9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Moby
    #653
    Kipróbáltam a 3d landet, és a 3d tényleg megoldotta az összes, a world-el kapcsolatos problémámat. Alig várom (ezt is) :D
  • Moby
    #652
    Kösziek! ;)
  • n000rbi
    #651
    Tessék, WiiU update 5.0.0 out now, így már a link mögötti tartalom is összhangban van a nevével :)
  • n000rbi
    #650
    Nekem működik, a support oldalára mutat.
  • Moby
    #649
    nem oké a link :)
  • n000rbi
    #648
    Wii U v5.0.0 U update mától
  • TDC Geronimo
    #647
    Ja hétvége szerintem jó lesz.
  • SlickAdam
    #646
    gondolom Gero is benne van. no majd meg megbeszeljuk a reszleteket.

    "mas": atvaltottam MK8-ban Gamepad-ra. olcso, kakas kijelzö van benne ugye, de baromira jol nez ki ez a graf kicsiben is, 60 fremmel. amikor ezen jatszok, mindig olyan erzesem van, mintha egy baromi erös handheld-en csapatnam.
    vegulis...:

    // repülöteren
  • Moby
    #645
    Nekem oké! Majd dobjatok egy banánt lekőrözésnél :D
  • n000rbi
    #644
    Benne vagyok! :)
  • SlickAdam
    #643
    hetvegen (p-sz-v estenkent/ejjelenkent) ki er ra? nyomhatnank 4-en (esetleg CPU jatekosokkal kiegeszitve) par meccset. csinalhatnank akar rendszeres tournament-et is. nezegettem mik az opciok, zsenialis!
  • Moby
    #642
    Az lesz. Meg amikor szar meg nehéz napom van, nem kéne multit nyomnom a végén, mert tudom, hogy ott élő személyek ülnek, akiknek ilyenkor puszta kézzel tépném ki a szívét, pedig nem is velük van bajom... :D
  • TDC Geronimo
    #641
    Hihetetlen jól néz ki a játék mozgásban. MKTV visszajátszásokat is szeretem, lassításnál annyi apró részletet meg lehet figyelni, amire odafigyeltek. Zene csak nálam tűnik kicsit halknak?
  • SlickAdam
    #640
    masnak se lenne fun, ha mindig te nyernel.:) a MK sose volt tisztan skill based, nintendo azt szeretne, hogy mindenki jol szorakozzon. DE ez nem jelenti azt, hogy random vegzel mindig. aki jo, az az esetek többsegeben ugyis 1. vagy 2. lesz. ez ilyen.
    szerencse, hogy mostantol be lehet mindent allitani. felölem nyomhatunk majd item-ek nelkul is... vagy csak gombakkal, vagy ...
    gyakorolj szorgalmasan offline! :)
  • Moby
    #639
    Csak ha nem a legutolsó vagyok...ami ma kevésszer fordult elő. Pedig nem egyszer a második körben még vezettem. Aztán egy métert nem tudok jenni. Ez így nem fun :(
  • SlickAdam
    #638


    Moby: elvileg az a boombox (vagy mi a tököm a neve) jo pl blue shell (vagy barmi mas) ellen. meg hat ugyesnek kell lenni. en mar haritottam green shell-el red shell-t.:) ja es szerencse se art.
    kis tulzassal random generator-on mulik, hogy ki mit kap. ha meg elöl vagy, ne csodalkozz, hogy a mögötted levök kapjak a jobb cuccokat.
    vagy teged hatrebb is szivatnak? :D
  • Moby
    #637
    Ez a mk multi kezdi felbaszni az agyam...mintha direkt az én szopatásomra utazna mindenki. Lehet vhogy evadelni?
  • SlickAdam
    #636
    "Mario Kart 8 Sells 1.2 Million Units Worldwide Over First Weekend"

    it's happening!!!
  • SlickAdam
    #635
    ehh, en is abbol a palyabol "keszitettem". eleg fapados az egesz, de jobb, mint a semmi. biztos lesznek online epik harcok, amiket erdemes lesz felpattintani.
  • n000rbi
    #634
    Küldd el a bullett bill-t, legalább nekem lesz egy komplett gyűjteményem :D (ksz-től direkt kértem, hogy a gombát küldjék - legalább ezt megtették)
  • SlickAdam
    #633
    indzsoooj

    mindjart sirok örömömben... hat hogy nez ez ki??????
  • TDC Geronimo
    #632
    Teszt.



    Még N is megoldotta youtubera feltöltést PS4en meg még nincs :(

    Faszom mikor fogok így watch dogsozni meg megnézni zelda WW HDt, mert mindig mondom magamba csak még 1 kör...csak még 1 kör azt már azóta a sokadikat játszom :D
  • SlickAdam
    #631
    ahhh, arany gombat szerettem volna...
  • n000rbi
    #630
    Nekem a futáros balfaszkodás + nembíromkiésmegveszemszombaton kombó miatt lett két kulcstartóm (red shell és arany gomba ;)) és egy poszter :D
  • SlickAdam
    #629
    eeees itt van!!! bullett bill kulcstartoval.
    viszont a lemez megint nem volt a helyen, kitört a lemezt tarto pöcök fele. ugyanez volt SM3DW-el is... hmmm... legalabb a lemez sertetlen.
  • n000rbi
    #628
    Naugye :)
  • TDC Geronimo
    #627
    najó...

    Ahhoz képest, hogy nem toltam MK részekkel első körben már ráéreztem ^^
  • TDC Geronimo
    #626
    Na lássuk ezt az MKt. Meglesem mai figyelőkutya menetem előtt :)
  • n000rbi
    #625
    Ide is:

    Van egy bontatlan MK8-am eladó, akit érdekel dobjon egy üzenetet.
  • n000rbi
    #624
    Ömlenek a gif-ek, zseniális

  • n000rbi
    #623
  • SlickAdam
    #622
    waaaaaaaaaa!!! csomag kiszallitas alatt, s terkepen is tudom kovetni. elibe megyek, mint valami kisgyerek, az tuti.:D (csak erjen ide 1 elött... :S)
  • n000rbi
    #621
    Soha az életben nem játszottam még csak hasonló stílusú versenyjátékkal sem, nemhogy a kart-sorozat bármely tagjával:) GT-n edződtem még a ps hajnalán :D
  • SlickAdam
    #620
    nagyon beginner friendly-k a MK-ok. "csal" a jatek, hiszen ha hatul vagy, jobb item-eket kapsz, konnyeden elörebb lehet kerülni. de igy szorakoztato. persze skill is szamit... a jo hir: hamar bele lehet jönni.
  • TDC Geronimo
    #619
    Hát én bevallom őszintén mk szériával eddig nem sokat toltam úgyhogy max én leszek bealázva :)
  • n000rbi
    #618
    Utángyártott? Én olyanról tudok, hogy hamis, azok eléggé.
  • Moby
    #617
    Utángyártott prokontroller mennyire kerülendő?
  • n000rbi
    #616
    Majd jön Slick Geroval karöltve és porráaláznak mindkettőnket :D
    Egyébként durva, ma láttam japót háromezer feletti rankkal. Ő mióta megjelent a játék nem sokat aludt :)
  • Moby
    #615
    Nem baj, így legalább van időm gyakorolni, aminek eredményeként egyszer talán lenyomlak :D
  • n000rbi
    #614
    Ja, MK8: ma már nem érek rá sajnos, holnap este nem leszek itthon, szóval kedden. (addig Slicknek is meglesz remélhetőleg a felbontható pórverza :))