1976
Dead Space 3
  • DarkSector
    #1136
    Pontosan azok csak néha vannak kis változatosságnak elején a story miatt is annyi hogy belépsz 2-3 katona max lő rád megölöd és ennyi, de a szörnyek vannak amúgy a játékban.
    Én is elsőnek azt hittem hogy egy shooter játék lesz, de nem csak változatosságnak.

    és szerintem nagyonjó dolog, mert télleg elég már abból hogy a 15 órás single-ben csak szörnyek vannak és csak ellened, ez ha nincs eltúlozva , és ugye nincs eléggé feldobja a játékot.

    Tény hogy a story már az elején más irányvonalat mutat mint a régi részek, ez ilyen katonás valami lett, míg az első 2 rész jellege egy kisebb csapatról volt.

    Ez nem rossz, de tény hogy az intróban a felvezetésben érződik hogy ez a rész egy új rész nem a régi 2 rész skin-cserés változata.
  • Pares
    #1135
    Emberi ellenfelek a történetből adódóan vannak, de egyáltalán nem rajtuk van a hangsúly. Itt-ott megjelenik pár, de őket is sokszor hamarabb legyilkolják a nekromorfok, mint hogy neked kelljen velük foglalkoznod.
  • Maxtreme
    #1134
    Hmm kipróbáltam hogy driverből megeszi ez az AA-t a cucc. (az első 2-vel gondok voltak MSAA használata esetén)
    Simán. Nem lesz homályos a kép, (mint az elsőnél) illetve nem tűnnek el az árnyékok (mint a másodiknál)
  • cyberjedi
    #1133
    Megvettem, végigtoltam, tetszett! Ha valaki akarna COOP-ban nyomulni, írjon. Engem csak úgy érdekel, hogy közben voip-on kapcsolatban vagyunk, együtt dolgozunk. Ha jól láttam nincs chat, se voice a játékbe beépítve, ez elég gagyi. cyberjedi(kukac)freemail(pont)hu.
  • SovereignXY
    #1132
    ÖÖÖ Üdv emberek!

    Kérdés. EZ MI EZ? Elindult a 6. fejezet. Középső állomás optional küldetés. Megcsinálom, ott is votla saving progress. Kilépek majd mikor vissza jöttem és load last save az 5. fejezet végére kerültem és most tudok menni megint csak a középső állomásra. EZ MI EZ A FÍCSÖR????
  • DarkSector
    #1131
    Ha csak 1x végigmész 12-15 óra kb, ha nem mész el mellékesre, már megéri.
  • Hoz_Hun
    #1130
    Köszi, meggyőztetek! Akkor begyűjtésre kerül a DS3. :)
  • Myselor
    #1129
    túléltétek ,ha játszol majd vele kiderül:) am nefélj tőle hogy sok a harc a katonákkal,mert nem és annak is oka van amikor ők jönnek.nyugi a 2nél még jobb is ez :) de ha nem akkor legalább van olyan jó:)
  • DarkSector
    #1128
    Én még ott vagyok hogy keresi...
  • RatBaG #1127
    nem tűnt fel, hogy milyen hangot ad ki az összes telekinesis-el nyitható ajtó?
    kurvára zavaró.
  • Hoz_Hun
    #1126
    Még egy kérdés. Lehet spoileres, de engem érdekelne. A csajjal mi lett, akivel a DS2 végén elröpültünk?
  • DarkSector
    #1125
    A 3. rész 2 részre bontható, van néha 1-2 lövöldözős rész, mármint az ellenséges katonákkal, és utána a bezárt sötét hátborzongató folyosók.

    De mindenképpen érdemes kipróbálni még ha elvesztette valaki esetleg a 2. rész akcióssága miatt a fonalat, mert nagyon jó lett.

