19801
  • Fehercsoki
    #1267
    Itt le van írva, hogy melyik toolpack mire jogosít fel. Egyébként befektetésnek is jó, mert a profitból megkapod a részed, ha nem lesz veszteséges a játék akkor minimum a toolpack árát visszakapod.
  • cifcuk
    #1266
    Egy ilyen toolpack mit takar?
  • Fehercsoki
    #1265
    Ha valakit érdekel egy team member tool pack, akkor eladnám az enyémet, azért érné meg tőlem venni, mert nyilván olcsóbban adom mint amennyi egy új toolpack, árat megbeszéljük, többi pm-ben.
  • Timbu
    #1264
    Akkor ezt a mondatát majd ne felejtse később el: "Yes, the game will be full sim, no compromises"
  • Alexease
    #1263
    Az AutoSimSportban van egy hosszabb interju Ian Bell-lel, nehol olyan, mintha szandekosan piszkalnak, amire Bell kicsit turelmetlen es berag;)
    Foleg a SHIFT-es mult nem tetszik neki, es az alapengine emlegetese:)

    http://issuu.com/autosimsportmediallc/docs/autosimsport_v6i2_march2012/1
  • Alexease
    #1262
    Ejszakai kepek
  • lac coo
    #1261
    Ez tényleg nemnormális :)))))
  • Solt
    #1260
  • Alexease
    #1259
    Nemnormalis:) Az elso perceben, mintha az Endoron lennek a fak kozott;D

  • Alexease
    #1258
    En is ugy vagyok vele, ha nem kap teljesen uj alapokat, ennel rosszabb azert mar nem lesz (sot valami csoda folytan meg javulhat is:P), es ha valoban kihoznak belole mindent, akkor boven megeri. Igazabol mar megvettem, mivel nem Magyar ceg, igy *tb*szn* sem fognak, mar a mostani tartalomra is egy atlag jatek, es meg 1 evig piszklani fogjak, amig kesz lesz;)
  • Alexease
    #1257
    Nem akartam reklamozni, de majd maskor mindig hozzafuzom, ha iR-rel kapcsoladban peldalozom:)
  • Alexease
    #1256
    Toleráns Tóbiás
  • santibi
    #1255
    Az iRacers Magyar iRacing liga 3 hónapos ingyenes előfizetést tud biztosítani minden új belépő számára. Regisztráció azonnal! Érdeklődj az iRacers fórumában.
  • lac coo
    #1254
    Hát ha nem lesz jobb az se baj, ilyen is kell, nekem ez is bejön, ha a kormánykezelésen javítanak, nekem bejön a cucc. :)
    Hockenheim-en, Audi DTM-el versenyezni atomhangulat ;)
  • RYO21
    #1253
    igy megeri mindig ujraregisztralni 1-3 honapra, extra olcson vagy neha ingyen:)

    ingyen?
  • lac coo
    #1252
    Na most ettől ne várj NKP fizikát, kár is foglalkoznod vele :))))

    szerintem amúgy jobb mint rF1 , ott azért nem volt ilyen jó az ellenkormányzás .
  • cifcuk
    #1251
    Ja amúgy csige vagyok, csak elfelejtettem ki/bejelntkezni. (ez a politikai regem)
  • Toleráns Tóbiás
    #1250
    Csak ismételni tudom önmagam:
    Kunos egyszer egy interjúban azt mondta, hogy az ő ffb-je kb 50 sor programkód. (vagy hasonló nagyságrend, pontosan nem emlékszem) Ha sz@r az alap, jó ffb-t sem tudsz csinálni mert nincs miből számolni. Én pl még azt sem érzem ha csúszik a kerék fékezéskor.

