9274
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Marko001
    Azért egy ilyen controller-rel nem nagyon mernék pl. tekken-ezni. Nem néz ki valami strapabírónak. :) X360-am irányítóját is néha sajnálom kicsit, mikor szorongatom, de az rohadt sokat kibír. :)
  • Goo
    Sziasztok!
    Gondolhatjátok nekem van wii-m az összes kiegészítőivel együtt, akkor nekem mi a véleményem erről az egészről. Én azért vagyok többé-kevésbé megelégedve a wii-vel, mert nekem ez volt az első konzolom, ha belegondoltok nekem másokhoz képest, akiknek ez az 2.-5. nintendo konzoljuk, azokhoz képest az én helyzetem nem is olyan rossz. Nekem először a legszebb élményt nem a super mario élménye okozta, hanem az hogy nem a pc előtt görnyedve játszok, hanem kényelmesen a kanapéban hátradőlve élvezhetem a játékot. Egyébként én már ez előtt is gondoltam arra, hogy a sony termékeire majd áttérek, de ez mindinkább megerősített ebben. Ps3 a playstation vita-val lehet hogy jobban fog érvényesülni a piacon, mint a wii u, és mi lesz akkor ha megjelenik playstation 4. Fut 3 évig vagy 2 évig az új konzol, de most komolyan. Én abból indulok ki, hogy a wii u 8. generációs gép létére, annyit fog tudni mint egy 7. generációs gép. És amikor kijön ps4, szerintem az nem hd-s, hanem uhdv másnéven super hi vision lesz legalább. Remélem nem voltam kárörvendő, de én csalódott vagyok, mert örültem volna az új mario játékoknak, amik meg jelenének a wii-re. De szerintem ez a helyzet nem fog fönnállni, mert akkor a wii-re is konferencián nagy hangsúlyt fektettek volna, zelda-s címet leszámítva. Én azért vagyok többé-kevésbé elégedett, csak egy kicsit vagyok elkeseredve, mert nekem ez volt az első konzolom, ebből kifolyólag nincs okom panaszra, azt leszámítva 1,5 éves szavatosság nem túl sok, azóta van csak konzolom, másnak ahogyan hallottam így is sokkal rosszabb, mert mostanában vásárolta wii-t, és még pár hónapja 45000-től 65000-ig terjedt az ára, ahhoz képest hogy most 30000 ft, a legolcsóbb helyeken. Én abban reménykedek, ha veszek ps3-t, akkor ezzel nem így fogok járni, és a tervezett 2016 időpontot generációváltás kapcsán megtartják, vagy még jobban kitolják, de legalábbis 2014 előtt nem jelenik meg az újabb ps. Én egyébként a wii-m mellett most tervezem egy ps3 megvételét karácsony táján. Remélem nem fogok így járni mint a wii-vel. A wii-vel az a bajom, ahogyan azt mondtam, én szerintem a wii u megjelenése után, de már talán azelőtt a Nintendo ki fogja dobni a szemétbe, csak a spyro rayman origins, zelda és talán az új kirby jelenik meg rá, a többi nagy kedvenc pl. pikmin majd a következő konzolra fog megjelenni.
  • Inquisitor
    Talan picit korai volt a bejelentese, es nem is a legjobban oldottak meg, de nem ertem a skepticizmust, miszerint a konkurens konzolokkal ne venne fel a versenyt ... Eleg izmos proci van benne, a GPU-rol meg semmit se tudni meg.
  • Victor1103
    Én csupán arra lennék kíváncsi, hogy ki fog megvenni 140.000-ért egy új konzolt csak azért, hogy exkluzív márióval meg pokemonokkal szórakozzon.

Ugyanis a multiplatform játékok elérhetők egy 40-50k-s Xbox360 és Ps3-on ráadásul olyan exkluzívokkal hogy az ember ott is lefossa a bokáját a gyönyörtől.

Remélem mihamarabb lesz emulátor aztán majd pc-n zeldázok.
  • Skynet
    "Erre már jönnek azok a játékok is amik xboxra meg ps3ra."
    Talán...
    A bemutatott techdemo jóesetben hozza egy 2006-os techdemo szintjét, az összevágott multiplatform válogatás (Aliens,Tekken,stb) pedig egytől egyig x360/ps3/pc videókból voltak összevagdosva.
    Majd szépen ugyan az lesz mint a 3ds-nél és úgy általába a nintendonál...videók,képek csilivili grafika aztán jön a valóság amire persze a fanok csettintenek..:D
    De ha esetleg így pár évnyi lemaradás után sikerült a nintendonak egy jelenlegi generációval technikában versenyt felvevő konzolt gyártani, a nintendo üzletpolitikájából kiindulva már most be lehet saccolni egy olyan 150-200 rugós árat..:DD
  • Wolfsnack
    ja ez nem ilyen buszon játszható konzol?
  • Cat 02 #10
  • zola2000
    remélem régió független lesz...
  • RAZOR27
    elég kretén ez a kontroller, remélem a korábban kiszivárgott kicsit rendhagyóbb változat is lesz hozzá. Btw a zeldát high-end graffal már most várom :D remélem kicsit hanyagolják a wiimote-t legalább a zeldában meg mondjuk egy super smash brosban és akkor megis veszem talán :)
  • kazuma89
    Ekkora barom 1 kérdést, úr isten XD
  • Anubys
    Háromezer forintot fizet a Nintendo mindenkinek, aki magával viszi a cuccot.
    Igen, tört játék menni fog rajta, a Nintendo direkt úgy csinálja, hogy semmi másolásvédelem nem lesz rá, és alapból 35 tört játékot adnak hozzá, amit te választhatsz ki a teljes, 2017-ig megjelenő listából előre, valamint az első 150000 vásárló kap egy WiiUTorrents.com accountot, amin 19.5-ös ratio van eleve, így a további letöltésekkel sem lesz gondja.
  • Wolfsnack
    ára kb.? tört játék megy majd rajta?
  • pxxl
    érdekes

• FSpofon
    Erre már jönnek azok a játékok is amik xboxra meg ps3ra.
  • zola2000
    Az E3 bemutatót szerintem elszúrták, mivel a wiisportsal mutatták először, ezért először azt hittem hogy ez a sima wiihez lesz, később nem tudtam mi ez a jelenet, de ha tényleg lesz így kinéző ilyen játék az jó lesz.
  • zola2000
    A nintendo bemutatta a Wii Ut, a konzol wii kompatibilis lesz, és elvileg valamivel szebb lesz a látvány mint a jelenlegi két HD konzolon:

egy hangulatos techdemo a konzol grafikai képességeiből: