The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5784
Ahogy elnézem Én se fogok sok Orccot találni rajtam kívül! 8)
drop
#5783
Roxanne van Es Same thing! Most of my friends wanted to play Nord/Dark Elf but I fell in love with my beta Khajiit sokk gyökérkefe lore nem számít kb legjóbb részét cseszték el számomra kezdön redgardként majd elfekel küldizek ...

#5782
Ilyen erõvel töröljék el a fajokat is (jo kicsit durva). Szerintem, hogy kevernek mindent mindennek, akkor már mi értelme van a nagy utálkozásnak+háború?
#5781
Bocsesz láttam már volt!
#5780
https://www.facebook.com/photo.php?v=737908822885820


nem tudom volt-e már!
#5779
Ezt a dolgot meglehetett volna máshogy oldani, szerintem.

Pl. történetben. Ha valaki el akar szakadni a kezdeti frakciójától, akkor vmi küldi(k)-ben, vmi történeti szálon át tudott volna pártolni másik frakcióhoz. Tök jól meglehetne csinálni. Persze kezdetben nem utálnák az illetõt az új területen, de lehetne neki vmi reputáció növelõ küldiket csinálni, vagy ilyesmi. Idõvel meg megszeretnék stb. Csak fantázia kérdése.
PiszkosFred
#5778
Mert ha akarok írni róla egy összefoglalót, ahhoz nem ártana elõtte átlátni a dolgokat. 😊 Úgy könnyebb, mint vakon puffogtatni. Várom a játékot, dehogy várok én nyárig, ha a család kitagad és aludni sem fogok, akkor is ott leszek márc. 30-án Coldharbourban.

#5775
Hát remélem, mert ha nem kapják meg az "explorer packot" a többiek, akik késõbb kezdik, akkor megint egy vödör szar a ventillátorba. Ha pedig igen, akkor minek elnevezni, miért nem lehet simán csak bejelenteni, hogy nincs többé korlát. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5777
Baromira remélem, hogy ez csak kezdeti lehetõség 😞
#5776
Hazaérek és ilyen bombahírek fogadnak. Minden faj bárhol. Kész vagyok és lehidalok a lore és az eddig felépített sztori halálsikolyának fülszaggató hangja mellett. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5775
Szerintem ok is megkapjak, a pre bonus az az 5 napos early.
#5774
Ez miért is érdekes?

Vagy te késõbb veszed meg?
PiszkosFred
#5773
Az oké. De mi lesz azokkal, akik késõbb kezdik a játékot, májusban, júniusban, mondjuk dobozosan a TESCO-ból vagy digitálisan, de már nem preorderként? Nekik ismét kötöttek lesznek a alliance+faj kombinációk?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5772
Digital valtozatokat mar most megveszed teljes aron.
#5771
Szerintem mindegyik.
PiszkosFred
#5770
Megveszi, vagy elõrendeli, mert nem mindegy 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5769
Ugy nezem mindenkinek lehetosege lesz ra aki megveszi. Azert jol csinaljak, benyomnak egy jo es uj hirt, ami persze egybol tobb kerdest vett fel. 😊
PiszkosFred
#5768
Felülre utca, alatt házszám, alulra város, ékezetek nélkül. Bár most összefosta magát a rendszer, lehet érdemes várni vele holnap reggelig.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5767
számlálót is lehet - 5 nap ?
#5766
Mas nem jut eszembe.
Demister
#5765
Nincs a címemben ékezet.

#5764
Ekezet?
Demister
#5763
Meg szeretném én is venni de a cím megadásánál mindig a következõ hiba üzenetet kapom: Saving billing address failed. Nem tudjátok mi lehet a baj?

Ahet
#5762
Pedig épp ráakartam kérdezni. (: Jó magam sem látom tisztán, hogy most akkor mi is a helyzet.

The gods have disconnected you ...

