The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
nem tudom volt-e már!
Pl. történetben. Ha valaki el akar szakadni a kezdeti frakciójától, akkor vmi küldi(k)-ben, vmi történeti szálon át tudott volna pártolni másik frakcióhoz. Tök jól meglehetne csinálni. Persze kezdetben nem utálnák az illetõt az új területen, de lehetne neki vmi reputáció növelõ küldiket csinálni, vagy ilyesmi. Idõvel meg megszeretnék stb. Csak fantázia kérdése.
#5775
Hát remélem, mert ha nem kapják meg az "explorer packot" a többiek, akik késõbb kezdik, akkor megint egy vödör szar a ventillátorba. Ha pedig igen, akkor minek elnevezni, miért nem lehet simán csak bejelenteni, hogy nincs többé korlát. 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Vagy te késõbb veszed meg?
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The gods have disconnected you ...
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ez megint milyen buziság már?
Már megint agyatlanul mindent a játékosok kénye kedvéért.
Oké, hogy nekik/ünk készült, de akkor is! Legyenek szabályok!
Ez egy ilyen történet/világ ne bassza már el egy rakat picsogó kényeskedõ kiscsávó (bocs ha vkit megbántok..), de legyenek szabályok mert ez úgy kerek. Az Elder Scroll ilyenektõl (is) az ami!
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Vagyis, a lényeg, hogy a Császár halott, a Sárkánytûz kialudt, szabad az átjárás az Oblivion létsíkokról Tamrielre. Ezt Molag Bal és észrevette, és beszervezte Mannimarcot - gondolom ígért neki fût, fát. Mivel a császár halott, a többi 8 nemzet fellázadt a központ irányítás ellen, illetve az Altmerek úgy döntöttek, elég volt az emberek f*szságaiból, mostantól újra elfeknek kellene uralkdni, mert az ember által vezettt hatalom egy vicc, látva a múlt eseményeit. Az Imperial ott áll császár nélkül, minden oldalról fenyegetik õket, egy szóval szarban vannak. Ekkor jön Mannimarco, és megígéri az ideiglenes Imperial vezetõknek (Õsök tanácsa, annak a vezetõje Abnur tharn, az õ fia/lánya a régens uralkodó, ami kvázi szart sem jelent jelenleg), hogy szerez õ sereget, cserében.... és itt jön a képbe az ESO sztorija, mert Mannimarco úgy toboroz, hogy a legyõzött embereket feltámasztja csontváz vagy egyéb létformának, vagy csak simán ellopja a lelküket (õk a soulles one-k), és megtámogatva pár Deadrával, amelyet folyamatosan megidéz - lásd a trailerben a Flesh atronach-t, átveszi a hatalmat Imperial City, és a teljes nemzet felett. Mivel az utánpótlás végltelen (hullák mindig lesznek), ezért most bajban van a kontinnens.
Az már más kérdés, hogy az ESO-ban a harc két fronton zajlik, PVE területen a Deadrák és Molag Bal ellen megyünk, PVP-ben pedig a többi Szövetség ellen, mert mindenkinek a trón és a végsõ hatalom a fontos. Mint, mindig.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Inkább költenék másra.
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
IN ANY ALLIANCE - The characters you create can join any alliance, no matter which race you choose
The gods have disconnected you ...
olyan frakciót választasz ami szimpatikus mindenféle hülye fajmegkötés nélkül.
Még az árat le lehet nyelni, de ez szerintem úgy teszi tönkre az egész frakciósdi lényegét, hogy csak na. *rak rá egy lapáttal* LadyWhox képzeld el, hogy a szexy wood elfed 4 másik orc-al "kénytelen" partizni egy területen.
Edit: Esetleg, ha csak a PvP területeken nyilvánul meg, de ettõl függetlenül ugyan úgy a fajod/eredeti területein nyomulsz továbbra is, de még így is meh...
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram