9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • TDC Geronimo
    #450
    Sajna sajtó lehúzta a vérbe és eladások is elég szarok voltak ugye gépet magát se igen vitték így a folytatás teljesen kizárva. Pedig én nagyon örültem volna egynek... Túl niche ez a "nagy" Ubinak ahhoz, hogy belefektessen egy folytatásba sajnos.
  • TDC Geronimo
    #449
    arena jóféle volt nem? :D

    Én nekem ott a nyakamba dobogott a szívem, de halál nélkül megúsztam :y
  • Moby
    #448
    Nem, ugyanis MOST lett vége a zombiu-nak. Mire kezdtem mindenhatónak érezni a levélkeresgetés közben, kaptam egy olyan végjátékot az arcomba, hogy még most is kiráz a hideg :D
    Egy darabig most elég volt a rettegésből, viszont a játék zseniális!
    Jutott azért egy kis plothole is a végére: a panaceaval a zsebemben a safehouseba visszafelé ledaráltak a köcsögök. Szóval nem tiszta,nhogy mit vittem magammal a helire, de ide random képzelek valamit :D
  • TDC Geronimo
    #447
    Pörög már a lemez? :D
  • n000rbi
    #446
    Igenigen, az még a Moby mostani gépéhez volt kötve ;)
  • SlickAdam
    #445
    n000rbi!

    n000rbiNUK-t ugye törölhetem?
  • Moby
    #444
    Nekem nem volt furi, sőt...sokkal természetesebb nekem ez a széles fogás. Bírom nagyon. Majd biztos lesz, ahol anyázni fogok az analógravasz hiánya miatt :)
  • Moby
    #443
    Már itt kukucskál a táskámban :)
  • SlickAdam
    #442
    jatszottal mar jopar orat a keszülekkel. gamepad-rol mi a velemenyed? elöször furi, hogy szelesen kell fogni, de gondolom mar megszoktad valamennyire.
  • TDC Geronimo
    #441
    SM3d world nincs még? Na az lesz a másik....
  • TDC Geronimo
    #440
    Na mindjárt meg is nézem hogy kaptam-e tőled poty jelölést 2 éve amikor azt írtam hogy a 2012es év egyik legjobbja volt nekem és goty esélyes :p Sokan kételkedtek :y
  • SlickAdam
    #439
    en meg majd le akarom nyomni egyszer. mehet survival mod?
  • Moby
    #438
    Nah, sikerült hajnal egyig nyomni :) Mostbott tartok, hogy ha sikerül végigjátszani, a végére _talán_ megtanulom/értem/ismerem a játékot, mert ugyan haladok, deee szinte utólag mindig megértem, hogy a lehető legrosszabbul oldom meg a szituációkat :D
    Fantadztikus ez a játék. Magasan a legjobb játékélményem az idén.
    PS4 meg nextgen, mi...?
  • Moby
    #437
    Nem néztem, csak a felsorolást, mert megkavartatok :)
  • SlickAdam
    #436
    nem az. beneztük, sorry.:)

    WT-t meg ne nezegessed!
  • Moby
    #435
    Legvége??? Wt alapján a 3/4-e körül vagyok. De épp most nyiffant ki a 2. Túlélőm...Érezhetően dühből megyek.
  • SlickAdam
    #434
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    hulye vagyok. ha ez a lezuhanos repcsis resz, akkor meg van boven...
  • SlickAdam
    #433
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    nem ugy volt, hogy lezuhan a helikopter es meg utana megy tovabb kicsit? most összezavartal :D
  • SlickAdam
    #432
    jaja, ismerem öket.
  • TDC Geronimo
    #431
    1 órás QnA, jó szórakozást :D



    Ajánlom amúgy ezt a youtube csatornát. Nintendo fanok és Nintendo játékvideókkal van tele a csatorna. Exkluzív videók, analízisek stb.
  • TDC Geronimo
    #430
    Hát amit írt az alapján az már a legvége nem? :)
  • SlickAdam
    #429
    fejezd bee elötte Zombi-t. mar nincs sok hatra.
  • TDC Geronimo
    #428
    Holnap meglesz? Na készítsd fel magad, mert kapod a pjúr N minőséget az arcodba azzal :D
  • Moby
    #427
    Nem hibáztathatok senkut, én basztam el. Pedig megvolt a gyakorlat és a felszerelés is, de csodálatosan meg volt komponálva az elbaszás: a csaj üvölt a rádiómba, hogy fussak a helikopterhez, a heli a fejem felett kőröz, nem hallok szart sem, és engedek a nyomásnak, és futok...
    Jó lenne most lélekmelegítőnek egy kis sm3dw, de az csak holnap lesz meg.
  • SlickAdam
    #426
    legalabb erd el ujra! :(
  • Moby
    #425
    6 óra után, 8000ponttal, és egy teli hátizsákkal megfertőződött a játékosom :((( végtelenül szomorú vagyok :(
  • SlickAdam
    #424
    MK8 Tracks (mindhez video)
  • SlickAdam
    #423
    jaja, ramesz a nevukre, s szinte mindnel ott az oldal cime. Jose O pl IGN-es.
  • SlickAdam
    #422
    ezek a teszterek szerintem (es draga gyermekeik :D)
  • TDC Geronimo
    #421
    Hogy a fenébe...
  • SlickAdam
    #420
    The Making of... Super Mario 3D World
  • SlickAdam
    #419
    felig off:

    mostmar teljesen hivatalos. baszok a grafikara, de komolyan. kiprobaltam 3DS-en egy Etrian Odyssey Untold nevezetü DUNGEON CRAWLER jatekot es ugy beszippantott, hogy rendesen szedülök. grafikaja "nincs" a jateknak, meg a törtenesek is szövegesen vannak talalva (többnyire), de annyira hangulatosan addiktiv ez a terkep-rajzolgatos belsö nezetes faek egyszerüsegü [DE baromi nehez (harcok)!] jatekmenet, hogy hirtelen felindulasbol elö is rendeltem...
    pofozzatok fel, hogy eszhez terjek!
  • TDC Geronimo
    #418




  • TDC Geronimo
    #417
    Ebből sose elég! :)

  • TDC Geronimo
    #416
    Itt van csak a trailer. Bowseres map

  • SlickAdam
    #415
    az tetszik ebben a grafban nagyon, hogy olyan "gyurma" hatasu az egesz. hihetetlen jo lesz!
  • SlickAdam
    #414
    az engem se, de megertem azokat, akiket igen.:)
  • TDC Geronimo
    #413


    "foshw"-ből azért elég meredek, hogy miket hoznak ki a belsős fejlesztők. 3D world is gyönyörű és atomstabil 60 fps. Gondolom itt se lesz másképp ráadásul 2 player split screennel is marad a 60.
  • TDC Geronimo
    #412
    smash bros az egyedüli nintendo ex, ami valahogy nem hoz lázba. MK most viszont annál inkább. Néztem lesz youtube feltöltés is. Hallod Sony?!
  • SlickAdam
    #411
    sokan szidjak ezt a MK direct-et, de szerintem baromi jo lett. nem a szokasos "iwata makog feher hatter elött". tök jo, hogy elmondanak szinte minden fontos infot a jatekrol egyben.
    tököm kivan mar a hardcore AAA jatekok havonta erkezö 1-2 perces, semmitmondo, öntelt fos elözeteseitöl.
    multkor is a Smash Bros direct mekkora fanservice volt.