19801
  • Fehercsoki
    #1427
    Nem teljesen cserélik le, inkább csak nagy mértékben módosítják a mostanit, ez a mostani változtatás fizikától függetlenül kellett.
  • SirAlo
    #1426
    ha tenyleg uj fizikat akarnanak tenni ala akkor azzal foglalkoznanak es hagynak ezt a fenebe, minek piszkaljak a mostanit ha ugyis lecserelik?:D
  • lac coo
    #1425
    Valamit megint piszkáltak ,szokásos nesze semmi .....
    Ebből hogy lesz új fizika azt én nem tudom :)))
  • GPx8
    #1424
    XP és Dx9.0c
    Az esetleg visszafoghatja.
  • Fehercsoki
    #1423
    Nekem ilyen gondom még nem volt, bár én minden pénteken leszedem a legfrissebb buildet, a gépeden meg jól kéne futnia, szóval vga driver frissítés, de lehet hogy teli van pakolva a géped minden szarral és lassú a windows.
  • Toleráns Tóbiás
    #1422
    Hmmmmm, ariel atomot próbáltam (patch meg nincs fent) és elsőre éreztem hogy sokkal jobb lett... alakul.
  • GPx8
    #1421
    Nekem a 189-es van, de ahányszor állítom a grafikát és újra kell indítani, annyiszor száll el a kormány beállítás...
    Ráadásul a konfigomon nem tudom úgy beállítani a garfikát, hogy 40 fps-nél több legyen. Ötlet?
  • Fehercsoki
    #1420
    Nem tudom pontosan mit csináltak a difivel, de most sokkal de sokkal kiszámíthatóbb az autó, és ez még mindig csak a régi fizika tweakelése!
  • Fehercsoki
    #1419
    Ettől a héttől kezdve már nem kell a teljes, több mint 3 gigás buildeket letölteni, hanem elég lesz csak a patcheket, később majd jön egy launcher ami automatikusan letölti és telepíti a legújabb patcheket, habár kb. havonta jön majd egy teljes build, mivel olyan nagy lenne a sok patch mérete hogy jobban megéri egy teljes buildet letölteni.
  • Fehercsoki
    #1418
    Karbantartás van, nem írták hogy meddig.
  • Fehercsoki
    #1417
    Egy ideje már kint van a 202es build, de valamiért a letöltéseknél még mindig a 197es van nekem.(team memberként)
  • Fehercsoki
    #1416
    Nincs, gondolom csinálják, de ma rákérdeztem, ha válaszoltak valamit akkor majd úgyis beírom ide.
  • cifcuk
    #1415
    Van arról infó, hogy az uj fizika mikor lesz elérhető?
  • Ricsi234
    #1414
    DTM meg a Nascaros viszi a prímet^^:D
  • Fehercsoki
    #1413
    Utóbbi buildekben javítottak a helmet camon is, elvileg mostmár sokkal valósághűbb, és az eddig látható alsó és felső rész már sokkal homályosabb(mint a valóságban), illetve csináltak valamit a fizikával is, elvileg most nem lesz random túlkormányzott az autó.(de ez még mindig a régi fizika,csak kis tweak)
  • Black Ghost
    #1412
    zene nagyon passzol
  • samsung123
    #1411
    ez is jó:
  • Black Ghost
    #1410
  • Black Ghost
    #1409
    új!
  • cifcuk
    #1408
    attól még kunosazisten... :D
  • Alexease
    #1407
  • GPx8
    #1406
    Igaz az is, de én a Kart Racing Pro-ról írtam. :)
  • Alexease
    #1405
    Kunos mindent egyszeruen, fapadosan, de jol old meg;)
    Az eso is teljesen jo, legalabbis a 10 eves engine-hez merten, nincs NASA technika, de tukrozodik, feluszik, van tocsa meg ami kell;) Es semmit nem kellett modositani a palyakon, mindenhol azonnal mukodott:)
  • GPx8
    #1404
    Krp-ban pl. ez is jól működik, ott nincs "direktben" sisak (sisabéléssel meg matricával) viszont jól érzékelhetően koszolódik, vizesedik.
  • Alexease
    #1403
    Talan meg jo is lehetne, de egyelore az eddigi megoldasok nem jok;)

    A sokmonitoros konfigokhoz meg eleve szar, mert azoknal igazabol tud nezelodni az ember, hulyen nez ki, ha forog a fejem a sisakban, es belenezek az oldalaba;) Ilyenkor vegyen fel valaki egy igazi sisakot:)

