19801
  • cifcuk
    #1307
    Ezért is játszom többet nkp-vel még mindig mint Cars-al... :D
  • lac coo
    #1306
    Pedig mi leszarjuk a grafikát, ugye nekünk csak a szimuláció kell ! :DDDD
  • samsung123
    #1305
    juniorral nem érem el az utcai pályákat????
  • cifcuk
    #1304
    Nem vagyok szakértő, ráadásul Kunos fan is vagyok azaz elfogult (gondolom). Ráadásul tök felesleges vitáznom melyik a szebb, mert mind a kettő kurv@ szép.
    Csak akkor döbbenek meg mindig, amikor meglátom az ilyen brutál jó képeket CARS-ból, és azonnal azt mondom, hogy lesz@rom mekkora egy f@s a fizika meg ffb, ezzel játszanom kell.

    ...........Belépek kijövök a boxból és nem olyan......

    +még fel is b@szom az agyam, -újra- hogy mekkora egy sz@r a fizika meg az ffb... :D

    (ez volt ma is mielőtt elkezdtem itt vinnyogni, idegességemben csináltam is összehasonlító képeket)
  • Alexease
    #1303
    Az AC kepek „egyszeru” screenshot-ok, a CARS-bol kipakolt kepek mindegyike „photo-mode” stilusu (jol beallitott fenyvoszonyok, arnyekok, kameraszogek, reszletes allithato melysegelesseggel).

    A CARS is bazinagy texturakkal dolgozik, de teny, hogy a (keszulo) rengeteg palya miatt egyentexturakat is hasznalnak.
  • lac coo
    #1302
    Mindkét játék jól néz ki. De tejesen más stílus. És azt azért vedd figyelembe, hogy mivel ezek a CARS képek nagy része rajongói kép, tuti belenyúltak PS-el :)Mozgásban teljesen hihető, sőt néha már megdöbbentően valósághű a grafika, ez a lényeg .

    Kunosék mindig jól nyomták a texturázást, egészen egyedi stílus, egyből rá lehet ismerni. mindig is tetszett amit csinál .
  • cifcuk
    #1301
    Elég csak megnézi a híd textúráját. Mondjuk igazából f@sz vagyok, mert örülni kéne, hogy végre eljött a nextgen szim korszak, csak valahogy a cars képeit végig átverésnek érzem, vagy valamit rosszul csinálok. Persze AC-t még ki sem próbáltam, lehet az is ilyen lesz..
  • cifcuk
    #1300
    Miközben cars az összes pályán szinte egyentexturákból dolgozik.
  • cifcuk
    #1299
    Az, hogy rele van effectezve mindenféle post processel attól még nem lesz szebb. AC sokkal több, és nagyobb texturát használ ránézésre...
  • cifcuk
    #1298
    Hát nem tudom...



  • lac coo
    #1297
    alapvetően ha konzolra is gyúrnak, kizártnak tartom ezt a nagy überfizika fejlesztést :)
    Meg őszintén: van olyan autós játék ami nem szimulátornak indul ? :)))
  • lac coo
    #1296
    ami külön tetszik, hogy teljesen szépen kihatja a gépem, magok is dolgoznak, memoriát is szépen használja. Fut is szépen még sok AI-val is, RF2 meg rondára beállítva is csak döcög .... azzal valamit kezdhetnének .
  • lac coo
    #1295
    Az audi dtm-et nézd meg, kormányszöget állítsd a setupban lassúra. Teljes jó.Nem HC, de simán van olyan mint öt éve az rF1 .
  • unrealnoise
    #1294
    rohadjon meg miattad leszedem, kipróbálom. :)
  • lac coo
    #1293
    Szerintem most simán van némely autó az rF1 szintjén!
    HC az sem volt soha ez sem az, de teljesen élvezhető .
    Kinézet meg ilyen, jól kell elkapni a pillanatot, és minden létező szűrést, effektet, simitást maxra kell rakni .
  • unrealnoise
    #1292
    Azok biztos nem azok. AC-s képek amúgy nem olyan durván szépek, tuningolt netkapPro az egész. (új engine ide vagy oda) Mozgás közben persze brutál szép lesz, de a fák pl elég gagyik, szóval az AC kinézetre max harmadik lesz, a gyári rF2-es pályák grafikai szintje kábé, hol ez szebb, hol az. a GTR3 meg a CARS meg más világ lesz. Szigorúan grafikát nézve. :)
  • cifcuk
    #1291
    Hát nem tudom, vannak itt ezek a k.szép képek. De játékban nekem maxon nem ilyen. Ezek nem csak renderek véletlenül? Dx11 meg minden maxon (akad is picit de jatszható lenne) es nem ilyenek. A pálya képek AC-ben meg sokkal szebbek. Igaz azt még nem láttam, lehet aszok is renderek.
  • unrealnoise
    #1290
    50+-ra szavaztak asszem a legtöbben, szóval 50 körül tuti lesz. Bevallom ez nagy vonzerő még nekem is... rF2-ben, AC-ben, GTR3-ban ennek a töredéke lesz (talán a GTR3-ban lesz a legtöbb + kiegészítők) meg hát mondjuk rF2-ben is sok összetákolt lesz (bár a minőséggel lehet nem lesz sok gond, mintha eddig elég jók lennének a készülő pályákról a képek = valszeg nem olyan egyszerű pályát készíteni etc, szóval aki meg mégis nekiáll az valszeg nem ad ki szart a kezei közül...)

