9188
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Cat 02 #10
  • zola2000
    remélem régió független lesz...
  • RAZOR27
    elég kretén ez a kontroller, remélem a korábban kiszivárgott kicsit rendhagyóbb változat is lesz hozzá. Btw a zeldát high-end graffal már most várom :D remélem kicsit hanyagolják a wiimote-t legalább a zeldában meg mondjuk egy super smash brosban és akkor megis veszem talán :)
  • kazuma89
    Ekkora barom 1 kérdést, úr isten XD
  • Anubys
    Háromezer forintot fizet a Nintendo mindenkinek, aki magával viszi a cuccot.
    Igen, tört játék menni fog rajta, a Nintendo direkt úgy csinálja, hogy semmi másolásvédelem nem lesz rá, és alapból 35 tört játékot adnak hozzá, amit te választhatsz ki a teljes, 2017-ig megjelenő listából előre, valamint az első 150000 vásárló kap egy WiiUTorrents.com accountot, amin 19.5-ös ratio van eleve, így a további letöltésekkel sem lesz gondja.
  • Wolfsnack
    ára kb.? tört játék megy majd rajta?
  • pxxl
    érdekes

• FSpofon
    Erre már jönnek azok a játékok is amik xboxra meg ps3ra.
  • zola2000
    Az E3 bemutatót szerintem elszúrták, mivel a wiisportsal mutatták először, ezért először azt hittem hogy ez a sima wiihez lesz, később nem tudtam mi ez a jelenet, de ha tényleg lesz így kinéző ilyen játék az jó lesz.
  • zola2000
    A nintendo bemutatta a Wii Ut, a konzol wii kompatibilis lesz, és elvileg valamivel szebb lesz a látvány mint a jelenlegi két HD konzolon:

egy hangulatos techdemo a konzol grafikai képességeiből: