The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5834
Az egészbõl csak a minden faj minden frakcióban zavar. Miért nem volt elég, hogy aki megveszi a CE-t az megkapja az imperialt és bármelyik frakcióban indulhat vele? Ráadásul nem lehet tudni milyen race skillekkel rendelkeznek. Ez így elég kaotikus nekem.... 😞
#5833
Steames verzió lesz vajon?

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5832
Engem pont az zavart, hogy nincs Imperial faj. Az eddigiekben sokszor csináltam olyan karaktert. Az elv tényleg szörnyû, de valószínûleg engem be is paliznak, mert erõsen gondolkodom az Imperial csomagon.
Lehet itt veszem meg, jár hozzá egy AC: Black Flag.
http://newsletter.ubisoft.com/en-GB/2014/01/29_TESO/29_TESO.html
PiszkosFred
#5831
Elõnynek nem nevezném, mert bármelyik fajt is választod, ugyanazt a három Szövetséget játszod végig. Az Imperial faj is csak olyan 5 passzívban fog eltérni a többitõl, ami a másik 9-nél is egyedi. Vagyis, a p2w kifejezés butaság.

A gond az elvvel van.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5830
Miért kell hozzá külföldi bankszámla? nem elég ha csak megtéveszted, h angol ip-rõl kapja az info-t?
a.carkey
#5829
Itthon fogja valaki árusítani a CE-t?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)



A medve nem játék.

#5828
ha megveszik*

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5827
Ja és a Green Man Gaming levlistájának tagjai kaphattak 25%-os kupont hozzá, plusz még egyet, a megveszik. A G2playen is van 25% a standardra.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5826
Aki nem a bethesdás boltból veszi meg a digitális standardot, figyeljen, mert mindenhol 3 nap plusz jár vele, csak a bethesdásra exkluzív az 5 nap. Az imperialnál mindenhol 5 nap van.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5825
Green nagyon jó sokszor,ha van külföldi bankszámlád akkor kint PL,ha Angliból nyitod meg angol IP-vel akkor sokkal olcsóbb meg nagyobb akciók vannak! Pl.: Én 20 fontért vettem a bf4-et mikor megjelent. szóval ilyen akciók!
#5824
magyarul ildomos elõrendelni mert az a nincs faji megkötés elég táp, pláne kezdéskor. (még akkor is ha ez késõbb unlockolható)
Nem bírom azt a fizetési modellt mikor az elõrendeléssel / CE verzióval adnak kézzelfogható elõnyt játékosoknak, ez p2w modell ... akkor viszont mire fel a havidíj? (mondjuk így 1.15kor a store-ban nézve a sima digit. verziót nincs ott a "join any alliance, no matter which race you choose" csak az Announcements alatt.)

amúgy jól vettem ki, h ha egyszer megadtam az account-nál, h hol élek akkor azt nem tudom módosítani? (csak mert emlékszem WoW-nál érdemes volt azzal szórakozni, h átváltottunk UK-re mert GBP-ben olcsóbb volt a havidíj. (mint ahogy itt is))

ui: azért nekem az (alap)árakat még emésztenem kell ... nekem ez volt az egyik félelmem, sajna bejött. (mondjuk a Skyrim árait nézve ez borítékolható volt)
PiszkosFred
#5823
Fajjal kapcsolatban totálisan igaza van. Exclusive faj egy CE-ért cserébe, p2p rendszerrel, mtx nélkül tényleg gáz és kurva nagy baklövés. (kivéve, ha unlockolható lesz majd ingyen az imperial, ahogy én írtam - akkor is gáz, de enyébb verzió)

Az itemeknél már hülyeséget beszél, mert ezek megszerezhetõek bárki számára a játékban. A mara ringrõl már fél éve is szó volt, amikor a "lesz e romance opcioó az ESO-ban" kérdés került terítékre, paci is beszerezhetõ, stb. Pet meg a lófaszt sem érdekli 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5822
akkor már ketten vagyunk😊

#5821
Teljesen egyetértek a csávóval.

#5820
haverom😛


PiszkosFred
#5819
Ha bírja a szerver, akkor igen. Ha nem, akkor... 😊 De persze bírni fogja, azt mondja mindenki, csak én vagyok pesszimista.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5818
-5 nap az baráti!😊

PiszkosFred
#5817
Én is most olvastam végig a dolgokat. Csak a megjelenésig leadott "pre" rendelések és vásárlásokhoz jár egyelõre az Explorers pack, vagyis a bárkit-bárhol joker kártya. Simán el tudom képzelni, hogy a premier után ez majd a storeban fog kikötni, pár dolláros áron.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5816
egyszeri vételre és 1 termékre?

#5815
6000 ft a különbség az euro vs dollár között! az Imp verziónál!

AZÉRT ELMENNEK A PICSÁBA!!!!! az 1:1 váltással!!!

