The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5985
Vessetek egy pillantást erre a fórumra:
The Elder Scrolls Online (gepigeny.hu)
Nevetséges amit egyesek összehordanak 😄

PiszkosFred
#5984
Mesélte Nephin, de szerintem az volt a para korszak. Elõtte és utána is nyilatkozták, hogy lesz. Direkt hangsúlyozták, hogy bár sosem találkozhattok, de legalább nem szakadnak szét a "haverok", mert lehetnek egy guildben. Sõt, kérdés is volt a Cyrodiili meetingrõl, amire írták, hogy nem lehet ugyanaz a Campaign. A crafting volt a másik ok, a style-ok, amelyeket úgy tudtál volna megtanulni, hogy másik két szövetségbõl szerzel be árut, guild storen keresztül.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Ahet
#5983
Pedig az eddigi kommunikációjuk tapasztalatai alapján, benne van a kalapban. <#vigyor2>

The gods have disconnected you ...

PiszkosFred
#5982
Szerintem a háború dúlta Ebonheart területekrõl lesz pár ember, aki átköltözik a kissé kellemesebb klímával rendelkezõ Aldmeri vagy Daggerfall területre. A tengerpart mégis csak tengerpart 😊

Bár még mindig bízok benne, hogy sokat ittam hétfõn, és hamarosan felébredek egy k*** nagy fejfájással, de Explorer pack nélkül...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Ahet
#5981
Hmm... Ez most számomra új infó. Bennem még az maradtam meg, amit Londonban kaptunk válaszként a "direkt" kérdésre, hogy nem lesznek ilyen guildek.

The gods have disconnected you ...

#5980
Az mekkora botrány lenne, ha ezt úgy értették, hogy tessék, preorderelj és mehetsz a guilddel instázni bármilyen fajjal. 😄 (Csak viccelek. Remélem.)

Nem próbáltam sokat a belsõ nézetet, de engem nem zavart, szerencsére. Viszont MMO-ban szerintem öngyilkosság harc közben. Nézegetni, turistáskodni jó.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5979
Szerintetek melyik frakcio lesz igy a legnagyobb letszamu?
PiszkosFred
#5978
Az már fél éve be lett jelentve a crafting miatt fõleg. Aztán volt némi megingás a PVP exploitok miatt, de arra is találtak megoldást. A legutolsó infó alapján továbbra is van cross faction guild az ESO-ban, sõt, ezzel kapcsolatban volt a hír - ami utólag már több mint vicces -, hogy a PVE események (raidek, dungeonok) érdekében eltörlik a korlátokat, és esetleg egy guildbe tartozó Bosmer, Dunmer és Ork is mehessen együtt "instázni".

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Ahet
#5977
Most, hogy ez a szabad faj választás bármilyen szövetségen belül kibukott ... vajh magával vonzza, a cross-faction klánok létét?

The gods have disconnected you ...

j0nNyKa
#5976
hu mondjuk fps nezetet kb ki sem probaltam, lehet (vagyis akkor biztos hogy) ott ez jobban elojon

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#5975
én is*

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#5974
Olvastam én a kommentet tegnap. Sajnos ESO-ban nem lesz csuszka FOV-ra. Legalábbis, eddig minden kérdésre nemleges válasz érkezett.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5973
jaja WildStar-nak a színvilága engem is kikészít😄 tiszta epilepszia orgia😛

#5972
én 5 percig nem tudtam FPS-ben maradni:S

j0nNyKa
#5971
emlekszem mikor anyamek eltiltottak a szamitogeptol, mer vagy 2 napig rosszul voltam az outcast cimu jatektol 😊
bar erdekes, itt a tesonal nem ereztem ilyesmit (es wildstarnal is irtak ezt sokan forumon, bar ott a hirtelen szinvaltozasok miatt volt inkabb, nem a FOV miatt) - na en ott sem tapasztaltam ezt

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5970
Ez a tünet általában azoknál a first person játékoknál jelentkezik, amikben a field of view (FOV) értéke túl alacsonyra van állítva. A Skyrim FOV 65 fokra van alapból beállítva, ami ugyan kedvez a konzolos optimalizálásnak, mert kevesebbet kell renderelni, viszont oldalra nem látsz elég nagy szögben, ami bezártságérzetet, szédülést, fejfájást eredményezhet nagyon sok embernél. 65 fok valóban nagyon alacsony az emberi szemnek és agynak, és ahol ilyen értékre van belõve az FOV, rendszerint belsõ nézetes játék után sokan panaszkodnak arra, amit te is írtál.

Az FOV szöget a DocumentsMy GamesSkyrim folderben található Skyrim.ini file szerkesztésével tudod csak neked megfelelõre belõni vagy pl. in-game konzolból az “FOV 90″ értékkel.

