9389
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • SlickAdam
    #491
    + en remenykedek egy Majora's Mask 3DS remake-ben ez evre, mivel a WiiU Zelda ugyis jovore jon, ha jon...
  • SlickAdam
    #490
    uj Retro IP, uj Miyamoto jatek, Yarn Yoshi, Metroid 3DS, STAR FOX reboot??? en ettol elöször is hanyatt esnek, es komaban maradnek par hetre.:D
  • TDC Geronimo
    #489
    Hát nem esnék ettől se hanyatt. CGI trailerek? Hol vagyunk 2005be? :P
  • SlickAdam
    #488
    Nintendo E3 pletyik
    KATT!
  • SlickAdam
    #487
    na en pont a harmadikat ajanlanam.:)
    rendeltem tavaly 3DS-t es XL-t is, par napig hasznaltam oket, s a sima nyert.
    - jobb a 3DS benne
    - elesebb a kep (mivel... kisebb, ugyanazzal a felbontassal)
    - minösegibb maga a keszülek

    egyetlen komolyabb negativum, hogy nem birja addig az akkuja (kb. 3,5 ora vs 4,5 ora). na meg nem lehet ugy marokra fogni, inkabb az ujjbegyeken kell pihennie.

    ki tudnad probalni oket otthon?
  • Moby
    #486
    Dehogynem tervezek :D
    De eddig pont 2ds-t terveztem, de ki kéne egy xl-t próbálnom.
  • SlickAdam
    #485
    sajnalatos.:(
    de legalabb probalkoztal, 3 vilag az nem keves.

    2D-s Mario meg valahogy... olyan 2D-s. azokra tenyleg ra lehet mondani, hogy ugyanazok, mint 20 eve, "par" ujitassal, szebb külsövel. persze szorakoztatok azok is. ha tudsz olcson szerezni, probald meg a Bros U-t is! DK utan...

    3DS-t nem tervezel mi? 3D-t aktivalva 3D Land-el nem lenne problemad.
  • Moby
    #484
    Eljött az idő, amikor ki kell jelentem: tökéletesen, és a szó minden kontextusában inkompatibilis vagyok a sm3dw-el. Nem megy, frusztrál, nem élvezem, és emiatt nem is tetszik. Nem irányítom, nincs hatalmam felette, nem látom, nem érzékelem, és így 5-6 óra után már nem is érdekel. 3 világot végigbukdácsoltam, és elfogyott a motiváció végleg. Kár :(
    Mindenestre azt legalább már tudom, hogy mariozni csak 2d-ben vagyok hajlandó.
  • SlickAdam
    #483
    Amazon US elörendelesek top-lista:
  • SlickAdam
    #482
    Watch how fast the Wii U loads with its new quick start menu
  • Moby
    #481
    Lehet hogy jött közben peccs? Nálam nem volt ilyen gond.
  • SlickAdam
    #480
    vagyis de... csak alul, mikozben valszeg ök is meg a felsö feliratra figyeltek.:D LOL
  • SlickAdam
    #479
    pedig nem jelezte idöben, hogy mit kell nyomni letranal. ezert haltam meg en is ott.:D
  • Moby
    #478
    Na nekem meg azt nem sikerült elkefélnem egyszersem :D
  • SlickAdam
    #477
    fel lehet menni egyaltalan azon a letran?
  • Moby
    #476
    Ja és nyilván azért ecsetelem hosszan, mert foglalkoztat :) Csak arról írok hosszan, ami érdekel. Ami nem érdekel, azt leszarozom 2 szóban, és továbblépek :D
  • Moby
    #475
    Mindaz ami ekörül van csodás. Erre azért nem tértem ki, mert amíg nem élvezema gémpléjt, addig erre nem tudok koncentrálni.
    Nem úgy hibás, hogy nem lehet ezt megoldani, inkább valamilyen módon ezt grafikusan érzékelhetővé kellene tenni. Vagy DOF-al, vagy nemtudom...nem gondolkoztam még ezen. A hibásat arra értem, így, hogy nincs viszonyítási pont.
  • SlickAdam
    #474
    ja es forgasd batran a kamerat! :)
  • SlickAdam
    #473
    mellesleg nem feltetlen a 2D&3D keverek miatt van ez. a "real" 3D-s Galaxy is ilyen.
  • SlickAdam
    #472
    remelem gyakorolni is olyan szorgalmasan fogsz, mint amilyen hosszan a "rinyat" ecseteled.:D

    viccet felreteve: annyira nem lehet hibas, ha GOTY volt sok helyen. inkabb csak valami uj. ido kell neki.
  • Moby
    #471
    Persze, hogy létező. Nálam létezik :D
    Adok még neki pár órát. Ha nem javul a helyzet, sajnos ki kell jelentenem, hogy ez nem az én játékom lesz. Mindenesetre azt már bátran kijelenthetem, hogy oldalnézetből 3d ez egy alapvetően hibás koncepció. Ezt már az lpb-nél is megállapítottam, bár ott nem ment a játszhatóság rovására, de a haátoprn táncolt ÚGY, hogy volt mondjuk max 3 szint, de inkább kettő, és viszonylag hülyebiztosan lavírozott sackboy köztük. Itt viszont nincsenek szintek, teljesen "analóg" a Z tengely, amiből az következik, hogy néha a kockákba sem tudok belefejelni, mert nem ott vagyok Z-ben, ahol hiszem. Ráugrani egy mozgó ojjektum tetejére az meg egyenesen a kő-papír-olló térbeli leképzése :)
  • SlickAdam
    #470
    "nem tudom magam a térben elhelyezeni"

    ez letezö problema. nalam szerencsere csak 1 palyan jött elö, amugy nem volt gond MIUTAN megszoktam az elsö par palya alapjan.

