The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6085
anyone?😛

#6084
Hüpp... demesszemégamessze 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#6083
Csata elõtt 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6082
Köszönöm a választ... kicsit tájékozatlan vagyok 😄

#6081
Nem.😊

j0nNyKa
#6080
archernek a bow a skill ága.

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6079
A kasztokról hol tudnék bõvebben olvasni ( a skill calcuratort köszi, nagyon hasznos )

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#6078
Mindenképpen szeretnél class-skilleket kirakni?

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6077
Egy kerdes a guild vezetok fele. Az uj infok alapjan, hogy tervezitek a guild faji osszetetelet?
Irjatok ki legyszi a klanoknal. 😊
#6076
Talán Siphoning
#6075
Archernek melyik spec. ág? (Nightblade)
-Assassination
-Shadow
-Siphoning

Így tõrrel lopakodni, stb nem nagyon szeretnék... inkább csak íjászkodnék.

#6074
Ja és, heavy armorban lehet lopózni? Vagy reálisabb a játék és csörögne csattogna?
#6073
Pet csak akkor van, ha raksz rá skill pontot és meg is idézed. Egyáltalán nem kötelezõ.

#6072
Akkor is ,ha dark magic-et választom? Amúgy light armoros breton a legalkalmasabb sorcinak ha jól értelmeztem a képességeket.
PiszkosFred
#6071
Arra kell figyelni csak, hogy a pet "summon varázslatát/képességét" mindig az actionbaron kell tartanod, mert különben despawnol. Vagyis, emiatt -1 slottal gazdálkodhatsz, de legalább nem vagy "egyedül" 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6070
Aha már látom! Tényleg csak meg kellett volna néznem a sorci skill fáját is 😊
#6069
Eksz: pont Õ nem tetszik nekem 😊

Yusukee: ezer köszi! Itt már feltettem régebben a kérdést és valaki mintha azt mondta volna h nincs pet nélküli ág. De, ha van akkor megint el kell gondolkodnom 😊)
#6068
Miért nincs? Csak a Daedric Summoning ágon van pet.

#6067
A kezdo petbol kb egy ora utan csinalhatsz cuki tank dino-gyik-raptort.

#6066
Köszi!

Ezt a skill fát már néztem, nekem itt egyenlõre csak a kezdõ pet kinézetével van bajom, illetve azzal hogy ajánlott vele kalandozni. Pet nélküli sorci ág nincs
#6065
PiszkosFred
#6064
Nem is Frostot, Storm Atronach-t 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#6063
Hasonló a Warlockhoz, több fajta petje is lehet (minion), illetve Ultimate képességként megidézhet egy Frost Atronach-t. Morphjait nem tudom, lehet, hogy bizonyos minionokat lehet vele cserélni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6062
A sorcinak állandó a minionja és ugyanúgy néz ki mint ahogy már láthattuk vagy tudja váltogatni mint mondjuk wow-ban a hunter, vagy warlock stb.. ?
Ahet
#6061
Mea culpa! <#vigyor2>

The gods have disconnected you ...

PiszkosFred
#6060
Nekem már megvan mindkét fajta - bár utóbbi majd csak akkor, ha csenget a GLS -, de igen, dobozos CE-rõl volt szó.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#6059
Drága a szobor. <#idiota>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Ahet
#6058
De az digitális verzió. Fred szeretne dobozos példányokhoz hozzájutni.

The gods have disconnected you ...

#6057
ne szenvedjetek 14000 ért megtudjátok venni az Imperialt a kóddal amit adtam! már én is megvettem nekem 15000 volt és nem 29 meg 30000! kecseg hazai bótok😛

PiszkosFred
#6056
Ezért írtam, hogy rosszul fogalmaztam. Kollégám érdeklõdött a CE felõl, én mondtam neki, hogy menjen el a CDG-be hétfõn és foglaljon le egyet (lehet van más boltban is, de én csak tõlük vásárlok már évtizedek óta), aztán olvastam a kommentet, hogy már elfogyott, és nem akarok nagyon szarban maradni 😊

Semmit sem tudok én sem egyelõre, a biztos, hogy limitált példány érkezik mindenhova, és ennyi.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6055
Na pontositok. Mar nem rendelheto, ez naluk anyi, hogy kb. enyi peldanyra szamitanak ezert tobb elorendelest nem vesznek fel ra. Aztan lehet megjeleneskor lesz par + peldany.
#6054

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#6053
Oldalrol levettek mar, naluk azt jelenti tobb rendeles arra nincs.
#6052
Hogy- hogy elfogyott? Már meg is lehet venni és hazavinni, vagy csak virtuálisan foglalhattatok le egy adott készletbõl? (Ami lehet, hogy kevésnek bizonyult..?)
#6051
Üdv.
Társat/társakat keresek klán alapításhoz. Daggerfall Covenant vagy Aldmeri Dominion - az, hogy melyik majd közös döntés alapján eldõl -. Klánnév - még nincs -
Irányzat/stílus: Félig HC félig Casual. Saját honlap, fórum amely a http://www.guildlaunch.com/-nál lesz bérelve és Mumble szoba.




PiszkosFred
#6050
Na ezt is jól megfogalmaztam... pff... a lényeg, hogy mennyire hivatalos, hogy van vagy nincs 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

drop
#6049
nem tudom mert én elegyeztetem ott és még levél se jött hogy elõrendelhetõ csak annyi hogy küldik majd a mailt

PiszkosFred
#6048
Na most hárman három fele beszélünk 😄

Az, hogy media event van, az oké, bármennyire is óvoda a GSO, azért a két öreg Mocsy és Gyurka nem szokott hazudni (a többi szerkesztõt most hagyjuk).
Amit én kérdeztem, az Johikának szólt, miszerint mennyire hivatalos infó az, hogy elfogyott a CD Galaxisnál a dobozos gyûjtõi változat. Két okból is. Egy, mert holnap akartam volna venni még egyet, és így máshova kell irányítanom a Pesti cimborát, kettõ, tájékoztatás céljából a többiek felé. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6047
Szerintem ez csökkenti a jövõ heti nemsajtós béta lehetõségét. 😞

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

Zgurkaal
#6046
Nyilván nem tekinthetõ 100 %-osan hivatalosnak, egyelõre csak a GS oldalán találkoztam evvel.

PiszkosFred
#6045
Ezt én is olvastam 😊 Az mennyire hivatalos, hogy már elfogyott a CDG-nél az Imperial dobozos változat?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

drop
#6044
Az ár becsült, várható ár, a megjelenésig még változhat.
Ez a játék még nem jelent meg, jelenleg még nem kapható!

CD Galaxis várható ár: oldalon nem irják

PiszkosFred
#6043
Ez mennyire hivatalos info?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#6042
Sajtó/média teszt van megint, ezek szerint.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Zgurkaal
#6041
"megfelelõ kapcsolati rendszerrel rendelkezõ kiválasztottak a The Elder Scrolls Online világában kalandoznak." Gamestaron ez olvasható.

#6040
Most akkor mégis van béta? Lemaradtam valamirõl, vagy titkos?

#6039
Épp most olvastam én is
Zgurkaal
#6038
Gamestarból Gyu és Mocsy ha jól értelmeztem keddig tartó bétában vesznek részt. Mázlisták!

#6037
Na CD Galaxisnal elfogyott az Imperial.
#6036
Klán alapításhoz keresek társakat.