The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BoneDragon
#5884
Ez #5700 erre akart menni...

BoneDragon
#5883
Ha nem lenne ott a neve ki se találnám, hogy ez elder scroll... Túl sokat akart a szarka érzésem van a videóval kapcsolatba. Nem tudom mi epic nektek ezen, de én 3 perc után meguntam. 😊

#5882
Cdgalaxis valasza:

Tisztelt Érdeklõdõ!

Tekintettel a friss bejelentésre, kis türelmét kérjük, amíg a magyar képviselettõl megkapjuk a hivatalos információkat a kiadásokról és azok paramétereirõl. Kérjük ezzel kapcsolatban kísérje figyelemmel honlapunkat.

Megértését köszönjük!
Ahet
#5881
Persze, hogy nem. Sõt! Mivel elviekben bõvíthetõ lesz a normál verzió erre az explorer + imperial csomagra ... szépen összemossák majd a kettõt, és fennen emlegetik majd, hogy mégis van benne shop. <#vigyor2>

The gods have disconnected you ...

#5880
Jo lenne tudni, ok talan tudnak valami ertelmest is mondani a lehetosegekrol. 😊
PiszkosFred
#5879
Csak remélni tudom, hogy nem a cenega, vagy ha igen, akkor fejlõdtek, mert - nem akarom õket bántani - de, amita Skyrim DLC-kkel mûveltek, az kriminális volt.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5878
Fred nem tudod ki a magyar forgalmazo?
#5877
Ezt sem fogják lemosni, a shopot sem mosták le még, meg szoktam nézni a hírek alatti FB-kommenteket, minden második random hater egyik fõ érve, hogy "deleszingémbótismérkellhavidíjherpderp"...

Kicsit sajnálom õket, ha nincs az amazonos baki, gondolom szépen felépítették volna az egészet, így meg puff, ki kellett rakni.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5876
Nagyon reménykedtem..de most sem lessz betázás..
PiszkosFred
#5875
Hát hja, a kommunikációban nincs mindig összhang, az kétségtelen. Erre a legjobb példa a szerencsétlen "ingame store" kifejezés és az azt követõ hiszti, amit utána hetekig tartott kimagyarázni. Most meg ez. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5874
Olyanokat mondott, hogy sirva rohogtel volna Te is. 😄
#5873
100 euró lesz, ki van írva, szóval csak a nullákat számolta el. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5872
Elvben pont erre szolglna a pre-order, hogy felmerik az erdeklodest hogy kb. menyi CE kell. Minden jateknal eljatszak hogy a CE limitalt aztan 2 hettel a megjelenes utan meg mindig lehet venni.
Ahet
#5871
Az elmúlt események fényében ... Terveztek õk egyáltalán valamit? Mert olyan színezetet kapnak a bejelentéseik, mintha ad-hoc jelleggel történnének. <#vigyor2>

The gods have disconnected you ...

PiszkosFred
#5870
Lesz az itthon is, mindig szokott lenni. Max elkapkodják a CE-t, mert nem mernek annyit behozni - érthetõ okokból -, mint amennyi kellene. Ez az egész preorderes bejelentés szerintem nem úgy alakult, ahogy a Bethesda tervezte (mint kiadó), kellett hozzá az Amazonos baki is elõzõ nap 😊 Egy kicsit bõvebb magyarázat nem ártott volna, hogy mi ez, és fõleg, mi várható még, a bonusok és extrák miatt.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5869
576-nal 1000 euros arrol beszeltek (a szobros CE-ne), itt koszontem meg az informaciot. 😊)
#5868
Probaltam erdeklodni itthoni arusitasrol (jokat rohogtem) lehet hogy Ausztriabol szerzem be. 😊
PiszkosFred
#5867
Tiber Septim*

@facepalm

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#5866
Folytatni a sztorit nem lehet, mert azt a Bethesda fogja 2018 környékén. Csak elõzményt lehetett, ami megint necces, mert a TES sorozat egyik - mindenki által elismert - jellemzõje, hogy iszonyat mennyiségû lore található a játék könyveiben, tekercseiben, meséiben. Ezek pedig már felépítettek egy kerek egész történelmet - lásd fenti linken a TTT-t) -, vagyis fix és minimálisan korrigálható/módosítható. Két idõsík van, amikor senki sem tudja, mi történt pontosan, ezek egyike az ESO idõszaka, az Interregnum. Errõl csak annyit tudni, hogy egymásnak estek a népek és minden héten más volt a Császár - kis túlzással. Ezt a káoszt/korszakot zárja le a mindenki által ismert Tiper Septim, az egyik leghíresebb Dragonborn, aki megalapítja majd a következõ Birodalmat, a Septim dinasztiát (amely a TES IV Oblivion végéig kitartott).

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5865
Mar irtam, de lehet sima uzleti fogas, mivel lehet csak pre vasarlassal kapod ezt a bonuszt. Igy elerik hogy 2 honappal a megjelenes elott sokan megveszik a jatekot.
#5864
Na, párhuzamosan csak ugyanoda jutottunk. Az ötlettelenség vagy a hibás döntések túl korai publikálása ide vezet.

