9391
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • n000rbi
    #616
    Majd jön Slick Geroval karöltve és porráaláznak mindkettőnket :D
    Egyébként durva, ma láttam japót háromezer feletti rankkal. Ő mióta megjelent a játék nem sokat aludt :)
  • Moby
    #615
    Nem baj, így legalább van időm gyakorolni, aminek eredményeként egyszer talán lenyomlak :D
  • n000rbi
    #614
    Ja, MK8: ma már nem érek rá sajnos, holnap este nem leszek itthon, szóval kedden. (addig Slicknek is meglesz remélhetőleg a felbontható pórverza :))
  • n000rbi
    #613
    Valahol ezek a platformerek is ritmusjátékok. Ha azt elkapja az ember, akkor elvileg mehet. Én legbüszkébb eddig a Rayman Origins titkos pályára vagyok, azt hiszem kb. 3-4 órát voltam el azon a pályán :D
  • SlickAdam
    #612
    kb. 1 oramba került. ha egyszer sikerült vegigmenni, onnantol "barmikor" megy ujra.
  • Moby
    #611
    Hány száz óra lehet a betanulásában?
  • n000rbi
    #610
    Aztaku...
  • SlickAdam
    #609
    vasarnapi "kikapcsolodas" a szörös döggel
  • n000rbi
    #608
    Benne vagyok, tiéd a piszkos munka, nekem meg már csak Mobylakba kell betörnöm :D
  • SlickAdam
    #607
    dehogy ölnel, dehogy fosztanal... felesleges lenne. pislogsz kettöt, s maris ilyen összegnel leszel meglasd! :D na jo, ha eladogatod a jatekokat akkor nem, de összkiadast nezve nem lehetetlen.:)
  • Moby
    #606
    Szerencséd, hogy fritzland nem itt van a szomszédban.
    Megölnélek, és kifosztanám a pecód.
    Vagy szénnétarhálnálak.
    És aztán ölnélek meg.
    :D
  • SlickAdam
    #605
    megneztem...
    2013 julius ota összegyült (igen, hörcsög vagyok) 15 wii, 10 wii u, 15 3ds jatek, wii u gep, 3ds, hasznalt dsi, 1-2 kiegeszitö, 1-2 digital aprosag, ... mindig ügyelve az arakra, ahol lehet hasznalt peldanyt inteztem, s igy vagyok... hmmm csak annyit mondok, hogy 1000 felett... igen, euroban.
    kurva nintendo...
  • Moby
    #604
    Vadászom, mióta feadta Norbi a gépet nekem :D
  • SlickAdam
    #603
    hatszamjegyu az kurvaisten es nem 1-essel kezdödik!

    other m-et nem nagyon szeretik a metroid jatekosok, de a videokon nem tunik rossznak... viszont a prime trilogia kötelezö, csak nehez beszerezni. hasznaltan is siman 14-20e, uj peldanyok meg 20-30 körül... first person... kaland.
  • Moby
    #602
    Ja igen: ma jött meg a levél a promóbeváltásról. A kódot megkaptam azonnal, de a howtot csak két nappal később
  • Moby
    #601
    Namost az other m-nek a létezését évekkel ezelőtt eltemettem magamban, és most, hogy felhoztad, megint egyel bővült a listám.
    Elegem van belőletek, hatszámjegyű forintosítva a pótolandók listája a 3ds-es játékokkal együtt
  • SlickAdam
    #600
    hat az ilyen party, olympics, ... cuccok, de az AAA-kkal nem nagyon lehet befürödni.
    Pikmin egyebkent nem egyszerü, keszüljetek fel! külsöre cukor (mint mindig), de kemeny tud am lenni, igazi hardcore cucc, föleg amikor beindul a multitasking is. meg jo, hogy gamepad-en ott a map (es tan meg is all a jatek, ha hozzanyulsz)...
  • n000rbi
    #599
    Egy kicsit sem bántam meg, hogy a Pikmint választottam a promócióban. Belenéztem, nagyon tetszik, wii remote + nunchukkal tökéletesen kézreáll az irányítás is.

