9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • n000rbi
    #210
    Ismét kösz, Adam ;)
  • SlickAdam
    #209
    jep
  • n000rbi
    #208
    Újabb kérdés: ha pl. zavvi.com-ról vennék wii ill. wiiu játékokat magyarországon vásárolt WiiU-ra, akkor minden gond nélkül futnának? (tehát EU egy régiónak számít Nintendoéknál?)
  • n000rbi
    #207
    Akartam is kérdezni, hogy megvan-e még, mert láttam lejjebb a hirdetésed :) Pm-ben jöhet az ajánlat ;)
  • Zozo76
    #206
    na, itt a topicban egymasra talalhat a kereslet-kinalat... :)
  • cloud.strife
    #205
    Nekem van egy megbízható gépem eladó.... csak szólok..... :D
  • n000rbi
    #204
    Hát ez az, hogy messze van. Nem tudom vakon bele merjek-e menni...
  • SlickAdam
    #203
    meg magat a gamepad-ot vedd szemügyre alaposan (gombok, analogok, kijelzo, ...)! ugye nem egy könnyen potolhato resze a konzolnak.:)
  • n000rbi
    #202
    Köszi (elvileg még garis a gép, na meglátjuk :))
  • SlickAdam
    #201
    acc gephez van kotve, szoval ha digitalis tartalmat is ajanlanak a pakkhoz, az nem szupi.
    tipushibakrol en nem tudok, de lehetoleg probald ki a masinat vetel elött! lemezt olvassa e rendesen, gamepad-gep konneksön stabil e, ... stb
  • n000rbi
    #200
    Használt WiiU vételénél lehet bármiféle buktató? (gondolok itt acc géphes kötésére, típushibára, amire oda kell figyelni, bármire :))
  • Zozo76
    #199
    de tenyleg nem kell rosszra gondolni, barcsak jol menetelne a wii u, tobb szereplos piac mindig jobb.
  • SlickAdam
    #198
    :)
  • Zozo76
    #197
    "szerintem hozzuk ki döntetlenre :)"

    ne add fel, harcolj!
    kulomben megint nem ir ide senki.
    lasd mindjart mennyi hozzaszolas szuletett miutan beirtam ide.
  • SlickAdam
    #196
    az elsö sort en ki is huznam kapasbol, azok nem AAA-s cimek. trauma centerek is a DS hullammal erkezhettek muszajbol, penzt en nem adnek (adtam volna) ertuk, bar lehet jok...

    amiket en felsorolnek Wii kb. elsö eveböl (mondjuk 2008 aprolis-majusig):
    Zelda: Twilight Princess (volt GC-re is), Super Paper Mario, RE4 Wii Edition (GC szintugy), Metroid Prime 3, Zack & Wiki, Fire Emblem, Mario Galaxy, RE: Umbrella C., Smash Bros Brawl, Mario Kart Wii

    Wii U-ra AAA-k (2014 majusaig):
    ZombiU, Zelda WW (remake, DE jofajta), Rayman Legends (ezt azert, mert bar nem exklu, de ez a definitiv verzio), Mario 3D World, Pikmin 3, New Mario Bros U, Monster Hunter 3 Ultimate (ez Wii-rol jött), DKC: Tropical Freeze, Lego City Undercover, Wonderful 101, Mario Kart 8

    szerintem hozzuk ki döntetlenre :)
  • Anubys
    #195
    Ilyenből kéne még vagy 5, és rohannék venni gépet. Jelenleg egyelőre kivárok....
  • Anubys
    #194
    Meglepődnél...
    Pár elsőéves exkluzív cím (de még van ezeken kívül)
    Red Steel, No More Heroes, Soulcalibur Legends, Bleach, The Legend of Zelda: Twilight Princess, Rayman Raving Rabbids, Rayman Raving Rabbids 2, Trauma Center: New Blood, Trauma Center: 2nd Option, Dragon Quest Swords, Endless Ocean, Fire Emblem Radiant Dawn, Geometry Wars: Galaxies, Metroid Prime 3: Corruption, Resident Evil: The Umbrella Chronicles, Super Mario Galaxy.