#5814
Nem lenne rossz ha itt is megcsinálnák mint anno AION-ban, hogy a karaktereket le lehetne generálni még az indulás elõtt és nem az éles játékidõbõl menne el az az akár több órás finomhangolás. <#nevetes1>

#5813
Most jott meg ESO levele pre orderrol. A level alapjan lehet hogy ez az azzal es ott jatszol ahol akarsz a pre-hez tartozik. De ez igy eleg furcsa lenne, vagy osztonzesnek szanjak.
#5812
Durca az új trailer. Pár kérdés: Kik a kékszemû gonoszok? Daedrák? Az íjász fickóból hogy-miért lett nekromanta? A varázsló csaj kemény, pont ilyen kardos-varázslós-megölhetetlen karakterekkel nem akarok találkozni <#vigyor>

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#5811
Koszi.
drop
#5810
nekem 31gb

PiszkosFred
#5809
30-32 gb. Digit-installhoz kell megint ennyi, igy 60 alatt nem szabad nekikezdeni majd. DVD-rõl gondolom elég lesz a 30.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5808
Nincs is annál jobb, mikor az ember elsõ alkalommal logol be egy MMO-ba, majd elkészíti az elsõ karakterét és alig várja, hogy rákattinthasson a START gombra... majd a töltõképernyõ után... végre elkezdõdhet a kaland.
😊

#5807
Fred a beta kliensnek mekora a merete?
#5806
Gondolom a szokasos. Lehet majd venni CE PRE dobozt stb. Mostanaban eleg normalisan behoznak mindent, EQ2 meg Becsben vettem meg. 😊

AZ ar hmm... ha folytatodik a forint esese, akkor a fene se tudja. En 30-40K kornyekere tippelnek.
PiszkosFred
#5805
Biztos, hogy lesz. A kérdés, hogy mikor és mennyiért.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5804
Polcon szepen elvan a torpe hunter, a tauren saman, az undead warlock, Gollam, Malgus, Fullank es Gandalf pipaja de az hasznalva is van. 😊

A makett eket meg sem emlitem mar. 😄
#5803
Ha nem lesz itthon CE dobozos en is digitalnal maradok, de kene a szobor a tobbi koze. 😊
PiszkosFred
#5802
Hát, az egyik példány jó lenne, ha az lenne majd, ha itthonra is érkezik. Ha nem, akkor marad csak a digitális + ebay. Legyen április, legyen egy aktív accom, csak ez számít, minden másra ott a mast**** (X) 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

drop
#5801
#5800
Én úgy döntöttem, hogy jó lesz nekem doboz nélkül is, az is horror ár. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5799
Te is a CE dobozosra vagysz?😊
Jo az a konyv meg a szobor.
PiszkosFred
#5798
Ez már jó fél éve ott van, gondolom 1-2 nap és frissítenek.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Ahet
#5797
Elvileg a CD Galaxisnál valami van, de még nem az igazi. <#vigyor2>

The gods have disconnected you ...

drop
#5796
Terawatt
#5795
Jól látod. Guild warsba is okosan megoldották az ellenséges fajokkal való játék témáját. Biztos nem mi vagyunk az egyetlenek akik fel vannak háborodva. Kíváncsi leszek, hogy reagálnak-e valamit ezekre a sírásokra/ megoldják-e valahogy ingame.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#5794
Elõttem van..:

AARGH. megindul a.ÚÚtálok mindenkit! Köcsög Nordok, Büdös Orkok, Szemétláda Emberek! Csak mi elfek vagyunk a királyak! Mindenkinek puszulni kell! GYÁÁÁ!

(10 perc mulva..)

Gyerünk skacok! Menjünk és irtsunk valamelyik dungeonban 😄
(Erre elindul a kis csapatunk, amiben orkok, emberek és nord-ok vannak..)
SÍÍROK...

PiszkosFred
#5793
Egyetlen egy listában sem látom piciny hazánkat, ellentétben a szomszédokkal 😊

Skyrimet a cenega intézte, volt is hiszti sok, mert a DLC-kbõl nem volt dobozos verzió, csak nagyon sokára. Nem tudom, hogy az ESO-t ki fogja teríteni itthon.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5792
Így van.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#5791
Hát, az eddig összerakott érdekszövetségek és lore az kuka. Meg vicces is, ha mondjuk az Aldmerihez beáll egy Nord. Nem rossz maga a döntés, hogy szabadság van "elvtársak", de nem most kellett volna ezt meghozni, hanem egy éve, a kezdetek kezdetén, és onnan elindulni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

drop
#5790
vajon Magyarországon mikor kezdõdik az elõrendelés ?és vajon itt is megkapjuk a + dolgokat?

#5789
Mármint úgy, ahogy eddig felépítették, tehát a fajok fogtak össze mindenhol. Ennyi renegát/áruló/zsoldos lenne, vagy hogy hozzák össze? 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

Terawatt
#5788
Ha meglesz a game tuti orc lesz az elsõ karakterem. 😉

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#5787
EQII-ben volt hasonló, ahol el tudtad árulni a kezdeti "frakciódat". Egy viszonylag hosszú küldetéssorban kellett bizonyítani a szándékod komolyságát. Ez valóban hangulatos lenne itt is.

"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd

#5786
Engem csak az zavar benne, hogy így mi értelme a frakciók közti háborúnak ,ami az egész PvP alapja?

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#5785
Kicsit túlpörgöd a dolgot, bár lelked rajta. Elõször, amikor kiderült, hogy kik alkotják a három Frakciót, az volt a baj, hogy miért pont õk. Miért van együtt a Nord és a Dunmer, az Ork és a Redguard, az Argoniai és a Dunmer, amely kb Magyar-Román viszony mindegyik esetben.

Most, hogy van rá lehetõség, hogy szabadon választhass, most meg az a baj.

Nehéz ügy 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”