Különc
#5863
Mellõzve minden trollkodást, de úgy hogy én is meg akarom venni a játékot engem aggaszt ez a dolog, ráadásul ugye MMO szempontjából friss hús ez a csapat, valószínû lesz még jó pár ilyen döntésbeli konfliktus a fejlesztõk és a community között.

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#5862
Ezt mindig ugyanaz okozza, mégpedig hogy az USA-ban nincs áfa, plusz kisebb arányban megóvják magukat az árfolyamkülönbség esetleges negatív hatásától.

#5861
Szerintem a faji korlattal azt probaltak elerni hogy legyen egyensuly a frakciok kozott. Igy viszon fene tudja mi lesz. 😊
Count Adyn
#5860
Nekem még csak a Breton sorci vagy Dunmer Nightblade ig sikerült leszûkíteni a terveimet a végsõ döntés nehéz lesz😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#5859
Köszi a gyorstalpalót!
Nem túl eredeti az alap, de megteszi. Viszont ahogy más kommentben írtad is, ez a rassz-alapú frakciósodás amúgy is elég ingatag logikai lábakon áll, már a párosításokat értve ezalatt. Valószínûleg egyszerûen csak nem tudtak jobb ideológiát kitalálni arra, hogy milyen alapon legyenek open world pvp-ben szétválasztva az oldalak? Innentõl az, hogy bármely faj bárhol indulhat, úgy érzem csak jót tesz ennek az egésznek.

#5858
Ha ezt mailben kaptad, mint speckó ESO-discountot, akkor egyedi, csak a te GMG-accodon használható.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#5857
"Lore szempontjabol szerintem nem anyira veszes, hisz ebben a korban is elt mar minden faj mindenhol. Lehet magyarazni hogy nem a fajaval tart hanem az otthonaval."

Ezzel nincs is gond, sõt. A TES sorozat a szabadságról szól, arról, hogy azt csinálsz amit akarsz. Ezért volt furcsa már az elején ez az erõszakkal kialakított három szövetség. Kaptunk rá egy összefércelt, de idõvel elfogadott magyarázatot, megszoktuk, hozzászoktunk. A gond ott van - számomra legalábbis, de ahogy látom, másnak is -, hogy bár az alapfelállás megmarad, szembe megy mindennel, ami eddig volt 10 hónap alatt.

Mert a háború az háború, és az életben is mindkét oldalon szokott lenni olyan katona, aki a sajátjai ellen vonul (okokat hagyjuk, az elvi kérdéstõl a mocskos anyagiakon át bármi lehet az ok), csak itt most eddig errõl nem volt szó.

Hibás a döntés idõzítése, nem vitás. Mert maga a döntés jó, de így kellett volna KEZDENI az egészet. Legyen három választható Szövetség, mindenki oda megy ahova akar, azzal a fajjal, amivel akar, és hajrá. A motivációt ennek megfelelõen kellett volna kialakítani (mert Ayrenn ember ellenssége pl vicces az esetben, ha Nordok vagy Redguardok szolgálják), stb. Nem lett volna gond.

Az Imperial faj, mint bonus a CE verzióhoz pedig nem más, mint egy faszság. Még akkor is, ha elõrendelõként mi csak "örülhetünk" ennek, de maga az elv és a döntés hibás.

Az a baj az ESO-val, hogy kiváló játékot készítenek - béta alapján mondjuk/mondom -, de néha olyan döntéseket hoznak, hogy az ember csak pislog. És ez pont elég ahhoz, hogy megint errõl szóljon az egész "zinternet", ne pedig más, kellemesebb hírrõl. Persze, idõvel kifullad mindenki, és elhallgatnak az emberek, ugyanúgy meg fogják venni a játékot - de minek kell folyamatosan ilyen idióta döntéseket hozni? Sosem fogom megérteni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

drop
#5856
25% kedvezmény it
ZYEFBC-OGM8B0-ORD6W1 kód hozzá én még várok vele pár napot lehet magyar oldal is beindul lassan

#5855
Az a furcsa hogy nem a megszokott pre-order van, ahol lenyegeben egy foglalot fizetsz, hanem csak teljes aru jatek elovetele.
Lehet ez csak nekem erdekes. 😄
#5854
Wow-ban lvl 35on volt mar penzem mountra, csak tudni kellett mit kell kraftolni. 😊

Lore szempontjabol szerintem nem anyira veszes, hisz ebben a korban is elt mar minden faj mindenhol. Lehet magyarazni hogy nem a fajaval tart hanem az otthonaval.

Pre-ordernel kicsit erdekes, hogy altalaban a digital pre-vel egyutt a boltokban is megjelenik, itt valahogy nem ezt latom.
j0nNyKa
#5853
nem, egy webshopban ahol csak digitálisan tölthetõ játékok vannak, nincs digitális teso verzió 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#5852
Max. ötben, és mivel crossfaction guildek lesznek, Exppack nélkül is lehet egy guildben egy Ork, egy Altmer és egy Dunmer úgy, hogy mindhárman külön-külön frakcióhoz tartoznak. Preorderrel már azonos szövetségben is (amit továbbra sem bírok megemészteni, de ez már legyen az én bajom 😊).

