21950
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • baly94
    #81
    tier 1
  • bgabor
    #80
    Akkor te láthatón nem ismered a jelenlegi tengeri harcászatot.

    Nincsenek csatahajók, vannak viszont a hangsebesség négyszeresével (kb 4800 km/h), sorozatban útnak indított hajó elleni rakéták, amiket csak automatizált, a másodperc törtésze alatt reagálni tudó légvédelmi rendszerek tudnak leszedni, százmérföldekről indított cirkálórakéták, szuperkavitációs torpedók(sebsség:370 km/h), helikopterek, az ellenséges hajókat százkilóméterekről típusra pontosan beazonosító érzékelők, passzív szonárok satöbbi.

    Nem lenne túl vicces.
  • Caliph
    #79
    és úgy kilőnéd az ellenfelet egy tomahawkal vagy exocettel 100kmről hogy nem is látod:)
  • PLaci #78
    Nincsenek a jelenben nagy csatahajók.....
  • EnxTheOne
    #77
    JObb lenne ha a jelenben játszodna. :(
  • Tababo
    #76
    ezt akartam írni. az öntés rendesen megy.
  • Hell Girl #75
    Hát ez még nem sokat mutat, de legalább már ennyi kész van. :D
  • szabii98
    #74
    Asszem ezt kihagyom. WoP várós de ez...:D mondjuk hajós téma sosem izgatott.
  • Adjunktus
    #73
    Azért még bőven bennük van a komcsi virtus.
    A videó több mint fele az öntő munkásokról szól!:D
  • Pluskast
    #72
    Na igen. Ha pl a jütlandi csatát nézem ott kb 15-16 kme-es távolságból lőtték egymást a hajók, persze távolabbról is tudták volna, de ahogy te is mondod nem lett volna értelme. Asszem már csak azért sem mert olyan távolságból nem is látták egymást.
  • Pluskast
    #71
    Inkább Tirpitz medál kell:P
  • Eagle16
    #70
    GamesCom trailer...

  • Tuvok #69
    Kilősz 7 tug boat-ot és Top Gun vagy :)

    7 csatahajóért meg jön a Prien-medál :))
  • Tababo
    #68
    hehegg
  • lammaer
    #67
    Nemtudom a WOTban mi "elég" összetett és a NF-ben mi komplikált neked... :)
  • gseldon
    #66
    Annyira király lenne egy NavyField WoT grafikával és egyszerű kezeléssel meg elhagyni azt az agyonkomplikált barom matrózképzési rendszert. Ami a WoT-ban van az pont elég összetett.
  • atomkrumpli
    #65
    troll on:
    gondolom itt is az lesz hogy beáll középre a hevi csatahajó ami természetesen csak szovjet lehet és ide lőjjetek alapon ledarálja a fantörpikus mecsméking által bedobott papír hajókat, természetesen megkapja a hero címet és elismerően beírják a nyertes csapat tagjai hogy GG :-D
  • Renegade
    #64
    illetve remélem megvalósítják, hogy a CV játék legyen lutri, vagy vadászokat küld fel, vagy torpedóvetőket
  • davidbog
    #63
    A gyakorlatban is eltudtak lőni 35-40 km-re. Csak értelme nem volt. Mint ahogy névleges tűzgyorsaságnak se. Az egy dolog hogy ez a valóság, a játékban nem kell így lennie.
  • Molnibalage
    #62
    Pedig a valóság ez. Eméletben a csatahajók tüzérsége 35-40 km-re is el tudna lőni - csőemelkedés max. értéke a kulcs - csak éppen akkora távolságra tűzvezetés megvalósítani soha nem tudtak...
  • Adjunktus
    #61
    Azért ott még mindig egy picivel több skill,meg odafigyelés kell a CV-hez,mint a WOT-ban az artyzáshoz.
  • davidbog
    #60
    A CV pont ezeknek a játékosoknak való. A pálya sarkából indítanak x mennyiségű torpedóvetőt vagy zuhanóbombázót. De legelább ezekre lehet majd lőni AA fegyverekkel.

