553
Thief 4
  • Shep
    #153
    De ez nem szimulátor. Amúgy mi hajaz a való életre, hogy emberek vannak benne, meg lehet mozogni, mert minden egyéb csak kitaláció és ezért is játék, nem pedig egy szimuláció.
  • Ulthane
    #152
    Mitől trollkodás az, ha valaki elmondja a véleményét egy játékról, vagy arról, amit belőle egyelőre lát?

    Ja értem, a te intelligenciád szerint az a jó fej, aki a te nótádat fújja, és csak az a vélemény a jó vélemény, ami a tiéddel egyezik.

    Gratulálok...
  • Ulthane
    #151
    Egy játék, ami nagyban hajaz a való életre. A GTA 5 is egy játék, ami mégis csontra a való életre hajaz. Valós város, járművek, zenék stb.

    Nem értem, miért olyan nehéz elfogadni azt, ha valakinek más a véleménye?
  • masterthief
    #150
    Te zizis vagy amúgy? XD Valami nincs rendben a fejedben?
    Ja nem! Te óvodás vagy, akit még tanítani kell. XD
    Drága barátom. Itt a Thief témában,topikokban, eddig sem voltak trollok itt, eztán se legyenek. Ha nem tetszik a játék, akkor szedd a sátorfádat és lépj le.
    Részemről, lezárt ügynek veszem a csevegést és a jelenléted.
    Fáradj át, olyan topikba, ami téged érdekel.
    Viszlát!
  • Avenger
    #149
    TPS-ben is ugyan annyi a fov mint FPS-ben, csak a kép egy részét kitakarja az irányított karakter.
    Fal mögül kinézés: Legalább egy videót láttál már valaha, valamelyik Thief játékból? :)
  • Shep
    #148
    Az ugye megvan ,hogy ez nem a való élet hanem egy játék?
  • Ulthane
    #147
    Végül is, egy 150 kilós nőt is meg lehet dugni csak a hangulata miatt. Hát egészségedre! :-D
  • Ulthane
    #146
    A való életben a hátam mögé tudok nézni úgy, hogy nem rángatom magammal a teljes látószögem, mint egy FPS-ben. Továbbá, mennyire életszerű, hogy egy fal mögül nem tudsz kinézni csak úgy, ha teljes testeddel kilépsz mögüle?
  • Ironman2
    #145
    jaja,főleg a részeg őrökön szakadtam a röhögéstől.amúgy hatalmas szabadság volt benne az volt a jó,adott volt egy helyszín,és úgy odottad meg ahogy akartad (meg ahogy a nehézségi szintet állítottad be)
    Mikor megláttak egy hullát,aztán elkezdtek keresgélni merre vagyok.Meg kellett húzódni egy árnyékban,különben bárhol voltál észrevettek
  • masterthief
    #144
    Meglesz az tuti. Főleg hogy az előző részekből, bőven vannak utalások valamilyen formában. (Az őrzők könyvtára, ami átalakult bordélyházzá, Erin az a nő aki a Deadly Shadows végén megpróbált kizsebelni minket, Basso és Jenniver, igaz Jenniver egy holló képében tér vissza, XD A sárkánygyík trófea a Crippled Burrick fogadóban, Mechanista könyv és szimbólumok, Őrzők jelei a falon. Ki tudja mivel szembesülünk még a játék folyamán.
    Nagyon jó lesz ez. Nálam az év játéka. (2009 május óta, izgatottan vártam rá.)
  • b-type
    #143
    :DD
    Ezt nehéz komolyan venni, az első résznek annak idején olyan hangulata volt mint állat. baromira nem érdekel milyen fokban látok, ha az a hangulat meglesz.
  • masterthief
    #142
    Te el vagy tájolva kicsi fiam.
    A Thief egy mérföldkövet fektetett le az FPS játékokban. Korszakalkotói mivolta van. Itt nem a First Person Shooter-re gondolj, hanem First Person Stealt v. Sneaker. Az-az, első személyű lopakodós.
    Továbbá, igen okos barátom, az FPS szemszögben van kihívás, nem a TPS-ben.
    Egy igazi lopakodós játéknál az a lényeg, hogy ne láss be mindent magad előtt, fal túloldalán és a hátad mögött. Az csalás. Az FPS nézet adja meg a játék sava borsát. Ez teszi izgalmassá.
    Gondolj bele. A való életben sem a hátad mögött 1-2 méterre van a szemed.No meg nem is forgatható 360°-os szögben körülötted. XD
    Problem? XD
  • Shep
    #141
    Ez volt a nap hsz-e :)
  • Ulthane
    #140
    Nem oké. Az FPS műfaj eleve nem oké. 20 éve, amikor gyakorlatilag nem volt más, akkor még elment, hogy egy csőlabirintusban mentél, és henteltél. Akkor ez volt gyakorlatilag a menő 3D-s videojáték.

