9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • TDC Geronimo
    #130
    Nintendo nem tudom miért nem csinál ilyen karácsonyi akciókat a fent lévő játékokra
  • TDC Geronimo
    #129
    Van 3 indie termékre discount, de azt hiszem csak US storen :s
  • Vótmá
    #128
    Köszi.
    Így karácsony előtt minek is felrakni bármit, hátha még vennének is valamit a pógárok.
  • TDC Geronimo
    #127
    De, minden csütörtökön frissül. Wii U eshopba szerintem semmi nem került fel a héten.
  • Vótmá
    #126
    Az eshop-nak nem tegnap kellett volna frissülni?
  • TDC Geronimo
    #125
    Ma is toltam pár óra ZombiUt. Nagyon egyedi és nagyon bejön. Nem mindenkinek fog tetszeni, de akinek igen, annak nagyon. Az állandó félelem tényleg ott van a játékosban, mert itt nagyon könnyű meghalni és elég komoly következményekkel is jár.
  • TDC Geronimo
    #124
    Basicet nem éri meg megvenni. Premium nem sokkal több és azért az árkülönbségért sokkal több minden van benne. Na meg a fekete szebb is :)

    Ja nem néz ki rosszul ZombiU. Hangok meg az atmoszféra csillagos ötös. Igazi survival horror, ott van benned az állandó félelem. Ezt nagyon eltalálták. Akartam menteni safe houseba és kiírta, hogy nem biztonságos, megpingeltettem radarom és talált egy zombit. Kimentem megnézni erre egy másik játékos zombija volt :D Kinyírtam és lootolni is lehetett a cuccait. Elég jó kis ficsőr ez, hogy random berakhatja más játékosok meghalt karaktereit hozzád.
  • kisgabo
    #123
    hát, nekem a basic ra lesz lém ami kb 85k, de ahogy nézem az egyel nagyobb pakk amivel több, annyival jobb is. de erősen hiánycikk.

    grafika pöpec?
  • TDC Geronimo
    #122
    Gép nem lesz olcsóbb, legalábbis pár évig biztos nem erre ne számíts. Ja rácuppantam. Most tolom ZombiUt :)
  • kisgabo
    #121
    akkor rácuppantál a cuccra?

    nekem is gyűlik a lé, 3ds elment, még van a sima wii. persze nem baj ha januárba csúszok -vagy márc ápr- hátha hullik az ár.

    ja ár, megint 290 felé araszol az euró...
  • TDC Geronimo
    #120
    Holnap Hobbit előtt megveszem ZombiUt. Kíváncsi leszek rá. Beírtam miiversre ZombiU communitybe, kikértem emberek véleményét. 5 percen belül kaptam vagy 10 replyt. Imádom ezt az integrált szociális cuccot :)
  • kisgabo
    #119
    meg karcolódik. azért 30 ropis cuccnál üveglapos megoldást vártam volna.. ez van.

    remélem, legalább a játékfelhozatal jó lesz.
  • TDC Geronimo
    #118
    Az, de érzékenyebb, mint a 3dsnél meg jóval szebb is a kijelző
  • kisgabo
    #117
    bocsi, kapacitiv... :) szenzitiv a fogkrémem.

    akkor a régi ds alsó képernyőféle cucc? akkor elég kókány...
  • TDC Geronimo
    #116
    rezisztív, de nagyon érzékeny. Mariot eshopból vettem és most töltötte le
  • kisgabo
    #115
    mi az, hogy a mario most jött le?

    a kijelzője rezisztiv v szenzitiv? ( nyomásérzékeny v a modernebb )

    én is hajazok rá, ha elviszik 3ds és wii...
  • TDC Geronimo
    #114
    Nekem nagyon bejön. Miiverse nagyon jó, eszméletlen miket rajzolnak egyesek. Mario most jött le azt most nézem meg. OS még lassúcska, de ezeket idővel úgyis bepatchelik. Kontroller iszonyat kényelmes, kijelzője nagyon szép.
  • kisgabo
    #113
    megéri megvenni a cuccot? durva árak vannak itt ott, meg hiánycikk is..
  • TDC Geronimo
    #112
    Miiverse hihetetlen addiktív :D