    Viszont ezekért keresgélni kell, CARS-an meg ott lesz mind azonnal, official, semmi buhera, gyári AI-vel etc...

    Csak a fizika és FFB... meg hangok... és az AI is remélem jól sikerül és nem Forza-san szar lesz, azaz engem ne lökdössenek hátulról meg ilyesmi... Real kell, sokszor sínautózás szerű autókázás, és megfelelő helyen próbálkozások, akciók etc... Szóval bőven elbaszhatják még egy csomó helyen... nah nem mintha most olyan jó lenne... :D
  • attila46
    #1289
    Mik a jelek mennyi pálya lesz a végére??mire kész lesz??
  • attila46
    #1288
    Köszönöm!!
  • Alexease
    #1287
    In-game Modern Tracks
    - Anhalt - Oschersleben
    - Badenring - Hockenheim
    - Bathurst - Mount Panorama
    - Belgian Forest Circuit - Spa Francorchamps
    - Besos - Circuit de Catalunya
    - Bologna (Reverse) - Imola
    - California Raceway - Willow Springs
    - Connecticut Hill GP (Short) (Reverse) - Watkins Glen
    - Derby - Donington Park
    - Florence - Mugello
    - Jin Ding - Zhuhai
    - Loire 24 - Circuit de la Sarthe (Le Mans)
    - Loire National - Bugatti Circuit
    - Milan - Monza
    - Monterey - Laguna Seca
    - Northampton - Silverstone
    - Sakitto - Suzuka (GP/East/West)
    - Wisconsin Raceway - Road America

    In-game Historic Tracks
    - Historic Badenring - Hockenheim (Pre 2002)es
    - Rouen Les Essarts
    - Historic Milan - Monza (1967. GPL2.)

    In-game Country Roads
    - California Highway
    - Azure Coast

    In-game Fictional Tracks
    - Test Track

    Planned/Confirmed Tracks
    - Solitude Rennstrecke
    - Nordschleife
    - Brands Hatch
    - Oulton Park
    - Snetterton
    - Cadwell Park
    - Old Spa
    - Monaco
    - Milan Oval
    - Moravia - Brno

    In-game Kart Tracks
    - Chesterfield
    - Glencairn (Reverse)
    - Glencairn West (Reverse)
    - Glencairn East (Reverse)
    - Summerton
  • tilus
    #1286
    Köszi, érdekes olvasmány, nekem csak az a furcsa hogy ennyi év és probálkozás után is ennnyire gyenge a helyzet.
  • attila46
    #1285
    A pályák valós neveit nem tudná valaki megmondani??
  • Fehercsoki
    #1284
    Linkeltem egy topicot, ott le van írva, hogy pontosan mit csinálnak most az FFBvel és a fizikával, olvasd el.
  • tilus
    #1283
    Ma feltettem megint ezt a csodát.
    Eddig se nézett ki rosszul, de most valami eszméletlenül szép, a modellek, a fények az árnyékok, egészen lenyűgöző.
    Fizika még mindíg nagyon lomha, kormányzás és a gázpedál lagja mintha megjavult volna. FF még mindíg teljesen tompa, de legalább nem zavaró mint mikor legutóbb próbáltam.

