553
Thief 4
  • Árnyvadász
    #313
    max: 63
    avg: 57

    minden max* és 1080p (*SSAA viszont off)

    Hibátlanul fut. Jó játék. Nem csalódtam.
  • xalyy
    #312
    ja most biztos egyesek gondolták hogy létezik ez, hogy még csak most gyújták be a játékot és van aki már kiakasztotta nincs semmi csoda benne , PS3-en már tegnap előtt megjelent, PC-n meg csak ma. Na de mindegy remélem valaki tudja a választ a kérdésre.
  • jarlaxxe
    #311
    Csak grebber ezt ne lássa mert rohamot kap, hogy valaki elöbb játszotta végig mint ö..
  • xalyy
    #310
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valaki elmagyarázná a végét a játéknak? Nem értem és nagyon nem erre számítottam. Arra számítottam, hogy végén megmenti Erin-t majd visszavonulnak és élik az életüket boldogan. De, amit láttam abból arra tudok következtetni, hogy lesz új rész vagy mi? Na meg egyáltalán túlélte-e Erin? Valaki kifejtené aki esetleg érti és ki is akasztotta? Kösz
  • Csokis
    #309
    Tudod egyáltalán mi az AF?! Eleve keveset "fogyaszt" a teljesítménytől, és abszolút látható magasabb felbontásban is a hiánya.

    SSAA meg FXAA természetesen nem lövi ki egymást.
  • wedge31
    #308
    Végre valami jót is lehet olvasni...
  • ratgab
    #307
    Jah oké, az más. Ilyen esetben rá vagy kényszerűlve a kompromisszumokra.

    Volt nekem is 3 évig 5770-em. Nagyon jó kis kártya, de már eljárt felette az idő. Tavaly szeptemberben nehéz szívvel de megváltam az enyémtől. Most egy 7850 teszi a dolgát tisztességesen.
  • Avenger
    #306
    Kipróbáltam már én is, nemrég játszottam újra az egész szériát. Szerintem nagyon jó lett, a hangulat teljesen ott van. SSAA és tesselation van kikapcsolva, minden más maxon. Full hd-ben teljesen jól játszható. i5 2400, radeon hd 5850, 8 Gb ram. Hard-ra állítva kicsit túl érzékenyek is az őrök, egy üveggel "felizgatva" simán kiszúr a sötétben is néhány méterről, bár ha valamit elveszek az asztalról vagy nyitva hagyom a szekrényt az nem nagyon zavarja őket(igaz eddig egyik részben sem zavarta őket, a 3.ban is csak megjegyezték magukban).
    Két fura dolog történt eddig: Egy őrt pont leütöttem az ékszerboltban amikor észrevett, de semmit nem volt ideje csinálni, csak átváltott a zene, de már a szomszéd szobában szunyókáló másik őr jött is át harcolni...
    Másik: A szunyókáló őr melletti széfnél ha elrontottam a lockpick-et akkor felkelt az őr és jött a harc. :D
    Ezek mondjuk lehetnek a nehézség miatt is.
    Egyetlen hiányosság, hogy villámlás alatt nem változik az álcaszint, hiába állok 3 méterre az őr szeme előtt a sötétben, amikor villámlik, rám se bagóz.
    Összességében amúgy eddig 9.5/10 nálam, bár még csak Basso-ig jutottam.
  • Gary
    #305
    Szerinted így történt? :Ð
    Nem a procihoz lett választva, csak az még nem lett fejlesztve! :Ð Watch Dogs megjelenéséig talán mérséklődnek az árak.

    Apró kompromisszumokkal eddig vitt mindent, pláne, hogy itt is, 1980x1200-ban alap beállításokkal csak az eső és villámlás közben akad. :Ð
  • ratgab
    #304
    Érdekes választás az I7-hez az az 5770 nem gondolod? :-)

    Az már 2 éve is elavult volt az a VGA. Egyáltalán nem csodálkozom, hogy akad.
  • ratgab
    #303
    Régi procin ne csodálkozz ha akad...
  • ratgab
    #302
    Oszt mire oda az a 16x-os Anis azt elárulod nekem? :-)

    Eleve SSAA és FXAA nem lövi ki egymást?

