553
Thief 4
  • Shep
    #73
    Már kamera meg minden játszik benne?
  • Ironman2
    #72
    politikus vagy te is?
  • masterthief
    #71
    Jó lesz ez!
    Szinte izzik a tenyerem, csak hogy ellophassak valamit.
    Nagyon várom már a megjelenést, addigra meg lesz az új gép is.
  • pcgammer
    #70
  • Muttley
    #69
    2014 febr. 25-28

  • masterthief
    #68
    Hivatalos megjelenlsi dátum

    Borító
  • masterthief
    #67

    Na neee!
    Csupán nem szeretem a buta embereket-idióta Vér Pistikéket.
  • jarlaxxe
    #66
    Büzlik a hozzászolásod az árja felsöbbrendüségtöl, ez tetszik...
  • masterthief
    #65
    Ember! Ezek idióták? XD
    Még pontos dátum sincs, hogy jövőre mikor fog megjelenni. Se gépigény.
    Ezek a barmok tudják mit tesznek közzé? XD
    Most gondolj bele. Valamelyik barom előrendelte, aztán pislog majd, mint hal a szatyorban, hogy miért nem postázzák ki neki.? XD
    Tarkón kéne lőni az oldal üzemeltetőjét. Meg az új generációs Nokedliket is, akik előrendelték, mert azok nem igen nézik minden nap a Thief-el kapcsolatos infókat, fórumokat. Na meg egyébként is inkább nekik készült, mint a régi fanoknak. (Sajnos!)
  • Ironman2
    #64
    konzolok szervízénél már holnap megjelenik

    http://www.konzolokszervize.hu/pc/thief-4-pc-pc
  • preziosi
    #63
    a square enix legfrissebb pénzügyi jelentései alapján a játék 2014 első negyedévében megjelenik.
  • mester1987
    #62
    Nem is értem, hogy adják ki, nem lesz túlságosan bonyolult a mai fiataloknak ez külön képviselő játékstílus???
    De lehetséges, hogy egy A4-es lapon külön leírják majd mit kell csinálni, akinek roppant erőfeszítést igényel majd ez a szupernehéz játékmenet
  • grebber
    #61
    Frankó ez Dishonored 1.2
  • masterthief
    #60
    A Thief sorozat FPS nézetű egyébként is. A Deadly Shadows-nál lehetett TPS nézetet váltani. (Gondolom akkor még csak azzal játszottál.)

    Azt nem értem, miért kellett azt csinálni, hogy Garrett keze előre van tartva elég sűrűn. Olyan mint ha úszna a levegőben. XD Vagy mint ha olyan rossz lenne a látása, és tapogatózva haladna előre. XD
    Az rendben van, hogy van test tudatosság, de ez így hülyén lett megoldva.
    Azt külön dicsérem, hogy lesznek benne kutyák. Remélem néha kiengedik a ketrecből. XD
  • wedge31
    #59
    Nekem tetszik csak az fps nézet furcsa egy kicsit de azt meg lehet majd szokni.
  • masterthief
    #58
    Újabb Gameplay videó az E3-ról.
  • chopin42
    #57
    hát igen...sajnos hasonló a leírtakhoz. ha nem thiefként játsszuk lehet jó lesz
  • masterthief
    #56
    Thief E3 Demo Gameplay

    A Focus rendszert mutatják, reméljük lesz Gyameplay a nélkül is.
  • Ironman2
    #55
    Hát ja! Pont nem erről szól a Thief! Jól el fogják b.szni ezt is! Én az első részével hónapokat játszottam,és sose untam meg,főleg az első helyszin volt a legjobb!
  • masterthief
    #54
    XD Kamu-rizsa.
    Ilyen blődli oldalaknak nehogy bedőlj.
    Még a fejlesztők-kiadók sem tudnak pontos megjelenést közzétenni.
    Gamespot Thief Release date

    Addig, amíg nem lesz hivatalos megjelenés dátum az Eidos Montreal v a Square Enix részéről+gépigény közzététel, addig csak kamu vagy pletyka kiadási dátum fog szerepelni.
    Na meg persze, ilyen magyar szVros konzolszervíz oldal, honnan a francból szed ekkora baromságot.? XD