    De azóta eltelt 20 év, könyörgöm, rég túlhaladta ezt a játékipar. Minden normális akciójáték külsőnézetes, pláne, egy lopakodós játéknak kell annak lennie, hogy legyen térlátásod. Lásd 360 fokban magad körül, hogy mi történik.

    Ehelyett rángatod jobbra-balra a kamerát, ráadásul a való életben, ha derékmagasságban fogsz egy tárgyat, vagy fegyvert, az soha nem látod gyakorlatilag szemmagasságban, mint ahogy a játékokban. Ergo, még idétlen is.
  • Ironman2
    #139
    WTF????
  • Micsu
    #138
    te se sokat játszhattál az előző részekkel, teljesen ok volt fpsnek
  • Micsu
    #137
    igen de sajnos én elolvastam pár privjút ahol köpdösték rendesen
  • Ulthane
    #136
    ha valami miatt egészen biztosan nem lesz az év játéka, akkor az a ratyadék FPS-nézet!
  • Muttley
    #135
    részletes, gondolkodtató, opcionálisan H&S v. stealth, gyönyörű, hangulatos, steampunk

    gyanúsan az Év játéka 2014 - már most :)
  • mester1987
    #134
    Jó lett ez a trailer. Jó látni hogy még tudnak sajtolni az Unreal Engine 3-ból és elég művésziesen is néz ki, főleg, hogy némi fizika is lesz benne a tárgyak használatával.
  • masterthief
    #133
    KGy Mester régen járt ezen a fórumon, (legalább is aktív beszélgetésekre reagálva vagy dumatársként)
    Gondolom, szívesen lefordítaná, úgy mint Thief rajongó, vagy esetleg kötelesség tudatból.Ezt Mindenki szűrje le, úgy, ahogy neki tetszik.
    "Gondolom" szemmel tartja a fórumot, mint külső szemlélődő. Vagy nem. Ezt nem tudjuk.
    Viszont még ott van RMarvin, akire támaszkodhatunk. Épp a The Dark Mod magyarításával küszködik, jelentős sikerrel. (Elismerés a munkájáért!)
    Viszont ha van angol nyelvben járatos, vagy perfect angolul beszélő, itt a fórumon, az-az illető besegíthetne neki a Thief magyarításában.
  • adler741
    #132
    Nagyon várom már a gamet, magyar feliratban ugye ne reménykedjunk?Vagy csak KGy mesterben hogy gyorsan lefordítja.)
  • wedge31
    #131
    Nagyon jó lett ez a trailer, rendesen meghozta a kedvem a játékhoz.
  • zzeN
    #130
  • masterthief
    #129
    Itt van még 3 Gameplay videó.
    3 Thief Gameplay videó
  • Csokis
    #128
  • zzeN
    #127
    Új videó, új képek

    Ezek remélem tényleg újak!:D
  • masterthief
    #126
    Thief hivatalos gépigénye
  • masterthief
    #125
    Íme a hivatalos gépigény. Nekem bőven megvan. :)
    http://community.eidosmontreal.com/blogs/Thief-PC-Requirements?theme=thief
  • masterthief
    #124
    Meg fogsz lepődni, de ezek nem olyan újak. Pár hetesek.
  • zzeN
    #123
    Új képek.
  • wedge31
    #122
    99,9% hogy kötelezö lesz.
  • Edorn
    #121
    Ha dobozosan veszem meg, akkor is kötelező lesz steam-en aktíválni, vagy steam nélkül is működik majd? Van erről infó?
  • masterthief
    #120
    Boldog Új Évet Kívánok Nektek. és Mindenkinek aki szereti a Thief sorozatot!
  • Muttley
    #119
    a filmipar is rájött, hogy...

  • mester1987
    #118
    Stories of the City videók
  • masterthief
    #117
    Új videó.
  • Muttley
    #116
    alakul a molekula :)
    király lett a fórum oldal :)

  • masterthief
    #115
    Frankó a banner!
  • mester1987
    #114
    Grat, jó lett és köszi