    Tesszaláció zabálja a gépet, ahogy SSAA is, ergó kikapcsolható mindkettő, 16x-os anis is simán kilőhető, mert fullHD-ban nagy különbséget nem fogsz érzékelni.
  • ratgab
    #301
    Igaz.
  • Gary
    #300
    Háát, érdekes!
    Felbontás minimumon (640x480), grafikai menüben minden kikapcsolva vagy normal-ra rakva és az ékszerüzletben, épületen belül olyan akadást produkált, mikor az őr megtámadott, hogy csak pislogtam! Addig 160fps körül imbolygott, de az első csapásnál lement 8-ra és jó pár másodpercre megállt minden! :Ð

    (i7, 8GB 1600MHz, HD5770)
  • grebber
    #299
    Ha ha értelmét látom fejlesztek!
  • JaSoN HuNTeR #298
    Amugy ha vennél valami értelmes 4-6 magos procit , jobban kitudnád hajtani a VGA-t. Mert az a GTX 460 egészen jó.
  • grebber
    #297
    Nekem csutka lowon minden 1650*1080

    min fps: 0
    Max 35
    átlag: 15

  • JaSoN HuNTeR #296
    Min: 0.0 :D :D Nem is értem.
    Max: 60 FPS
    AVG: 35 FPS

    Játék közbe nekem 40-75 között mozog.
  • Csokis
    #295
    Ott van a beépített benchmark. 1920x1080, és #286-os hozzászólásomban lévő beállításban futtasd le. A végeredményt meg írd be ide (min, max és avg fps-t), ha nem bírod lementeni a képet.
  • Ironman2
    #294
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    3DM-es van rajta de mindegy,ugyanugy laggol a 64 bites

  • Ironman2
    #293
  • jarlaxxe
    #292
    Vagy nem, a reloaded elég sok szart csinál mostanában.
  • JaSoN HuNTeR #291
    Nem tudok képek készíteni. Mert paintbe nem jó.
    Fraps képmentésen nem jelzi az FPS-t-
  • wedge31
    #290
    Biztos kaptok majd valami crack fixet.
  • Ironman2
    #289
    Ez most valami poén? 32 bites .exe-vel normálisan fut,igaz le kellett vennem 1-2 dolgot.
  • Csokis
    #288
    Persze, persze. #278, és még az a config se tudja maxon.
  • JaSoN HuNTeR #287
    komolyan.
  • Csokis
    #286
    Ha ezzel a beállítással megy neked 50-60fps-t (mert ez a max), akkor megeszem a kalapom.

  • kastil
    #285
    Most tetted fel és már 10/9-re értékeled :D Mondjuk tőled mit várjon az ember.
  • JaSoN HuNTeR #284
    Minden Maxon stabil 50-60 FPS-el megy nekem.

    Nagyon jónak nézz ki. 10/9. Vegyétek!
  • kastil
    #283
    ***1280x1024***

    Sztem ennek inkább a proci kell meg ram. 64bit exével összefossa magát egyből, nem tudom miért.
  • kastil
    #282
    Na azért olyan kegyetlenül nem szar ez srácok.

    Hd5770, elvileg 720p, nemtom miért lett 10280*1024. 1-2 dolgot lentebbveszek és szakít. (bár ez még csak az eleje, de ahogy elnéztem elég linearis lesz.

    (rem nem kurtam el linkeket)

  • wedge31
    #281
    Azért az se mindegy általában, hogy amd vagy nvidia kártyával futtatod az adott játékot.
  • ratgab
    #280
    Egyébként meg ha hazudok, ha nem úgyis kiderül számomra az igazság. Aztán, hogy ti elhiszitek-e vagy nem azt meg már megbocsáss, de pont leszarom. Én tudni fogom az eredményt. Aki elhiszi elhiszi.
  • ratgab
    #279
    Bazi nagy általánosítás, ami ráadásul még nem is igaz.
  • Csokis
    #278
    Kijött az új AMD Catalyst 14.2 beta (Letöltés itt!), ami valóban segített a játékon egy kicsit.

    NeoGAF-ról:

    Specs:
    2600K @ 4.4GHz
    12GB DDR3-1600
    R290 GB OC Windforce
    Win8.1 x64

    Settings:
    1920*1080, vsync off
    Texture Quality: Very High
    Shadow Quality: Very High
    Depth-of-Field Quality: High
    Texture Filtering Quality: 8x AF
    SSAA: Low

    Driver 14.1 v6
    Max FPS 78.4
    Avg FPS 50.7

    Driver 14.2 v1.3
    Max FPS 89.3
    Avg FPS 63.8
  • grebber
    #277
    Eredetisek meg úgyis hazudni fognak mivel kemény pénzeket fizetnek érte így maguknak is tagadják még ha játszhatatlanul is akad mert nem akarnak beégni hogy egy hulladékot vettek.
    (tudod feltételes mód azaz vagy vagy hazudnak vagy nem)
  • ratgab
    #276
    Eleve buherált fájlokat rak fel, amin ki tudja mit változtattak meg. A fejlesztők meg nem biztos, hogy úgy álmodták azt meg ahogy az a warez által települ. Ettől még természetesen lehet optimalizálatlan maga a játék is.

    Én csak annyit mondok ne warez alapján ítéljük meg mert az tévútra vezethet. (tudjátok feltételes mód azaz vagy igen vagy nem).
  • xido
    #275
    akkó jóvanna :)
  • ratgab
    #274
    Nem összeesküvés elmélet továbbra sem.