The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Különc
#6188
Milyen grafikai motorral készül a játék, ami ennek az alapja?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#6187
igen ez sajnos nagy hiányosság....fõleg world pvp ben:S

#6186
Köszi a választ Nephin!

Ettõl féltem 😞 Lehet, hogy csak én vagyok így vele, de akkor izgalmas, és igazán jó a PvP, ha fel tudom tartani az ellenfél rohamát, amíg hátulról valaki healel. Aki játszott WAR-al, tudja, milyen ez a feeling.

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#6185
Nincs body block, átfutsz mindenkin.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6184
Ráadásul soundsonic a várostromra kérdezett rá, nem írhattam le neki a dombok között és erdõkben rejtõzés izgalmát, mikor az utat figyelve várod a magányos ellenséges játékosokat... 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6183
A karakterek rendelkeznek fizikai "dobozzal"? Tehát ha beállok egy ajtóba, akkor nem tudnak átrohanni rajtam amíg talpon vagyok? Mint pl a WAR-ban. Vagy nincsenek ilyen "fizikai" korlátok, és bárkin bármikor átszaladhatok?

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#6182
Tuti, hogy lesz zerg, de olyan hatalmas a terület (komolyan, baromi nagy), hogy azt el sem tudod képzelni, tele városokkal ,tornyokkal, farmokkal, bányákkal, satöbbivel, tehát kis csapatban vagy szólóban is rengeteg dolgod lehet és lesz is.

Ráadásul a keepeket relatív kis létszámú csapatok is megvédték a bétában: többször jött a DC zerg és jónéhányszor visszavertük õket, pedig 3-4x többen voltak.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

j0nNyKa
#6181
mármint nem lesznek

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6180
Ez olyan zerg pvp mint GW2-ben? :S
Remelem lesznek azert sima pvp map-ok is.
#6179
Hátöö.. kb. úgy, hogy a falakon állnak sokan, mindenféle csatagépekkel a hátukban, néhányan olykor ki is mennek a kapuk elé, szembõl jönnek szintén sokan, csatagépekkel, aztán elszabadul a pokol, nagy robbanások vannak, mintha bombáznának (ezek a csatagépek), te pedig ütsz mindenkit, akinek más színû jel van a neve mellett, mint a te frakciódé. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6178
Tehát akkor érdemes nagyobb pvp klánba tömörülni? Vagy, hogy képzeljek el egy várostromot?
#6177
Nem leszel ellenséges frakció, épp ezt a lényeg. Ha preorderelsz, nem a fajodtól függ a frakciód, hanem a klánodtól, mert bármelyik fajjal lehetsz bármelyik frakcióban.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6176
Neked is jo szurkolast. 😊
#6175
Jogos a felvetés, ez engem is érdekel / aggaszt. Kíváncsi leszek, hogyan oldják meg.

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#6174
Sok sikert Manningnek 😊 Sajnos az én csapatom ( 49'ers ) nem érdekelt, de természetesen én is nézem a Super Bowlt, hasonló körítéssel, mint te 😊

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#6173
Én spec örülök neki, ellenben megértem az aggodalmakat és bennem új merült fel.. Guild-ban belüli keveredés az egy dolog, de pvp-ben hiába vagyunk haverok guildban ,de ellenséges frakció tagjai vagyunk akkor ott ellenségek leszünk? Értelmetlen..
#6172
Na ma ejjel nem fog hianyozni semmi jatek. Super bowl hajnalig, sor, sult csirkeszarny elokeszitve. Manning mez rajtam. Kinek kell most ESO. 😊)
PiszkosFred
#6171
Hát borul minden ezzel a sok "menekült" és "áruló" karakterrel. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6170
Persze, ez világos, csak amit felépítettünk a klán mögé "történetet", azt most dobhatjuk ki 😊 De ahogy írtad, még van két hónapunk, addig sok víz lefolyik a Dunán 😊

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

PiszkosFred
#6169
Van még 2 hónap eldönteni 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6168
Köztünk is van, aki eleve fixen Nord karakteret szeretett volna, így nála nem kérdés a dolog, de van, akinek megfordult a fejében, hogy high elf sorcererként csatlakozna hozzánk. Ami megzavart minket, az a hirtelen bejelentés, mert erre nem számított senki.