    Kísérd figyelemmel az Eidos és TTLG fórumot, és a Thief hivatalos oldalát, a hozzá tartozó Facebook és Twitter oldalt. Azok a biztos infók. Addig reménykedjünk több infóban, képekben, videókban.
  • wedge31
    #53
    Link.
  • masterthief
    #52
    Egyébként milyen konzolosok szervizének?
    Tudsz adni linket? Nem vágom miről van szó.
    Egyébként pedig konzolra lesz fejlesztve, és az AMD Nixxes csapata portolja Pc-re.
  • masterthief
    #51
    Micsoda? XD Augusztus? Ez évben? XD
    Ezek hülyék?
    Nyilvános hírek, hogy jövő évben adják majd ki. Nem tudni mikor.
    Az Eidos eléggé megszorított helyzetben volt, mivel az új Thief-nek ez a második nekifutása. (az eredeti elképzelés teljesen más volt. De jobb is, hogy nem az eredeti koncepció mellett döntöttek részben.) Felvettek egy nagy halom pénzt a Thief fejlesztésére, alig tudtak felmutatni valamit,(szinte fikarcnyit sem.) mivel a csapatból sokan távoztak stb.stb.stb.(mindenkinek más volt az elképzelése és sok volt a vita.)
    Annyira nem szorongatják az Eidos Montreal Thief fejlesztő csapat tökeit, hogy még ez évben kiadnák a játékot.
  • wedge31
    #50
    Ezt mondani kellene a konzolok szervizének is mert ök ott augusztusi megjelenésel hitegetik a jónépet.
  • masterthief
    #49
    Azért mindjárt nem, mert jövő évben jelenik meg csak. De még azt sem tudni, hogy jövőre mikor. Lehet jövő tavasszal, de inkább jövő karácsony környékén. Ki tudja.?
  • masterthief
    #48
    Nyugi.
    Június 11.-én az E3-on mutatnak belőle Gameplay videót, ha minden igaz.
  • pikman
    #47
    Ahhoz képest, hogy mindjárt jön a játék én még egy gameplay jelenetet se láttam belöle.
  • masterthief
    #46
    E3 trailer.
  • Ironman2
    #45
    Konzolok Szervízénél már elő lehet rendelni,és aug.15-én jön!
  • Micsu
    #44
    vannak az absolutionnak hibái de a lopakodás része reálisabb mint az előzőkben, és fele annyi bug sincs benne

    ha nem találod a helyed az új játékok között akkor GoG vagy változtass hobbyt
  • wedge31
    #43
    Szerintem probáld ki a hitmant mert sajnos ebben az esetben vrtg véleménye áll közelebb az igazsághoz. A DE:HR-hez képest csúnyán elbaltázták az új hitmant, szvsz.
  • ratgab
    #42
    Nem játszottam vele ez tény. De megvan és pótolni fogom. Ha jól tudom ez egy nehezített mód, így a nehezített megoldással szerintem az ég adta világon semmi baj nincs.

    Ez nem buta script szerintem, hanem direkt ilyen (ismétlem hányszor kéne az őrnek ugyanott megvakarni az orrát, egy direkt hardcore játékosoknak készült módban?). Megfigyelés, megjegyzés, alkalmazás. Azért elosonáshoz nem több óra áll rendelkezésedre, szerintem ez így rendben is van. Elrontod, rosszul időzítessz, buksz? Nehezített módban ez teljesen elfogadható.

    Játszottál te a Dark Souls-al? Mert ha igen, akkor tudod, hogy ott az ember türelmet tanul és az ilyen dolgok már nem zavarják. Nem kibaszásnak, kihívásnak tekinti ezeket. És pontosan ezért olyan a nehezített mód, amilyen, mert az igazi kihívásra vágyó játékosoknak készült. Neked nem tetszik nem kell vele játszani, játszol a könnyített nehézségen. De ezt felhozni hibának balgaság.
  • vrtg
    #41
    Szóval szerinted az teljesen rendben van, ha a pályák észrevétlen teljesítésének egyetlen módja létezik, még pedig az, ha az őrök bugos szkriptjeit a fejemben nekem kell időzítenem, mert ha 1 másodperccel lemaradtam róla, már kezdhettem elölről a pályát. Igen, kezdhettem elölről, mert rengeteg helyen a script nem ismétlődött, pl. az őr csak egyszer ment el a posztjáról utána egy helyben maradt és már nem lehetett elosonni. Az, amit előző kommentben leírtam, mint egy pálya lehetséges megoldása valójában nem egy megoldás volt a sok közül (mint ahogy egy normális játékban kellett volna, hogy legyen), hanem az egyetlen. És ezt játszotta el újra és újra a játék minden pályán…

    Elhiszem, hogy sok baromságot képesek néhányan elnézni egy-egy játék esetében, de azért a fejlesztők és a teszterek ilyen szintű trehányságát ne nevezzük már kihívásnak. Mert az, hogy 5 órát szívsz egy pályán mire megtalálod azt a módszert, amikor a buta MI script éppen úgy dönt, hogy nem vesz észre, minden csak nem nehézség, hanem direkt szopatás. Érdekes, hogy eddig még egy lopakodós játékban sem láttam ilyen elcseszett megoldást, pedig nem ma kezdtem az ilyen játékokat.
    Arról meg nem is volt szó, hogy süket vagy vak az ellenfél, totál kiforgatod amit írok, mert látszik, hogy igazából nem is játszottál a játékkal az említett nehézségen, hanem csak a levegőbe beszélsz.