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#5851
Akkor linkeled csetre, akinek kell annak meg küldöd mailben. Vagy berakod a guild BANK-ba, nem a STORE-ba. Most sem csinálod másként.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#5850
Hát, vanilla wowban napokig Desolaceban grindeltem a bal felsõ sarokban lévõ szigeten a nagákat lvl40-42 körül (aránylag sok 40silveres bunkót dobtak), hogy az akkori elsõ mountomat megvegyem 😊 Allyként! Néha ráült a fejemre egy-egy viccesebb kedvû horda, de ezt leszámítva legalább nem volt zsúfolt a hely, és tudtam nyugodtan grindelni a mountért. Volt is öröm, amikor megvettem.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5849
Egyszerre több guildben is lehetsz? o.O
#5848
Nem erre értettem a faji skillt hanem úgy vegyek meg egy CE-t, hogy nem is tudom milyen bónuszt kapok az imperial-al. Kissé zsákba macska ez szerintem.
#5847
Ez így van, csak az a bajom vele, hogy alapesetben klántársak látják, nekik meg nem adom pénzért. 😞

Ha van a klánnak elfoglalt objektuma Cyrodiilben, akkor persze más a helyzet, mert azt bárki látja, de addig nálam legfeljebb az lesz, hogy ha több klánba is belépek a kereskedelem miatt, ezek boltjaiba rakom be, ha nálunk nem kell senkinek.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5846
Ennek mondjuk örülök, hogy wow módra nem fogok alap karakterrel ezer goldokkal szaladgálni. Igen is kelljen megdolgozni azért a mountért, ne adjanak mindent a játékos szájába egybõl. Emlékszem vanilla wow-ban mekkora presztízsnek számított annó ha valakinek 40-es mountja, vagy akár földig érõ köpenye! volt <#vigyor2>

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#5845
itt van digital verzió?
#5844
Nyugi apa! 😊 Tuti, hogy jó ideig pénzszûkében leszel. 😊
PiszkosFred
#5843
Van ilyan fícsör, csak nincs aukciós rész benne, vagyis nincs licit, simán csak "buyout" és kész. Berakod az árudat a boltba, megszabod, hogy mennyit akarsz (nyersanyag áron, vagy alávágva a konkurenciának, vagy ritka item lévén határ a csillagos ég, stb - rajtad áll), aztán várod, hogy vki megvegye.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#5842
AH helyett van guildstore és publikus guild store, ott aztán lehet majd költeni a pénzt. Egyébként nagyon nehezen jön a pénz, bétában esélyem sem volt megszerezni lvl15 körülre a mountot, mert a fele pénz sem tudtam összeszedni crafting és egyéb pénzbe kerülõ elfoglaltságok mellett. A fast travel is pénzbe kerül, ha nem Wayshrine mellett állsz, a "retalent" is, a repairt sem árt használni, apróságok, de viszik azt a kevés pénzt, mint a fene. És akkor a soulgemekrõl - amelyek nem potyognak tonnaszám -, nem is beszéltünk, az is jó, ha van nálad pár darab, töltött vagy töltetlen, az is pénzbe kerül.

Persze 50-es szinten gondolom itt is meglesz az, hogy nem tud az ember mit kezdeni a pénzével, ez szinte mindenhol elõjön. Low lvl szinten mindenesetre örültem minden fillérnek 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5841
Nincs AH? Ez nekem is új. Akkor hogyan alakul majd a játék gazdasága?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

j0nNyKa
#5840
folyamatosan vannak voucher kódok, pl. ezen a weblapon lehet sasolni
ha jól látom, ebben a pillben van globális 25%-os kód, ez: 1WDO6K-KWDFJQ-U1E7AI

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

j0nNyKa
#5839
nordként eliszom minden petákomat, problem solved

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5838
hol lehet szerezni kedvezményt ?
#5837
Nos, minden egyes craftmozdulat pénzbe kerül. A vendorárak horribilisek. Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy ez a ló csak alapló (a játékban 17200 gold), a "fejlettebb" 42000 gold... PvP-ben a szerkentyûk pénzbe kerülnek stbstb. Ráadásul nem túl nagy a gold droprate-je.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5836
azt szeretném kérdezni a bétázóktól , tájékozottabb emberektõl , hogy mt lehet majd a pénzzel itt csinálni ha nincs AH ? Így hogy lóra sem kell költeni ha CE vesz az ember , akkor mit csinálsz vele ??
#5835
A faji skillek nem adnak olyan pluszt, hogy igazából számítsanak, fõleg nem max szinten. Emiatt felesleges aggódni szerintem.

A káosszal egyetértek, ott van ugye a tegnap említett lore-felrúgás, ráadásul már hozzászoktattam magam a dunmer léthez, most meg itt van a lehetõségek tárháza vááá, mit tegyek... 😄 😉 (first world problems rlz)

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)