#5761
na megvettem 5 nap early adnak hozzá, igaz 80 eur volt ,de legalább már van PREORDER
PiszkosFred
#5760
Gondoltam rá, de várjunk még szerintem, mert kérdés, hogy mennyire lesz általános a bárki-bárhova, és mennyire lesz kötve csak a preorderhez. Utóbbi esetben sok vizet nem zavar. Elõbbinél igen. Én még nem látom át, megmondom õszintén 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#5759
Le kell cserélni a fejlécbelit a mostanira. <#smile>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#5758
Akkor lehet ijra gondolni a guildek hova tartotasat. 😊
PiszkosFred
#5757
Kell néha ilyen is. Még akkor is, ha nem két fillér volt a "mozi", és bár most szép és látványos, meg WOOOW, de pár nap múlva már felejtõs.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5756
AZt lehet tudni, hogy hány skill pont-ot lehet szétosztani majd? Én brahiból csináltam egy talentfát 156 ponttal.
#5755
Nekem nagyon nemoké ez a bármilyen fajjal bármilyen frakció..
Ez megint milyen buziság már?
Már megint agyatlanul mindent a játékosok kénye kedvéért.
Oké, hogy nekik/ünk készült, de akkor is! Legyenek szabályok!
Ez egy ilyen történet/világ ne bassza már el egy rakat picsogó kényeskedõ kiscsávó (bocs ha vkit megbántok..), de legyenek szabályok mert ez úgy kerek. Az Elder Scroll ilyenektõl (is) az ami!
PiszkosFred
#5754
Hja, és mindeközben az egész mögött Molag Bal áll, aki n+1-jére próbálja leigázni a világot, és úgy gondolja, most sikerülni fog neki azzal, hogy elõbb Mannimarco toboroz egy sereget (félrevezetve az Imperialt), majd amikor megvan a hatalom és az erõ, akkor a videókban is látható Dark Anchor nevû portálokkal a két létsíkot - Nirnt, a halandó világot, és Coldharbourt, az õ létsíkját - egybemossa. Ha már elfoglalni nem tudja, akkor "hazaviszi", úgy van vele. Nem nagy spoiler, hogy nem sikerül neki, mert a késõbb történelemben folyamatosan próbálkozik a Herceg.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#5753
Rosszul fogalamztam. Deadrák ellen fogsz harcolni, és a sok egyéb ellenfél közül csak egy, a zombi - õk nem daedrák, értelem szerûen.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5752
teljesen elképzelhetetlen...<#rolleyes>

PiszkosFred
#5751
Nem igazán. Daedrák ellen fogsz harcolni többnyire a PVE részben, azok közül csak egy típus a "zombi". Mannimarco egy nekromanta, a legerõsebb mágusok egyike, aki a legyõzött (vagy így, vagy úgy) ellenfelekbõl épít egy sereget az Imperial számára. Látszólag csak, valójában Molag Bal mozgatja a szálakat, dupla csavarral. Egy élõholt és deadra sereget szedett össze, és azzal foglalta el IC-t. A legtöbb hadvezére nagy harcos volt, de ellopta a lelküket, így kényszerítve rájuk akaratát. Más hadserege nincs az Imperialnak, a Birodalom szétesett, és a korábbi haderõt adó nemzetek - lásd Ork, vagy Nord -, most épp lázad és/vagy önállósodni akar, illetve a Nordok emellett megkapták bónuszként az Akaviri inváziót is, mint mulatság az unalmasabb idõkre.

Vagyis, a lényeg, hogy a Császár halott, a Sárkánytûz kialudt, szabad az átjárás az Oblivion létsíkokról Tamrielre. Ezt Molag Bal és észrevette, és beszervezte Mannimarcot - gondolom ígért neki fût, fát. Mivel a császár halott, a többi 8 nemzet fellázadt a központ irányítás ellen, illetve az Altmerek úgy döntöttek, elég volt az emberek f*szságaiból, mostantól újra elfeknek kellene uralkdni, mert az ember által vezettt hatalom egy vicc, látva a múlt eseményeit. Az Imperial ott áll császár nélkül, minden oldalról fenyegetik õket, egy szóval szarban vannak. Ekkor jön Mannimarco, és megígéri az ideiglenes Imperial vezetõknek (Õsök tanácsa, annak a vezetõje Abnur tharn, az õ fia/lánya a régens uralkodó, ami kvázi szart sem jelent jelenleg), hogy szerez õ sereget, cserében.... és itt jön a képbe az ESO sztorija, mert Mannimarco úgy toboroz, hogy a legyõzött embereket feltámasztja csontváz vagy egyéb létformának, vagy csak simán ellopja a lelküket (õk a soulles one-k), és megtámogatva pár Deadrával, amelyet folyamatosan megidéz - lásd a trailerben a Flesh atronach-t, átveszi a hatalmat Imperial City, és a teljes nemzet felett. Mivel az utánpótlás végltelen (hullák mindig lesznek), ezért most bajban van a kontinnens.

