553
Thief 4
  • adler741
    #393
    Egyik mellékküldetésben ráakadtam végre egy síkrészeg fickóra, az a küldetés ,hogy az útját kell egyengetni hazafelé DD.
  • alma2
    #392
    Senkit nem erdekel a jatek kb 3200 forintert (uj steamkulcs)?
    Annyiert lattam men of war assult squad 2 steam kulcsot, amiert boldogan cserelnek.
    Mivel abszolut nem az en stilusom a jatek, jot nem is tudnek rola mondani kiprobalas utan sem, igy masrol hallgatok :)
  • Empty
    #391
    8 pályára savegame valakinek nincs? Én odaadtam volna az illetőnek a 7-et amííg elvittem de töröltem cakk-pakk.
  • Empty
    #390
    Csalás nem lett volna hozzá? Amikor ezt a buzi gyűrűlopót kellett volna megszívatni akkor uninstaláltam. Ilyen egy idióta játékot soha többet!
  • Malakai
    #389
    Bill+egér kombónál van egy külön gomb a leugrásra (x) és egy külön az ugrás/gyorssunnyogásra (space), de sima ugrással is van hogy leugrik, van hogy nem... :)
  • Gary
    #388
    Igen, ugyan ez volt nekem is. Kicsit megkopogtattam a falat, visszajött az őr és ráugrós leütős segített. Kontrollerrel (gyári X360) tolom én is, és úgy rémlik, minden gombot végigzongoráztam.
    Legtöbb magas helyen segített az előre és A vagy LT + előre, de itt semmi. Vagy csak rossz volt a nézésem szöge, mert az is számít...
  • zzeN
    #387
    LOL, meg is oldotta:D Joy-al nyomom, minden gombot szétnyomkodtam (ezek szerint mégsem). Köszi!:)
  • Malakai
    #386
    Konkrétan nem emlékszek arra, elakadni biztos nem akadtam, x gomb-ot gondolom próbáltad... :)
  • zzeN
    #385
    Egy elakadós hibába futottam. Chapter 2, Dust to dust.

    Fent megyek be a szellőzőbe és amikor le kéne ugrani (miután az őr elment) egyszerűen nem tudok. Megáll a szélén, néz lefele de sehogy sem akar leugrani. Másnál volt ilyen hiba?
  • HeadHunter86
    #384
    Első patch
  • N3suten
    #383
    ha a menüben lehúzod a zene hangerejét ,akkor az átvezető videók alatt nincs ,sem zene ,sem párbeszéd hang ...
    a gyors menüben ki kell kapcsolni a vsync -et ,mert az átvezető videók röcögnek tőle ...
  • Avenger
    #382
    Próbálj valami ellenőrzést végigfuttatni rajta, nincs e hibásan letöltődött file.

    Más: Szerintem teljesen jó a város, a harmadik részben is hasonló volt. Az ablaknyitás tényleg hosszadalmas egy idő után, de ha van aktív quested akkor a térkép mutatja a helyét, így nem kell kinyitni mindent, csak ha kíváncsi vagy mi van odabent. A térképen mondjuk jelölhetnék a városrész ki és bejáratokat. Szerintem jobbak voltak a régebbi részek kézzel skiccelt térképei, mint ez a gépi GPS. Bár akkor meg az lenne a baja az embereknek, hogy nem mutatja őket a térkép, és egy utcanévből kéne kitalálni, merre is van a következő quest. :)

    A pályák elég kicsinek tűnnek nekem, bár a bordély már tűrhető méretű volt(kicsit cső), de azért még nagyon messze van egy thief 2 dokktól pl. Remélem a modding közösség ezt a részt is úgy fogja támogatni mint a korábbiakat, és akkor jöhetnek a régi részekből a mapok challenge formájában.
  • masterthief
    #381
    Majd este szétnézek és segítek. Hátha van rá megoldás.
  • masterthief
    #380
    Akkor a Thief nem neked való. Az való életben ezt hogy vinnéd véghez? XD (sehogy)
    Ez nem Call of Duty, hogy végigrohansz, azt szevasz tavasz.
    Van Bankos küldetés is (Előrendelőknek. Vagy ha valami warez oldalon le lehet majd tölteni.)
  • robotnyk
    #379
    ha tudnám már megoldottam volna :D
  • masterthief
    #378
    Az hogy létezik?
    Nekem frankó minden. Van felirat, nagyon jó környezeti zajok és háttérzene. Igaz na háttérzenét le vettem alacsonyabbra, mert zavart. :D
  • JethroHUN
    #377
    Rohadt unalmas ez a játék... ez a város egy nagy fail... több időbe telik átjutni rajta mint végig vinni egy-egy küldetést. Állandóan keresgélni hogy most melyik ház az átjáró két terület között, persze ki és bemenetet is tökölni az ablakkal fél percet. Hamutartó meg villa ez a nagy zsákmány azt hittem érdekes helyszínek lesznek mint múzeum vagy bank... nem csóró lakások.
  • robotnyk
    #376
    Reggel először a Steam nem akaródzott bejelentkezni, aztán megoldódott, aztán kiderült hogy a preload nem jó helyre töltődött le.

