1976
Dead Space 3
  • Maxtreme
    #1176
    Olyan képszegénye ez a topik, ezen változtatni kell :)

    Max (+8XAA + FXAA injector)





















  • Pares
    #1175
    Az előzőekben is ez volt. Talán nem az easy vagy normal fokozatról kéne véleményt formálni. Survival módban teljesen más az egész. Hard és impossible nehézségen garantáltan mindenet elköltöd...
  • Maxtreme
    #1174
    Én inkább úgy mondanám Lost Dead Planet. :)
  • grebber
    #1173
    De nézd a jó oldalát az év játéka szavazáson nem kell annyit törni a fejűket mert eddig - 2 game amit szóba se hoznak majd! Ez meg az Aliens az annyira rossz lett,hogy ahhoz képest a DS3 az év játéka kb!
    Áldott legyen a warez hogy lehet tolni a gameket megvétel nélkül!
  • Maxtreme
    #1172
    Mekkora egy hülye vagyok.. csak körül kell nézni. Kívülről kell bedobni az ajtón..

    Gabo91:Segítek ha még nem sikerült.
  • Maxtreme
    #1171
    pfff.. ugyanez itt is..



    na és most?
  • jarlaxxe
    #1170
    Normálon a második részben is már dobáltam el meg
    eladogattam a hp-t annyi volt itt is ugyan az a helyzet.
  • Fpocok
    #1169
    10 perc után csak egy kérdésem van.