    Fizikát és az FF-et ha legalább elfogadható szintre hozzák és pár igazán egzotikus + utcai átlag autót is tesznek bele akkor hatalmas siker lehet pCARS, de még mindíg aggódom hogy elgagyizzák valahol...Ian Bell megnyilvánulásai, interjukban, forumukon, de még youtube-n is eléggé aggasztóan agresszív magabiztosságot sugároz a progi mostani állapotához képest.
  • Alexease
    #1282
    Termeszetesen mar mennek a talalgatasok, hogy melyik engine-re epul, vagy talan uj?:))))

    Valaki felfedezte Bell-t a videoban (:DDDD), de a HUD/menu alapjan azonnal SMS-re tippelnek, vagyis pCARS engine;)

    Ami izgalmasabban hangzik (bar sokkal kissebb a valoszinusege), hogy Assetto Corsa az alap , ismetelten a menu jellege miatt, de foleg a korabban latott Fanatec es BMW kormany kapcsan;)

    A lenyeg, hogy mi csak nyerunk vele, mert egyre jobban osszefonodik a valodi autosport a simsport-tal;)

    Tessek, lehet elemezni a pixeleket;))))


  • Alexease
    #1281
    Ha meg nem lett volna:) Itt a kovetkezo tesztelesre varo cucc, elvileg aprilis vege, zart beta lesz, ingyenes.

    Porsche Motorsport Online
  • Totti5
    #1280
    Ez az elvárható szinte manapság egy autós játéktól, csak ugye a Forza, GT pároson kívül eddig ilyet nem láttunk sehol:) na de végre valaki veszi a fáradtságot és odafigyel a részletekre.
  • Fehercsoki
    #1279
    Engem általában nem érdekel a grafika, de ez valami gyönyörű, és úgy tűnik még rendes fizika is társul majd mellé.
  • lac coo
    #1278
  • Black Ghost
    #1277
    Tudom a képekkel már tele a padlás, de azért ez mégis csak hö...

  • Fehercsoki
    #1276
    Árkád és árkád között is nyilván van különbség, de a lényeg hogy olyan játékot csináltak mint amilyet kértek tőlük.
  • Alexease
    #1275
    Igazabol a SHIFT nem volt (klasszikus) arkad program, hanem egy jo multiplatform autos cucc, es valszeg a kormanyzast es ffb-t ezek miatt, de foleg az elsodleges bill. es bananos kezeles miatt kellett lebutitani, egyszerusiteni, modositani.
  • Fehercsoki
    #1274
    Ha egy studiót árkád játékra szerződtetnek, akkor csak nem fog szimet csinálni:) Megrendelésre dolgoznak ők is.
  • Alexease
    #1273
    Folyamatosan piszkaljak oket, a Shift ismerettsegre es bevetelre tokeletes volt, de kicsit rombolt a szimes hirnevukon;))))
  • Fehercsoki
    #1272
    Nem én mondom, hogy kételkedtek, hanem Bell.(linkelt topic első hozzászólásában leírja, hogy miért teszi közé ezeket az információkat) Régebben is szó volt róla, hogy újraírják majd az egészet, persze tudom én hogy nem mindig valósul meg amit ígérgetnek a fejlesztők, de nagyon úgy néz ki, hogy tényleg foglalkoznak vele, egyébként érdekes olvasmány, persze csak jó angol mellett.
  • Alexease
    #1271
    Nem ketelkedunk, csak eddig nem nagyon ereztunk hatarozott es pozitiv valtozasokat:))
    Lehet csak azert, mert meg nincs benne amit ok irtak.

    Bell nagyon fogadkozott, hogy nem csak a render, DX, shader reszeket irtak ujra, hanem a fizika, kormanyzas es FFB-t is.
  • Fehercsoki
    #1270
    Összefoglalva(az első 3 részt olvastam még csak el) dinamikus gumi modellt fognak használni(mint az rF2), mert így sok probléma nem lesz jelen(elég sok gondot okoz, hogy külön gumi modell van alacsony sebességnél). Gondolom még pár hét mire tesztelhetünk belőle valamit, egyébként ez az FFBnek is jót fog tenni, hiszen szar fizikával nem lehet jó FFBt írni.
  • Fehercsoki
    #1269
    Sok kételkedőnek. Itt van, hogy pontosan mit csinálnak a fizikával.
  • Fehercsoki
    #1268
    És mivel konzolra is kiadják, elég valószínű hogy nem lesz veszteséges.