19801
  • cifcuk
    #1187
    Én is dobtam rá zseetont, de azt sem tudom most mi vagyok. :D
    megnézem...
    csak seniort tudok venni, gondolom akkor full.

    Most töltöm 179-et meló előtt tudom kicsit tesztelni. (ha nem lesz crc-s :D)

  • Alexease
    #1186
    Amugy ez a zart beta bejelentes, beijesztes, felvetes valszeg jo reklam es
    osztonzo fogas volt (lehet hogy atveres), mert hirtelen 2millio fole kuszott a beta bevetel;)

    En is bealltam a sorba, gyorsan hozzadobtam egy huszast a full member-ert:)
  • Alexease
    #1185
    Online a veglegesig nem lesz:) Nem hulyek;) Kiveve persze, ha emiatt (is) akarjak hogy zart beta legyen...
  • Alexease
    #1184
    Az FFB-erzes egyelore build verzionkent es autonkent valtozik:) A 169-ben mar eleg jo volt, a 174/175-ot nem probaltam.

    Eredetileg a regi ISI/rF1 ffb-rendszer volt/van alatta, SMS-es piszkalassal (SHIFT-es, kontrolleres beutes). Ami eleg szar volt/van.
    Elvileg atirjak, modositjak, allitgatjak, de meg mindig erezni rajta az eredetet...

    Este megnezem a 179-et, akkor meg tudom mondani, hogy az eddigi atlaghoz kepest milyen:)
  • cifcuk
    #1183
    Viszont azon a 2000+km-es pűlyán lehetne tolni ágyugolyó futamot, feltéve ha lesz netkód.
  • cifcuk
    #1182
    G25, és 175. Most töltöm a 179-et.

    Nálam az FFB nagyon messze van a netkar, ir, rf2 színvonaltól.

    Hogy kell beállítani jóra?
  • Totti5
    #1181
    Normális visszajátszás készítése még mindig nem a fejlesztők erőssége... nagyon gyenge.
  • Alexease
    #1180
    Eleg koran kiadtak a 179-es Build-et, benne Suzuka es a ket hosszu (~20km) „utcai, varosi, tengerparti, videki” palya.

    http://www.wmdportal.com/projectnews/take-a-country-drive-with-build-179/



  • Fehercsoki
    #1179
    Milyen kormányod van?Nálam teljesen jó és valósághű a force feedback,egyáltalán nem szkriptelt.(164es build és azóta elvileg már javítottak rajta)
  • cifcuk
    #1178
    Gondolom akkor ezek sem a felfüggesztés pillanatnyi állásából/mozgásából akarják számolni a Force-ot hanem valami scriptelt szemetet raknak bele. Legalábbis eddig elég vicces.

    Minden esetre egy játéknak azért jó lesz, legalább szép.
  • cifcuk
    #1177
    Nálatok milyen a force feedback? Nálam szinte semmilyen. Mit állítsak?
  • samsung123
    #1176
    tuti úgy lesz, ott lesz kocsink, vagy a pálya a háttérben, nem pedig ez a fix "statikus" videó.
  • Alexease
    #1175
    Az konnyen elofordulhat (5:4), sot nagyon valoszinu.
    Valoban sokat javult a menu, de meg mindig latszik rajta a barkacs jelleg.

    Eleve a hatterben a folyamataos bazinagy video, teljesen felesleges. Latvanyos, parasztvakitos, de hasznosabb lenne egy dinamikus auto/palya info megjelenites.

    Meg egy normalis garazs, a palya betoltes utani setup lehetoseggel. Most mar kezd komolyodni a dolog, igy van ertelme allitgatni az autokat. De igy, ki-belepegetessel, toltogetessel, mentegetessel teljes idiotizmus.
  • GPx8
    #1174
    Akkor lehet, hogy én nem tudom jól kezelni az egeret! Pl. a visszalépés gombot csak 3x-i próbálkozással tudom eltalálni, de egyébként sem világos, hogy mikor melyik csúszkát tudom állítani a beállításokkor.
    Modnjuk nekem egy 5:4-es (1280*1024) monitorom van, lehet, hogy azt nem szereti...
  • samsung123
    #1173
    jaja, pont hogy a menü egy jól átlátható, gyorsan reagáló rendszer. Lehet nem szép de, hogy praktikus és gyors az tuti.
  • lac coo
    #1172
    Mi a baj a menüvel, kattintok hármat és elintéztem amit akarok ....
  • GPx8
    #1171
    neü=menü
  • GPx8
    #1170
    A 164-eshez képest fejlődött a neü kezelhetősége? Mert az pl. még szar...
  • Fehercsoki
    #1169
    Nem,CRC hibás. Egyébként érdekes ez is, hogy be kell lépni a fórumos acc-al,de ha kihúzom a netet belépés után akkor ugyanúgy lehet játszani:) Kb. fél perc lenne feltörni valakinek aki ért hozzá és nem kéne mindig a havi buildre várnom.
  • Alexease
    #1168
    Es elindult? :)
  • Fehercsoki
    #1167
    Szóval kibannolhatnak hogyha ezt használom a 164es helyett ami a junioroknak a havi build?
  • Fehercsoki
    #1166
    Találtam egy érdekes dolgot:) Junior vagyok de le tudom tölteni a 174es buildet.
  • Alexease
    #1165
    De nem is full HC-nek tervezik;)
    A PDF doksiban felsoroltak a kategoriakat, es a CARS-t eleve a ket utolso resz lefedesenek szantak (GT5/Forza & GTR2/iRacing ).