Skyrim.ini-ben alatt a következõ értékkel próbálkozhatsz:



A fentinél magasabb FOV szög is használható, de mivel szélesebb szögben látsz, jobban terheli a géped, és torzulhatnak, megnyúlhatnak a geometriai formák, valamint a karaktered keze is érdekesen jelenhet meg, viszont várhatóan nem fájdul meg a fejed, nem szédülsz, stb.

Egyébként ma már elvárás minden belsõnézetes játéknál az FOV menübõl történõ beállítása.

#5968
Nincs most béta

Különc
#5967
Streamet mikor tolod?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#5966
C2Duo, 4 GB RAM, HD4670, Win7 32 bit, 1280*1024-en médiumon, minden effekttel, bekapcsolt élsimítás stb., médium árnyékkal simán ment PvP-ben is és még szép is volt. Jól van optimalizálva.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

j0nNyKa
#5965
volt leirva rengeteg konkret pelda, nincsen gond az optimalizalassal. 100 koruli jatekos egymast uti pvpn, ott se. mashol se. pont.

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Fehercsoki
#5964
Konkrét példa jobb lenne azért, sokféle gép volt 3-4 éve😊

#5963
ha ellõtte valaki jelezzen vissza pls! thx 😊

#5962
3-4 éves gépeken full maxon maxon fut😊

Fehercsoki
#5961
Milyen a gépigénye? Bétás tapasztalatok? Papíron elég alacsony viszont azért tartok tõle mert MMOk általában nincsenek jól optimalizálva.

Ahet
#5960
Pontosabban a lényeg a proxyn keresztül való _aktiváláson_ van. (:

The gods have disconnected you ...

drop
#5959
Én azért komolyan félek etöl a szabadon választhato frakcio dologtol kiváncsi leszek nem fogja felrugni a pvp viszonyokat mert minek a 3 frakcio akor (tabletrol irok bocs)vagy inkább ha beteték a szabadon választhatoságot akkor csak mondjunk 50 szint meglépve kéne engedni és 50+területre már meg is lenne a frakciováltás értelme

#5958
25% off-os kód akit érdekel: Z47X4-NMR2L-6JSJF -->
http://www.greenmangaming.com/


javasolt proxyn keresztûl belépni😊 bónusz dollárokért és nem euróért😊

köszi Nephin a helpet! sikerült

#5957
benéztük...,mert azt mondták még hét elején,hogy fixen bekerülnek a kövi bétába a múltkori emberkék ami nagyon hamarosan jön:S erre mi automatikusan erre a hétvégére gondoltunk😛 hát nem jött be....😊)) de legalább aki bent van az bent is maradt😄

PiszkosFred
#5956
Naqyon úgy fest (99.9%), hogy nem.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5955
Lesz béta ezen a hétvégén? Van vkinek belépési permissziója, amit nem átallana kölcsönadni egy-két kipróbálás erejéig, természetesen sírig üldözõ hála meg miegymás terhe mellett?

#5954
😊 Bocs nem akartam indiszkret lenni. 😊
#5953
Tudod nekik a "divat mondja meg hogy ki vagy". 😊

Ez uj vilag/nemzeti huncutsag, minden szar nem jatszom/nezem mert aztateremburajat nekije ma' na ma'. De persze nezi jatszik vele.
Konyves boltban mindig orulok amikor 20-on eves embert latok, mert azert meg talan van remeny. 😊
PiszkosFred
#5952
Négy példányt lesz összesen, hogy pontos legyek 😊 A privát jellegû dolgokra nem kitérve (sorry), a weboldal szerkesztésében segítõknek anno megígértem, hogy többek között állom az ESO-t nekik, cserébe az idõért és energiáért, amelyet az oldalra (és valahol "rám") áldoztak. A negyedik pedig megy (nász)ajándékba, bár egyelõre még kérdéses, hogy mikor adjam át 😄 (elõtte, utána?)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5951
Matolcsybácsi még kétszer kinyitja a száját és 340 lesz az euró, szóval gondold meg. Persze az ellenkezõje is lehet, csak nem erre mutat az irány, sajnos.

@Johika: ez az egyik, amit nagyon nem értek a hatereknél: soha nem mondta a ZOS, hogy ez egy überforradalmi cucc lesz, csak azt, hogy egy multi TES, mégis folyton számonkérik, hogy "dehát semmi forradalmi meg újítás nincs benne" - ráadásul ennek ellenére szerintem van, lásd guildshopok, megaszerver stb.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5950
Most nezem, hogy vettel digit is meg dobozost is. Asszonnyal fogod jatszani vagy viszel magaddal egy heal/tank botot? 😊)

#5949
mindenképp várni kell a vásárlással:

Döntött a Fed, dõl a forint:
Elszállt a magyar valuta, 312 felett is járt a forint euróárfolyama, és még most is 308 fölött van. Az amerikai jegybank tegnap esti lépése után elszabadult a piac.

