19801
  • Fehercsoki
    #1227
    Egyébként most elvileg újraírják az FFB-t és a gumi fizikát.
  • lac coo
    #1226
  • Alexease
    #1225
    2013-ra igertek, az meg messze van, addig barmi tortenhet. De GT5/Forza4 tuti nem lesz belole. HC-szim sem, de ez mar a koncepciobol is kiderult;)

    Amiben jo lehet, ha mar „utcai” markakkal nem tudjak megszorni, ha telenyomjak epitett/fun/prototype/mittudomenmi autokkal, hasonloan mint a Radical, Caterham, Arial, Palmer, BAC stb. Es akkor a neve nem CARS lesz, hanem RaceCars (RC:DDDD).
  • unrealnoise
    #1224
    Igen, érdekes, hogy licensz nincs annyi, szóval talán nem lesz elég ha grafikában kiemelkedik a cucc, mert azért a GT6 és forza 5 sem hinném hogy csúnya lesz, szóval igazából egyedül a fizikával tudnának csudát művelni, ha tényleg brutál szintet ütnének meg, akkor azért minden portál, magazin beszánolna erről, megalapozhatnának egy szép jövőt, de ehhez FIZIKA is kell, sokkal több mint a GT5 és Forza4, a fent említett hátrányok miatt. Majd elválik. Én kivárok.
  • Alexease
    #1223
    Valoban sokat javulgatott, de meg nem az igazi;)

    Akkor lesz igazan jo/hasznalhato/elfogadhato, ha nem lesz furcsa/kiszamithatatlan/erthetetlen/erdekes a kormanyzas/ffb, ugy hogy elotte vagy utana „atulok” az iR/nKP-be;)

    Meg az rF2 is sokkal jobb, ami hasonlo alapokon nyugszik, es valszeg tized ennyit sem foglalkoznak azzal a programmal;)

    Ha komoly eladasokban gondolkodnak, akkor konzol, es ott eselytelen, hogy GT5/Forza4 szintekbe erjen. Azokat foleg a tobb szaz auto liszensz adja el, a hozzajuk tartozo koritessel egyutt. Itt most van 18 auto, abbol 5 liszenszelt:)
    Oda valodi huzo nevek, tipusok, markak kellenek: Porsche, Merci, BMW, Audi, Ferrari stb.
  • unrealnoise
    #1222
    Az egésszel az a baj, hogy kommersz, GT5, sőt Forza 4 szint elérése simán elégnek látszik, ezeknél hiába lesz, lenne sokkal szimulátorosabb, reálisabb, minimális lenne a többletbevétel. Grafikára, körítésre, csicsára kell rámenni, ahogy eddig tették is. Más kérés, hogy vezetési élményre egy AC szerintem majd körbe fogja röhögni. Érdekelt a C.A.R.S. de hiába mondja még Alex is, hogy javulgatott, annyiszor csalódtam a bulid-ekben, hogy én erre több pénzt és időt jó ideig nem szánok, max akkor, ha tényleg kimagasló értékelésekkel szembesülök, fizikai szempontból is, ami alatt nem a PR szöveget értem csupán.
  • Fehercsoki
    #1221
    Beleszólása meg mindenkinek annyi van, mint amennyi pénzt beleinvesztált a fejlesztésbe, a szavazásokon általában a csomagod árával arányos a szavazatod értéke. Engem nem nagyon érdekel a fejlesztés, mivel (ahogy már említettem) eddig jó irányba halad, ha majd valami lesz ami nem tetszik nyitok egy topicot... Szerintem max. ettől az új befektetőtől érdemes félni, de elvileg nem fog beleszólni a fejlesztésbe.
  • Fehercsoki
    #1220
    Aki egy pre-alpha programból ítél az meg is érdemli:) 2 hete fizettem be rá, de látszik a különbség a buildek között, és szerencsére eddig jó irányba fejlődött a játék, nekem eddig nagyon bejött, ha így haladnak a fejlesztéssel akkor biztosan meg fogom venni ha megjelenik.(most a 25 eurós csomag van meg) Annak meg kifejezetten örülök, hogy britek készítik a játékot és ezért folyamatosan licencelik bele a brit autókat.
  • Alexease
    #1219
    Sokat segitene a program megitelesen, velemenyezesen, ha az ujabb dolgok (foleg az autok), mar csak akkor lennenek elerhetok, amikor mar hasznalhatobb, normalisabb allapotban vannak. Legalabbis bizonyos elofizetes alatt.

    Mivel 10/25/45EUR-os hozzaferese igazabol mindenkinek van, aki ki akarja probalni, es azert a penzert ugy sem lehet komolyabban beleszolni a fejlesztesbe (es nem is hinnem, hogy nagyon sokan eroltetnek a dolgot), igy olyan mintha publikus lenne a jatek.