    Ez inkabb valami komolyabb driving game lesz, szimes lehetosegekkel;) Ami nem lenne gond, ha egyertelmuen HC-ra fejlesztenek, elsosorban kormanyra, es onnan „butitanak” vissza kontrollerre. De egyelore ahogy latom, a mindenkori kodnak meg kell felelnie ennek is, annak is...
  • Alexease
    #1164
    Nekem meg sosem volt CRC-s, bar ez nem jelent semmit;)
    A torrentnek elvileg jo kell hogy legyen, ott nem lehetne ilyen gond.
  • cifcuk
    #1163
    Most letöltöm harmadszor is...
  • cifcuk
    #1162
    Nem bízok a multiplatform játékokban, sajnos valódi HC cuccot még nem láttam ezek között.

    Online fogunk tudni konzolosok ellen csapatni? (gondolom nem)
  • Alexease
    #1161
    Jelenleg 45EUR lesz a full jatek, de az egyik PDF doksiban mar 50EUR-t lattam;) Regi arfolyamon nem lenne veszes, „szokasos” multiplatform ar, de a mostani valtassal mar kicsit azert huzos;D
  • cifcuk
    #1160
    ! D:\Games\!Sim Racing\CARS\174-5\pCARS_0174_pre-alpha_PC-EXT_SFX.exe: CRC hiba a pCARS_0174_pre-alpha_PC-EXT-1b.bin-ban. A fájl sérült
    ! D:\Games\!Sim Racing\CARS\174-5\pCARS_0174_pre-alpha_PC-EXT_SFX.exe: Az archívumnak nincsen vége
  • cifcuk
    #1159
    Letöltöttem a 174-et előbb torrent utána rendesen, mind a 2x crc hibás. Mit csináljak?
  • cifcuk
    #1158
    Gyors előfizettem Full-ra, plusz 35EUR volt. Nem sok egy kicsit ez?
  • Alexease
    #1157
    Igen, igy valahogy;)

    Meg teljesen hivatalos bejelentest nem lattam, de aki mar elofizetett, annak igazabol (valoszinuleg) mindegy. Max a jogosultsagokat akarjak/fogjak tologatni (plusz auto es/vagy palya).
  • Fehercsoki
    #1156
    Minden marad úgy, csak nincs szükség több új tagra, a mostaniak maradnak mindennel együtt amit ígértek nekik amikor befizették a tagságukat. Szóval ha most veszel egy juniort akkor minden hónapban kapni fogsz egy buildet, de 3 hét múlva már nem fogsz tudni semmit venni és esélyed nem lesz játszani egészen a megjelenésig.
  • lac coo
    #1155
    De hogy zár be, nem kapunk többé új buildet és vagy nem is lehet játszani vele, vagy csak nem csatlakozhatnak új tagok ?
  • Black Ghost
    #1154
    Tehát hogy továbbra is elérhetőek maradjanak a letölteni kívánt anyagok, ahhoz teljes jogú taggá (Full Member) kell válnom?

    Vagyis vegyük meg teljes áron a félkész játékot, fasza...
  • Alexease
    #1153
    Bezar a bazar;) Valamit kavarnak ismet, hamarosan ugy nez ki megszunik az open alfas/betas lehetoseg.

    Project CARS sign ups likely to be closed soon
  • lac coo
    #1152
    Monzán mentem, első kanyarban legalább 20 halott volt ! :)))
  • Alexease
    #1151
    Ha a palya meg nincs kesz (AIW), akkor teljesen mindegy mit allitasz;) De ha a szamukat nullara allitod, akkor nem lesz aki osszetorje magat;)
  • lac coo
    #1150
    AI-n mit állítsak, hogy ne törjék egymást halomra rögtön az első kanyarban ? :)))
  • Alexease
    #1149
    Nem rangok, hulyen irtam, az elofizetesre, alpha/beta dijra, toll pack-ra gondoltam;)
  • Black Ghost
    #1148
    És hogyan kapunk rangokat, vagy ez csak a kész játékra vonatkozik?