hogy kiváló játékot készítenek - béta alapján mondjuk/mondom -, de néha olyan döntéseket hoznak, hogy az ember csak pislog. És ez pont elég ahhoz, hogy megint errõl szóljon az egész "zinternet", ne pedig más, kellemesebb hírrõl. Persze, idõvel kifullad mindenki, és elhallgatnak az emberek, ugyanúgy meg fogják venni a játékot - de minek kell folyamatosan ilyen idióta döntéseket hozni? Sosem fogom megérteni.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
ZYEFBC-OGM8B0-ORD6W1 kód hozzá én még várok vele pár napot lehet magyar oldal is beindul lassan
Lehet ez csak nekem erdekes. 😄
Lore szempontjabol szerintem nem anyira veszes, hisz ebben a korban is elt mar minden faj mindenhol. Lehet magyarazni hogy nem a fajaval tart hanem az otthonaval.
Pre-ordernel kicsit erdekes, hogy altalaban a digital pre-vel egyutt a boltokban is megjelenik, itt valahogy nem ezt latom.
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ha van a klánnak elfoglalt objektuma Cyrodiilben, akkor persze más a helyzet, mert azt bárki látja, de addig nálam legfeljebb az lesz, hogy ha több klánba is belépek a kereskedelem miatt, ezek boltjaiba rakom be, ha nálunk nem kell senkinek.
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Persze 50-es szinten gondolom itt is meglesz az, hogy nem tud az ember mit kezdeni a pénzével, ez szinte mindenhol elõjön. Low lvl szinten mindenesetre örültem minden fillérnek 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
ha jól látom, ebben a pillben van globális 25%-os kód, ez: 1WDO6K-KWDFJQ-U1E7AI
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
A káosszal egyetértek, ott van ugye a tegnap említett lore-felrúgás, ráadásul már hozzászoktattam magam a dunmer léthez, most meg itt van a lehetõségek tárháza vááá, mit tegyek... 😄 😉 (first world problems rlz)
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)