553
Thief 4
  • masterthief
    #193
    Tegnap, illetve ma éjszaka, megnéztem egy rakat végigjátszás videót, mivel az XBox360-as verzió kint van warez oldalakon.
    Nem tudtam, sírjak-e vagy nevessek. A Vér Pistikék játszottak vele, akik nem ismerik a játékot. XD
    Valaki Call of Duty-nak nézte és az első küldetésben lebukott vagy 6-szor és meghalt vagy 5-ször. XD
  • Muttley
    #192
    nagyon egyetértek :)
    steampunk 4eva :)
  • Muttley
    #191
    kint van Kexbox-ra
    aki próbálja - milyen lett?
  • grebber
    #190
    Huh fasza lett főleg hogy nem vitték tovább a Thief 3 féle ökörséget (hogy olyan elrejtett sötét zugokba rakják a kapcsolót a továbbjutáshoz ahol még véleltenül se keresnéd)

    2 óra után egynek jó ez.
  • masterthief
    #189
    Faszányos! 1:02-nél olyan, mint ha a Mechanisták gyermekei lennének.
  • BryceHUN
    #188
    Thief - Launch Trailer
  • masterthief
    #187
    Én meg mér azt hittem, előrébb vannak egy-két pályával. :)
    Azt a kevés 9 napot alig bírom kivárni. XD
  • zzeN
    #186
    Végül is a lockdown pályát mutatták meg a challenge módot, nem maradtál le sok mindenről.
  • Shep
    #185
    Jó lesz ez.
  • masterthief
    #184
    Bakker! Tegnap is lemaradtam róla.
  • zzeN
    #183
    Live stream most a Twitchen!
  • wedge31
    #182
    Nekem ez a sötét gótikus hangulat is nagyon bejön, ugyhogy meg is rendeltem a játékot.
  • Muttley
    #181
    néha jól jöhet a közelharc,
    de ez pure stealth játék

    tetszik, h lesz benne ez a kép kitapogatósdi
    rejtélyest játszósdi
    meg a full-real mód
    objective highlight nélkül
  • masterthief
    #180
    Igen. A harcot majd kihasználják a Vér Pistikék. XD No meg a Focus-t.
  • wedge31
    #179
    Stealth célravezetöbbnek tünik...
  • masterthief
    #178
    Új videó.
  • Shep
    #177
    Ezek nekem is feltűntek de ettől még lehet majd jó a játék.
  • Malakai
    #176
    A szuperlátás dolgon kívül (ami kikapcsolható lesz) ami nem tetszett, hogy egy kis díszes dobozkában mit keresett három nyílvessző? Amellett, hogy bele se fér, ráadásul vizesfiolás nyílvessző.. Miért tartanak csak úgy ott tolvajfelszerelést? Jobb lenne ha inkább a lootot lehetne eladni valahol és ott venni ilyesmit.
    Meg az őr a vitrineknél, az egy dolog, hogy nincs sok értelme amit csinál (végtelenségig köröz egy kicsike szobában, ahelyett, hogy az az egyébként őrizetlen házban mászkálna), de ráadásul mindig megnézi a vitrineket mégse veszi észre, hogy egyik pillanatról a másikra kiürültek.
  • adler741
    #175
    Jónak tűnik!
  • masterthief
    #174
    Íme egy kis Playthrough. Remek nagyon.
    Thief: Lockdown Mission Playthrough

  • masterthief
    #173
    Thief témák, Google Chrome-hoz.
    Thief témák
    Thief cuccok: poszterek, artbook, pohár, kapucnis pulóver, póló
    Thief cuccok
  • koschwarz
    #172

    A játék világa mondjuk alapból adja a lehetőséget egy kis hátborzongatásra.
  • zzeN
    #171
    Kifotóztam azt a részt, remélem tényleg lesz egy árvaház hangulatú pálya, attól mindig kirázott a hideg:D
  • koschwarz
    #170
    Pussy!

    Számomra, figyelembe véve valamennyi játékot, amivel valaha is játszottam, az egyik legemlékezetesebb pálya. Talán csak a HL2 Ravenholm-ja vetekszik vele.
  • Avenger
    #169
    Az szerintem is nagyon jó pálya volt.
    #130-ban nézd meg 5:20-5:35ig. Szerintem valami hasonló lehet. :)
  • Shep
    #168
    Reméljük nem!
  • koschwarz
    #167
    Remélem lesz benne egy vagy inkább több olyan helyszín, mint a Deadly Shadows-ban a Shalebrodge Cradle (árvaház). Vagy az már túl hardkór nyomasztó atmoszféra a mai gyerekeknek?
  • wedge31
    #166
    Kegyetlen jó lesz, hogy ennyire lehet skálázni majd a beállitásokat, gyakorlatilag mindenki megtalálja majd a neki megfelelöt.
  • Muttley
    #165
    nagyon várjuk febr. 28-át :)
  • mester1987
    #164
    avagy Thief: Stories of the City videó, 3. rész
  • masterthief
    #163
    Egy új videó:
    Old School Mode
  • masterthief
    #162
    Épp az imént akartam belinkelni. :)
    Várom már a 28.-át.
  • zzeN
    #161
    Új trailer
  • masterthief
    #160
    Thief pólók:
    T-shirt

    Hallgassatok bele a pályák-helyszínek zenéibe:
    Thief Soundtracks
  • Muttley
    #159
    köpdösték rendesen?
    mik voltak a fő fika-érvek?
  • adler741
    #158
    Istenem add ,hogy hozza az első rész hangulatát.Ámen )
  • b-type
    #157
    Ez mi? se humor, se érelme.
    Egy biztos, autós játékban sem játszom 'TPS' (tologatós) nézetből azért mert akkor többet látok..., benne ülve nehezebb, közelebb áll a valósághoz, és mindenekfelett hangulatosabb.
    Mindenesetre megvettem (GMGkód+kredit:kb6ezer ft), február végén többet tudok :)
  • masterthief
    #156
    Akkor játsz a 3. résszel a Deadly Shadows-al. Ott át tudsz váltani TPS nézetre. (Baromira, szar az irányítása.)
  • Shep
    #155
    Nem értem ,hogy te meg miért nem tudod elfogadni ,hogy vannak fps-ek is amik nagyszerűek és a beleélést nagyban segítik, ha neked ez nem jó, miért lovagolsz a témán, miért nem lépsz rajta túl? Ott van a SC széria, TPS, nyomjad azokat.
  • Ulthane
    #154
    Tehát, ha Garretnek három keze lenne, arra is azt mondanád, hogy belefér, végül is, egy játékról van szó, s benne egy tolvajról!? :-D

    Mondom ismét, hogy egy játékban, attól hogy játék, lehet törekednő a valósághűségre, például egy ember mozgását, koordinációját illetően. Számomra igenis zvaró, hogy az FPS-nézet limitálja a lehetőségeket, hozzá nem tesz semmit, csak inkább elvesz.

    Az sem ok, hogy azért, mert megreformálta anno a stealth FPS-t, most is az. Akkor kizárjuk a fejlődés, a változás lehetőségét, és az közel 15 éve volt. Vagy több. Akkor újításnak tűnt, most inkább visszalépésnek.