19801
  • Alexease
    #1147
    75-100 euro tuti nem lesz, eladhatatlan lenne;) Az 50 meg realis, foleg ha multiplatform.
  • Black Ghost
    #1146
    Bocsánat az már a Senior, de az egyedi pályák itt vannak.
  • Alexease
    #1145
    Nalam meg mindig 45 (25-ot fizettem tavaly), de a frisebb PDF-ben mar 50-nek irjak a full membert. Nem mindenhol egyseges, es vannak meg szavazasok is. Ha jol lattam, valahol arra lehet szavazni, hogy csak bizonyos rang felett kapjon valaki plusz palyat, es meg is szavaztak...

    Neha olyan, mintha sokan arra fekudnenek ra, hogy minnel tobb bevetel legyen, minnel tobb eladas, aztan meg nyereseg:)
  • Black Ghost
    #1144
    Nekem már most tetszik, napok óta csak ezzel megyek.
    Mivel még alfa , így a hibák sem zavarnak, bár jöhetne még pár "touring car". A DTM Audi-t ill. a Gumpert apollo-t már szanaszét hajtottam. :)

    De 20 ezer(!), azért az még is csak hö...!!!
  • Fehercsoki
    #1143
    Más is 75 eurónak látja azt a rangot aminél már megkapod a kész játékot?Nekem még mindig 45 euró!
  • samsung123
    #1142
    Csak legyen jó game! Amúgy iszonyat mi szép képek!!!

    Ui: csak nem lesz 20k...
  • Fehercsoki
    #1141
    Nálam 45 eurónak írja még mindig!
  • Black Ghost
    #1140
    Mi???
    Már 75€ a full game, és ahogy látom az exkluzív pályák is kegy kategóriával feljebb kerültek.

    Most komolyan, több mint 20 ezret kérnek a kész játékért? Hülyék ezek?
  • Alexease
    #1139
    Amugy kicsit gyanusak a fiuk, mert folyamatosan valtoznak a szabalyok es az uzletmenet. A full ara talan mar dragabb lett, es a beta elofizetesekkel is mintha trukkoznenek, mert felsobb reszekbe kerultek az egyedi tartalmak (auto/palya):)
  • Alexease
    #1138
    Ma ezt csaptak a tobbihez;)

  • Alexease
    #1137
    Barmikor feljebb lehet lepni.
  • Fehercsoki
    #1136
    Ha most veszek egy juniort(10 euró),de később member akarok lenni(25 euró),akkor lehetőség van a különbözetet kifizetni vagy az egészet ki kell?
  • Fehercsoki
    #1135
    Átmentem másik bankhoz és nincs olyan kártyám amivel lehet neten fizetni.
  • unrealnoise
    #1134
    LOL :D Annak hirtelen nem tudom mi értelme. :) Miért nem veszel sajátot?
  • Fehercsoki
    #1133
    Accountot vennnék(legalább junior szintűt), árat megbeszéljük, pm ha érdekel valakit.
  • Alexease
    #1132
    Build 175 (patch)
  • Alexease
    #1131
    Koszi!
  • lac coo
    #1130
    Amúgy az Audi túra szerintem teljesen jó, ennél gyengébb fizikája van az rF1- nek .De legalább egálban vannak mindent összevetve .
  • lac coo
    #1129
    Boldog szülinapot !!!

    Csak neked, de meg ne kérdezd mit kell nézni rajta ! :)

  • lac coo
    #1128
    Meg egy teszt pálya ! :)
  • Fehercsoki
    #1127
    Köszi!
  • Alexease
    #1126
    Igen, egyelore keszulget, alpha allapot, megjelenes jovore (talan lesz belole demo, akkor lehet ingyen tesztelni).

