The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
The Elder Scrolls Online (gepigeny.hu)
Nevetséges amit egyesek összehordanak 😄
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The gods have disconnected you ...
Bár még mindig bízok benne, hogy sokat ittam hétfõn, és hamarosan felébredek egy k*** nagy fejfájással, de Explorer pack nélkül...
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The gods have disconnected you ...
Nem próbáltam sokat a belsõ nézetet, de engem nem zavart, szerencsére. Viszont MMO-ban szerintem öngyilkosság harc közben. Nézegetni, turistáskodni jó.
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The gods have disconnected you ...
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
bar erdekes, itt a tesonal nem ereztem ilyesmit (es wildstarnal is irtak ezt sokan forumon, bar ott a hirtelen szinvaltozasok miatt volt inkabb, nem a FOV miatt) - na en ott sem tapasztaltam ezt
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Az FOV szöget a DocumentsMy GamesSkyrim folderben található Skyrim.ini file szerkesztésével tudod csak neked megfelelõre belõni vagy pl. in-game konzolból az “FOV 90″ értékkel.
Skyrim.ini-ben
A fentinél magasabb FOV szög is használható, de mivel szélesebb szögben látsz, jobban terheli a géped, és torzulhatnak, megnyúlhatnak a geometriai formák, valamint a karaktered keze is érdekesen jelenhet meg, viszont várhatóan nem fájdul meg a fejed, nem szédülsz, stb.
Egyébként ma már elvárás minden belsõnézetes játéknál az FOV menübõl történõ beállítása.
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
The gods have disconnected you ...
http://www.greenmangaming.com/
javasolt proxyn keresztûl belépni😊 bónusz dollárokért és nem euróért😊
köszi Nephin a helpet! sikerült
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ez uj vilag/nemzeti huncutsag, minden szar nem jatszom/nezem mert aztateremburajat nekije ma' na ma'. De persze nezi jatszik vele.
Konyves boltban mindig orulok amikor 20-on eves embert latok, mert azert meg talan van remeny. 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
@Johika: ez az egyik, amit nagyon nem értek a hatereknél: soha nem mondta a ZOS, hogy ez egy überforradalmi cucc lesz, csak azt, hogy egy multi TES, mégis folyton számonkérik, hogy "dehát semmi forradalmi meg újítás nincs benne" - ráadásul ennek ellenére szerintem van, lásd guildshopok, megaszerver stb.
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Döntött a Fed, dõl a forint:
Elszállt a magyar valuta, 312 felett is járt a forint euróárfolyama, és még most is 308 fölött van. Az amerikai jegybank tegnap esti lépése után elszabadult a piac.
Magyarország egyelõre kevéssé célpontja, inkább csak elszenvedõje a pénzpiacok átrendezõdésének - mondja a forint gyengülésével kapcsolatban Török Zoltán. A Raiffeisen vezetõ elemzõje szerint a spekulánsok most még csupán kóstolgatnak minket, de a helyzet bármikor megváltozhat, tovább súlyosbodhat.
A kopkodes divat es a negativ reklam is reklam. 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
De: el kell adni pre ordet, es lehetoleg minnel tobbet. Majd kijon hogy elso nap n ember megvette es minden hu de jo. Az ahogy elindult az vicces, de ezt ra lehet fogni hogy a ceg elso MMO-ja es a tapasztalat hianya.
Kiderul aprilisban, hogy mi lesz a storeban.
Az, hogy más mmoban így van, nem kérdéses. És ezzel nincs is baj, aki megveszi a full extrás autót drágábban, az kapjon is bele olyan extrákat, amelyek a fapados, olcsóbb verzióban nincsenek. Csak akkor a gyártó ne azzal reklámozza a dolgokat, hogy mindkét verzió mindenben azonos, csak tankolni kell beléjük, és az élmény ugyanaz 😊 Aztán kiderül, az egyikben van klíma, meg napfénytetõ meg egy felfújható gumicsalád a hátsó ülésen, hogy a családi sávban is tudj vele haladni, ha sietsz...
Részemrõl csalódtam, mert megint elkapkodott és nem egyeztetett döntésnek látom az egészet, fõleg ahogy lekommunikálták.
Továbbra is várom és, az elsõk között vettem meg a digit impet, és adtam le a rendelést a dobozos impre is, és ez a megoldás a bétában tapasztalt nagyszerû élményeimet nem módosítja, de na... csak furcsa ez így. Szerintem.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Iceakos remélem ráugrik majd a gamecardokra. 😊
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
iceakost pl. biztos megvarom
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
A mohának mindig a déli oldala fás!