The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6138
De miért kell magelight, ha a lopakodással nem lesz láthatatlan?

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6137
Végülis nekem mindegy, nyújtott vagy behajlított lábakkal küldöm az ellent a halálba, ha látom, hogy jön. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#6136
Nem tudom. Ha esetleg a Magelight is folyamatosan fogasztaná a Magickát, úgy lenne értelme. Ki kell próbálni a következõ bétán 😊 Harcosok céhével csináltam karriert, a Mágusokhoz nem nagyon néztem be, nem próbáltam ki a ML spellt, hogy mire jó, mennyire és hogy mûködik.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

drop
#6135
igen és gondolj bele ha mage is lopakodik lesz meglepi xd

#6134
Csak CE, dobozos és digitális.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6133
Ezen már gondolkodtam, a sima lopakodás mennyire hasznos pvp-ben? Nem lesz láthatatlan a karakter, csak... nos, lopakodik 😄, tehát akkor mi értelme? A másik játékos kiszúrja, ahogy ott settenkedik megrogyott lábakkal... 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6132
Sziasztok!
Sajnálom ha volt már róla szó, de szeretném megkérdezni ha nem CE változatot vesz az ember akkor is elérhetõ lesz az Imperial vagy mindenképp csak CE-vel lehet elérni.
Tényleg sajnálom ha volt róla szó.

Üdv és szép estét
PiszkosFred
#6131
Nem kézi nyílpuska. Én is azt hittem/remélem elsõre, de a bétában kiderült, hogy ez a "Silver Bolt" nevû képesség a Fighter's Guild skill fájáról, és csak ilyen az animációja. Viszont harc közbeb k* jól néz ki, a végére "szoktam" hagyni, és akkor olyan, mintha fõbe lõném 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#6130
Van sima lopakodás is. Gyûrjon a rugó sok staminára, és akkor tud settenkedni. Illetve, bízzon benne, hogy a célpotn nem használ magelight spellt. Faji bónuszok miatt pár faj még jobb lesz majd.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6129
Ezen már én is gondolkodtam.
#6128
Hat a PvP az meg erdekes lesz 😊
drop
#6127
kérdés hogy fog mûködni a lopakodás pvp környezetbe mert 2,5 másodperc a rugoknak elég kevés láthatatlanság

#6126
Tenyleg jopofa 😊
De en jobban szeretem a mindenkit feldotolo kozben mindenkit fearelgeto szemet Necro/Warlock fele karaktereket (+ par minion/pet kozben). Alt-nak bejonnek az ilyen sunyi hatbaszurogatos Thief felek is 😄
#6125
quva jó 😊) 2:35-nél feltûnik egy pillanatra egy kézi nyílpuska. Nagyon tetszik!
PiszkosFred
#6124
Minden skillnek volt ismertetõje a bétában, minden használható volt, még magas szinten is. Direkt lõttem képet minden skillrõl, az összesrõl anno, hogy ha vége az NDA-nak, lehessen felrakni végre.

Az már más kérdés, hogy a három nap alatt valószínûleg nem sikerült minden morph lehetõséget megnéznie a kalkulátort készítõ társaságnak, és ezért hiányos.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6123
Nightblade-nél még vannak olyan skillek amikre az egeret rávíve nem mutat semmit mert még most sem tudják milyen legyen. Gondolom más kasztoknál is van ilyen (?) skill.
#6122
Kurzort vidd ra a skill nevre es megjelenik rola minden amit edig tudnak.
#6121
De megjelenésig még változhatnak a skillek.

#6120
A Templarnak van Heales/Buffos skill ága is meg dps-es is, szóval tudsz szerintem. Amúgy ráviszed az egeret a skill nevére és kiírja, hogy mit tud a skill.

#6119
Öreg vagyok már az ilyenekhez, meghagyom a fiataloknak. A lvl 50 race lehet, hogy erdekelni fog, meglatjuk.

