9389
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Moby
    #694
    Bocs srácok, de én az mk8-ból kiszáltam. Nem nekem való ez. Profi munka, csak agyfaszt kapok a multitól.
  • Moby
    #693
    Engem folyamatosan kidobál. 5 versenyből jó ha hármat el tudok kezdeni egyáltalán.
  • SlickAdam
    #692
    tehat most kidobott, jol ertem? :)

    ejjj amugy valami nem stimmel. vagy en vagyok balfasz, vagy szarul van balanszolva (motor-gokart), vagy mindenki csal, vagy utal jesus, ... de olyan rage quit-et nyomtam az elöbb, hogy beremegett az ablaküveg.:D
    de csak az uccso 2 meccs miatt, amugy jo nekem a közepmezöny is, szorakoztat.
    jo lenne tudni, mi kell az 1.-höz...
  • n000rbi
    #691
    Eddig nem tapasztaltam ilyet, sose dobott ki, szóval remélem csak átmeneti :) Jó kis meccsek voltak :)
  • SlickAdam
    #690
    nemtom, de rendszeresen kidob. aztan nem is latlak friend-ek közt online... vagy szerver gond? fasz tuggya... mindenesetre maris 8-4-re vezetsz
  • n000rbi
    #689
    Most meg sikerült...ki érti ezt.
  • n000rbi
    #688
    Valamiért képtelen vagyok a join-olni hozzád. Tűzfal?
  • n000rbi
    #687
    150ccm, egyelőre nem annyira vészes, mint hittem.

  • TDC Geronimo
    #686


    gafos luigis topikon szakadok :DD
  • SlickAdam
    #685
    haha, vege nem rossz! :D

    ---

    no en meg kemenybe vagtam magam es ugy dontottem befejezem vegre a DK-t:
    - KONG betük mind összeszedve
    - templom palyak kivegezve
    - az elözö 2 pont miatt megnyilo 3 bonusz stage szinten
    - puzzle darabok nehany palyan összejöttek "veletlenul", viszont templom- es bonuszpalyakon összeszedtem öket katonasan (igazabol a puzzle piece-ek nem szamitanak bele a %-ba)
    - csak ma tuti fogytam 2 kilot jatek alatt, ettöl NINCS hardcore-abb es szorakoztatobb AAA-s platformer ilyen minösegben. csucs, nem lehet belekötni. 10/10
    - 23 es fel ora volt

    megnyilt a hardcore mod is (azzal lehet 200%-ra teljesiteni), de a rövid leiras elolvasasatol is kivert a viz... hahaha :D

    uccso palya (mint mindig, most is partner nelkül nyomtam):


  • TDC Geronimo
    #684
    Na előbb letoltam első online meccsem. Teljeset nem engedte feltölteni :(



    Végén a valagam mellett húzott el 3 green shell és felhívnám a figyelmet a red shell pro hárítására a célvonal előtt! :D
  • SlickAdam
    #683
    na figyejje' csak! ez nem a kis kazuár pöcsök helye, ahol elviseljuk a rinyat. szedd mar össze magad!!!

  • Moby
    #682
    Nem magyaráz meg semmit. 9. helynél nem tudok előrébb végezni úgy, hogy végig vezetem az első két kört.
    Már nem élvezem. Egyáltalán... Egy időre elég is volt belőle.
  • TDC Geronimo
    #681
    :dd luigi nagy meme lett mk8 óta
  • SlickAdam
    #680
  • n000rbi
    #679
    Igen... őszintén remélem, hogy hamar kigyomlálják a kódból.
  • SlickAdam
    #678
    ez megmagyarazza a #671-ben emlitett valami2004-et... :(
  • n000rbi
    #677
    Na, megy már a [URL=http://mynintendonews.com/2014/06/04/mario-kart-8-fire-hopping-exploit-is-picking-up-steam/]"csítelés"[/URL], remélem patchelik hamarosan.

    Tegnap éjjel sehogy sem tudtam ötödiknél jobb helyezést elérni motorral. Gondolom ezért (is:D)
  • n000rbi
    #676
    Játszol, kikapcsolod, kb. 1 percig narancssárga a led (stand by), lehet pont itt csinálja a listát a quick starthoz, majd pirosra vált, ahogy eddig is. Gamepadról indítva pedig bejön a quickstart menüje. Nincs ezzel gond, csak most már jó lenne minden digitálisan :D
  • n000rbi
    #675
    Dehogynem működik, én is úgy használom.
  • SlickAdam
    #674
    hat nem nagyon.:D ertem mit akarsz mondani, de ugy nem mukodne a quick start, ha epp egy "piros fazis" alatt nyomnek ra. sebaj, tulelem a normal start-ot is.
  • TDC Geronimo
    #673
    standbybe rakod akkor is ki lehet húzni, mert nem mindig van standbyba akkor se. Pirosan világít a gép, ha ki van kapcsolva és sárga a standby. Na most ha standbyt bekapcsolod akkor is piros lesz, viszont időközönként átvált sárgára a led a gépen 10-20 secre, a gép ekkor gondolom csekkolja a cuccot online, majd megint pirosra vált. Nem tudom mennyire érthető, amit leírtam :D
  • TDC Geronimo
    #672
    na asszem tolok 1-2 meccset még lefekvés előtt ágyból tv nélkül a gamepadon :)