Magyarország egyelõre kevéssé célpontja, inkább csak elszenvedõje a pénzpiacok átrendezõdésének - mondja a forint gyengülésével kapcsolatban Török Zoltán. A Raiffeisen vezetõ elemzõje szerint a spekulánsok most még csupán kóstolgatnak minket, de a helyzet bármikor megváltozhat, tovább súlyosbodhat.

#5948
Igen jo lenne, szerintem az is lesz mert a TES erzest visszaadja, nem igertek MMO reformot, sem semmi hasonlo divatos marhasagot. Ha tartjak a 4-5 hetes tartalom hozzaadast, akkor sokaig el lehet vele jatszani.
A kopkodes divat es a negativ reklam is reklam. 😊
PiszkosFred
#5947
Csak szeretném, ha sikeres lenne annyira a játék, hogy a következõ single TES-ig legyen mivel lekötnie magát az embernek. Még ha nem 24/7-ben, hanem vissza-visszatérve az elsõ, premier után intenzív idõszak után. A TES az mégis csak TES. 😊 Látják, olvassák és tudják, hogy amúgy is utálja és köpködi a játékot a fél internet, erre még maguk is rátesznek egy lapáttal az ilyen marhaságokkal.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5946
Ertelek es igazad is van.

De: el kell adni pre ordet, es lehetoleg minnel tobbet. Majd kijon hogy elso nap n ember megvette es minden hu de jo. Az ahogy elindult az vicces, de ezt ra lehet fogni hogy a ceg elso MMO-ja es a tapasztalat hianya.

Kiderul aprilisban, hogy mi lesz a storeban.
#5945
ott 80 euró:S

PiszkosFred
#5944
Mégegyszer mondom, nem azzal van bajom, hogy mit kap meg a preorder vagy a CE kiadást megvásárló játékos, vagy mi mennyibe kerül. A gond azzal van - szerintem -, hogy egészen más volt eddig kommunikálva, többek között a p2p rendszer egyik indoka is az volt, hogy fizesd a havidíjat, és minden a tiéd, nincsenek stop táblák, nincsenek korlátok, nincsenek elõnyök egymással szemben.

Az, hogy más mmoban így van, nem kérdéses. És ezzel nincs is baj, aki megveszi a full extrás autót drágábban, az kapjon is bele olyan extrákat, amelyek a fapados, olcsóbb verzióban nincsenek. Csak akkor a gyártó ne azzal reklámozza a dolgokat, hogy mindkét verzió mindenben azonos, csak tankolni kell beléjük, és az élmény ugyanaz 😊 Aztán kiderül, az egyikben van klíma, meg napfénytetõ meg egy felfújható gumicsalád a hátsó ülésen, hogy a családi sávban is tudj vele haladni, ha sietsz...

Részemrõl csalódtam, mert megint elkapkodott és nem egyeztetett döntésnek látom az egészet, fõleg ahogy lekommunikálták.

Továbbra is várom és, az elsõk között vettem meg a digit impet, és adtam le a rendelést a dobozos impre is, és ez a megoldás a bétában tapasztalt nagyszerû élményeimet nem módosítja, de na... csak furcsa ez így. Szerintem.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5943
Elvileg nincs többféle verzió és játszhatsz vele. A GMG-s discountkóddal pont ugyanennyi volt tegnap, ha dollárban veszed. 😊

Iceakos remélem ráugrik majd a gamecardokra. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

j0nNyKa
#5942
10350er semmikepp nem hulyeseg, sokkal ez ala nem fog menni mas se, max az lehet fontos hogy mennyire megbizhato helyrol rendeljuk

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5941
minden esetre ha a brazil frankó akkor ennyiért mindenképp bestof

#5940
jaja már tegnap majdnem kicsattintottam a pénzt,mert ilyenkor hülye vagyok,de szerencsére visszabírtam magam fogni😊

j0nNyKa
#5939
lesz az meg 10 alatt is, csak turelmesnek kell lenni
iceakost pl. biztos megvarom

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5938
10350!!! az alap!!! durva

#5936
láttátok azt a Brazil oldalt ahol 15000 ft a preorderes Imperial Verzió? lehet azzal EU-ban játszani?

#5935
Köszönöm, kimerítõ! 😊

A mohának mindig a déli oldala fás!