The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5684
Fred, látom kiraktad a képet. A redditen arról debattáltak, az imperialt vajon fajként vagy csak costume/armorként kell érteni, mert a képen üres páncél van... hmm.

Valaki mondja már meg, fake-e a cucc. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5683
A Zöld Paktum (Green Pact) pedig nem legenda. Hanem egy törvény amit minden Bosmernek be kell tartania.

#5682
A játékban az lesz, hogy azt csinálsz amit akarsz. Minden Elder Scrolls játék ezen az elven mûködik.

#5681
Az, hogy mit írnak a "legendák".. az egy dolog.
Az, hogy a játékban mi van/lesz..az egy másik.
Merthogy a bétában tudtam növényeket szedni, igaz nagyon keveset és ritkán.
#5680
hehe, köszi! Ezt kerestem égen-földön.
j0nNyKa
#5679

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5678
"A törvényt szem elõtt tartva ezért legtöbbször a más népek által gyártott és cserekereskedelem útján szerzett (vagy lopott) tárgyakat használják a mindennapi életük és vadászataik során. Ha a környezetük rongálása tilos, akkor talán nem meglepõ, hogy egy egészséges fa kivágása fõben járó bûn. A Zöld Paktum kimondja továbbá, hogy az Erdei Elfeknek enniük kell a legyõzött ellenfelükbõl, megtisztelve ezáltal a legyõzött ellenfelet lelkét. Ez a fajta kannibalizmus csak náluk található az összes elf népek között."

Forrás: elderscrolls.hu

#5677
Médiumon is nagyon szép, ultrán szájtátós.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5676
kanibalizmus*
#5675
"A Zöld Paktum (Green Pact) tiltja számukra, hogy bármilyen fát vagy növényt megsértsenek vagy bántsanak építkezés vagy tárgykészítés miatt."

Forrás: elderscrolls.hu

Terawatt
#5674
Graf élõben mennyire volt jó/rossz? Még ezen finomíthatnak, de a jelenlegi helyzetet nézve. Skyrimben a static meshektõl helyenként rosszul voltam. Összességében eddig szerintem oké volt videókról a game.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#5673
Micsizmus?

#5672
És a kinibalizmus lessz nekünk?
#5671
Ehh..jut eszembe..ha Bosmer leszek akkor nekem lehet woodworking? Úgytudom nemvághatok ki fát illetve mi lessz a növénygyüjtéssel? Nekem nem tilos? (vagymi?)
#5670
Köszi!
PiszkosFred
#5669
Nyílvesszõ nincs, és igen, ha jól emlékszem akkor a Woodworkinggel.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5668
Tényleg..keresztkérdés:

Íjjat+nyílvesszõt melyik mesterséggel lehet majd csinálni? Woodworking?
#5667
Nem, szerintem a fagyallo segiti oket. 😊
#5666
A nord-ok melegek, hogy jól bírják a hideget! <#idiota>
j0nNyKa
#5665
abszolút tudok velük azonosulni 😊
úgy érzem el is dõlt, hogy dark elfet vagy nordot indítok majd

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5664
Ahoz nem kell nordnak lenni hogy birj inni. 😄
PiszkosFred
#5663
A legjobb példa erre a két "naked nord" esete (TES III), akik teljesen meztelenül kóvályogtak Mournholdban, és amikor megkérdezték tõlük, hogy mi az istenért meztelenek, esetleg egy gonosz mágia, vagy paralízis, vagy bûbaj, neadj'sten rablás miatt? Erre válaszolt az egyik a ménkû sok eszével, miszerint nincs itt semmi ilyesmi, egyszerûen csak "k*rva meleg van errefelé, és csak szeretné lehûteni magát". Ennyit az észrõl 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#5662
Erdõd jó lesz majd tüzelni a kohóinkat, miután beindul a háború gépezete. <#nezze><#hawaii>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#5661
Egen, a nordoknak nem csak a bárdjuk hatalmas és két kezes 😊

j0nNyKa
#5660
nálad a 10 pont, erre gondoltam 😊
szóval csak óvatosan a nordokkal 😛

