553
Thief 4
  • Myselor
    #113
    jó lett a banner ^^
  • mester1987
    #112
    Mehet, de szerintem az orig. THIEF felirattal.
  • jarlaxxe
    #111
    Mehet.
  • masterthief
    #110
    Jó lesz a banner, de alakítsd át az eredeti Thief feliratra.
  • pikman
    #109
    Tetszik..
  • wedge31
    #108
    Ehhez a topik dizájnhoz mit szóltok?
  • wedge31
    #107
    Jó lesz ez.
  • masterthief
    #106
    VGX Trailer. Brutál jó.
    Thief VGX Trailer
  • masterthief
    #105
    Ez nem új. Van pár hetes. (angolul)
    Most a VGX-en hátha lesz új videó.
  • zzeN
    #104
    5 percnyi új gameplay szép német kommentárral

    https://gameone.de/blog/2013/10/vorschau-auf-thief
  • Muttley
    #103
  • Muttley
    #102
  • mester1987
    #101
    Látszik korrekt a csapat és szeretnének alkotni valamit!
  • masterthief
    #100
    Thief (kissé megrészegültem meló után, mert holnap vagy pénteken megyek az új gépemért. Meg kellett ünnepelni. Sok sör és házi pálinka után, képes vagyok kicsit félre írni. XD)
  • masterthief
    #99
    Aggódásra nincs okunk! :) Odabas... az új Thieh! :)
  • masterthief
    #98
    http://www.pcguru.hu/hirek/thief-interju-a-fejlesztokkel/25561
  • masterthief
    #97
    http://www.pcguru.hu/hirek/thief-interju-a-fejlesztokkel/25561
  • Muttley
    #96
  • mester1987
    #95
    Jólvan, nyugi van. Senki nem mondta hogy szar vagy rossz. Mellesleg nem nyitottam volna topikot - picit körültekintőbben már.
  • masterthief
    #94
    A 3. résztől jobban néz ki.
    Persze hogy hasonló korban! Mire számítottál?
    Látszik hogy nem ismered a Thief sorozatot.
    A Thief sorozat egy gótikus Steampunk (középkor és Viktoriánius kor keveréke, Dark-Fantasy. Az iparosodás kezdete. Egyébként egy kitalált univerzum, jócskán teletűzdelt a középkor és a modern kor elemeivel.
    Mit vártál? Ez egy ilyen sorozat. Misztikus és lehengerlő. Ennyi és pont.
  • masterthief
    #93
    Ezer bocsánat! Azt hittem nem láttad még!
    Sajnos hosszabb gameplay videót nem tudok belinkelni, mivel az elmúlt 1 hónapban nem raktak fel. Főleg mostanában. Remélem hogy ki fog kerülni egy QTE nélküli, pár perces gameplay videó, amit még nem láttunk.
  • masterthief
    #92
    Megőrültél ember? XD Itt nincs helye a QTE alkalmazásának. Ez nem Far Cry 3 vagy GTA IV-V stb...stb... Sőt! Nem is Dishonored 2. Ne feledd hogy a Dishonored a Thief sorozat és a Dark Messiah of Might and Magic összegyúrva. (meg némi kis fűszerezés)
    Annak örülünk, mi régi fanok hogy kivették belőle! Nincs rá szükség. Talán kivétel a Vér Pistike, aki csak a könnyű változatot részesíti előnyben és a QTE jelenti neki az élményt.
    A Thief sorozat nem erről szól. Légy olyan, mint egy szellem, akit nem látnak meg és minden értéket lopj el, feltűnés nélkül.
  • Muttley
    #91
    33 percben, segíts légy szíves, honnan és meddig van
    gameplay video, amit még nem láttunk
    mobilnet 8GB lassan kimerül a hónapra, ezért kérem :)
  • mester1987
    #90
    Jónak néz ki, bár sokat nem mond, csak annyit, hogy hasonló, mint a 3. rész képekhez hasonlítva és hasonló korban játszódik + azért jobb interfész, kezelhetőség stb... stb...
  • grebber
    #89
    Fasza kis Dishonored 2 várjuk! Kár hogy QTE-ket kiszedik azok mindig kis izgalmat adnak pedig a gameplayhez!
  • masterthief
    #88
    Már az E3-on is volt gameplay videó. Nézz bele.
  • Muttley
    #87
    tá-dám :)
    az őrök mozgása őskövület, a többi o.k.-nak tűnik