    Autok: 5 formula (F1, F2, '68, '77, '86), 1 Caterham, 2 Radical, 3 Ariel Atom, DTM Audo, LM Audi, 2 Kart, Gumpert Apollo, Palmer Jaguar

    Palyak: Oschersleben, Hockenheim, Bathurst, Spa, Catalunya, Imola, Willo, Watkins, Donington, Mugello, Zhuhai, LeMans, Monza, Silverstone, Monza, 3 Kart palya
  • Fehercsoki
    #1125
    Csak úgy lehet kipróbálni a játékot, ha megveszek legalább egy 10 eurós csomagot? Jelenleg milyen autók/pályák vannak benne?
  • Alexease
    #1124
    :)
  • lac coo
    #1123
  • lac coo
    #1122
    Semmit nem kell nézni rajta, csak úgy nézni kell, céltalanul ! :)))


  • lac coo
    #1121
    Shift-nél szerintem jobb, fizikában is.
    Az hogy mi a "rendes" szim, azt neked kell tudnod :)
    Nálam az NKP a rendes kategoria. Attól messze elmarad, de rF2-őt még simán utolérheti .
  • Fehercsoki
    #1120
    Azt olvastam, hogy lesz benne rally is, ez mennyire igaz? Van róla valami info? Egyébként a fizika milyen? Rendes sim?(pár helyen írták hogy inkább csak olyan shift féle)
  • samsung123
    #1119
    a fák között elvileg van egy jeti elbújva
  • Alexease
    #1118
    Mit kell nezni rajta?:)
  • samsung123
    #1117
    Ahhhh
  • lac coo
    #1116
    Abban a túra audiban nektek is olyan rohadt sötét, kontrasztos a kép ? Alig látni valamit, mintha éjjel mennék :)
  • lac coo
    #1115
    Valami igazi kis teljesítményű utcai autó nem lesz benne ?
  • Alexease
    #1114
    F1-gyel nem foglalkozom, max Formula-B :)
    Valszeg minden engine FFB/kormany tunning utan, az autokat is utana kell allitani. Valszeg a szokasos mutatvany: ha nem izombol szamol mindent, akkor parameterezni kell, amig jo nem lesz;)
  • lac coo
    #1113
    Igen a setup az elég gáz így :(


    Viszont a visszapillantót imádom, végre nem valami 5 pixeles vacak, az meg, hogy előttem haladó autó tükröződik a saját kocsim orrán elég hangulatos, mint ahogy a rezgő-mozgo autó alkatrészek is ! :)

    Ariel Atomoknál most teljesen szépen működik a kormány, F1-nél már nem olyan jó ...
  • Alexease
    #1112
    Nekem meg 2 dolog kellene, hogy hasznalhatobb legyen:
    1. Normalis setup lehetoseg a palyan/garazsban, ne kelljen ki-belepegetni.
    2. Ne kapcsolja at, minden inditasnal a desktopom hatterszinet default winfos kekre:DDDDD
  • Alexease
    #1111
    Hasonlitgattam oket (a kidott Ferrari videok alapjan), es tuti hogy azok a palyak;) De ez teljesen logikus es normalis, ha jol tudtak uzletelni, es most naluk maradtak a jogok (az „anyagra” mert a palyanevek mind kamu:P), akkor egyertelmu hogy atpakoljak a CARS-ba. A bemutatott hegyes-volgyes-havas palya is onnan lehet, egy-ket kepkockan mintha felviilant volna a videokban;)

    De a lenyeg, hogy akkor tuti jon majd jo minosegben Fiorano, Nord, Monaco es a tobbi;)
  • lac coo
    #1110
    Egyértelmű , hogy máshonnan jön, főleg más team kezéből, teljesen más stílusban készültek az újak ...
  • Alexease
    #1109
    Azt nem akartam megemliteni, mert tobb generacios a gepem, igy nem mervado, de nalam is (sokat) javult az FPS.

    Az uj palyak is jok, kezd gyanus lenni, honnan jonnek:) Eddig ami volt, mindegyiket az alapoktol (otletek, tervek, kepek, modellezes stb.), honapokig lattuk epulni, most meg hirtelen jott vagy 8 palya, majdnem teljesen keszen;) Lehet, hogy ezek mar „gyari” SMS palya „konvertek” a Test Drive Ferrari-bol:)
  • Alexease
    #1108
    Erezhetoen az rF2-ot sem irtak teljesen ujra, azt is „csak” ujragondoltak, igy itt, ebbol is lehet meg barmi;) Most mar eleg jo, hasznalhato, ha nem lepnek visszafele, nem csinalnak vele valami idiotasagot, akkor jo lesz.