    Maga a történetvezetés, a story, az hogy az ŰRBEN sokat kell mászkálni, utazni a roncsok közt.
    A fegyverfejlesztések, és sok zárt ajtó, felfedezhető roncsok, állomásokat láttam.
    Én azt mondom addig menjen el legalább minden picit is a műfajt kedvelő ember, mikor a vonat tetejéről át kell ugrani az űrhajóra (elmenekülsz magyarul)
    Odáig sem kutya, már maga a felvezetés nagyon lehengerlő, de kint az űrben meghozza a kedvet hogy fedezd fel az egész űrt, és ne tudd abbahagyni.
  • Maxtreme
    #1124
    Pont ezt akartam kérdezni.
    Tán a kinézissel kéne próbálkozni..
  • Jaka923
    #1123
    Ha a DS2 jobban tetszett mint az 1, akkor a 3 is tetszeni fog.
  • Hoz_Hun
    #1122
    Amikor először játszottam az 1-el, utáltam. Vagy egy évvel késöbb újra nekikezdtem és akkor elég jól szórakoztam rajta. A DS2 meg kifejezetten tetszett.
    Itt csak az bizonytalanított el, hogy azt halottam vannak benne emberi ellenfelek. Szóval nem tudom, de egy újabb Call of Duty-ra nem vágyom. De ha az emberi tényező nem olyan vészes benne akkor jó.
  • Myselor
    #1121
    szerintem teljesen megéri,ha az első 2 tetszett ez is fog:)
  • Myselor
    #1120
    ezen most mi a bug?:)
  • Hoz_Hun
    #1119
    Gondolkodok rajta, hogy megvegyem magamnak (első kettő megvan, XBox360 játszok).
    Mik a vélemények? Megéri?
  • RatBaG #1118
    egy bug, ami nálam is előjött

  • Shep
    #1117
    Nekem nincs ilyen gondom. (audigy 2 value)
  • Pares
    #1116
    Nincs 5.1-em, de próbáld frissíteni a hangkártya drivereket.
  • AnarchoiD
    #1115
    Masnak is van olyan, hogy 5.1 re allitva a hatszo hangfalakbol jonnek a zorejek rendesen viszont az audiologok elnemulnak a ha hatat forditok nekik ???
  • Pares
    #1114
    Sunshine, remek film.
  • Myselor
    #1113
    egy picit off,de szerint illik a játékhoz és hátha valaki másnak is tetszik rajtam kívül:)
  • Shep
    #1112
    Tovább haladtam kicsit a játékban, most már a bolygón vagyok és nem rossz ez. Egy fő gond van a játékkal, hogy túlságosan akciós lett, minden egyes szobába belépve jön legalább 6-7 dög akit le kell szedni ez egy idő után roppant unalmassá válik.
  • wedge31
    #1111
    Neked vagy nekem nem számit de sajnos elég sok ember ezekből szedi az infót a játékokról.
  • JethroHUN
    #1110
    Mintha számítana bármit egy gamekapocs teszt, pláne, h eget verő túlzásokba esik.
    egy bekezdést rinyál azon, h lehet guggolni... meg hogy ez már milyen fedezék harc.
  • Myselor
    #1109
    mert köcsögök az emberek:)
  • jarlaxxe
    #1108
    Vicces, hogy ugyanazon elemeket rója fel negativumként amit egy bekezdésel lejebb már pozitivumként emlit...
  • wedge31
    #1107
    A negativ kritikákat mindig többen olvasák mint a pozitivat.
  • Myselor
    #1106
    én is így értékelem,nem tudom mi ez a lehúzás:)
  • wedge31
    #1105
    Detto. Bár nálam az első rész jobb jegyet kapna.
  • Pares
    #1104
    Én is normalon kezdtem, és én is végig televoltam mindennel, aztán elkezdtem hardon a pure survival módot, és köpnyi-nyelni nem tudtam... De sima hard new game+ esetén is érezhetően kevesebb van mindenből, hát még impossible nehézségen.
  • Pares
    #1103
    Valahogy az ilyen oldalak nem tudnak izgatni. Nálam teljesen simán 9/10 és kész. És ugyan ezt az előző két részre is tartom.
  • BongoBácsi
    #1102
    Össze kell rakni azt a fegyvert majd az egyik kezdebe venni. Később azzal kell a lényben rohangálni és figyelni a fegyver pityegésére.
  • priluki
    #1101
    kösz :D
  • wedge31
    #1100
    Itt is lehúzták rendesen.
  • jarlaxxe
    #1099
    Ezt nem nehéz elérni feb elején...
  • BongoBácsi
    #1098
    Chap 11 végén járok és kijelenthetem, hogy COOP játékként magasan viszi a pálmát, nálam az év játéka eddig.
  • BongoBácsi
    #1097
    Jaja, felraktam a legújabbat de nem segített, igazából újra kéne raknom az egész rendszert csak semmi kedvem annyira nem zavar a dolog.