19801
  • Alexease
    #1107
    Nincs inverzre allitva (vagy eppen ellenkezoleg):) A TM regebben „pozitiv” volt, mostanaban nem tudom milyen.
  • lac coo
    #1106
    Valamit piszkálhattak a grarfikában is, mert most maxon, 19 F1 AI-val a hátuljáról indulva stabil 55 FPS, később meg ahogy szóródik a mezőny még feljebb megy.
    3X gyorsabb mint a tákolmány rF2 :)( Nálam , bár az én gépemet nem igen kedveli rF ....)
  • lac coo
    #1105
    Furcsa kicsit az tény, de ilyen durva dolgai nálam nincsenek . G27 .
  • paj01
    #1104
    Uristen ez az ffb... Nem hiszem el, hogy nem tudják megcsinálni. Letöltöttem az aktuális havi bulidet, betöltök aztán álló autoval megmozgatom kicsit a kormányt és már akkor katasztrófa:D Kicsit meglököm a kormányt balra és akkor elkezdi balra rántani a kormányt, ha jobbra mozdítom akkor meg jobbra:D Ez álló helyzetben elég kínos de menetközben is ugyanezt csinálja. Még mindig nem tudták megcsinálni, hogy középállás felé mozduljon a kormányt...ennek most kb az inverze van. Mindenkinek ezt csinálja? vagy csak a thrustmastert nem szereti?
  • lac coo
    #1103
    Jah, most valóban sokkal jobb lett! Furának fura, de jól el lehet szórakozni vele :)
  • Black Ghost
    #1102
    köszönöm!
  • Alexease
    #1101
    Automatan uninstallalja az elozot. A beallitasokat erdemes „kezzel” torolni, bar azt is leszedi elvileg (c:\Documents and Settings\TE_NEVED\My Documents\CARS\ – tudom, tudom, ez XP, de a lenyeg ugyanaz:P))
  • Black Ghost
    #1100
    Köszi, és ha telepítem felül írja a régit, vagy azt előtte törölnöm kell?
  • Alexease
    #1099
    Igen, egyelore nincs patch-eles, mindig a teljes programot lehet csak leszedni.
  • Black Ghost
    #1098
    Sziasztok!

    Most töltöm a Build 174-t, ami ugye 2,6GB.
    Nos, ilyenkor a komplett játékot töltöm le újra, vagy ez ekkora mennyiségű plusz adat?
  • lac coo
    #1097
    Mondjuk nekem az rF2 új Nissan-ja is kicsit fura, abban is megvan a hajlam erre a rángatásra !
  • lac coo
    #1096
    No de az FFB , attól még nem lesz jó a kormányzás :)
  • Alexease
    #1095
    Nekem is bo 2 ora volt, amig lejott;)
    Az uj Jaguart is megneztem, az is jo. De igazabol, a Gain-t allitottak default-ban 1.0-re, ami eddig 0.75 volt, attol (is) tunik (tunhet) jobbnak, mert nekem mindig az volt az elso, hogy azt fel tettem max-ra:) Ugy nez ki, masnak is, mert most mar igy, azt sem kell minden belepesnel piszkalni:)
  • lac coo
    #1094
    Kíváncsi vagyok ! :)))
    Csak rohadt lassan jön ...
  • Alexease
    #1093
    Mind az 5 palyat beletettek a 10 nyomvonallal egyutt;)
    Valamit valoban piszkaltak a kormanyzason, mert most mar szinte allitgtas nelkul, azonnal „hasznalhato” (egyelore csak a Mugent probaltam).
  • Alexease
    #1092
    Build 174.
  • Gyuro38
    #1091
  • Gyuro38
    #1090
    nem megy
  • Gyuro38
    #1089
  • Gyuro38
    #1088
    hogy lehet képeket feltölteni?
  • Gyuro38
    #1087
  • Gyuro38
    #1086
    http://www.youtube.com/watch?v=XDBPOLJKvFg
  • Gyuro38
    #1085
    Nagyon jó kép lett!ez nem a pc guru?
  • sherlock1
    #1084


  • Alexease
    #1083
    Zhunai es Monza kepek
  • cifcuk
    #1082
    off:
    chromehoz van google plusz keg. Ott lehet bárkit ignorálni meg még egy csomó minden van benne.
  • unrealnoise
    #1081
    jah, azt a beállítást nem is néztem, tudtam, vettem észre (köszke a tippet), gyors fel is vettem maxra, nekem ne nyilazgasson itt senki. :)
  • lac coo
    #1080
    Elvileg állíthatod a beállításoknál mennyi pontszám alatt rejtse el az usert, mondjuk nálam valami nem ok, mert senkit nem rejt el ( hála istennek...) pl te is elég mínuszban vagy mégis látom a hsz-eket...
    Ne foglalkozz vele, jellemtelen kiscsírák mindig vannak nyugodtan nyomkodják !:)))
    régebben látni lehettett ki szórakozik, hogy járkál mindenhová és agyatlanul adja a mínuszokat akárhol is írok, de mostanság vagy nem találom hol látszik, vagy már nincs ilyen ...
  • unrealnoise
    #1079
    OFF én az alábbi üzenetet küldtem el az sg.hu szerkesztőségének email címére...
    bár nagy valószínűség szerint leszarják, de ennél a szarnál megemlítettem egy sokkal egyszerűbb és jobb megoldást is. Azt sem bánnám, ha páran csatlakoznának hozzám. :)

