553
Thief 4
  • HeadHunter86
    #233
    Attól mert egy magazin azt írja, hogy hót hülye az AI, attól az AI hót hülye marad, ezen nincs mit szépíteni. Látni a videókon, hogy 2m-ről veled szemben álló őr észre sem vesz.
  • Fox44
    #232
    Sorry, #225 hsz-ra ment.)
  • Fox44
    #231
    Lehet. Sajnos vagy nem sajnos, de szükséges rossz.
  • Fox44
    #230
    Az ok, de mit számít, hogy mit írkálnak?!:) Nehogy már "Magazinok" döntsék el, hogy mi jó az embernek/embereknek!)
    Hidd el van belőlük sok, különben nem itt tartanánk.
  • Ozzyehh
    #229
    Szerintem ne hallgass ezekre a majmokra, lemerem fogadni, hogy easy-n játszottak a játékkal, mégis mit várnak azon a fokozaton? hyper inteligens AI-t? én hardon fogom tolni :D
  • Malakai
    #228
    TB-nek viszonylag jó véleménye van róla – ha jól tudom itt (is) jópáran nézik a videóit – habár hozzá kell tenni, a lopakodós játékok nem igazán az ő műfaja. :)

  • HeadHunter86
    #227
    Mindenhol a buta AI-t, és a sok töltési időt szidják. Ennek nem örülök. Pedig bíztam a Square Enix-ben. Tomb Raider után ilyen sz*rt kiadni. Erősen gondolkodom, hogy visszamondjam az előrendelésem.
  • JaSoN HuNTeR #226
    Ennyire gyenge lenne ez a játék?
  • wedge31
    #225
    Holnap már tolni fogják a warezosok az infót milyen lett a játék abból már le lehet szürni valamit.
  • grebber
    #224
    Nem ez volt a kérés!
    Ezt amúgy csak a debil ember nem tudja!
  • Fox44
    #223
    Nem játék magazinok " teszjei" alapján kell játékprogramot vásárolni, és nincs probléma.:)
  • Ozzyehh
    #222
    ez az általad linkelt tesztből a negatívumok rész ... , hogy ha valaki kérdezné
  • Ozzyehh
    #221
    The AI is very exploitable
    The climbing mechanics are inconsistent
    The story is dull and generic, and the villains are caricatures
    Very linear story missions
    The new Garrett gets caught way too often to be described a Master Thief
    Quite a few bugs (though no showstoppers)
    Action Stealth (if you're not into that)

    fordítok...
    A mesterséges intelligenciát túl könnyen kilehet játszani (tuti easy-n nyomták)
    A mászás mechanikája szar
    A story buta és a főellenségek olyanok mint a karikatúrák
    A story küldetések nagyon kötöttek (cső)
    túl sokszor kapják el az új Garettet egy Mester tolvajhoz képest.
    néhány bug
    Lopakodós akció( hogy ha nem vagy oda érte)

    ez nagyon gyors fordítás:DD
  • grebber
    #220
    51% Ez már Rambo szint közeli

    Ha valaki nagyon raj angolból olvasson már bele pár tesztbe hogy mi nem tetszik ezeknek a fattyaknak!
    Boxon toltam,de nem igen találta semmit ami miatt pl 50% ot adnék rá!
  • Csokis
    #219
    Reviews:

    IGN - 6.8/10

    Destructoid - 7.5/10

    Gamespot - 6/10

    Eurogamer - 6/10
  • Fox44
    #218
    Ilyen, hogy "tökéletes", nem létezik, mivel az emberek sem azok.
    A kalózkodást ezzel nem nehezítik. Inkább a potenciális vásárló mindennapjait. Ez manapság az általános gyakorlat.(
  • Csokis
    #217
  • Ozzyehh
    #216
    ennyire nem lehet szar emberek.... :D
  • Csokis
    #215
    Craveonline Review - 6/10.