    Igy sokan, akik nem veszik komolyan a pre-alpha allapotot, gyorsan le tudjak huzni a programot.
  • Fehercsoki
    #1218
    Ez a BAC Mono valami hihetetlen jó autó:) Egyébként sokat javult a fizika, legalábbis egy zavaró dolog eltűnt: alacsony sebességnél hiába pörögtek a kerekek és nem volt tapadás, random elkezdtek tapadni a gumik és rendesen ment előre az autó. Ezt igazán csak csúszkálás közben lehetett érezni, de akkor elég zavaró volt, akár 2esben is tiltáson járt a motor de az autó szinte álló helyzetből is lazán tapadt és tudott szépen gyorsulni, de már minden szép és jó:)
  • Fehercsoki
    #1217
    Elvileg jön holnap a BAC Mono is, legalábbis azt írták ki, hogy már kész van.
  • Fehercsoki
    #1216
    Nekem most is tetszik, de biztosan javulni fog még.
  • Alexease
    #1215
    Igen, valoban sokat javult az utobbi nehany hetben, de sajnos meg mindig nem az igazi. Jobb, hasznalhatobb, de meg erezni az orokseget...
  • Fehercsoki
    #1214
    Én sok helyen azt olvastam, hogy az utóbbi pár hétben sokat javult a fizika/FFB, nem tudom mi igaz, mert jelenleg junior vagyok és 164es buildem van,de ma vagy holnap upgradelem és megnézem mennyit változott.
  • Alexease
    #1213
    Mindennap van uj build, de nem mindenki tudja leszedni;)
  • Fehercsoki
    #1212
    Nem csak holnap lesz új build?
  • Alexease
    #1211
    Ma hozzacsaptak Laguna Seca-t is.
    De az utobbi nehany build-ben nem lattam kormany/ffb piszkalast...
  • cifcuk
    #1210
    Azt már tudjuk, hogy szép, hiába mutogatják amíg egy nem is szimnek készülő autoclubrevolution jobb ffb-t ad.
  • attila46
    #1209
    Az autoclub revhez kaptam beta kulcsot
  • Black Ghost
    #1208
    Új képek




    meseszép :)
  • unrealnoise
    #1207
    179-es milyen, fizikára, irányíthatóságra általánosan már javult sokat?
  • Fehercsoki
    #1206
    Junior annyiban tér el a nagyobb kategóriák buildjeitől, hogy havonta egyet kap mindig a hónap első péntekén megkapja a pénteki buildet, illetve a team membertől felfelé lesznek exkluzív pályák/autók, de még mindent megkapott eddig a junior.
  • Alexease
    #1205
    Suzukat nullarol csinaljak, hasonloan mint Spa, Silverstone, Willow, majd szep lassan fejlodik;) Igazabol mar 1-2 honap alatt mar teljesen jok szoktam lenni;)
  • Black Ghost
    #1204
    =pedig a másik utcai pályán miden klappol.
  • Black Ghost
    #1203
    A lent videón is bemutatott pálya, nálatok nem szaggat?
    Képtelen vagyok 10 métert folyamatosan menni, pedig a másik másodikon minden klappol.
    Suzuka nagyon kezdetleges, pálya, bukótér, kerítés, és a nagy kékség! :)
  • Black Ghost
    #1202
    Lesz valami teszt versen?

    Event-nél megy a visszaszámláló, 4nap 3 óra van hátra.
  • Alexease
    #1201
    Azt nem hinnem. Nem olvasgattam a forumot, de amit itt-ott lattam, az csak a plusz autokrol, palyakrol szolt. Build korlatozas tuti nem lesz (legalabbis hulyen nezne ki:P).
  • Alexease
    #1200
    Nem kell hirtelen megvenni, gozom sics mit fognak csinalni, igazabol csak azert ruhaztam be ra, mert mar most ugy latom hogy megeri, es kesobb igy is ugy is megvennem.
  • samsung123
    #1199
    nem kap majd uj buildeket? és mikortól amúgy?
  • samsung123
    #1198
    a juniort miben korlátozzák?
  • Fehercsoki
    #1197
    Nem kell a full, elég a 25 eurós team member is ahhoz hogy mindent megkapj, csak a juniort korlátozzák.
  • lac coo
    #1196
    De miért kell hirtelen megvennem a fullt, bekavarnak és nem kapok meg minden tartalmat ezután ?
  • lac coo
    #1195
    szépek nagyon a hosszú utcai pályák, bár nekem kicsit uncsi .
  • Fehercsoki
    #1194
    Mondtam, csak a valóságban annyi, egyébként tényleg egy 100 kmes szakasz már jó lenne.
  • samsung123
    #1193
    szerintem is 20km szakasz, már az is sok munka!
    én egy 50-100km hosszúságú pályának örülnék, mint amikor a TDU-ban szigetkört mentem, az mi jó volt.(az olyan 200km volt ahogy emlékszem)
  • cifcuk
    #1192
    akkor álmodtam...

    Kipróbáltam 179-et. Van benne két highway is :D Egyiksem 2000+km

    A V8-as Atom elég jó. (csak azt próbáltam)
  • Fehercsoki
    #1191
    Valóságban 2700 km-es a Pacific Highway, a játékban egy 20 kmes szakaszt raktak be.
  • Alexease
    #1190
    2000 km?! En 20-at olvastam az egyik cikben:) Bar lehet hogy az a masik palya:) De a 2000 km, ilyen minosegben, kicsit soknak tunik:)
  • cifcuk
    #1189
    Az a Pacifik Highway lesz azt hiszem. Végig a nyugati parton valós útvonal. De hogy hol olvastam már nem tudom. Az is lehet álmodtam :D
  • samsung123
    #1188
    hirtelen én is legondolkodtam rajta, hogy fullM-legyek lehet beiesztés, de a 2milla egy negyede csak a tényleges tagok pénze a maradék az sms dobdta össze, tehát lehet nyugodtan zárt ezután, mivel úgyse a tagok pénze a fő bevételi forrás.

    amúgy lesz 2000+km pálya is? valami infó linekt dobnátok? thx