    Szóval: "Most komolyan, Ti, az sg.hu-nál komolyan gondoltátok ezt a
    nyilacskás/elrejtős megoldást azon embereknél akik viszonylag sok
    negatív komment értékelést kapnak? Én is kaptam csomó minuszos komment
    értékelést, viszont egy csomóan akik megköszöntek valamit, nem böktek
    a pozitívra, csak leírták, hogy köszönik szépen, aztán csók. Kritikán
    aluli módszer ez az egész, ilyen amatőr, bóvli rendszert én még nem
    láttam fórumon bevezetve... Pláne, hogy aki kicsit is kiáll a
    véleményéért, és mindent jogosan, érvekkel alátámasztva teszi, viszont
    a másik fél nem képes normális kommunikációra, akkor naná, hogy
    megnyomkodják páran a lehúzós gombot.

    Hagy döntsem már el ÉN személyesen, ne a rendszer azt, hogy kinek a
    kommentjeit nem kívánom látni. Ez sokkal egyszerűbb, korrektebb
    megoldás volna.

    Itt nem arról van szó, hogy jó a Ti megoldásotok vagy nem, egyszerűen
    az, hogy az adott felhasználó eldöntheti, hogy kit rejtsen a rendszer,
    a fórum sokkal jobb megoldás, hátránya meg aztán végképp nincs. Mert
    lehet valaki felcseszte pár ember agyát, de attól az az illető lehet
    nekem tök hasznos dolgokat posztolgat... Azaz teljesen szubjektív az
    egész.

    Jó lenne látni, ha értelmes újdonságokat vezetnének be az oldalon, és
    valóban fejlődne is a site, mert ennek bizony nem sok nyomát látom már
    jó ideje..."
  • lac coo
    #1078
    Hát én kb le se sza..m, akit érdekel elolvas akit nem nem :DDD

    Amúgy tényleg amatőr az egész, van ilyen máshol is, de ez elég bóvli :)
  • cifcuk
    #1077
    off:
    mi ez a nyilacska? Én azt hittem ezt laccoo direkt csinálja valami html kóddal. Már akartam is kérdezni, hogy minek.
  • unrealnoise
    #1076
    hát egyre inkább én is így látom, pláne, hogy a GTR3-as infók nagyon lassan csordogálnak csak... Aztán meg az AC szvsz tuti kijön még idén, remélem már ősszel. :)

    OFF: az sg.hu komolyan gondolta ezt a nyilacskás megoldást? Én is kaptam csomó minuszos komment értékelést, viszont egy csomóan akik megköszöntek valamit, nem böktek a pozitívra, csak leírták, hogy kösz. Kritikán aluli módszer ez az egész, ilyen amatőr, bóvli rendszert én még nem láttam fórumon bevezetve...
  • lac coo
    #1075
    Nem tudom, én már csak AC-ban bízom ! :)
    rF2 egy végtelenül amatőr összebarkácsolt vacak, GTR sem lesz nagy valami , meg aztán NKP után fizikában minden amatőr :DDD
  • Alexease
    #1074
    Eleg nagy kulonbsegek vannak az autok kozott. Mondhatnam, hogy probaj masikat (:P), de ez nem igy mukodik, inkabb csinaljak meg rendesen:)
  • lac coo
    #1073
    Én csak két autót próbáltam, múltkor de el is ment a kedvem tőle .
  • Alexease
    #1072
    Igen, mert most meg nem lin. es nem is exp., hanem ossze-vissza fogazasu van alatta:)

    Amugy a Leonus'77 (vagy mi a retek:P) teljesen jo – legalabbis nalam;)

    De a build-ekbe ismet van valami FFB tunning, talan meg lesz is belole valami.

    Nalam ami inkabb gond, hogy szaggat. Elvileg 40–60 fps koze jelzi, de ha nincs meg a stabil 60, akkor valamiert szar erzes az egesz. Gondolom, ossze van drotozva a megjelenites a kormanyzassal, vagy valami hasonlo. Lebutitva, amikor tuti 60fps-t ment, az 1:28-as koromet azonnal 1:23-ra javitottam:)
  • lac coo
    #1071
    Inkább egy normális fogaslécet toljanak a kormányműbe ! :DD
  • Alexease
    #1070
    A mai build-be beletoltak Monzat is, ket nyomvonallal;) Igy (egyelore) penteken mar 4 uj palya lesz (8 nyomvonal), es 1 uj auto;)
  • samsung123
    #1069
    2012 vége, 2013 elejére várható, de addig úgyis a alfa/béta csillapítja éhségünket
  • TG Gida
    #1068
    Van már a megjelenésnek tervezett ideje, vagy még nem lehet tudni semmit?