    Van az az érzés amikor egy közepesen gyors kanyar kicsit huplis a közepén és érzed ahogy az autó kicsit megpattan majd betapad... Na ilyet még sosem éreztem CARS-ban. Ehhez, jó gumi, felfügg fizika kell, az ilyet nem lehet ffb csúszka piszkálásal előteremteni, esetleg leszkriptelni, mert ahogy nézem ők erre pályáznak...
  • Alexease
    #1249
    Megneztem, de szinte ugyanaz, ismet csak allitgattak :)

    Az hogy kilagyul az FFB csuszaskor, az alap rF1 funkcio;)
    Azert kezd rF1-re hasonlitani, mert a Shift korszakban szetpiszkaltak a kormanyzast es az FFB, most visszafele csinaljak, lassan rajonnek, igazabol az a max amit ebbol ki lehet hozni, ami az rF1-ben volt;)

    Hogy erezhetoen, alapjaiban jobb legyen, ahhoz ujra kell irni, vagy legalabbis ug ybelenyulni mint az ISI az rF2-vel – ezt nem usszak meg:DDD
  • Alexease
    #1248
    Azert vannak 1,5–2 oaras versenyek is:)

    Versenyhetvege erzes sose lesz, az online rendszer miatt. Ugyanigy se napszak, se idojaras nem varhato:/

    Igazabol van egy kitalalt elkepzelesuk, menetrendjuk, aztan ennyi. Nulla beleszolas, otleteles, ritkan olvasok forumot, de eddig nem lattam hogy barmivel is foglalkoztak volna (max a sulyosabb hibak).

    Es k*rv* sokaig tart minden, amire elkeszul:) Nem csak a tartalmak, hanem a fejlesztesek is. Persze, a vegen jo lesz... Pl. valamit fejlesztgetnek honapokig, belekerul felkeszen, aztan meg fel ev:) KIvancsi leszek, hogy pl. a pilotra anim mikor lesz befejezve, mert fel eve ugy all, ahogy beleraktak:)))

    Buszkek a rengeteg elofizetore, de abbol nem tudni mennyi az elo;) A 50-70%-a tuti hogy dupla-tripla reg:) Mar eleg tartalmas a rookkie kategoria, igy megeri mindig ujraregisztralni 1-3 honapra, extra olcson vagy neha ingyen:)
  • unrealnoise
    #1247
    60 perc mondjuk akkor kevés, ha valaki kerekeket is akar cserélni, meg iRben totál nincs meg a versenyhétvége feeling, míg egy AC-ben vagy egy GTR3-ban ez tökéletes lesz várhatóan.

    jah, már beszéltünk róla, iR azért vicces, mert én pl. két évig elég sok pénzt elszórtam rá, és még küldözgetnek akciós izéket, meg hírleveleket, de az véletlen sem jutna eszükbe, hogy megkérdezzék, hogy mit szeretnék... Annyira gáz... Bár az ő bajuk, persze megvannak nélkülem is, csak ha valamin lehetne javítani és még több ember igényeit kielégíteni, akkor nem értem miért nem. pláne, ha meg is fizetné az adott illető.
  • Alexease
    #1246
    iR-ben azert vannak 60 perc kornyeki versenyek is, az azert mar eleg:)

    Valoban hotlap bajnoksag, de ha az ember versenyezni akar es nem gyozni, akkor no qual, hatulrol indul, es lehet versenyezni;)

    Ami miatt meg sem fun, hogy szigoruan szamolja az SR-t, nehany palyaszele csipkedes, es mar komoly minusz. Ha valaki csak fun-bol megy, neha-neha, nincs ideje es kedve SR-t gyujtogetni ha beszivattak, elobb utobb legalul talalja magat a class-ben, ami szivacs, mert utana nem engedi hasznalni azt, amit megvettel;)
    Igaz, mar nagyon reg nem versenyeztem vele online, nem tudom mennyire rossz a helyzet;)

    Hotlapozni tokeletes (iR), ott segitsegeket senki nem hasznalhat, azt ugy tudom csak Rookie-ban lehet, talan hivatalos versenyen nem is. De ez meg mindig single;)

    Az ACR csak a fun miatt lenne jo, valoban rovid versenyek, max 20 kor, semmi beallitas es egyeb tunning. Van letjogosultsaga, vagyis lenne, ha mukodne;)

    Jo az AI is, nincs vele bajom, jo lenne az iR-be is:D

  • unrealnoise
    #1245
    Hát ezzel is lehetne vitatkozni, az iracing rövid versenyei igazából pont hogy csak funra jók... ha meg komolyan nyomod rajtuk sokat gyakorolva, akkor egy hotlapverseny az egész. nekem már fárasztó volt... a hosszú futamokkal már más a helyzet, de nincs AI, én meg nem érek rá minden hétvégén ott lenni XY bajnokság futamain, szóval kihúzva.