    Aztán elindult a játék, subtitles on, mégsem látszanak, nincs zene, nem hallatszik a szinkron. GG. D:
  • masterthief
    #375
    Helyettem sem. :) Én is csak megsasoltam hogy fut az új masinán. Nagyon jól.
    Játék majd késő este. De hajnalig nyomatom! XD
  • wedge31
    #374
    Nekem is csak késö este lesz egy kis idöm rá, mert sajnos senki se akar dolgozni helyetem még ilyenkor se...
  • masterthief
    #373
    Meghozta a futár! Nagyon jó!
    Very High-ra van beállítva. Gyönyörű szép, jó a grafika, nincs laggolás, simán fut.
    Azt hiszem, ha délutános műszak után hazajövök, hajnalig tolom. :)
  • Dondark
    #372
    Misszió végén van az összesítés.Megéri minden cuccot megtalálni? van valami jutalom érte?
  • Pares
    #371
    Jaj, kicsit kesze-kusza lett a mondatom, bocsi.
  • Pares
    #370
    Más is tapasztal kifagyásokat? Teljesen minimumon beállításokon van a játék, így szépen fut (és szerintem még így is szép), de időnként megáll a kép (a hang megy), aztán kidobja, hogy a tipikus Thief működése leállt hibaüzenetet... Volt, hogy 2 óra után, de van, hogy 20 perc után...
  • JethroHUN
    #369
    Se az intuition se a dexterity-re nem éri meg focus pontot rakni... semmire nem jó skillek. Számkombinációs zárat ugyan úgy nem lehet kinyitni a kód ismerete nélkül, röhej ez a játék...
  • N3suten
    #368
    Lehet ez megoldja a problémádat a zöld sávban van leírva ...

  • N3suten
    #367
    elképzelhető ,hogy a törés miatt ,vagy a letöltés alkalmával megsérült valami ...
  • Gary
    #366
    Én még nem járok itt, így az első kérdésre nem tudom a választ.
    A második, gondolom, nem igazán kérdés akart lenni. :Ð
    Nyilakat venni pedig:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Basso-tól a lépcsős kijáraton távozva, utána balra indulva, találkozhatsz egy hosszú kabátos fickóval. Na ő elad egy csomó érdekes dolgot. Ráadásul vesz is!
    Érdemes a vásárlás előtt kutakodni nála, mit ad el, mert van egy papírja (kb.750G), amivel mérsékeltebb áron (kb.25%) tudsz fogyasztani! (Nem hájat, terméket! :Ð)

    A zárójeles értékek, nem biztos, hogy pontosak!
  • Empty
    #365
    A fémrobotnál miután a kezet megszereztem valami test átkutatást tűz ki célul. Hogyan lehet a kötélen lógó fickóhoz jutni? Videót nem találtam róla? Nyílak hogyan szerezhetőek? Kösz!
  • Ozzyehh
    #364
    vissza dob a legutolsó mentési ponthoz és nem enged tovább menni*
  • Ozzyehh
    #363
    Engem valamiért vissza dobál chapter kettőnél a legutolsó checkpointnál ha rányomok, hogy continue :D
  • enlightened
    #362
    Valakinek sikerül itt az összes collectiblet összeszedni egy mission alatt? Mert már 3 szor mentem neki, a 2. chapternek de nem találok 2-őt még mindig. Tudom hogy van guide, de minden chapter elott végignézni, hogy más hogy játssza végig és hol vannak az eléggé elrontja az élményt :S Viszont ugy el vannak dugva, hogy lehetetlen megtalálni őket. És azt se tudni, hogy mikor mentél el már mellette réges rég és vissza se tudsz menni, ez egy kicsit idegesítő.
  • Kongy
    #361
    Nekem azért jön be mert gagyi és egyszerű :D Nem kell vele sokat vesződni. Meg amúgy is vicces lenne ha egy mestertolvaj 20x elcseszné a lockpicket... szóval szerintem rendben van ez így.
  • kastil
    #360
    Leírom ide is mert magon sokan írnak miatta.

    Ha nem megy az x360ce.

    Hali!

    Szedd le ezt a változatot.

    https://code.google.com/p/x360ce/downloads/detail?name=x360ce.App-2.1.2.190.zip&can=1&q=

    Options fülön hookmodeot állítsd normálra és a többi xinput-ot is pipáld be.
    Másold be a ThiefBinariesWin32 mappába és a Win32 mappában levő exével indítsd a játékot. a 64bitessel NEM megy az x360ce.
  • masterthief
    #359
    Az a moha nyílvessző volt, nem a vizes. Konkrétan foldoklott tőle. MMMFFFMMMMFFF! XD
  • masterthief
    #358
    Köszi! Jót nevettem! XD
  • Ironman2
    #357
    hát nekem a lockpick eléggé gagyinak tűnik,semmi eredetiség nincs benne,egy Oblivion féle lockpick rendszer jobb lett volna,de hát az másik játék
  • N3suten
    #356
    deadly shadow ...
  • Edorn
    #355
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Szájba lőttem vizes nyíllal és ha jól találtam el, akkor nekikezdett köhögni egy rövid ideig, utána kereste a tettest."

    Ha jól rémlik valamelyik előző részben is volt ilyen...
  • Gary
    #354
    Nos, eddig az ökörködés eredményei:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Két őr, az egyiket fejbe dobtam üveggel, a fáklyát elejtette, de semmi más, csak 'narancs szemmel' elkezdtek keresni.
    Szájba lőttem vizes nyíllal és ha jól találtam el, akkor nekikezdett köhögni egy rövid ideig, utána kereste a tettest. A fáklyát is ki lehet oltani a kezében, illetve azt meglőve elejti, elalszik.
    Kardot nem sikerült kilőni a kezükből. Hiába találtam el, csak letérdelt és nyögött, de a fegyvert el nem dobta.
    Ha meglátnak és magasabb helyen vagy, akkor dobálnak. Pár ilyen betalál és újratöltés. Nincs más eszközöm egyelőre...
    Látványos a magasból leütés is, de elég pár ütés és térdelnek. Onnan meg mehet a taglózás.
    Mindenesetre, nekem a lopakodás élvezetesebb!