Ilyen melysegeben belelatni a jatekba jelen pillanatban foldi halando annyira tud, amennyire a skill calculator+ elerheto skillek listaja engedi, latni kene dolgokat ahhoz, hogy ezekre a kerdesekre valaszolni tudj. En meg nem nagyon astam bele magam a skill calculatorba sem pont emiatt.

#6118
VAgyis a kérdésem csak az ,hogyha Én olyat szeretnék akir harcol ,de buffolja a népet akkro templarból csináljak knightot vagy Dragonknightba vannak olyan képességek mint pl ilyen shoutok vagy mitn warhammerban olyan buffok?
#6117
láttam ezt a talent fát. Most kérdésem az ,hogy pl. indítok egy dark elfet-->templar->plate male-> 2 kezes csatabárddal. igy tudok atemplarból is egy olyan dpset csinálni ami kevesebbet üt mint a mondjuka dragon knight de support is lehet?? vagy a templar csak full supportra mehet . mert a skillek képességeit nem nagyon látom abba a kitöltõ programban! Elöszõr is téged kérlek ne kövezz meg rögtön j0nNyKa !! 8)
#6116
Na akkor már látom ,hogy ki lesz az Elsõ 100%-os karakter tulaja! 8)
#6115
Haha megtalaltam a postomat, amikor 50 lett a kari, 2011. márc. 01. 23:25, derég volt, és kár a riftért. :F

Count Adyn
#6114
Velem egy guildbe szintezett ráadásul😄 Nekem még mai napig riftes egérpadom van használatba😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#6113
Jó sokan vesznek Imperial editiont 😊

#6112
Nem reprezentatív ESO szavazás: mmorpg.com (eredményeket csak szavazás után láthattok).

Jelenlegi:
#6111
Az vagyok akire gondolsz igen.

#6110
Eksz Te Rifteztél?
#6106
Minden klasz lehet tank, semmi nem klasz fuggo.
PiszkosFred
#6105
De, csak fogsz egy kardot es pajzsot, es meg akar egy sorci is tankolhat.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6104
De nem minden class-bol lehet healer/tank, nem? Uj meg a dolog csak GW2-bol mar nagyon elegem lett a sok bug miatt ami minden Patch utan marad.
#6103
Sziasztok!
Megjelenés után pár hónappal lesz lehetõség CE változatot beszerezni? Egyenlõre nincs rá lóvém de azt szeretném megvenni a játékból.
Köszönöm
#6102
Nekem nem volt, de survey addon sem.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6101
most nézem inkább franciás karinevek

PiszkosFred
#6100
Nem 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

drop
#6099
ha elvolt indítva a survey addon sokszor kikelet tölteni a kérdõívet

drop
#6098
ráklikeltél és elöjöt egy kérdõív

#6097
Legyen 100% mert korbekerdeztem es a tobbieknek szerint sem.

#6096
honnan kukáztad? oroszok?

#6095
nope

#6094
Nekem nemremlik szoval 90% hogy nemvolt ilyen.

PiszkosFred
#6093
Azoktól kérdezném, akik játszottak 3 hete. Ez a progress felirat a bal oldalon, ez a múltkori bétában is megvolt? Ha igen, akkor mire volt ez jó, mit mutatott?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6092
Kell, es 4 fo egy party
Különc
#6091
Noob kérdés: nézegetve a classokat, nekem dragonknight vagy templar jöhet szóba, viszont itt hogy van a csapatos játék? Itt is kell tank, dps, healer mint a wowban vagy hogy van ez? Maximum hány fõ lehet egy partyban?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Count Adyn
#6090
Varázsolgatni könnyebb volt nekem valahogy mint a fegyveres harc ennyire emlékszem😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#6089
Meg ilyen kevés játékidôvel ami eddig volt
#6088
Ilyen kis szinteken nem hinném,hogy rá lehet fogni-na ez OP
#6087
Eddig a latottakbol van valami OP class?
#6086
az a bébikomp már sok és nevetséges.
az oculus rift viszont eszméletlen jó.