9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • n000rbi
    #290
    Marad a gumikesztyű
  • SlickAdam
    #289
    nemtom, nalam meg nem fordult elo, hogy gep kikapcsolasa utan tettem volna toltore. ha meg jatek kozben elkezdem kabellal, ugyse szakitanam meg a toltest. de ha neked ugy praktikusabb, akkor felek, hogy le kell mondanod a szilikonrol.
  • n000rbi
    #288
    Az állvány praktikus, nem akarok össze-vissza lógó usb-kábeleket :)
  • SlickAdam
    #287
    ööö... nincs allvanyom, es valszeg nem is lenne jo hozza. toltod siman, egyszerü.:)
  • n000rbi
    #286
    #284
  • SlickAdam
    #285
    nem tetszik, hogy gombok & analognal egyben ki van vagva... nezd csak meg amit en linkeltem. sokkal jobb, valami 10 ojro volt. igaz abbol csak "kek", zöld es piros van.
  • n000rbi
    #284
    Egy ilyet lehet behúzok playasia-ról.

    Szerk.: most olvasom, hogy páran már le is húzták, mert gányolás nélkül nem érintkezik rendesen a töltőállvánnyal... A Te Speedlink-ed kompatibilis vele?
  • n000rbi
    #283
    A pakkban van két "dirt-remover" fólia is, azt hiszem fel lesznek használva :)
  • SlickAdam
    #282
    + NAGGGYON fontos, hogy tiszta legyen a kepernyo. se szösz, se zsir, ... mikor azt gondolod, hogy "na mostmar tiszta, mehet a folia", na akkor kell meg vagy 10-szer atmenni rajta, es aztan probat tenni.:)
  • Moby
    #281
    Így is kell azt!
    Hint: én azt láttam mindig, hogy ragasztottak a felső részére/sarkára egy kis ragasztószalagot, hogy ha buborékos marad, vissza tudja szedni könnyen.
  • SlickAdam
    #280
    viszont en tettem ra egy ilyet.. sajni gamepad ne karcolodjon.
  • SlickAdam
    #279
    nekem egy 3rd party folia van rajta. 1 helyen van pici buborek, de nem zavar. amuuuugy igazabol nincs ra szukseg. a nintendo cuccok bevonata meglehetosen karcallo. pl 3DS-emen nincs folia, de ha megtörlöm, tökeletes allapotban van meg mindig. ha gyerek hasznalja, aki vesökent kezeli a stylus-t, akkor szukseg lehet ra.:)
  • n000rbi
    #278
    Félek, hogy ezt az elsőt személyesen fogom elcseszni :D
  • Moby
    #277
    Beviszed telefonosboltba, 500-ért felteszik. Láttam már sok telefonomra-tabletemre, ahogy látszólag tök egyszerűen felteszik, de nekem máig nem megy, meg nem is kínlódok már vele :)
  • n000rbi
    #276
    Ja és vettem egy ilyet. Használ valaki hasonlót, rá lehet ezt tenni normálisan, buborékmentesen? :)
  • n000rbi
    #275
    eShop elérhető pc-ről? (art academy-t vennék:))
  • TDC Geronimo
    #274
    Pletykálnak hónap végére mario kart 8 demot.
  • Moby
    #273
    Attól n000rbi búcsúzkodik épp :)
  • Moby
    #272
    Szinte mindenhol :)
  • TDC Geronimo
    #271
    És a gép? :D
  • SlickAdam
    #270
    *DKC = Returns
  • SlickAdam
    #269
    nagyon tartjak az arukat a 1st/2nd party jatekaik.:S egyebkent nyugodtan kezdhetsz TF-el. DKC utan valszeg ugyis eleged lenne egy idöre DK-bol.
  • n000rbi
    #268
    Na most vagy TF-t tudsz rohadt olcsón, vagy DKC-t nagyon drágán. Merrefelé nézed?
  • Moby
    #267
    Nyah, zombiu-m, wiimoteom és nunchukom már van :) Ami egy kicsit megdöbbentett, az a dkc ára. Gyak TF-t olcsóbb szerezni, mint az elődőt
  • Moby
    #266
    És jó nagy neki!




    A tévéje ^.^
  • SlickAdam
    #265
    a felsoroltak utan en meg a pikmin-t ajanlanam. durvan retegjatek, de az biztos, hogy nem jatszottal meg csak hasonloval se.
    itt egy teszt (igen, megint töle, de legalabb ö objektiven tesztel... es van cicije :)):
  • Moby
    #264
    zombiu, mw3d, ill. dkc emu, aztán dkc tf.
    Megmégmittudomén, ez a jelenleg biztos lineup :)
  • SlickAdam
    #263
    miket probalsz elöször?
  • Moby
    #262
    Ne aggódj, tisztában vagyok vele, hogy a hw fisemfos, de engem a játékok érdekelnek, nem a gép :)
  • SlickAdam
    #261
    mas, de gondoltam szolok elöre: wiiU-n nincs install, a lemez MINDIG pörög, szoval van hangja.:)
  • SlickAdam
    #260
    elöször elinditod a wii modot (fömenüben wii ikon). bekerülsz egy emulalt(?) wii-be es onnantol egyertelmü.:)
  • Moby
    #259
    Kösziek! Akkor lövök egy nunchukot. Egyébként semmi hókuszpokusz nincs ugye? Beteszem randomvásárolt wii lemezt és örülök?
  • n000rbi
    #258
    Akkor én kérek elnézést, van még mit tanulnom wii témában :)
    Galaxy 1-2 eléggé kellene, de egyik sem túl olcsó.
  • SlickAdam
    #257
    söt. megneztem gyorsba: a 15 sima wii-s jatekaim közül egyedül az utolso Zelda igenyli a motion plus-t. meg gondolom sport cuccok.
    galaxy-k, dkc, metroidok, kirby, sh:shattered dreams, ... <--- mind jo simaval.
  • SlickAdam
    #256
    nem kell minden jatekhoz a plus sensor. ugyhogy elsö körben eleg egy nunchuk, az nem draga.
  • Moby
    #255
    Van valahol az irodában egy wiimoteom,talán még működik, gyak sohanem használtam, és szarráfolyt benne az elem. De az nem plusos, nincs az a basz az alján (assetom mi az :) )
  • n000rbi
    #254
    Sensorbar van a premium pakkban, wiimote-ot (beépített remoteplus ajánlott) és nunchuk-ot szerezz. Van olyan csomag, hogy remoteplus + nunchuk + sensorbar (épp van ph-n egy új, mondjuk fehér), ha a fölös érzékelőt el tudod passzolni.
  • Moby
    #253
    Ja igen: a wii kompatibilitás hogy megy? Kell hozzá sensorbar meg wimote?
  • Nirz
    #252
    Jó hír!!!
    Na majd ha kijön EUban lesz wii U vásárlás....
  • Moby
    #251