    És kihagytam a Mario játékokat, mert a Galaxy-n kívül nem tudom, mire ugrottak az emberek...
  • SlickAdam
    #193
    hmmm, erröl a jatekrol meg nem is hallottam. nem rossz.
  • SlickAdam
    #192
    sajnos a rajtot ataludtak, felvallrol vettek, de a jelenlegi helyzetre reagalva hidd el, hogy gözerövel dolgoznak uj jatekokon. nem lehet összecsapni ezeket, föleg ha altalaban tökeletessegre törekszik a ceg.
    a wii u nem fog meghalni, lesznek ra meg fantasztikus jatekok, viszont a wii sikere nem lesz megismetelve, teny. harmadikok lesznek, jo alternativat nyujtva a masik ket, egymassal csatazo gephez. nyilvan Nintendo is veluk harcol, mar ha az eladasokat nezzuk. eladasokbol elnek mindannyian. de en ugy gondolom rendben van, ha a Wii U nem csak egy harmadik ugyanolyan gep, hanem egy meröben mas szorakozast nyujt, azaz a maga utjat jarja.
  • Anubys
    #191
    Amúgy ez nem néz ki rosszul, de ez sem exkluzív:
    http://www.youtube.com/watch?v=51OUkPKSKHM

    Azt nem értem, hogy a Nintendo miért nem lép már valamit, volt ugye az Eternal Darkness folytatás, arra is ráugorhattak volna, lesz*rták. Itt vannak a Fatal Frame jogok, ha a 4-et hivatalosan kiadják WiiU-ra, már szerintem az is önmagában húzócím lenne.
    Kicsit rákapcsolnának, jó alternatíva lenne azoknak, akik nextgenre még nem akarnak egy rakás lóvét költeni.
  • SlickAdam
    #190
    "de ketlem, hogy wii-re lett volna 1 ev es kb. 3 honap utan ennyi minösegi jatek"
  • Anubys
    #189
    WiiU eddig: 124 játék,
    Wii ugyanebben az időszakban: 332 játék (illetve csak 2006 vége és 2007, szóval a Wii U-nak két hónappal hosszabb időszak alatt sikerült a Wii-hez képest több, mint 200-zal kevesebb játékot kiizzadnia).
  • SlickAdam
    #188
    nem lehet allandoan mariozni, s NEM IS KELL! nintendo gepet olyan vesz, aki szereti a nintendo jatekokat (tehat nem keres ra mast... "nyamvadt zombiu"...), s ö is csak masodik gepnek (ha van esze... es persze megengedheti maganak). nekem is masodik gepkent van betervezve a Wii U, de mivel PS4-re meg mindig nincs olyan es annyi jatek, ami erdekelne, ezert jelenleg elsö masina (ha last gen-t nem nezem). es jatszok vele, szinte minden nap.
    "tabla-jatekok", mint Ninty 1st party jatekok alternativai? na ne nevettess! :D (na meg mennyi is egy ertelmes tablet...?)

    amugy nem ertem, hogy minek rinyalsz. ugy latszik szeretned szeretni a Wii U-t, vagy csak probalod gyözködni magad, hogy nem kell. mas magyarazatot nem latok... en se csipazok az Xbox One-t, s ennek megfelelöen nem is megyek a topikjaba kritizalni a felhozatalt...

    egy bizonyos gamer oldalon en azt tapasztalom, hogy az emberkek (es szerkesztök is) sorra veszik a Wii U-t. nyilvan ez nem sok, de veszik. s a többsegük 30+ eves. na most felmerül a kerdes, hogy
    - gyereknek kell-e? igen, irjak, hogy gyerek IS nyomja. IS!
    - beleuntak a bumm-bumm hülyesegbe? siman erthetö. megis mi a rosszabb? generaciokent 1 Mario Kart, 1-2 Mario, ... vagy EVENTE Assassins Creed, CoD es barataik? ugye...
    - minösegi, fantasztikus gameplay-el rendelkezö jatekokra vagynak? erre tippelnek leginkabb. az egykaptafa HÁRDKÓR jatekok között kell ilyen is. mert az is tuti, hogy egy 30-as emberke leszarja, hogy Mario-val kell ugrabugralni, vagy egy felig megolvadt Mars szelettel. a gameplay a fontos. aztan vissza a 0 gameplay-es, de csilivili HARDKOR-hoz...