Az már más kérdés, hogy az ESO-ban a harc két fronton zajlik, PVE területen a Deadrák és Molag Bal ellen megyünk, PVP-ben pedig a többi Szövetség ellen, mert mindenkinek a trón és a végsõ hatalom a fontos. Mint, mindig.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

TDC Geronimo
#5750
pl, mondjuk abból mi nekünk sok hasznunk nem származik :p

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#5749
köszi 😊 Az a baj, hogy nem tudok dönteni.. A sorci a videóban kellõen látványos volt. Szeretnék látni as high lvl-es Nightblade-t végre 😞
#5748
Leszbikus thai ikerlanyok?

Terawatt
#5747
Nem véletlen van a fajmegkötés. Warhammer onlineba hogy nézett volna már ki, hogy egy warrior priest és egy choppa kéz a kézben üti a bright wizard fejét.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

TDC Geronimo
#5746
Atbaszós CGI trailerek dollármilliokból :p

Inkább költenék másra.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#5745
Nincs edit: Viszont egy tank + egy dps pettel ami magickat vagy hpt regenel neked, hat hogymondjam, "kenyelmes" a jatek.

Ahet
#5744
Hmm, ez csak most tudatosult bennem: PLAY ANY RACE
IN ANY ALLIANCE - The characters you create can join any alliance, no matter which race you choose

The gods have disconnected you ...

#5743
A 3 sorcerer class-specifikacio kozul az egyik a daedric summoning, ha abba nem koltesz skillpontot nincs peted.

#5742
szerintem meg baromira jó húzás volt tõlük. végre nincs megkötve a kezed.
olyan frakciót választasz ami szimpatikus mindenféle hülye fajmegkötés nélkül.

#5741
Van olyan sorci aminek nincs pete? Jonnykáét látva a stremaon nem tetszett 😞
#5740
Viszont kompromisszumentesen jatszhatsz egyutt a guildeddel/barati tarsasagoddal, ami miatt szerintem eleg sokan sirtak.

Terawatt
#5739
"they'll receive the Explorer's Pack, a digital bundle that includes: ] — The ability for the player's characters to join any alliance, no matter which race you choose"

Még az árat le lehet nyelni, de ez szerintem úgy teszi tönkre az egész frakciósdi lényegét, hogy csak na. *rak rá egy lapáttal* LadyWhox képzeld el, hogy a szexy wood elfed 4 másik orc-al "kénytelen" partizni egy területen.

Edit: Esetleg, ha csak a PvP területeken nyilvánul meg, de ettõl függetlenül ugyan úgy a fajod/eredeti területein nyomulsz továbbra is, de még így is meh...

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Count Adyn
#5738
Thx.)

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#5737
The digital Standard Edition is priced at $59.99 (€54.99 / £49.99) while the digital Imperial Edition is priced at $79.99 (€79.99 / £69.99). Players can also pre-order physical editions through participating retailers worldwide. The physical Standard Edition for PC/Mac will cost $59.99 (€54.99 / £49.99) and the PlayStation 4 and Xbox One versions are priced at $59.99 (€69.99 / £59.99). The physical Imperial Edition will retail for $99.99 (€99.99 / £89.99) on all platforms. For a full list of what each version includes, players can visit our preorder page (http://www.elderscrollsonline.com/en/preorder). Once players purchase the game, they will have unlimited access for the first 30 days and can continue beyond that with a subscription of $14.99/30 days (€12.99 / £8.99). The first 30 days begin at or after the official launch of the game when players select their preferred subscription plan. Subscription fees will only be charged after the first 30 days.
#5736
55

Count Adyn
#5735
Nekem nem bír bemászni az online shopjukba még, hány ejróba fáj az alap game digitálisan látta már valaki pontosan?😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"