  • SlickAdam
    #671
    felneztem online...
    hogy is volt az a "majd slickadam megjön es szetszopat minket" (vagy valami hasonlo :D) szoveg? :D:D:D
    valami2004 nevezetü kisfiu ugy szetszopatta a maradek 11 föt, hogy öröm volt nezni. neztem a terkepen ugy elhuzott az egesz bandatol, mint manapsag a mercedesek f1-ben. en vagy ketszer ugyanekkora tavolsaggal LEMARADVA kullogtam be utolsonak.:D LOL csak parszor jött össze a 2,3,4. hely.
    de a lenyeg, hogy szuper FUN. mar varom a hetvegi összecsapast.:)

    single-ben felmentem 100cc-re. elsö cup-ban elsö hely összejött könnyeden, de uccso korben neha bebaszott a gebasz, ezert nem kaptam meg a 3 csillagos összesitest. 3-szor kellett lenyomnom az egeszet mire összejött. haha.
  • TDC Geronimo
    #670


    :D
  • TDC Geronimo
    #669
    Hogy leteszi a yoshi motor a kezét a kanyarokba beszarok :D



    Végén majdnem benyalta a...

  • SlickAdam
    #668

  • Moby
    #667
    Visszalépés értsd: nincs 3D.
  • SlickAdam
    #666
    ja es de, pörög a venti keszenletben.:)
  • SlickAdam
    #665
    #657 hülyeseg, nincs standby-ban a gep, csak ha beallitom. quick start-hoz termeszetesen szukseges, ami azert nem jooooo (nekem), mert en aramtalanitok, es alvo gepnek nyakacskajat elvagni nem jo dolog... :S szal haszontalan.
    ki lehet ugy kapcsolni, hogy ne standby-ba menjen (beallitasok ellenere)?
  • SlickAdam
    #664
    azt ketlem, hogy visszalepes lenne. a World ketsegtelenül a Land felturbozott, tovabbfejlesztett valtozata. VISZONT azt mar megerösitetted lentebb is, hogy a 3D miatt ennel nem ugrasz felre es hasonlok. illetve a Land mereteiben kisebb, ez adott esetben tenyleg pozitivum.
  • Moby
    #663
    Jut is eszembe: az ciki, ha azt mondom, hogy a 3dland hozta el azt minden téren, amit a 3dworld-től vártam? Ilyen aspektusban viszont a 3dworld szerintem egyértelmű visszalépés.
    Letoltam pár pályát, nem tudom abbahagyni. Pedig muszáj lesz.
  • SlickAdam
    #662
    na jo, de az tamagochi konkurencia nelkul
  • Moby
    #661
    /mondjuk a 3ds bootidőben körbepofoz bármit :D
  • Moby
    #660
    Egen. Akartam mondani, hogy ami a sonynál csak papíron gyött össze, azt a ninty összeszögelte egy olyan vason, amiben kevesebb a tranzisztor mint a pisi4 tápjában :D
    Mondjuk lehet elég volt hozzá annyi, hogy a szoftveresek nem a faszukat verték hónapokig.
  • SlickAdam
    #659
    amugy... ugy latom ezt a quick start sebesseget nem nagyon übereli egyik konzol se.:)
  • TDC Geronimo
    #658
    Én már felraktam :p
  • SlickAdam
    #657
    azt tudtam eddig is, hogy a gamepad gyakorlatilag sosincs kikapcsolva (ezert merül gyorsan, ha nem hasznalja az ember), de azt nem, hogy a wiiu is standby-ban figyel mindig. legalabb nem fogyaszt 10-20 wattot, meg pörög a ventije, mint a masik ket diszmadarnak...:)
    fasza ez a quick start cucc. felinstallaljam az uj fw-t, vagy varjak, hatha jön info egy-ket brick-elt gepröl?
  • TDC Geronimo
    #656
  • TDC Geronimo
    #655
    Most kapcsoltam be éjjel le is szedte magától standbybe ahogy nézem :)