    Dead Space az biztos nem. Inkább Call of Space: Dead Ops.
    Na most ez nem feltétlenül rossz dolog, de ez akkor sem annak a folytatása, aminek a második részét most fejeztem be.
    Ki sem értem a városba, de már tele volt a táskám hp-s cuccal. LOL
  • wedge31
    #1168
    Milyen kiszámithatatlanságra gondolsz? ennek a játéknak ez a stilusa mint ahogy minden fps-ben is végsösoron csak löni kell mint az állat. Minden játékot lelehet egyszerüsiteni még a komplexebeket is az alapmüfaji besorolásig.
    Rpg-t vagy rts nem akartak csinálni, egyenlöre, belöle igy maradt horror/shooter.
  • Cumshot
    #1167
    Elegge elfaradt mar ez a Dead Space sorozat is szerintem.
    Kuldetesek kb. ugyanolyanok mint az elso kettoben.
    Kiszamithato az egesz. Bemesz egy terembe es siman meg tudod mondani hogy a kovetkezo pillanatban melyik forma fog felkelni a foldrol, es neked ugrani.
    Ha tobbreszes feladat van, akkor tuti, hogy minden reszfeladat utan megtamad egy csapat necromorph.
    Cinematic/felinteraktiv atvezetoszeru tortenesbol sokkal tobb van, de nem ettol lesz jo egy jatek.
    Ennek tukreben mar ertem, hogy mert nem az Irrational csinalta a Bioshock 2-t...
  • Pares
    #1166
    Nálam kalózban és eredetiben se volt benne, se a szigonyos, se az ajtós, semmilyen bug hál'Istennek.
  • DarkSector
    #1165
    Na az jó hír.
  • wedge31
    #1164
    Eredeti pc-s verzióba nálam nem volt ott bug, persze még második meg harmadik alkalommal még lehet...
  • BongoBácsi
    #1163
  • Shep
    #1162
    15. fejezet hogy lehet a tüzes szarból kijutni, mert akármerre megyek mindig égés a vége?
  • DarkSector
    #1161
    ja thx.
  • Myselor
    #1160
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szegény:/megértelek ez így tényleg nagyon rossz lehet.remélem hamar jobban leszel.nehéz az ilyesmi
  • DarkSector
    #1159
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aha 3 éves, 3 évig szinte nap mint nap láttam játszottam vele, mert itt laktak a közelben.
    Aztán most egyik napról a másikra elmentek innen 1000 km-re.
    Hát nem vagyok túl vidám, de ez van. Majd elleszek valahogy. De pár napig tuti szar lesz.
  • Myselor
    #1158
    oh értem:) am kis srác hiánya visel meg így?van mikor nekem sincs kedvem játszani,mert hiányzik valaki vagy ilyesmi,bár ez off inkább privátban:)
  • DarkSector
    #1157
    Hát elkezdtem egyik nap, csak most más dolgok voltak, még nem álta neki újból.
    Hugomék kiköltöztek németbe voltam kint segíteni berendezkedni, és a keresztfiam is kint van ugye aztán most 2 napja értem haza még a kis srác hiánya ami folyton foglalkoztat.
    Ezért most nem volt sok kedvem játaszni vele.
    Majd idővel.
  • BongoBácsi
    #1156
    Jah, igen craftolni nem lehet.
  • Myselor
    #1155
    am te mikor kezded el?:)vagy már játszol vele?
  • DarkSector
    #1154
    ja értem.
  • Myselor
    #1153
    meg nincs bench craft csak receptek alapján vehetsz fegyvert elvileg
  • BongoBácsi
    #1152
    Eddig annyi különbséget látok, hogy csak hardon lehet küldeni és nincs coop.
  • BongoBácsi
    #1151
    Azt hittem attól lesz classic, hogy a régi power nodeos rendszer kerül vissza bele de sajna nem ugyanúgy nyersanyagokat kell gyűtögetni meg circuitokat.
  • DarkSector
    #1150
    Ezeket nem értettem mitől classic?
  • BongoBácsi
    #1149
    Hát ez a classic mode baromira nem classic.
  • DarkSector
    #1148
    Azám
  • Myselor
    #1147
    hát szomorú dolgok ezek a hibák.
  • TDC Geronimo
    #1146
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az nem bug... Ahol feljöttél liften ott jobbra van egy ilyen kiadó berendezés, amiből kiszedsz egy aksit, félig nyitott ajtón berakod és felülről bemászol a létrán a kis helységbe és berakod aksit. Körülnéz az ember fél perc alatt rájön.
  • DarkSector
    #1145
    Jó csak fura hogy olyan bugok maradnak egy eredeti játékban ami megaakdályoz a továbbjutáshoz.
    Bár Az ucsó Prince of Persia sem volt kutya.
    Vagy melyik a folyamat netkapcsolattal.
  • Myselor
    #1144
    szerintem nincs köze hozzá,látod :|
  • DarkSector
    #1143
    Oks de az eredtiben?
  • Myselor
    #1142
    igen bugos.csak sokan képesek lehülyézni az embert,pedig tényleg van benne bug amitől nem tudsz tovább haladni pl a szigonyos boss is ilyen,remélem másodszorra nem lesz gondom vele:)
  • DarkSector
    #1141
    EREDETI BUGOS???????????????????????omg
  • gabo91
    #1140
    Hát sajna tényleg bug. Hiába töltöm újra nem tudok tovább menni...
    *********** ************* ***************** oda mennyen el mindegyik. Játék felétől kezdjem előröl. Remélem még a ku*a mentés is "locked saves", nehogy esetleg lehessen kérni.

    mind1 esetleg ha van valakinek PS3-as mentése megdobhatna vele.
  • AnarchoiD
    #1139
    Mas jateknal jo de ennel nem ,ez nemlehet driver ;)
  • BongoBácsi
    #1138
    Végigvittem normálon, szerintem nagyon fullos a játék, igaz vannak hibái de nálam bizonyított. A végén a creditset érdemes megvárni ...
  • Reich
    #1137
    Az egyet nem játszottam végig csak elkezdtem.A kettőt többször is végigkentem.Most ennél a résznél azt hiszem a 9 vagy 10 chapternél tartok de bizton állíthatom ez nekem eddig jobban tetszik mint a 2.Igaz most én csak rohanok így először.De a második végigjátszásnál már lassan fogom játszani.Igaz most nem tudom mi a sztori.Hogy mmoat azon a bolygón markerek vannak vagy onnan ered minden.De majd valai felvilágosít