    De remélem itt nem lesz fele akkora látótávolsága a BB-knek, mint lőtávolsága. Akkor nem szorulnak majd a lapostetejűek repülőire. Sok anyázás elkerülhető lesz, amiatt hogy nincs fény és kinek a dolga is lenne fényt adni.
  • Eagle16
    #59
    SPG majd ez lesz:



    Már látom előre...csata előtt kiválasztod hogy egy szigeten pontosan hova akarod lerakni, és onnan lövöldözhetsz a hajókra :)

    Valamilyen játékszer ebben is kell hogy legyen azoknak, akik nem tudnak szemtől szemben harcolni...Overlord majd személyesen állítja össze a parti üteges tech-fát :D
  • davidbog
    #58
    Nem, mégis miért lennének azok? A WoT-ban a TD-k hátulról operálnak, a tengeralattjáró alapvetően közelharci egység. Hülyeség a WoT-os egységek szerepköréhez hasonlítgatni hajókat, a CV se felel meg az SPG-nek.
  • Tono34
    #57
    TD-k meg a tengeralattjárók lesznek?
  • Zizou2
    #56
    az anyahajókról nem lehet felszállni, amiről te beszélsz az a repülőgép-hordozó.
  • Hell Girl #55
    Elnézve nagyon jó kis játéknak néz ki .... :D Ha ilyesmi módon oldják majd meg itt a dolgokat, remélhetőleg játszható lesz.
  • Hell Girl #54
    A szájkaratéskodás a WOT szobába való. A WOW meg a WOB fórumokat kíméljük már meg az elzüllesztéstől.
  • Tababo
    #53
    én biztos hogy wop-al fogom tolni. wargaming szuper ballance játékok kuka
  • DummyBoy
    #52
    Gyors kérdés - bár ez itt off:

    Neked megvan a WoP? Mármint a Wings of Prey?

    Mert az egy nagyon szuper kis repülősjáték, már - már szimulációs elemekkel ... Én is nagyon szerettem, a megjelenése óta megvan, de nem egy Il-2 vagy CoD ...

    És bár értem mire gondolsz, HIÁBA hasonlítgatják szimulátorhoz ... NEM AZ!

    Abban igazad van, hogy a Lego Star Warsos rész inkább a Warplanesre és a az ilyenekre vonatkozott, de ha bemész a World of Planes topikba, és megkeresed az erről szóló hsz-emet, ott leírtam miért nem életképes egy szimulátor - MMO ...
  • Sir Cryalot
    #51
    ÉS MI KÖZE VAN a GAIJIN Ent. -nek a Wargaminghez ? SEMMI!!!

    Talán időnként külföldi fórumokat is át kéne olvasgatni, mert nem hülyeségből hasonlítgatják szimulátorokhoz a WoP-t ?
  • DummyBoy
    #50
    Én is :) Ott a fórumban leírtam ... attól még nem szimulátor valami, hogy van benne valami amit vezetni lehet ...

    Ezeknél a "szimulátoroknál" még a Lego Star Wars is élethűbb :)
  • Sir Cryalot
    #49
    A World of Planesről beszéltem szimulátorjelleggel kapcsolatban.
  • DummyBoy
    #48
    Nem szimulátor jelleg lesz, hanem valamilyen alsóhangon is alapszintű fizikaszerűség, ahogy a Wargamingot ismerjük ...
  • Sir Cryalot
    #47
    Leginkább Úgy képzelem, hogy a Gaijin entertainment megcsinálja a World of Planes-t jól, akkor az rettenetesen sok pénzt érhet, ez a warplane cucc meg a farvizen akar sokat érni.
  • Sir Cryalot
    #46
    Na itt semmi komoly dologról nem esett eddig szó, ez az egymásra licitálás meg kezd nevetségessé válni ( World of planes vs. World of warplanes ugye), pl World of planes-be be van ígérve szimulátor "jelleg" (röppályák stb) és hajók is a szárazföldi járművek mellett!

    Persze 65*65km-re kell összezsúfoljanak mindent ,de gondolom majd bővíthetővé is válhat ? 130? 200 ? 1000 ? :DD
  • Molnibalage
    #45
    +1
  • Pluskast
    #44
    Meg mondjuk, lesz e benne tengeralatjáró is?
  • Pluskast
    #43
    Én az anyahjókra leszek kíváncsi. Mármint az, hogy fog működni? Mondjuk a world of warplanesben lévő gépemmel fel tudok majd szállni és bombázhatom a hajókat? Vagy mondjuk az anyahajók lesznek a "vizi artyk" és a gépeket majd az ai iranyítja?
  • DummyBoy
    #42
    Nos, asszem a halálbokrok és halálfelhők után jönnek majd a halálködök is :)

    Érdekes lesz, ez jobban mozgatja a fantáziámat mint a repülős ...

    Kiváncsi vagyok benne, hogy sikerül-e ezt is annyira elb@szni majd mint a WoT-ot ...