    A hotlapozás azért iRacingben elég sokat ért, nekem feldobta a napjaimat, X szezonban X járgánnyal mindig nagyjából tudtam hol leszek hétvégén az időmérők végén, aztán néha egész jól kijött egy-két kör és ez jól esett :) És bár tudom, hogy van aki segítségeket használ ott is vagy van aki H-váltót használ, de hát az a saját döntése. :) Egyébként nem tudom, hogy van-e már valami olyasmi, hogy pontosan érzékeli vagy megjeleníti az iR a táblázatoknál, eredményeknél mondjuk, hogy ki hogy vagy mit használt. (pl 3 pedál, H váltó, etc...) Ezt mindig hiányoltam. És akkor már mindjárt lehetne szórakozni a hotlapozással is, vagy legalább tudná az ember, ki hogy áll a többiekhez képest...)

    Szóval lehet ember ellen az igazi, de pl. egy ACR-ben? Se gumikopás se semmi? kössz, nem. Pláne, hogy valszeg itt is rövid futamok lennének többségében, akkor meg már iRezhetnék is megint.

    Egy gépi ellenfelet is lehet komolyan venni, sőt akár nehezebb is lehet, mint egy X képességű ember ellen, és legalább akkor ülsz le amikor akarsz, olyan hosszú futam elé ahogy te szeretnéd, meg etc. a szimuláció komolyságáról meg még nem is beszéltem.
  • Alexease
    #1244
    Elvileg mindenki kap.
  • Fehercsoki
    #1243
    Egyébként az esetleges profitból az is kap aki kisebb csomagot vesz, vagy csak a managerek? (tudom egy 25 eurós csomagnál nem lenne sok, de legalább a játék árának egy része visszajönne)
  • Alexease
    #1242
    Akkor lehet hogy megis kiprobalom;)
  • Alexease
    #1241
    Jo az AI, de azert az ember ellen az igazi:) Online-ra az iRacing lenne tokeletes, de az meg funra hasznalhatatlan.

    A hotlapozas sehol nem er semmit, meg a extra szimekben is trukkoznek, csalnak, segitsegeket hasznalnak stb.:) Ismerosokhoz kepest kell nezni, es akkor mindegy melyik programmal mesz.
  • unrealnoise
    #1240
    hát én ebben nem hiszek, meg te amúgy is elég sokat szapultad az rFactorokat (most abba nem menjünk bele, hogy mennyire jogos, nyilván so-so), de amikor kábé egy hónapja próbáltam, akkor nemhogy egy rF szinttől volt messze, hanem még fun race játéknak is kevés volt, meglepődnék ha ennyi idő alatt hirtelen jobb lenne, mint az rF1. :)

    persze nem próbáltam, mondjuk annyira nem izgat, úgysem az számít, hogy most milyen, hanem milyen lesz amikor kijön. mert aktívan úgyis csak akkortól nyomná az ember. :)

    Alex: jaja, mondjuk a nothing setup vonzó nekem is, biztos el lehetne mókázni vele, csak félek, hogy butítás lesz a vége, és alapból nem túl fasza olyan köridők ellen hotlapozni, versenyezni, amelyet segítségekkel tettek meg... bár gondolom le lehet szűkíteni ilyen téren a listákat, de szvsz baromi lassú a fejlesztés, és drága is... plusz, ha majd ott lesz a lehetőség, hogy GTR3, AC, vagy ACR, hát akkor funozásra is inkább előbbiekkel mennék szvsz AI ellen. :)
  • lac coo
    #1239
    Szerintem most kerültek új dolgok AZ ffb-BE. CSUSZÁSKOR KÖNNYŰ LESZ A KORMÁNY STB, SZERINTEM JAVULT. GUMIFIZIKA IS JOBB, ÉN SZINTE CSAK az Audival játszok simán veri rf1-rt. Szóval nem rossz ez, lehetne jobb is de élvezetes .Bocs a capslock-ért. :)
  • Alexease
    #1238
    Az ACR eppen azert lehetne jo, mert „egyenlok” a feltetelek (ingyenes auto eleg versenyezni, a tunning meg egyszeru, igazabol mindig full, a segitsegekkel meg ugy sem lehet mit kezdeni), nincsenek extra-titkos-setup csodak, a kozossegi resze nagyon jo, gyors, egyszeru, barmikor hasznalhato instant versenyeket lehetne nyomni vele. Kikapcsolodasnak, fun-nak teljesen jo. De egyelore igy, ilyen online mukodessel kicsit gazos. Kar erte.