  • Muttley
    #86
    "Bekapcsolható például, hogy halál esetén teljesen véget érjen a játék"
    ez kb felesleges, csak 1 hülye képes ilyet bekapcsolni, vagy mazochista :)

    egyébként nagyon várom a gammát
    és most már jöhetne vmi gameplay video a sok, egyébként nagyon látványos, demo video helyett
    fbook-on mindjárt rájuk is írok :)
  • mester1987
    #85
    Nem nagyon ismerem a Thief sorozatot, csak látok benne lehetőséget. Remélem jól sül el ez a reboot, márha (úgy tudom) az.
  • wedge31
    #84
    " Az Eidos Montreal nemrég jelentette be, hogy kiveszi az XP-rendszert az új Thiefből, most pedig arról számolt be, hogy a rajongók nyomására a QTE-jeleneteket is kivágta a játékból.

    Az Eidos Montreal a hivatalos blogján jelentette be, hogy kivágták a QTE-jeleneteket az új Thiefből. A stúdió munkatársa, Valérie Bourdeau szerint amúgy sem volt belőlük túl sok, az egyórás E3-as demóban például csak egy ilyennel lehet összefutni, azonban így is világossá vált, hogy a rajongóknak és a sajtónak sem tetszenek.

    A fejlesztőcsapat emellett beszélt egy keveset a Hardcore módról, ami egy olyan nehézségi szint a játékban, ahol te állíthatsz be magadnak mindenféle nehezítést. Bekapcsolható például, hogy halál esetén teljesen véget érjen a játék, amihez hozzá lehet azt is csapni, hogy akkor is meghalj, ha észrevesznek az ellenfelek... Ezeken kívül letiltható a Focus és minden vele kapcsolatos képesség, illetve kikapcsolhatók a kezelőfelület egyes elemei is.

    Ja, és úszás sem lesz. A Thief jövő februárban jelenik meg PC-re, PS3-ra, PS4-re, Xbox 360-ra és Xbox One-ra. " GK
  • mester1987
    #83
  • Ryder62
    #82
    Ha a kötőjel nem lenne ott a címben tényleg félre érthető lenne. De így...

    Sok hülye odáig sem jutott el hogy a kék sávban lévő szöveget elolvassa. Pedig már ott kiderül hogy nem az op. rendszerről van szó.

    De hát mit várok ettől az oldaltól ami tele van óvodással.
  • masterthief
    #81
    Te Atya Úristen! XD Nézd meg a cikkben levő kommenteket. XD
    A sok troll azt hiszi hogy a Win XP-ről van szó az új Thief-el kapcsolatban. XD Sírok!!! XD
  • masterthief
    #80
    Valaki ki tudta már próbálni a béta demót? Én még nem kaptam meg a kulcsot, de remélem holnap küldik az e-mail-ben. (Itthon 24-48 óra múlva kapjuk meg a béta demóhoz járó kódot, és a letöltő linket hozzá.)
    Thief 4 Beta Free Download
  • jarlaxxe
    #79
    Az első újitás az új thiefben ami nagyon telitalálat, mert egy tolvaj értékméröje tényleg az, hogy mennyit lopkod össze...
  • wedge31
    #78
    Thief - viszlát, XP-rendszer!
  • Muttley
    #77
    király lesz
  • masterthief
    #76
    Köszi hogy felraktad a videót!
    Megelőztél! Imént szerettem volna belinkelni. :)
    Bár lenne már február vége- március eleje!
  • preziosi
    #75
  • mester1987
    #74
    Lehet, hogy csak az akart lenni :D