9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Moby
    #533
    Viccvót :)
  • SlickAdam
    #532
    jogos a CoL PS4-re, mert DF teszt alapjan PS3/360/WiiU-n csak 720p a felbontas (Rayman utan meglepö...). foleg ha Gamepad-ot se hasznalja ki...

    mas: ha belefutnatok egyszer, valahol a vilaghalon egy CÉDÉ lemezen rendelhetö DKC:TF OST-be, jelezzetek plz!
    Club Nintendo-ba felkerült nemreg a SM3DW 2 lemezes hanganyaga 3000 csillagert, be is huztam azonnal. vegre valami... eddig csak tolltartot es egyeb hulyesegekre lehetett csak bevaltani.

  • n000rbi
    #531
    Szerintem anno megbeszéltük miért ps4-re vettem:
    nincs géphez kötve és crossbuy VS semmi WiiU specifikus fícsör
  • Moby
    #530
    Eeegen, amit megvehettél volna u-ra is, csak azlrt vetted pisi4-re, hogy legyen miért bekapcsolni azt is :D
    Tegnap 2 órát nyomattam a TF-t. Nem tudom szavakba önteni azt az élményt, amit nyújt. Kész vagyok teljesen.
  • n000rbi
    #529
    Csak kapkodom a fejem itt a jobbnál-jobb ninty cuccokra, közben a nextgen meg rohad. (na jó, a Child of light-tal jól elvagyok ps4-en, de az meg egy kávéfőzőn is elmenne)
  • SlickAdam
    #526
  • Moby
    #524
    Belenéztem a dkctf-be.
    Azóta próbálom felmosni magam. Ez valami döbbenet ilyen minőséget én a kétezres évek elején láttam videojátékban utoljára. Hihetetlen, csodálatos, arcletépés. Nehéz mint a k. élet, ez már most látszik, lesz itt vérthugyozás :)
    Térdre vagyok hullva.


    /de hogy azért az öröm ne legyen teljes, ha a tévén nézem, nem a kontrolleren, a kontroller füleskimenetén csak az effektek jönnek ki, így a gwsh-t nem tudom hadználni, csak a tévéhez használatos wless rapoo fost, ami egy zenei kontentben ennyire bivalyerős cuccnál nagyon-nagyon sajnálatos. Sírok :(
  • SlickAdam
    #523
    jelenleg ez az i4-es csengohangom :D
  • SlickAdam
    #522
    bevallom nekem is van R4 kari.:D DS jatekok nem a legszebbek 3DS-en (ugye nem nativ a felbontas), de potolgatni siman jo... "olcson" (ha meg nem jatszottal sima NDS-el, lehet fel se tunik, hogy nem olyan eles)
  • SlickAdam
    #521

    nekem is feher a 3DS, szerintem az a legelegansabb.
    20 penzert jo vetel, ha az allapota is klappol naggyabol.

    luigi 2 kiraly, megvan nekem is, bar meg nem toltam le (fogggalmam sincs, hogy miert...).

    jo szorakozast hozza!
  • Moby
    #520
    Megfogadtam a tanácsod, és vettem egy sima 3ds-t.
    Bár a 2ds jobban tetszik, de...
    -lehet, hogy kipróbálnám a 3d-t
    -nemtudom mennyire lesz meg tartósan. Ha nem jön be, egy újon csak buknék
    -a simák nevetséges árban mennek. 20-ért vettem egy fehéret, amihez ilyen r4 kari is van
    Holnap elvileg érkezik hozzá egy luigi's mansion 2 -is, amit nagyon várok már :)
  • Moby
    #519
    De, tényleg csak ez a gond. Nem, nem az irányítás, az érzékelés. Azért vittem tovább, mert tetszik a kihívás, tetszik a körítés.
    Szóval az van, hogy a pályák kb 2/3-ban tökéletesen működik a learn-adapt-overcome, de a maradék 1/3-a a vegytiszta bénázás és frusztráció, és hiába tanulom be, annyira nem érzékelem a mélységet, hogy volt olyan pálya, ahova 30 életet sütöttem el, és akkor is pont olyan szerencsétlen voltam, mint az elsőnél (elég jó hatásfokkal pörgettem ki gambling machinekből a 4 harangot, volt életem doszt). Egyébként nagyon jól jellemzi a kapcsolatomat a játékkal az a szituáció, hogy a gambling machinekben a lábammal szinkronizáltam magam a pörgés ritmusához. Namost ez ugye 15-20 sec, mire felveszed a ritmus, vársz 5-6-7 pörgést, a pontosításhoz, majd mikor felugrottam, kiderült, hogy nem is vagyok a kocka alatt :DDD És ez számtalanszor előfordult. A world castleben ez már olyan fokú volt, hogy volt olyan pálya, amit egyszerűen elskippeltem, mert félő volt, hogy elvesztem az összes életem, tudtam mit kell csinálni, betéve tudtam már a pályát, de 2 méterenként leestem a semmibe.
  • SlickAdam
    #518
    nem ertem. ha elvitted az utolso elötti vilag vegeig, akkor csak nem lehet olyan rossz az iranyitas. nyilvan a korabban ecsetelt problemaidra gondolok itt. kell ott lennie masnak is. marijo a gond? vagy hogy "kiddie" a kulso? vagy hogy megsincs tele annyi fantasztikus ötlettel, mint amennyirol mi regeltunk? vagy...?
  • n000rbi
    #517
    Affene, akkor ugrott a jóárasított TF :DD
  • Moby
    #516
    Úgy ismersz, mint aki megijed a kihívástól? :D az nálam a nagy pluszpont. Csak ahhoz jól is kell közben szórakoznom.
  • n000rbi
    #515
    Úgy hallottam a TF nem sétagalopp...:) Előre szólok, ha megválnál tőle, először engem kérdezz! :D
  • Moby
    #514
    Hát az sm3dw hivatalosan is felkerült a soha végig nem játszott játékok listájára. Elvittem a world castle végéig, de ez a frusztrációnak már az a szintje, ami nekem már bőven sok úgy, hogy közben nem szórakoztat egyáltalán.
    Nagy várakozással tekintek a TF felé, remélem abban sokkal több örömöm lesz
  • SlickAdam
    #513
    jajjj, nem elejeröl kezdi. szorri.
  • SlickAdam
    #512
    sziriuszli... lesz meg valaha ilyen kaliberü E3 konferencia?... Sony,MS,... mindegy. milyen jatekfelhozatal, te jo eg!
  • SlickAdam
    #511
    meg ott a Wiigado topik is, ami az egyik legkulturaltabb videojatekos topik, amit valaha latogattam. atlag eletkor lazan 30 korul lehet, nem kis 14-15-ös agressziv pöcsökkel van tele. hanem nagyranött gyerekekkel.:D
  • n000rbi
    #510
    G365 elég jól pörög, én is sokmindent találtam már ott, vagy adtam el hamar.
  • Moby
    #509
    Jaja, remélem :)