    ezen segit 3DS-en Mario 3D Land-ben az opcionalis 3D effekt. azzal tökeletesen terben van az ember.
  • Moby
    #469
    Játszottam kicsit sm3dw-t. Egyelőre lényegesen kevésbé élvezem, mint amire számítottam. Valahogy nagyon nem tudom magam a térben elhelyezeni, és az ugrások után (meg előtte) egész máshol vagyok, mint amire számítok. Sokkal inkább elszenvedője vagyok a történéseknek, mint irányítója. Próbálom szokni, de még nem megy.
  • n000rbi
    #468
    Nekem van mind, a pro kontrolleren még mindig beszarok: április közepe óta megvan és szinte napi használattal se esett még semmit a töltöttsége.
  • TDC Geronimo
    #467
    Nekem amúgy kicsit kényelmetlen a gamepad 1-2 játékban. Platformerekhez is inkább használnék wiimote/nunchuk kombót meg mario karthoz is majd. Lehet ideje lenne rendelnem. Viszont bayonetta 2höz meg pro kontroller lenne jó. Lehet azt kellene :y
  • SlickAdam
    #466
    mint mindig: 4x4 uj, 4x4 retro-remake
  • TDC Geronimo
    #465
    Helyes. Micsoda pályadesignek vannak mario kart 8ba beszarás... Jól láttam, hogy majdnem 30 pálya lesz?

  • SlickAdam
    #464
    kicsi, de ügyes banda: Ubisoft Montpellier ---> regi es uj Rayman-ek, Beyond Good & Evil, ...
    azert nem rossz, hogy nehany ebedszünet alatt összehajitottak egy ilyen jatekot.:D
  • Moby
    #463
    Ma este :)
  • Moby
    #462
    Olvastál te tőlem a grafra vonatkozó bármilyen megjegyzést? :)
  • TDC Geronimo
    #461
    Nade márijót elkezdted má? :)
  • TDC Geronimo
    #460
    Nagyon kis költségvetésű játék volt és a fejlesztőgárda se volt valami nagy. Amúgy grafot nem tudom miért szidjátok. Szerintem volt 1-2 rész ami kifejezetten jól nézett ki, atmoszféráról/fényekről nem is beszélve.
  • Moby
    #459
    Így lesz, bár ez most igazi fun game lesz, mert miután tettem vele egy gyors próbát (hát persze, hogy nem bírtam ki :D ), természetesen a feleségem bejelentkezett rá coopra, éshát neki előjogai vannak :D
  • SlickAdam
    #458
    igyekezz majd mindkettöben összegyüjteni az alap cuccokat minden palyan (Mario-ban a 3 zöld csillagot, ami kell is a tovabbjutashoz; DK-ban a KONG betüket)! ezek nelkül fele annyira se fun.
    en kis buta azt hittem regen, hogy a 2D-s mariokban is az a cel, hogy vegigszalajak az adott palyan, legutobb viszont ramentem a kimaxolasra Bros U-ban, teljesen mas elmenyt adott. igy mutatta meg, hogy mennyire fantasztikusan ötletesen vannak összerakva ezek a jatekok.
  • Moby
    #457
    Ez a terv :) Aztán szemezek a tropical freez-el is, azzal még megkínoznám magam valamikor :D
  • SlickAdam
    #456
    öblitsd hat ki lelkedet kis vattacukor marioval!
  • Moby
    #455
    Ja igen, és akkor az értékelés:
    +++ játékmechanika
    +++ atmoszféra
    ++ nehézség. még csirkemódban is k.nehéz, vagyis...inkább súlyos :)
    + harcrendszer

    - elbírtam volna több/komolyabb cutscene-eket
    - több rpg elemmel még jobb lett volna. pl. a gearnek nem csak "számossága", hanem súlya is van, az eszközök elromolhatnának, stb.
    - plothole/túl megengedő a storytelling (lásd alant), értelmezés szerint
    - néha a hangok bugzottak, főleg ha valami magas helyről figyeltem az alattam zajló eseményeket. A korabeli reviewkat olvasva alapvetően örülök, hogy nekem már csak ennyi bug jutott.

    8.5/10
    Lekjopp zombis cucc evör.
  • Moby
    #454
    Hát én ott két túlélőt is beáldoztam :( Az elsőt kapkodásból, a másikat meg ostoba hiba miatt(kicsuktam a kis keciket a nagy vasajtóval, már csak be kellett volna sétálni a cuccért a kapun, erre véletlenül felnyitottam a vasajtót...
    Alapvetően 2 féle rázós szituk voltak: a nehezek, és a fosatósak. A nursery pl. nem volt nehéz, ráadásul elég jó gearrel mentem oda, mégis majd be szartam. Viszont onnan kifelé...na az nagyon rázós helyzet volt (amíg az ajtóhekkelést ki kellet bekkelni). Azt ott pl. egészen egyszerűen kifutottam őket. Nem volt más. Fostam is, amikor vissza kellett mennem, hogy a nyakamba kapom az otthagyott hordát, de már csak a magját találtam ott, azokat meg levadásztam egyesével.
    Amúgy tökre bele van hardkódolva a bukás a cuccba. Túl jó ahhoz, hogy ne így legyen :) Mindenestre a mechanikából sokmindent át kéne menteni a játékokba: pl. ezt a mindigmindenkivételnélkülvalósidőbentörténik na ez pl olyan, hogy nem is értem miért nem így működik minden játék. Nyilván nem kedvez a magukat végigjátszó játékokat kedvelő divatgémereknek, dehát őket amúgy is a napba kell lőni :)
  • TDC Geronimo
    #453
    Na igen az a másik :)
  • SlickAdam
    #452
    arena igen kemeny, de nekem a Nursery maradt meg nagyon.