22114
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • lammaer
    #245
    Ezzel mi csak jól járhatunk, így vagy úgy :)
  • MitsuMishi
    #244
    Elkéstek vele :) A War Thunder minden bizonnyal hamarabb dobja ki a a hajóit :)
  • Caliph
    #243
    hát jobb lenne ha kapkodnának mert a world of warplanes a jelenlegi állás alapján vesziteni fog a war thunderrel szemben,szóval addig tökölnek ezzel is míg vki megelőzi őket hajókázásban is
  • lammaer
    #242
    A másik számomra hasznos infó, hogy alfa teszt jó esetben csak idén nyáron... szóval elég messze van még a cucc.
  • kobra223
    #241
    na végre valami infó elég nagy volt a csend
  • davidbog
    #240
    Részlet Overlor blogján kirakott posztból a World of Warshipsről szól.

    "14. No, our gameplay mechanics won't mimic Battlestations game series."

    Itt a többi 15 kijenetés/válasz is megtalálható.
  • davidbog
    #239
    Ez még mindig alig több a semminél. Lehet hogy a NF2 hamarabb kijön mint ez.
  • Eagle16
    #238
    Battlestation: Pacific és Battlestation: Midway

    lammaer: arra én is kíváncsi leszek
  • TitaniumRR #237
    A képeket elnézve tetszik.
    Kár, hogy csak Online.
    Létezik-e hasonló játék, ami Offline?
  • lammaer
    #236
    Alakul... jó lenne ha adnának ki olyat amin látszik a UI... mondjuk kiderülhetne hogy itt is kell a gune levationnal játszadizni, nem csak simán point n click lesz...
  • Eagle16
    #235
    A spoiler-ek alatt képek a játékból: LINK

    Kösz Gunslinger! :)
  • lammaer
    #234
    Na, még át is verték a fejem... :)

    Mondjuk a battlestationst szerettem, egynek elment, de kizárt dolog hogy ilyesmit tolnék 1 hónapnál tovább....
  • TDantes
    #233
    Sejtettem hogy nem a játékból van, csak azt nem tudtam hogy miből. Az a , hogy a Warship már most szar -olvastam neten- egy olyan videó alapján ami nem is a Warship-ból van. Nem baj.
  • Eagle16
    #232
    Battlestation: Pacific...

  • lammaer
    #231
    Úgy tűnik egy World of Warships gameplay videjó, legalábbis ezt írta a youtubeon a feltöltő :)

    Nem tűnik izgisnek, hiányolom belőle a navyfieldes tüzérségi "komplexitást", ez a ráviszem a célpontra az egeret azt lövök nagyon kevés. Plusz ugye itt nincsen "terep", ergó a játékmenet sokkal laposabb mint a tankos játéknál (fedezékek, spottolás stb).
  • TDantes
    #230


    Ezt láttátok már Ezmiez akar ez lenni?
  • lammaer
    #229
    Értem, hát meglátjuk mi sül ki belőle. Az sosem baj ha van többféle játék a piacon.

    De én hajó vs hajót várok nagyon, a NavyField helyett....
  • Jeffjohnson
    #228
    de ez nem repülős... hanem összfegyvernemi játék csak a repülős része áll a leginkább kész állapotban. Rendesen egy játékon belül tudsz majd mind3 fegyvernemmel játszani a funkció már a játékban van (képernyő alján baromi nagy gombok) egyelőre még csak a repülők vannak benne de open beta után jön a többi, hajók, tankok. Már most benne van a játékban a ballisztika így nem kell a másik két fegyvernemnek új dolgot fejleszteni sőt a páncéláttörés is készül tehát minden jel arra mutat, hogy ezt nem egy repülős játéknak szánják hanem a WG nagy ellenfelének elég csak a játék lógóját megnézni.
  • lammaer
    #227
    Abban teljesen igazad van hogy a WG konkrétan semmit sem csinál a WoW-on jelenleg, ez egyértelműen a legutolsó a sorban. Nem védek én semmit a WG-n, nem rokonom, nem ismerősöm.

    De annak hogy mennyire van kész ahhoz semmi köze, hogy egy hajós játékot hasonlítunk össze egy repülőssel.
  • Jeffjohnson
    #226
    "ergó köze nincs a World of Warshiphez" momentán több van kész belőle mint a warshipsböl ahol még mindig concept artokat pötyögtetnek de nem akarok itt flamet kelteni mert látom nagyon véded a WG-t majd az idő megmondja mi lesz...
  • lammaer
    #225
    Ez most egy repülős játék - ergó köze nincs a World of Warshiphez jelenleg és a közeljövőben aminek a topikjában beszélünk és ahol a War Thundert a WoW konkurrenciájának hozták fel.

    Az meg hogy mit álmodnak 1-2-3 évvel későbbre - nehogy már azt kézpénznek vedd. A Wargaming is megírta annó hogy majd egyberakják a repülős/tankos/hajós játékukat, azt hol vannak még attól.