    Legalább másfél órát elbohóckodtam beállításokkal meg a miiversel mielőtt megnéztem volna akár egy játékot is :)
  • Sund
    #111
    Köszönöm!
  • TDC Geronimo
    #110
    dvdgalaxis. Nem itt volt a legolcsóbb, de máshol meg szerintem idén már nem is lesz. 2 db volt még nekik raktáron, tegnap megrendeltem délután, mára hozták is.
  • Sund
    #109
    Honnan rendelted?
  • TDC Geronimo
    #108
    Nintendo IDm : xX_Gero_Xx , ha esetleg valaki fel akar venni friend listbe.
  • TDC Geronimo
    #107
    Na meg is jött. Updatet szedi. Ahogy számolom 1 óra alatt meg is lesz.
  • TDC Geronimo
    #106
    Na megrendelve, holnapra elvileg itt is lesz. Pont jókor, mert holnap jön rayman legends demo is :)

    Akinek van Wii U felírhatná IDjét. Ne legyen üres az a friend lista :)
  • kisgabo
    #105
    januárban is meglehet venni...
  • TDC Geronimo
    #104
    Jól kifogytak a boltok mindenhol... Egyedül a konzolstudioba van, de ott meg 120k. Hát annyiért rajtuk is fog maradni.
  • Vótmá
    #103
    Simán elfogadja visa classic kártyát. Csak még nemsok minden van.
    A teljes játékok meg 7-10 fonttal drágábbak mintha boltban vennéd.
  • TDC Geronimo
    #102
    Ha meg már wii u téma...

    Watch a #NintendoDirectEU on #WiiU & Nintendo #3DS tomorrow, 5th Dec at 5pm GMT
  • TDC Geronimo
    #101
    Ok akkor majd várom, hogy megy-e wii u-n is. Azért kérdem csak, mert pl PSNen és xbox liven se fogadta el anno a UK regnél a magyar kártyákat, 3dsnél viszont mindig ment. Meg is lepődtem rajta, amikor először sikerült az egyenleg feltöltés
  • Vótmá
    #100
    A 3ds-nél simán elfogadta. Mondjuk csak 30 fontot töltöttem fel, meg el is költöttem :)
  • TDC Geronimo
    #99
    Azzal vásároltál már 3ds eshopba? Mondjuk szerintem ha ott működik a kártya, akkor a wii u eshopba is mennie kell elvégre mindkettő nintendo
  • Vótmá
    #98
    Majd este kipróbálom, igaz nekem csak dombor visa classicom van.
    Igen az eshop csak UK reggel megy.
  • TDC Geronimo
    #97
    Aki vett gépet attól kérdezném, hogy az eshopba elfogadja a magyar mastercardot vásárlásra, mint a 3DS esetében? Angol regisztrációval természetesen, mert magyarral gondolom nincs eshop még mindig.
  • Vótmá
    #96
    Aki Zombi U prémium pakkot rendelt, neki be volt fóliázva a játék?
    Azért kérdem mert szeretném eladni.

    Tehát eladó egy Zombi U vadi új csak sajnos nincs rajt fólia. A nintendo kód sértetlen. Ár: 12000 Ft postával együtt.

    Ja, hogy miért adom el? Mert csak Zombis prémium pakkot tudtam rendelni, a zombikat meg nem szeressük
  • TDC Geronimo
    #95
    Nálunk ahogy néztem a gamestop a legolcsóbb hely. 80ért van basic és 90ért van premium verzió. Premium be is rendelve. Remélem a magyar mastercardot el fogja fogadni az eshop UK regel, mint ahogy a 3DSnél is elfogadja és lehet vele vásárolni.
  • Sund
    #94
    Olyan jó lett volna, ha egyszerűen sima, hagyományos irányítóval dobják a piacra.

    Persze, ki kell próbálni, de most minek pillantgassak le egy kis egérmozira, mikor azért van nagy tv-m, hogy azon nézzem a játékokat. 3-4 óránként pedig feltölteni...hmm. Szeretem én az újításokat, de ez egyelőre túl radikális nekem.

  • Probatbicol
    #93
    Honnan tudod, hogy sikerült? Előre biztos vagy a gép sikerében? Vagy magadra értetted, mert már előrendelted? ;-)
  • Béka Benő
    #92
    A Nintendo-nak sikerült ismét a parasztvakítás.

    A kis táblajoy-jal meghülyítették és elfeledték az embereket a gép hiányairól.
  • The Protector
    #91
    100%-ban igazad van.Sztem megint elbassza a dolgot a nintendo.Ha jövőre jön az új gen akkor kb annyival lesz elmaradva mint most egy ps3/xbox-tól a sima.

    Nem arról van szó h rossz a gép stb.... csak megint ugyan azt játszák el mint anno.Mellesleg az újra 1 éves játékok +2 pályával exclusívként?Na ne nevettessenek.