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#6167
Ehhehe. 😛

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6166
nem menekülni kell<#eplus2>

#6165
Igen, így lenne logikus és mivel sajnos nem jutott eszembe tesztelni PvP-ben (épp azért, mert PvE-ben grafikailag nem tûnt el vele a karakter és volt viszonyítási alap a "real stealth" shadow cloak effektjének képében, ami grafikailag is stealth), fel sem merült bennem, hogy esetleg másképp hat játékosoknál. Mindegy, meg fogom nézni, az biztos, ha lesz béta. 😊

@Ashyn: minket is teljesen megzavart, többen váltottak nem frakciós fajra. 😊 Én is töröm a fejem, belenyugodtam a dunmerségbe, nem is néztem, milyen karaktert lehet csinálni más, nem EP-s fajoknál, most meg esz a fene, hogy milyen altmert vagy bármi mást tudok majd kreálni és hátha jobb lesz. 😊 A faji skillek annyira nem érdekelnek, max szinten kb. semmit sem fognak jelenteni szerintem és a hatásuk sem nagy (a tûzresisttel kb. ezredmásodpercekkel bírtam tovább a bétában egy nordnál a lávában... 😄 ).

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6164
Nálunk is beszédtéma a dolog, egyelõre nincs egyezség arról, más fajt is beveszünk-e. Lore szempontjából egyértelmû, hogy nem, de mint játékost senkit nem akarunk elzárni a hozzánk való csatlakozástól. Szóval még agyalunk rajta, mi legyen.

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#6163
Próbáltad a skillt, úgy értem, láttad, mennyi ez a két és fél sec? 😊 Én próbáltam. 😄 Sprinttel sem jutsz messze ennyi idõ alatt, fõleg nem egy ellenséges játékosokkal teli terepen, ugyanis kb. egyáltalán nem fogsz kilépni a "hatókörükbõl".

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#6162
Hát, van ezzel még pár százezer ember, aki csak nézett a héten, hogy WTF van? 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6161
"csak ugye sok értelme nincs"

miért ne lenne? combatban pikkpakk eltûnök. kb olyan mint swtorban a cloaking screen csak itt 2,5 sec. pont elég. 1ik kedvenc képességem.

#6160
Számomra kicsit csalódás, hogy aki pre-orderel, az fajtól függetlenül bármelyik frakciónál kezdhet. Ez egy kicsit átírja a dolgokat, pl a klán rendszert, hiszen elvileg úgy készültünk, csak a 3 EP-s faj fog csatlakozni hozzánk, most viszont akár egy high elf is lehet tagunk. Kíváncsi vagyok, mennyien fognak élni a lehetõséggel.

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#6159
+1 Nem mertem írni, de így én sem látnám sok értelmét. Ezért is habozok még mindig milyen kaszttal induljak..
PiszkosFred
#6158
PVP-t nem teszteltem. Sajnos nem tudtam belépni Cyrodiilba egész hétvégén.
De, az, hogy saját karakter vagy a partyban lévõk nem láthatatlanok, ez csak design kérdése, nem játék mechanikai. WoW a legjobb példa amit tudok mondani, mert ott is látom a karakteremet, a társaimat, viszont pvpben csak akkor veszem észre az ellenfelet, amikor kapom az ambusht hátulról, vagy ha olyan balfasz, hogy elfut az orrom elõtt 2-3 méterre - akkor ugyebár feltûnik egy pillanatra a körvonala.

Ha úgy lenne, ahoyg te mondod, hogy sosem tûnne el a játékos, ellenfél számára sem, akkor nincs értelme az egésznek, és leszámítva az összes eddigi elfuserált döntést, ez lenne a legnagyobb hiba. Kizártnak tartom, hogy sima stealth-tel ne lehessen bárkinek a nyakába ugrani hátulról vagy oldalról.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6157
A bárhová csatlakozó fajokhoz nem kell CE, csak a preorder.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6156
Akkor egyrõl beszélünk, csak máshogy értelmezzük. 😊

