22164
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Tuvok #175
    Hát a Wot pályáinak változatosságából kiindulva szerintem még a Margit sziget körül is tengeri csatát vívhatunk :D
  • davidbog
    #174
    Legjobb esetben kis ideig takarásban lesz a hajó, ami addig nyújt fedezéket, amíg a partvonal kontúrja takar. Ami nem sok, kivéve, ha ezek a szigetek, sziklák stb nem 3-400 méter átmérőjű legalább 50 méter magas dolgok. Ezek aztán szépek lennének. :D

    Vagy ilyen 15000 km2-es vizilabirintus Falkland-szigetekre gondolál ahol a lagúnák, zátonyok (mellesleg mindkettőt messze elkerülték a nagyobb egységek) közt lavíroznak a hajók? Végülis megolható, de ez meg aztán végképp csodálatos lenne. "Tipikus" tengeri csata...
  • Tuvok #173
    Lesznek majd szigetek, zátonyok, vízpartok, sziklák, lagúnák, stb ..
  • davidbog
    #172
    Igen. Csak a WoT-ban vannak szilárd tereptárgyak, amik fedezékként szolgálnak. Amiket megkerülve hátba lehet támadni a figyelmetlen, lefoglalt játékost. A tengeren ilyen dolgok nincsenek...

    A Battlestationos célzással teljesen kiiktatnák a játékos tudását, ügyességét. Egy-egy hajó modelljére szinte mindenki rá tud kattintani. Innentől kezdve az egy kategóriával kisebb hajónak semmi esélye sincs.

    Minimum egy távolságmérés/-becslés és egy ahhoz kidolgozott lövegállítás kéne bele. Innentől kezdve az, hogy TPS vagy RTS nézetben látjuk már mellékes.
  • Caliph
    #171
    akárcsak world of tanks-ban kinek van erősebb tankja,kinek van kimaxolva,kinek csak friss stock,ki lő prém ammoval...ne feledjük el ki készíti a gamet:)
  • davidbog
    #170
    Hát remélem nem. Egy single playeres arcade játéknál még elmegy, de MMO-nál azt érik el vele, hogy csak az számít kinek van nagyobb, erősebb hajója.
  • Caliph
    #169
    igen,nem bánnám ha egy az egyben le lenne másolva az irányítás,ott még a repülőgép hordozók is viszonylag jól és egyszerűen meg voltak oldva,na meg a tengeralattjárók is.
  • lammaer
    #168
    Most?
  • Piszkos  Fred
    #167
    remélem, hogy a hajóágyúk tüzelése is hasonlóképp lesz megoldva, az ott zseniális volt.
  • MatchDiabolo
    #166
    Az nem is baj nekem jobban bejött sokkal szebb kidolgozott hentelések voltak nem olyan 120x20 kis mütyür érdekesen rajzolt fordulós stratégia szintű hajók.
  • Caliph
    #165
    navy field 2 felülnézetes taktikai,ez meg inkább Battlestation midway/pacific szintű arcade lövölde lesz szerintem.
  • fityusz
    #164
    Amúgy a játéknak menet közben a neve is változott.
    World of Warships
    Átlehet valahogy írni a fórum nevét? :D
  • MuldR
    #163
    Csak a Navy field, aminek most jon a masodik resze :P
  • MitsuMishi
    #162
    Igazán csinálhatnák ezt, a WoWP-pal nagyon be fognak fürödni, ott vannak riválisok, hajósból meg kb nincs is semmi.
  • Piszkos  Fred
    #161
    Na ez lesz az én játékom. Gondolom nem is nagyon dolgoznak még rajta, wowp-ot hegesztik most.
  • PLaci #160
    Éééééés, már le is tiltotta a Wargaming....
  • davidbog
    #159
    Jaj, hogy ezek mekkora lúzerek. Több mint fél év után képesek kiadni egy ilyen semmit.
    Inkább a játékról írnának valamit. Majd egy év telt el a bejelentése óta és tulajdonképpen semmit nem lehet tudni.
  • Ninju
    #158
    Na ENNEK a hírnek nagyon örülök!!!!! :)
  • Eagle16
    #157
    Valami nagyon kezdetleges alfa már van állítólag...
    Majd ha indul a publikus alfa akkor írok róla, mert a WoWP alfa teszterek oda automatikusan bekerülnek majd.
  • lammaer
    #156
    Hejj, ha a programozóik meg a designereik csak negyed annyira jók lennének mint a grafikusok....