    Átöltözésről szintén nem beszéltem, de ha már felhoztad, még mindig jobb volt a régebbi részekben egy ruhával megcsinálni a pályát, mint itt, ahol 10 km-ről kiszúrt az őr, még akkor is ha álruhában csak a sarkad lógott ki a fedezék mögül. Ezen kívül ugyanúgy észrevettek ha kommandós maszkban próbáltál elvegyülni. De nyilván ezek is teljesen ésszerű dolgok és a fair nehézség részét képezik...
  • ratgab
    #40
    Nem látom, hogy ezzel mi a probléma. Általában a nehéz játékokhoz csak tudni kell, hogy mit milyen sorrendben kell csinálni. Ez adja a nehézségét, nem egyéb. Gyakorlatilag ha tudom mit hogyan és mikor kell csinálni, akkor tudod teljesíteni az ilyen kihívásokat.

    Gyakorlatilag még mindig csak azt érzem a hsz-eden, hogy nem szereted a túlzott nehézséget, tehát a véleményem semmit nem változott azzal kapcsolatban, hogy totál ellentmondásba keveredtél a korábbi listában önmagaddal.

    Tehát legyen nehéz, de ne legyen nehéz... aha értem.

    Lopakodás nem úgy működik, hogy holt hülye vak és süket ellenfeleket kerülgetni, hanem bizony vigyázni kell, hogy ne halljanak, ne lássanak meg és ha lehet mással legyenek elfoglalva, mint a behatoló keresésével. A leírásod alapján ez a Hitmanben úgytűnik meg is valósul. Az, hogy nem vakarja 3/4 órán keresztül az orrát, hogy te szép kényelmesen elosonhass mögötte az nem feltétlen baj.

    Azért korábbi részekben egy átöltözés elég volt ahhoz, hogy bárhova bejuss, ami valljuk meg ugyanúgy ökörség volt.
  • vrtg
    #39
    Nagyon nem érted miről beszélek pedig külön kiemeltem az absolutiont, de akkor gondolom az nálad kimaradt. A "jó" nehézség ellen, ami ügyességet, gondolkodást kíván nincs semmi kifogásom nincs, viszont amit az új "hitman" purist stealth\suit only módban műveltek az már kriminális volt. Olyan szinten unfair volt, hogy nyugodtan lehet artificial/fake difficultynak is nevezni. Ugyanis ott arról szólt az egész, hogy egy pár négyzetméteres pályán elhelyezett 7-8 őrt csak úgy tudtad kikerülni, ha hajszál pontosan bemagoltad a mozgásukat: Amikor az egyik őr köhög, akkor gyorsan be a fedezék mögé, 3 másodperc múlva ki, aztán 2 másodperce múlva előre mikor egy másik megvakarja az orrát. Itt 1 másodperc várakozás, után 4 lépés jobbra stb.... kb így nézett ki egy ghost run és ha csak egy kicsit is elnézted, baszhattad mert észrevettek. Mindez persze azért, mert muszáj volt a korábbi lopakodós/álcázós játékból egy shootert csinálni a fejlesztőknek. (a vicc, hogy még így is megbukott)

    #36
    Na azt megnézem ahogy te purist/suit only módban leütés nélkül akárcsak az utolsó pálya közeléig is eljutsz észrevétlenül.
  • vrtg
    #38
    Trollkodás? Mintha a leírtak nagy része nem lenne jellemző a manapság megjelenő játékokra. Ami pedig a HR-t illeti, talán ez az egyetlen új rész valamely régi franchiseból, amit nem butítottak teljesen nullára, viszont még így sem rúghat labdába az első rész összetettsége mellett.
  • ratgab
    #37
    "- scriptelt és lineáris pályák, ahol legtöbbször csak az őrök legyilkolásával lehet továbbjutni, a teljes stealth vagy lehetetlen vagy mocskosul nehéz lesz (lásd hitman absolution) "

    Ez azért vicces, mert az előtte lévő pár gondolatodban pont a nehézség hiányát nehezményezed, erre meg később leírod, hogy mocskosul nehéz stealth se jó.... No comment

    Amúgy ennyire ne legyél már optimista! (irónia off)
  • Micsu
    #36
    "a teljes stealth vagy lehetetlen vagy mocskosul nehéz lesz (lásd hitman absolution)"

    utolsó előtti pályán snipereztem egy kicsit, addig végig lopakodás, mocskosul nehéz? whut? ráadásul nem is normálon játszottam
  • Micsu
    #35
    deus ex kimaradt? nah mert azt is az edios mondtreal fejlesztette és valahogy a trollkodásod nem jellemző a játékra
  • Micsu
    #34
    pedig az jóval könnyebb volt mint az 1es