    Az Other M-et is megízleltem, nyami. Van olyan ninty-ex, ami rossz?! :)
  • Moby
    #598
    Akkor rosszul fogalmaztam :) Arra utaltam, hogy a lehető legjobbkor jött, bár nyilvánvaló összefüggés van a kettő között: az iparág azon szegmensének rettenetes állapota miatt kezdtem aktívan alternatív megoldások keresésébe, még ha ez nem is volt tudatos. Aztán közben aranyra leltem... :)
  • n000rbi
    #597
    Tudom már Geronak miért tetszik annyira a WD:


    :D
  • n000rbi
    #596
    Visszajátszásból van a gif:
  • TDC Geronimo
    #595
    :dd
  • SlickAdam
    #594
    ez kicsit ugy hangozott, mintha csak a moslek nextgen mellett lennenek jok a ninty cuccok.:) ertem persze, hogy erted. ha tavaly engem nem vezet ra a veletlen a nintendo vonalra, valszeg havi max 1 orat töltenek videojatekokkal.

    n000rbi: ez ingame gif?
  • n000rbi
    #593
    MK8 gif gafról (Lujdzsi fejét tessék figyelni :D)
  • n000rbi
    #592
    Ja, nem lehet screenshotot csinálni egy-egy futam után, nem aktív a home gomb. (vagy van más módja is a képlopásnak?)
  • n000rbi
    #591
    Oké, majd írj, hogy kb. mikor.

    Na ilyenkor nagyon jó a pro kontroller. Még mindig nem volt töltve április közepe óta. (lejjebb írtam hány órát ment csak ma)
  • Moby
    #590
    Mostmár hivatalosan is a nintendo menti meg 2014-et nálam, mert ez az év géming szempontból az elmúlt 5 évet figyelembe véve a mélypont. Az idén egyetlen cím nincs eddig nagygépre, amire azt tudnám mondani jóindulattal is, hogy videojáték. Döbbenet. Valszeg van némi köze a dologhoz a nextgennek, ami mostanra szitokszóvá korcsosult nekem. Már csak a nintycuccok, meg pécén a kisjóságok érdekelnek, ezekkel a fűrészporízű, grafot is gyengén buzuló okádékokkal végeztem.
  • Moby
    #589
    Jah :D
    Utolsó pár pályán szoptam keményen, aztán le is merült a gamepad :)
    Holnap folyt.köv
  • n000rbi
    #588
    LOL, csak ma 7 és fél óra ment az MK8-ba :)
  • n000rbi
    #587
    K.va jó volt :D
  • Moby
    #586
    A zúzás részemről erős túlzás. 9 éves kislányok pofoznak bele a betonba :D
  • SlickAdam
    #585
    view results screenshot-ot, vagy nem hiszem el! :)
  • n000rbi
    #584
    Zúztunk párat Mobyval :D
  • n000rbi
    #583
    NE bontsd fel, az még sokat fog érni. Simán nyomathatjuk majd, addig is edzek tovább :D
  • SlickAdam
    #582
    jajjj de nyomnam basszus...
    ha legkesöbb keddig nem kapom meg a Zavvi peldanyt, felbontom a Steelbook-ot a picsaba!
    szal 3-an nyomhatjuk maris, G365 Wiigado topikban is vannak vagy "ketten", PH-n szinten, szal lesz kivel nyomni.:)

    buta Gero meg mindig a kutyaszalonban dolgozik...
  • n000rbi
    #581
    Csak úgy, hogy ezt is kipróbáljam :) Nagyon nagy móka ez a játék (hát még amikor összejön majd az sg banda :D)

  • SlickAdam
    #580
  • n000rbi
    #579
    Nem bírtam, beutaztam a szomszéd városba és elhoztam az utolsó MK8-at az 576-ból, amihez hozzácsaptam még egy használt Other M-et is. Vittem pár eladhatatlan régebbi ps3 játékot, így az egész pakkért hagytam ott 12k-t. Ja és egy red shell kulcstartót is kaptam, pedig nem voltam náluk előrendelő.
  • n000rbi
    #578
    Oké, már csak egy játék kellene. (de rohadtul idegesít még mindig, hogy nem jött ma :S)
  • Moby
    #577
    És természetesen belemondtam a pacekba, hogy kizárólag az ingyenjáték miatt döntöttem az mk8 vétele mellett (NOT, de hátha...) :)