    Amúgy gyanítom hogy a játékból pontosan ennyi (azaz csak a videó) van meg, a nevén kívül.
  • Eagle16
    #155
    E3 teaser trailer.
  • Beni521
    #154
    remélhetőleg itt azért nem úgy fognak manőverezni a hajók mint a battleship filmbe ...:|
  • Torzonborz
    #153
    néha a WoT-nál is ez az érzésem ....mármint hogy csak a marketingesek dolgoztak rajta :D
  • lammaer
    #152
    Sztem erre még nagyon kell várni... a world of planes is még nagyon-nagyon alfa, sztem ezen a játékon még csak 2 marketinges dolgozott 1 órát amig megirták a bejelentést hogy egyszer majd lesz...
  • csaba90
    #151
    sziasztok! tudni valamit a játékról? hogy elkezdték e már készíteni? esetleg melyik században lesz Beta teszt? XD
  • lexlutor
    #150
    ezer hála!!!!!!
  • Ninju
    #149
    Itt találod.

    Sajna mostanában a google sem találja. :(
  • lexlutor
    #148
    hello, arrol tud valaki, h oli hajoi oldal megtalalhato-e valahol meg? a freewebes megszunt, es hiaba google abaratom, nem segit.

    Koszi!
  • davidbog
    #147
    Nem. Teljesen új képek.

    MuldR: Nem linkelem be mert ez WoB topik. A Navy Field topikban már kinn van a link.
  • lammaer
    #146
    Nem az a pár 3d-s kép, amivel már 5 éve etetik a népet?

    Még aktív NF-es koromban (ami vagy 4 éve volt) újra meg újta előkerült ugyanaz a 2-3 kép egy 3Ds NFről. Mindíg nyitott vki topikot rá felizgulva, amíg le nem hűtötték a többiek hogy elég régi...

    Itt is a link:
    subsim

    Kb az oldal közepén, "SD EnterNet proudly announces first details of Navy Field 2"
  • MuldR
    #145
    Hol? Link?
  • davidbog
    #144
    Még egyáltalán nem biztos, de elképzelhető, hogy lesz konkurenciája a WoB-nek: új Navy Field.

    Vannak képek egy új, még csak készülő Navy Fieldről.
  • PLaci #143
    max populista ál-majakutatokokkultistafanok szerint :)
  • MuldR
    #142
    De akkor meg lenne 8 napod, mert 21-e lesz a vilag vege.....a majakutatokokkultistafanok szerint :)
  • PLaci #141
    Amilyen szerencsénk van, meg amilyen ütemben a WoT -ot nyomják, majd 2012.12.13.-án :)

    /*valójában nem hiszek az ál-maja baromságban*/
  • Eagle16
    #140
    Valamikor jövőre. Még nem tudni pontosan.
  • Königstigrincs
    #139
    hmmmmmm nem tudja valaki mikor jön ki ez a játék!?
  • tigrincses
    #138
    na én már készűltem máris megvettem a Bismarck makkettemet************ remélem jobban megcsinállják ezt mint a tankos verziót*
  • davidbog
    #137
    Persze, meg lehet lenni subok nélkül is. Csakhogy azok hozzátartoztak az akkori tengeri hadviseléshez, mégha nem is értek el olyan látványos sikereket hadihajók ellen mint szállítóhajók ellen. Meg lehet csinálni őket úgy, hogy nem lesznek kimagaslóan erősek vagy egyáltalán nem lesznek erősebbek a többi hajókategóriához képest. Színesítenék a játékot és a taktikát. Meg aztán egyáltalán nem fontos a BB vagy a CV dominacia.

    A NF-ben az első időkban nagyon OP-k voltak a tengeralattjárók. De aztán balancolták őket és a számíukat is korlátozták. Jól beleolvadtak a játékba, sokszor lehetnek csatadöntőek. Főleg abban a játékmódban amikor zászlós hajót kell védeni/elsüllyeszteni.
  • Pluskast
    #136
    Igen bár tegyük, hozzá, hogy a woposoknak van némi tapasztalatuk a repülőgépes játékok terén.