19801
  • Fehercsoki
    #1387
    Teszteltem ezt a gumikopást, és nagyon tetszik, nagyon szépen megcsinálták!
  • Fehercsoki
    #1386
    A fizika természetesen a régi, csak ezt a gumis dolgot rakták bele, de szerintem az új fizikával majd ez is jobb lesz.
  • Fehercsoki
    #1385
    Illetve csak az Asano X4hez berakták a gumikopást, a tapadás függ a hőmérséklettől és egyéb dolgoktól is.
  • Fehercsoki
    #1384
    Így már sokkal jobban tetszik a sisaknézet:)
  • Fehercsoki
    #1383
    Tölthető a 197es build, de még nincs kint a patch note.
  • JACKAL89
    #1382
    Persze, erről még korai beszélni. De nekem már nagyon tetszik a játék. Én is hetente kapom a frissítéseket, és sokat nyomom.
    Tudom hogy sokat kell még fejlődnie, de remélem sikerül nekik amit kitűztek maguk elé.

    Az a bizonyos karrier mód, amit szeretnének létrehozni, az nálam maga lenne a paradicsom.
  • Fehercsoki
    #1381
    Nem tudom, de szerintem igen, és olcsóbb is ha már megvan a pCARS, de szerintem korai még erről beszélni, hiszen még a pCARS sincs kész, nemhogy még a rally fizika/pályák/autók.
  • JACKAL89
    #1380
    Külön játék lenne, és összelehetne kapcsolni az alapot és az újat?
    Bocs ha hülye kérdésekkel jövök, nem vagyok szakértő.:)
  • Fehercsoki
    #1379
    Nem borul, minden benne lesz a játékban, konkrétan azt kérdezték, hogy DLC legyen a rally(de csak a rally, mivel a többi azért hasonló, de a rally nagyon eltérő), vagy inkább egy külön játék, amikor néztem a külön játékot többen mondták, mivel több fejlesztési idő és több content jut egy külön játékra mint egy egyszerű DLCre, de szerintem is jobb így, minél több pálya/autó lesz benne annál jobb.
  • JACKAL89
    #1378
    Ha jól tudom, a DLC-k végülis hivatalos kiegészítők.
    Ha külön játék formájába jelenik meg, akkor amit én linkeltem, az mehet a kukába.

    Valahol régebben azt olvastam, hogy olyan játékot terveznek, amibe jó formán minden benn lesz. (rally, nascar, F1, stb...) Ehhez egy nagyon jó karrier mod is társulna, és bármibe kipróbálhatjuk magunkat, ahonnan szerződést ajánlanak persze.

    Akkor ez borul.:S Pedig jól hangzik - hangzott.
  • Fehercsoki
    #1377
    Itt ír az aki az FFBt csinálja, de én sajnos nem sokat értek belőle.
  • cifcuk
    #1376
    arrébb tolnak egy vagy több csúszkát minden héten...
  • lac coo
    #1375
    "Valamit" mindig csinálnak :))))
  • Fehercsoki
    #1374
    Evo nem csak rallyra jó, szóval nem hiszem hogy addig kell várnunk, egyébként meg szavazás kérdése, de legutóbb még úgy állt, hogy nem DLCk lesznek, hanem külön játék csak a pCARS enginejét használja, kb. mint a Race 07 addonjai.

    195ös buildben csináltak valamit az FFBvel is, de majd holnap meglátjuk.
  • Timbu
    #1373
    A múltkor belinkelt interjú szerint bizonyos kategóriák (pl. a rally) dlc-ként lesznek elérhetőek.
  • lac coo
    #1372
    Már csak a híres fizikát kéne megvillantani :))))
  • RYO21
    #1371
    VW Golf 2 is lesz...
  • lac coo
    #1370
    A WMD főoldaláról ! :DDD
  • Fehercsoki
    #1369
    És ezt honnan tudod?
  • lac coo
    #1368
    Lancer EVO VI, IX, és X lesz benne .
  • Fehercsoki
    #1367
    Szerintem majd kiderül... Én erről semmit nem találtam.
  • JACKAL89
    #1366
    http://www.wmdportal.com/wp-content/uploads/2012/02/WMD_Overview_160212.pdf

    Picit utána néztem az oldalon, ezt a PDF-t találtam. 22 oldalon van egy ábra, ami mutatja hogy milyen részlegek lesznek a játékba.
    Akárhogy nézem, ez jó formán minden ismert autó verseny részre kifog terjedni.

    Szerintetek?
  • lac coo
    #1365
    Már miért lenne muszáj ...?
  • Fehercsoki
    #1364
    Erről szerintem nincs még semmi info, de kíváncsi vagyok hogy pl. driftre milyen autókat tesznek bele licenc nélkül. Muszáj lesz licencelniük pár autót.
  • JACKAL89
    #1363
    Elég nagy csend van most a játék körül.
    Nekem az még most se tiszta, hogy pontosan mi a céljuk a játékkal?
    Minden géposztályt, szériát bele akarnak tenni?
    Persze gondolom licenc nélkül, bár a mod készítőknek az lenne a legkevesebb.
  • Fehercsoki
    #1362
    Ez a 192es build, csak elé tettek egy nullát.
  • Black Ghost
    #1361
    Olyan build-et látok hogy 0192, ez most új vagy csak elé került egy 0?
  • lac coo
    #1360
    Nincs , legalább is én nem találtam. a két fülke nézetből az egyiknél lehet bekapcsolni F billel a helmetcamot , de csak annyi hogy forog kicsit.
  • Fehercsoki
    #1359
    Nincsen még sisak?
  • cifcuk
    #1358
    off:
    ide is
    stunt rally
    bocs
  • lac coo
    #1357
    Jah, hogy annyi ez a helmetcam, hogy kanyarhoz közeledve kicsit arra fordul a nézet ? :))

    Akkor működik :)))
  • lac coo
    #1356
    Gumin valamit piszkáltak, jobb is lett és bár látható deformálódás nincs , most már legalább lapul ahogy kell ( bele a betonba ..)Eddig ilyen lebegős kinézete volt ahogy emlékszem .
    De ariel elég virgonc lett így, jól fogható .
  • nayrobi
    #1355
    Érdekes. Azt írták, hogy olyan, mint a Shift2-ben, akkor meg úgyis kuka :)
  • lac coo
    #1354
    forumon olvastam én is, de nálam semmi nem történik .
  • nayrobi
    #1353
    F gomb a helmetcam.
  • Fehercsoki
    #1352
    Én sem találom, viszont 2 darab ugyanolyan belső nézet van.(gondolom az egyik helyén lenne a sisaknézet)
  • lac coo
    #1351
    Lejött, megnéztem, én nem találok sisaknézetet :)))
  • Totti5
    #1350
    Shiftbe próbálgattam, de általában az ideális ívtől 3 méterre vettem mindig a kanyarokat:D:D:D használhatatlan, ha autómatikus szvsz. Kamerás fejkövetés az egyetlen használható opció, de ez is olyan dolog ami amúgy lassít. Séta kocsikázni jó:)
  • lac coo
    #1349
    Én azzal mindig a falnak megyek :)))))Remélem kikapcsolható .
  • Alexease
    #1348
    Az uj palya Heusden (nem Hueden, ahogy irtam), vagyis Zolder:)