    Olyan biztos nem lesz hogy én benne ülök az IOWA-ban, te meg jössz a tigriseddel....
  • lammaer
    #224
    Abban mi a poén hogy tankosként tankok ellen, repülősként repülők ellen, hajósként meg hajók ellen játszol?
  • Jeffjohnson
    #223
    Tévedsz! War Thunderben a repülős rész az ami egyelőre fejlesztve van open beta után jön a többi fejlesztése is teljesen egyenértékű lesz mindhárom fegyvernem lesz rendes ballisztika. Lesznek olyan pályák amin lehet egymás ellen játszani viszont lesz olyan ahol a többi fegyvernemet az AI irányítja ami már most is van. Tehát ha te úgy gondolod akkor nem kell tankosként a repülősök ellen játszani nyilván nem az a cél, hogy egy Tigrissel lelődd a a Stukát hanem majd a többi tank ellen kell harcolni. Viszont érdekes valóság ízű lesz az már biztos. A WT már most mérföldekkel jobb a konkurenciánál mi lesz ha elkezdik a tankokat is fejleszteni....
  • a.carkey
    #222
    Részemről jelentkeztem a bétába. Egy biztos, tuti a végcél a flotta, repcsi, tank combo összehozása, de egyelőre ez vsz csak repülős lesz. Ha megcsinálják úgy a tankot és a flottát hozzá, ahogy most a repcsi kinéz, már jó.
  • lammaer
    #221
    Egyértelműen repülős játék, amiben lesznek tankok meg hajók - de szinte biztosan csak mint célpontok esetleg megvédendő objektumok.

    Így kezdődik: "War Thunder offers a highly detailed and personalized aviation experience".... több száz repülőgép meg cockpit model stb stb.

    Semmiképpen sem a warships konkurrenciája, akkor már inkább a World of Planesé.
    Eleve nem is lehet kibalanceolni egy tankot egy hajó ellen, vagy egy csatahajót egy repülő ellen.

    Az meg hogy veszett gyorsan haladnak meg a modellek kész vannak - felmész bármilyen modellezássel foglalkozó websitera, tonnaszám letöltheted bármely repülőgép modelljeit. A munka dandárja nem ez.

  • Scharnhorst
    #220
    A pályák fele nem alkalmas hajócsatára. Értem én a leírásból, hogy 3 egység kombinációja, de kérdés, hogy ezt csatában hogyan oldják meg. Egy térképen harcol mindhárom fegyvernem (ahol csak kettő tud ott kettő)? Vagy külön-külön pakolja, hogy ki mivel akar játszani?
    Ha mindhárom egyszerre megy akkor kész káoszt érzek. Akkora dolgot randomban összehangolni közel lehetetlennek tartom. Viszont ha én csak hajókkal akarok játszani akkor abból esetlegesen ne legyen hátrányom belőle.
    Mindenesetre szépnek szép, játékélményre meg majd kiderül.
  • Nohab
    #219
    Akkor meg fogsz lepődni. A logójában sem hiába van jelen a három fegyvernem. Illetve a játék menüjében már benne vannak a gombok, amivel lehet választani a repülők, hajók és a földi egységek között. Igaz, egy hónapja még nem volt aktív, de veszett gyorsan fejlesztenek. A modelljük meg nagyrészt készen vannak.
  • Scharnhorst
    #218
    Ha jól megnézed a weboldaluk ez minden csak nem hajós (még). De egyre jobban nézegetve az oldalt szerintem az is marad és nem lesz több mivel repülőkre van kihegyezve a dolog.
  • Nohab
    #217
    Konkurencia.

    "We're proud to present you a package of brand new screenshots showing battle ships in War Thunder including particular units that will be available in the Japanese release tree. And of course these ships will be controlled by players."

    Lehet ez még előbb meg fog jelenni.
  • ikarus44
    #216
    de csak az Iowa class után :)
  • Ali22
    #215
    Várós!
    Yamato a legszebb!
  • Eagle16
    #214
    Pár új render.



  • Foxy0
    #213
    kösy

    na egy rendes ember aki nem bunkóskodik

    a másik nehéz normálisan válaszolni/segíteni?
  • Pluskast
    #212
    A játék kb jövő év végén fog megjelenni valamikor karácsony környékén ,de az is lehet, hogy 2014 eleje. Hivatalos fórum már létezik itt szét tudsz nézni infó ügyben, bár itt sem írnak még konkrétumokat. A béta teszt az valamikor jövő év tavaszán kezdődik. Szóval még odébb van:)
  • Foxy0
    #211
    mi van már kérdezni se lehet, jó fórum látszik
    képzeld azé kérdeztem mert ott nem volt általában más helyen szokott infó lenni
    szerintem a hülyeségedtől másszál falra
  • BerserkGuts
    #210
    Komolyan az ilyen emberektől én is mint te.
    Ne hogymár ne kérdezze meg a fórum meg ezért van kitalálva és nem azért hogy flémeljünk ha nem tudsz hozzászólni tárgyilagosan vagy valami infót dobni akkor:



    Ez vonatkozik persze rám is
  • Lokker
    #209
    A hivatalos oldalon látsz bármilyen dátumot bétára vagy megjelenésre?

    Komolyan, az ilyen kérdésektől falra tudnék mászni.
  • Foxy0
    #208
    ÜDV
    mikor lesz játszható a játék?
  • Rue East
    #207
    így van, Darkest Hour a neve, mint látható, a fejlesztését már befejezték, páran még biztos játszanak vele, de nem sokan szerintem, én is első sorban emiatt hagytam fel vele
  • Piszkos  Fred
    #206
    Asszem ez egy mod a Red Orchestra Ostfront 41-45-höz.