    tanulsag: kell ez is, kell az is. mindenki nezopontja megertheto, megertendö. sajnos a Wii U-t DIVAT lett utalni. s ha csak a rinyat hallja az ember mindenhonnan, nem is csoda, hogy nem veszik a masinat elegen... raadasul a rinyalok 99,9%-a meg csak nem is latott Wii U-t... Cloud mondjuk igen, megertem öt is, föleg, hogy ö nem rinyal.
  • Zozo76
    #187
    gyerekek, allandoan nem lehet mariozni. biztos valaki elvezi, meg oke, el lehet vele lenni (egy darabig :) ), na de egy nyamvadt zombe u-van aztan kifujt? persze, nem hardcore retegnek keszult, de manapsag mar aki csak lazan, epphogy akat jatszani az megoldja egy tablageppel vagy telefonnal android vagy ios alatt aztan kesz. hat nem veletlenul nem veszik a wii u-t pedig mar miota kint van a piacon. a ket uj konzol tavaly ev vegen startolt, de mar lehagyta. a beepitett kijelzo csak egy valamire jo, gyorsan lemeriti az akksit aztan mehet toltore.
  • Nirz
    #186
    Akkor veszem majd meg ha kidobnak a fatal framehez egy új részt de semmi hír hogy egyáltalán tervben lenne....
  • SlickAdam
    #185
    majd utananezek, de ketlem, hogy wii-re lett volna 1 ev es kb. 3 honap utan ennyi minösegi jatek. meg johet barmi.
    ha jol tudom nintendo-nal vannak pl a fatal frame sorozat jogai. elsö lörben akar kiadhatnak az elsö 4 reszt HD pakkban, aztan egy ujat is kidobhatnanak. mindegyik reszbe gamepad funkcio belepakolva (az lenne a kamera). tökeletes lenne wii u-ra.
  • Nirz
    #184
    azért a wii jobban teljesített voltak rá jó kis horror játékok,a wii u-ra meg semmi ezeréve.
  • SlickAdam
    #183
    en meg ugy latom, hogy van ra jatek. szoval nem fogunk dülöre jutni.:)
    persze ha jönnenek nem-nintendo jatekok is, jofelek, az megjobb lenne. ez teny.
  • cloud.strife
    #182
    Én értem a "Nintendo világot", de NINCS RÁ JÁTÉK!!!!!

    Évente egy Donkey Kong, Zelda, Mario. Kevés. Ha 2-3 havonta durrantottak volna egy Zombie U féle dolgot, más stílusokban, kitöltve a fenti hármast, vígan venném a játékokat és játszanék. Zombie U-t imádtam, Mario-t is, de unalmas. Nekem. Is.

    u.i.: engem a pixelszám meg az efpées hidegenhagy.
  • SlickAdam
    #181
    vagy hogy hárdkór elvarasaid vannak egy NINTENDO geptol?...
  • Zozo76
    #180
    hogy halodik az egesz koceraj
  • SlickAdam
    #179
    mi a gond?
  • Zozo76
    #178
    pedig milyen szepen indult ez az egesz WII U buli
  • cloud.strife
    #177
    Szettem továbbra is eladó:

    -Fekete Wii U 32Gb
    -Zombie U
    -New Super Mario Bros U
    -Wii Just Dance 3
    -gyári kék Wiimote Plus
    -gyári Nunchuk
    -gyári Wii Classic controller
    -egy ritka Legend of Zelda Skyward Sword 25. évfordulós csomag, benne egy limitált arany Wiimote Plus, a játék, audio CD
    -fehér Wii Balance Board

    Makulátlan, karcmentes állapotban, dobozával, minden tartozékkal.

    85 000 Ft

    Külön is mehet.
  • cloud.strife
    #176
    Én untam meg...... :(
  • SlickAdam
    #175
    eddig tartott a wii u-s karrier? vagy a gyerek unta meg? :)
  • cloud.strife
    #174
    Olcsókonzol topikba raktam egy Wii U pack-ot. Hátha érdekes valakinek.
  • zola2000
    #173
    Engem a pikmin 3 még érdekelne az eddigiek közül, de inkább megvárom a xenoblade2t, meg az új zeldát, esetleg mellé a shin megami tensei X fire emblemet + bayonetta 2t, de ez még tényleg nem sok, talán ha jobban jönnének a multiplatform címek (pl dynasty warriors) wiiura is, akkor már elég lenne, de így tényleg maximum a generáció vége felé olcsón fog kelleni wiiU (illetve pár évvel korábban, valahogy szeretem ha "aktív" a gép)
  • Zozo76
    #172
    Ja arrol nem is szolva hogyha legalabb a Zombiu U szep lenne, de azok a mosott-fosott texturak... :(
  • Zozo76
    #171
    A WII U-nak van 1 ev elonye kb. De gyakorlatilag egy ertelmes program nincs ra, legalabbis egy hard core gamernek. Igy hirtelen csak a Zombie U jut az eszembe ami erdekelt vola rola, azert meg nem veszek gepet. Az ilyen MARIO meg a tobbi szokasos Nintendo ugra-bugra mar a Commodor-os idokben sem erdekelt (pedig 1988 ota van szamitogepem folyamatosan, akkor Commodore 64-el kezdtem, amit Becsbol hoztunk be), ami masik meg mar akkor elkepedtem mikor a kontrollert meglattam, egyszeruen a beepitett kepernyo baromsag. Ugyanugy mint a PS4-nel a VITAt hasznalni streamen a fullHD TV helyett.