    Minig szerettem volna egy GT/Forza-szeru instant autos jatekot PC-re, ami kb. ilyen rendszeru, ilyen kinezetu es hasonlo kezelesu (jobb ebben a kategoriaban nem nagyon lesz). Legalabbis a CARS-t lehet hogy ilyesminek szannak, de egyelore, foleg az elvarasok miatt nem jo:/

    A TDU1 volt nagyon jo, kezelesre boven megfelelt (cockpit, kuplung, h-pattern, hasznalhato fizika stb.), de az meg nem palyaverseny...
  • Alexease
    #1237
    En mar nem is probalkoztam ezzel a build-del:) Majd 1 honap mulva ranezek, max akkor ha tortenik kozben valami extra;)
  • cifcuk
    #1236
    ACR-ben azt szeretem hogy mindig nyerek. :D (feltéve ha muxik a verseny normálisan)
  • unrealnoise
    #1235
    Nah én ezért nem foglalkozom vele már jó ideje... :p Nem cseszem fel magam ezerszer ugyanazon... pl. az ACR tetszene, de azzal sem foglalkozom, túl light az egész, nem érdekel így, hiába lenne cockpit nézet meg jobb netkódos, szerverparkos háttér. Se gumikopás se semmi extra, csak egy felturbózott online felület, csilivili tuninglehetőségekkel.

    Én most úgy állok az egészhez, hogy ott lesz a GTR3, meg az AC, mindkettő valszeg elég jó grafikával, AI-val, lehetőségekkel, fizikával, etc... Én biztosra megyek, belefáradtam a próbálgatásokba. :p Majd ha azt olvasom több helyen, hogy ez meg az, az új király a simek közt, akkor ránézek... Most tudom semmi újat nem mondtam, csak szerintem itt mások is jobban tennék, ha nem erre pazarolnák az idejüket, de hát persze ez meg nem az én dolgom. :)
  • cifcuk
    #1234
    Ma megnéztem az uj buildot, az ffb ugyanakkora fos mint volt, ennyiből játszhatnék nfs shiftel is.

  • samsung123
    #1233
    Hát én nemtudom, de inkább WiiU képek ezek:) nextgenxboxra is fejlesztenek? azaz mondjuk a játék megjelenik pc-re 2013 elején és még majd egy év múlva xbox720ra(2014)?
    Szerintem itt a hivatalosan is WiiU fejlesztés állhat mögötte, nem az xbox720-é
  • Alexease
    #1232
    Most lattam Xbox720-as kepeket, vagyis mar arra is kemenyen dolgoznak, remelem emellett valoban marad ido a fizikara is;)

    project-cars-first-xbox-720-sneak-screenshot-previews
  • Alexease
    #1231
    Errol mar tavaly is forumoztak, akkor ugy volt, hogy januartol kerul ala folyamatosan az uj fizika, gumi, ffb stb.
    Folgalkoztak vele folyamatosan, de a leirasokbol csak az jott le, hogy autokat teztelnek, allitgatnak, setup-olnak, es az ffb-t piszkalgatjak. Volt amikor jobb volt, volt amikor rosszabb, de erzesre igazabl mindig ugyanaz, csak kicsit mas:)
    Termeszetesen jo lenne, ha valoban alakerulne valami;) Elvileg a volt RBR fejleszto dolgozik naluk.
  • Fehercsoki
    #1230
    Ezt pár napja írták a fórum Physics & AI részén, de nem tudom mi lesz végül belőle.
  • Alexease
    #1229
    6 oras Le Mans Live Stream. Van 1-2 nagyon jo cockpit tv-kameras nezet.

    http://www.bsimracing.com/2012/04/live-stream-european-le-mans-series-6-heures-du-castelet/
  • Alexease
    #1228
    Azokat – elvileg – folyamatosan „ujra irjak”:P Honapok ota piszkaljak, egyik naprol a masikra nem fog nagyon megvaltozni.
    Kiveve, ha valoban ujrairjak, es kicsereleik egyik naprol a masikra:) De az utobbi nehany honap build-jei alapjan, inkabb csak a meglevot „allitgatjak”, bovitik addig, amig „jo” nem lesz.