Igen, a stealth/lopakodás/sneak a stamina-alapú, de ott (sajnos csak PvE-ben néztem) tuti, hogy nem lett konkrétan, grafikailag láthatatlan a karakterem, csak osongat, épp ezért látják meg viszonylag messzirõl és szembõl a mobok, míg hátulról nem annyira, mert ugye hátul nincs szemük (lásd alvó medve a Skyrim introjában, ez ugyanaz a skill). 😊

A shadow cloak adta azt, amit invisibilitynek hívsz, ekkor maga a karaktereffekt is totál más, áttetszõ lesz stb. Ez ugyanígy mûködik PvP-ben is, direkt kipróbáltam, tehát láthatatlan leszel, csak ugye sok értelme nincs a nagyon rövid idõtartam miatt. Erre látom értelmét a magelightnak, mert tényleg nem látszol.

Ha a stealth - amit egyébként ugye mindenki tud, bármilyen class - szintén láthatatlanná tesz más játékosok elõtt PvP-ben, akkor sok dolgot át kell gondolnom. 😄 Le fogom tesztelni legközelebb én is.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#6155
De az is lehet, hogy én 😊

Stealth: csak ooc tudod indítani, folyamatos amíg van staminád, mivel minden lépésed abból fogyaszt. Bárkihez közel tud kerülni, melee rangebe, és nem fog észrevenni, csak ha már ütöd. Ez ellen jó a Magelight, amely 12 méter sugarú körben körülötted felfedi a lopakodó embereket. Ha megütned, ha te ütsz, ha bármit csinálsz a Stealth eltûnik

Invisibility: combatból és occ-ból is indíthatod, bármit csinálhatsz 2.5 secig, nem törik meg. Magelight szerintem hat rá, de majd leteszteljük. Ez vészmegoldás, ha el akarsz tûnni harcból, vagy szembõl támadsz és biztosra akarsz menni - függõen a ML hatására vagy nem hatására.

Stealth-tel én teljesen a mobok hátába lopakodtam, épp csak nem nyaltam õket nyakon 😊 De ha szembõl érkeztem feléjük, akkor 5-10 méterrõl már kiszúrtak.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

drop
#6154
Igen most el, engem nem izgat imperial faj anyira de a bárhová csatlakozo fajok inkáb

#6153
Elolvastad a linken lévõ szöveget?

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

drop
#6152
Ja ha megveszed a ce

#6151
Ez alapján unlockolható lesz ingame: link

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6150
nekem már jövõhét van😛

#6149
Tedd meg...😄 a héten már biztos, hogy nem lesz 😊

#6148
Ha kesobb jon mikrotranzakcioval veheto imperial faj akkor mi van? 😄
#6147
Ha csak az imeperial faj miatt akartam CE-t venni nem sok értelme van. Vagy mégis? Nem lesz semmi elõnye és gondolom minden mást amit kap az mással is megszerezhetõ
#6146
Lehet, hogy én keverek valamit.

Arra gondoltam, vagy azt értettem az általad említett "sima lopakodás" alatt (talán sneak volt, nem biztos), mikor gomb benyom, térd berogyaszt, kis szem ikon megjelenik középen és elosonhatsz mobok mellett, ha ügyes vagy. Na de ezzel nem lesz láthatatlan... a shadow cloak skill a nightblade-nél teljesen más effekt is, akkor tényleg láthatatlan, de ez az, ami csak 2.5 sec. Más stealthet csak az egyik NB ág ultimate-jén láttam eddig.

Valamit nagyon benéztem, vagy nem erre gondoltál?

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6145
GMG momentán egyik legjobb vétel

#6144
Sima valtozat kesobb upgradelheto CE-re? Valamint hol lehet most a legolcsobb a digitalis valtozat? GMG-t lattam kuponnal eddig csak.
#6143
nem lesz béta a héten felvágom az ereimet😊

#6142
60? nekem 55😄😄

PiszkosFred
#6141
* A magelight olyan, mint a Hunterek Flare képessége.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6140
Konnyebben kiszurhato gondolom. Nincs takaro arnyek ha magelight van a kornyeken (Skyrim-bol kiindulva).
PiszkosFred
#6139
Már miért ne lenne láthatatlan? A stealth az stealth. Olyan, mint WoWban a hunterek Flare-je.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”