    Köszi az ötletet SlickAdam ;)
    Jól is jön ki, mert ma remélhetőleg ki is végzem (tegnap fejeztem be a world6-ot). Kiszedve nem lesz belőle minden, jópár csillag és stempli bennemarad, de azokért már nem mennék vissza, így is volt néhány olyan momentum, amikor igen közel voltam hozzá, hogy áttegyem a kontrollert az lcd panelen :D
  • n000rbi
    #508
    Látom csak összejött g365-ön egy csere dkcf-re :)
  • SlickAdam
    #507
    na ja, akit erdekelt, az mar ugyis reg beszerezte, az uj tulajok szama pedig feltetelezem elegge lassan nö arrafele (is).:D
    gyüjtö leszel igy, hisz 3DS-en is hasonlo lesz a helyzet. kellett neked ándörgráund konzol...:D
  • Moby
    #506
    Mert konkrétan a kutyának nem kell :)
  • SlickAdam
    #505
    a SM3DW-ot miert nem tudod eladni? arra mar nem cuppannak? gamer-en meg biztos nem hirdetted, lattam volna.:)
  • Moby
    #504
    Próbáltam én már az internet legsötétebb bugyrait is, de egy nyomorék dkctf-et sem sikerül hetek óta lőnöm :( Ha valahol fel is bukkan valami, az 1 nanosec alatt el is kel, ezenkívül vannak a boltok, nevetséges árakkal.
    Ehhh...kezdem látni mi a gond evvel a platformmal, ha nem vagy gyűjtő :(
  • SlickAdam
    #503
    gamer wiiu/wiigado/... topikjait probaltad?
  • Moby
    #502
    Van olyan fórum vagy hely, ahol játékokat lehet venni/eladni? Vagy ennyire nem létezik használtpiac?
  • Anubys
    #501
    Remélem is. Ha tényleg lesz új Fatal Frame, akkor megyek is víjút venni. :)
  • SlickAdam
    #500
    na EZ mar egy hihetöbb Nintendo E3 "leak"
  • SlickAdam
    #499
    kezdesnek jo lesz.:)
  • Moby
    #498
    Dkc, prof laytonok, mk7, fire emblem aw.
  • SlickAdam
    #497
    miket probalnal 3DS-en?
  • SlickAdam
    #496
    Mo-n nem is csodalom.
  • Moby
    #495
    Azt 3ds-en sem próbálnám ki, nyugi :D
    Ha már ittvan, tolom, 5 világban vagyok, nemtudom valaha elviszem-e végig. Lehetőségem lesz rá, mert nem csak venni nem lehet, eladni sem :D
  • SlickAdam
    #494
    ha biztos vagy benne, hogy nem kell a 3D, akkor egyertelmuen a 2DS a nyerö. tenyleg az a legkenyelmesebb. annyi, hogy "csunya", meg csak mono-t tud füles nelkul.

    vegulis csak ket jatekot tudok, ami nagyban epit a 3D-re (de anelkul se rossz): Mario 3D Land es a Zelda Link Between Worlds. szoval ha 2DS lesz, akkor a 3D Land-et ki se probald, mert ugyanaz lesz, mint a World-el!:)
  • Moby
    #493
    Mindenképp ki KELL próbálnom. Videón messze a 2ds tűnik a legkényelmesebbnek, és nálam magasan ez van a prioritáslista tetején. A 3d őszinténszólva abszolute nem érdekel ilyen méretekben, az xl-bent meg pont a kijelzőméret tetszik (de az sem tűnik nekem annyira használhatónak, mint a 2ds).
  • TDC Geronimo
    #492
    Megint az lesz, hogy majd jön soon meg please understand. Aztán majd jövőre talán... :(
  • SlickAdam
    #491
    + en remenykedek egy Majora's Mask 3DS remake-ben ez evre, mivel a WiiU Zelda ugyis jovore jon, ha jon...