    Az egymonitoros megoldasnal talan meg mukodhetne. Ha nem egy ilyen atlatszo, sik lap lenne a kep elott overlayben, es nem latnam a sisak belet. Csak a plexi, kicsit ives, fenytoro, tukrozodo, koszolodo valami. De ennek is igazabol csak nyitott kasztniban van ertelme, a koszolodas es az eso miatt.
  • GPx8
    #1402
    Szvsz. a sisaknézet mindegyik játékban egy kreténség. Nem elég, hogy - egy monitor előtt ülve - az ember úgy is korlátozott képet lát, minek még azt is drasztikusan leszűkíteni?
  • Alexease
    #1401
    En most jonehany build-et kenyszerbol kihagyok, talan jot tesz majd a jatek megitelesenek, ha ujra hozzajutok;) De azert a hireket figyelem;)

    A siskanezet a videok alapjan ugyanolyan szar, mint a korabbiak;) Azt hittem, valami komolyabb lesz. Mintha kulon mozogna a sisak es az ember feje;) Csuszkal a fejen a sisak?:))) Es a matrica a plexin... Ezt sose ertettem. Eleve erthetetlen, de kiprobaltam. Feltettem egy papirt a bukosisakom plexijere, es nem sokat lattam belole, csak valami homalyt;) Meg ha arra fokuszaltamm, akkor sem sokat;)

    Persze, ez is meg beta. Ha jjol emlekszem, a devmenu beallitasaiban sok allitas volt mar korabban is a sisakra, pl. elesseg, fokuszalas, fenytores, sotetites stb. Ha ezek valoban lesznek, es meg hozzajon a dinamikus tukrozodes, fenyesseg, csillanas, koszolodas, es majd az esonel a viz, akkor jo is lehet. Ezek nelkul inkabb csak idegesito.
  • Fehercsoki
    #1400
    Igen én próbáltam(lentebb le is írtam róla a véleményem, de leírom újra), és szerintem nagyon jól sikerült, bár nem tudom mennyire kéne egy ilyen guminak kopni, de teljes mértékben érezhető a gumikopás, és a végletekig el lehet koptatni, szerintem már most mehetne a többi autóba is.
  • Anotino
    #1399
    A razkodast szandekosan vettek vissza. Az elozo buildben volt es az emberek nagy resze rosszul lett tole.

    Teljesen mas, ha a kepernyon latsz razkodast, mint ha a valosagban. Az agy/szem eleg jol kompenzalja a razkodasokat a belso ful segitsegevel (egyensulyerzekeles). Statikus helyzetben ez nem all rendelkezesre es zavaro/faraszto, ha remeg a kep. Ezert nem raz a kamera a legtobb jatekban.
  • nayrobi
    #1398
    Állítólag a dtm-es verdában van egy új fícsőr, a dinamikus gumikopás. Próbálta már valaki? Vizuálisan nem látszik, de tudja a progi annál az autónál.
  • lac coo
    #1397
    Igen a stock elég jól vezethető lett, ahogy Alex írta korábban, lassan visszatérnek rF1 -hez :)Persze ez még mindig kevés ....De legalább a kormány működik már ahogy kell :DDD
  • Fehercsoki
    #1396
    Ja.
  • cifcuk
    #1395
    milyen stock carnak? van uj verda?
  • Fehercsoki
    #1394
    Van egy olyan érzésem, hogy nagyon sokan fogják ezt az autót driftre használni=)
  • Fehercsoki
    #1393
    Ennek a Stock Carnak elég jó a fizikája, jó irányba haladnak!(bár ez még mindig nem az új fizika, de a régi fizikából is egész sokat kihoztak)
  • Fehercsoki
    #1392
    Nem.
  • attila46
    #1391
    Egyszerüen nem tudom letölteni az új kiadást.....nem indul el ..valaki járt már igy??
  • JACKAL89
    #1390
    Sisak "kamera" is fejlődött, de szerintem még mindig kevés a rázkódás. Ezen még lehetne javítani. Meg biztos fognak is.:)
  • Fehercsoki
    #1389
    A szépet nem szó szerint értettem, ugyanis nem látszik a gumi kopás(legalábbis én nem láttam, eltakarja a kasztni), úgy értettem, hogy nagyon jól érződik a gumi kopása, az FFB is jobb lett.
  • lac coo
    #1388
    Szépséggel soha nincsenek gondban ... :)
    Ez a sisak nézet meg elég harmatos, többet vártam .