    Thief isn't nearly as methodical as it should have been. Nostalgia is almost non-existent due to major changes to the formula. Meanwhile, technical problems break up any sort of rhythm the game manages to get going. Instead of being another fine example of how reboots can awaken a sleeping giant, Thief is a miscue that compromises the future of the franchise.
  • Shep
    #214
    Ja, hát PC-n ez már alap, enélkül nincs is játék :)
  • Edorn
    #213
    No meg "véletlenül" kifelejtett részekről...
  • Edorn
    #212
    Ó, nVidia-s vagyok, nem is ilyesmire gondoltam. hanem bugokról, optimalizálatlanságokról, stb...
  • Shep
    #211
    Jó hát azért a mantle ideiglenes hiánya nem egy világrengető probléma, pláne ha nvidia kártyás az adott játékos :)
  • koschwarz
    #210
    Ez manapság általános gyakorlat, sajnos. Szinte nincs egy játék, ami "tökéletes" állapotban jelenne meg.

    Nem tudom, lehet hogy a kalózkodást akarják ezzel is megnehezíteni.
  • Edorn
    #209
    Mennyire várható a játék kiadója/fejlesztője alapján, hogy kijövetel után érdemes megvárni egy adag patch-et, mielőtt komolyan belekezd az ember a játékba?
  • Ozzyehh
    #208
    Persze abszolút igazatok van amúgy, annyira rühellem ezeket a "teszteket", mert csak egy ember véleménye effektíve :D és tudjuk, hogy az mennyire relatív :) mindenképpen kipróbálom
  • mester1987
    #207
    A metacritic is adhat valósabb összegzést.
  • Malakai
    #206
    Pontszám az egyébként is a legsemmitmondóbb dolog, majd a reviewt kell elolvasni, megnézni, hogy ténylegesen mi nem tetszett nekik.
  • grebber
    #205
    Attól hogy nekik nem tetszett xy benne ,még nem biztos hogy az!
    Lehet te meg az év játékának fogod tartani.

  • Shep
    #204
    Az lett volna meglepő, ha ez nem így történik.
  • Ozzyehh
    #203
    6/10? hát az elég gyengusz
  • Csokis
    #202
    GameSpot 6/20.

    Véletlenül kirakták a linket, majd nemsokára le is vették.



    Thief reboot won’t support Mantle at launch
  • grebber
    #201
    "A korábbi hírekkel ellentétben mégsem támogatja
    megjelenésekor az AMD új Mantle API-ját a
    Thief PC-s verziója, az csak egy később érkező
    patch formájában kerül a játékba"
  • masterthief
    #200
    Engem nem zavar. Az előző részekben is volt ilyen.
    Már csak olyan videót kéne nézni, ahol használják a Flash Bomb-ot.
    A fűrészfogas nyílvessző elég faszányos lett. Néha röhögtem, mikor az őr halálhörgés közepette rogyott össze. XD
  • alma2
    #199
    Thief kulcsot cserelnek (van belole ketto is ) Men of War: Assault Squad 2 - Deluxe Edition kulcsra.
    Steames ar 45 EURO vs 28 EURO, privatban.

  • wedge31
    #198
    Én leálltam velük még a végén végig mozizom az egész játékot...
  • Malakai
    #197
    Az várható volt, hogy van valami, ahol lehet eladni, csak abszolút nem odaillő helyre pakoltak felszerelést, amit ráadásul városőrök nem használnak, tudod egyértelmű, hogy a játékosnak van kitéve, kissé illúzióromboló. :)
  • masterthief
    #196
    Néztem most is gameplay videókat. Minden kikapcsolható benne ami nem kell.
    Felszerelést venni, értékeket eladni a Crippled Burrick fogadóban lehet az egyik kereskedőnél.
    Engem azért annyira nem zavar hogy kissé buta az AI. De az sem minden esetben. Van sokszor, hogy egyből kiszúr.
    A környezeti hangok baromi jók, kitűnő a hangulata. Fülesen keresztül valami eszméletlen jó. Hallani a legyek zümmögését, a messzebb lévő madarak szárnycsattogtatását, károgását, a patkányok futkározását, a törött üvegen átsétálást, padlónyikorgást, a messzebb horkoló embereket és a mennydörgést, ami a hivatalosan közzétett Lockdown végigjátszásban nem lehetett.
    Zseniális.
  • mester1987
    #195
  • mester1987
    #194
    LOL (írom ezt úgy, hogy a Call of Duty: Modern Warfare sorozat az egyik kedvenc, de igen; erre sok mindent nem lehet mondani :D)