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5659
Szerintem másra gondolt. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5658
Az nagyon jó! 😊
#5657
Igy telen jok, birjak a hideget. 😊
Ahet
#5656

The gods have disconnected you ...

j0nNyKa
#5655
nem, de a nordok másban... kiemelkedõk <#idiota>

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5654
Most még behódolhattok az Aldmeri Domínium-nak...
Akkor a játék kezdete után igérjük nemlessz "annyi" sírás.. <#bdead><#eplus2>
Ahet
#5653
Miért talán az észt fülhosszúságban mérik? <#vigyor2>

The gods have disconnected you ...

#5652
En meg szenvedek a fajjal. 😊

De mar csak 2 kozott kene dontenem wood elf vagy dunmer.
#5651
eeeheheheheheh
#5650
Gyökér nordok?!? Kétkezes csatabárd méretû fagyott hurka lészen hátsódba applikálva Uram 😊

#5649
Ugráljatok csak, fennhéjázó, gõgös altmerek, a bolhás macskáitok és hippi íjászaitok nem mentenek meg a Tribunal (plusz néhány északi barbár és mocsárszagú rabszolga) seregeitõl! 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5648
<#eplus2><#vigyor1>"..Breton-Redguard-Orc kombó is nagyon ütõs, és mind a 3 faj szimpatikus Orc-al az élen. " Csak volt kéhlek..csak volt..csak induljhon el a játék.. <#gun><#eplus2>
#5647
Mert szavaztunk, ki melyik frakciót szeretné és az EP kapta a legtöbb voksot, ez felel meg a legtöbb embernek (van emberféle is, elf-féle is meg "állatember" is), ezért EP leszünk. Én pedig dunmer. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

Terawatt
#5646
Ebonheart-on nem lepõdök meg. Már csak azért is, mert Szkáááááájrim és a Nordok. Daggerfall felé húz a szívem, mert a Breton-Redguard-Orc kombó is nagyon ütõs, és mind a 3 faj szimpatikus Orc-al az élen.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

j0nNyKa
#5645
nem a legokosabb népség vagyunk, de szétcsapunk ha ilyeneket mondasz <#hehe>
/roleplaying on

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5644
Hihihi 😄
PiszkosFred
#5643
izé.. a "senkiházi" az idézõjeles, nem a Breton.

(wtb edit)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#5642
Mi is AD-ban indulunk el 😊 (nem hiába fogalmazok én is úgy sokszor, hogy Altmerként vázolom a szituációt a "gyökér" Nordok meg senkiházi "Bretonok" ellenében 😄 - nem megbántásként, csak ráhangolásként)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5641
Mi a baj a Wood elf-el vagy a Macskával?
#5640
"Wood elf vagy macsek akartam lenni, de leszavazott a klántöbbség. 😛 😄
" Miért szavaztak le? 😄

Én woodelf leszek.
TDC Geronimo
#5639
Féreg MS ott folytatja, ahol E3on elkezdte. Nem meglepõ.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#5638
mármint*

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5637
Wood elf vagy macsek akartam lenni, de leszavazott a klántöbbség. 😛 😄

Érdekes módon a külföldi fansite-ok nagy része (mérmint a készítõk) is AD lesz, holott a legtöbb szavazáson valóban az EP vezet.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

j0nNyKa
#5636
alap, 2 kedvenc fajom van, a dark elf meg a nord 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Ahet
#5635
Több oldal is készített felmérést az egyes frakciók népességének eloszlását illetõen, pl. a Tamriel Foudnry-n folyamatában látható. Persze ettõl még nem mérvadó. Már csak azért sem, mert ha ránézünk a magyar klánokra pont az látható, hogy az AD a legkedveltebb szövetség.

The gods have disconnected you ...