9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • n000rbi
    #573
    A bónuszjáték hogy lett meg ilyen gyorsan? 1-2 napos várakozást írtak fórumokon míg küldik a kódot. Akkor ez instant megy?
  • Moby
    #572
    Gyehertekcsaaaaak

    Lelűttem, mer nem spoilerezek, meg így nem megy az onlány. Kiprószálom azt is, aztán mára ennyi. Illetve még ránézek az ajcipikminre, amit bezsákoltam természetesen, és le is töltöttem már. Lávolom a nintyt ma is
  • SlickAdam
    #571
    en is kilepek, mert nem akarok mindent latni. gyakorolj szorgalmasan (100cc kene mar lassan, tul könnyen nyered a futamokat :)), mert csak par napod van es elpicsazunk!

    #570: neked meg a bemutatoert!
  • Moby
    #570
    Big thx!!
  • Moby
    #569
    Nah srácok ez vmi kikúrtjó :D Mondjuk jobb volna együtt racsingolni, meg még bele kell jönnöm, de a trackeket látjuk ugye... :DD
  • SlickAdam
    #568
    küldtem PÜ-t!
  • n000rbi
    #567
    Ja és persze kösz a lehetőséget, see you on the track - valamikor...
  • n000rbi
    #566
    Kiszállok, mert már így is sokat láttam :)(meg a szívem se fájdítom tovább)
  • SlickAdam
    #565
    valamelyik shoulder gombbal tudsz szökkenni egy kicsit. azt akkor nyomd jol idozitve, amikor rampa/ugrato/bucka tetejen vagy (epp mielött kicsit megdobna). erkezeskor ugy boostolsz.:)
  • n000rbi
    #564
    Nézhető, kenjed neki!
  • SlickAdam
    #563
    neha meg-megakad, de valszeg nalam van a hiba (sose mennek tokeletesen a stream-ek).
  • Moby
    #562
    Persze, nyomok mindent, csak eddig fél kézzel a technikát basztattam :DD
    Megy rendesen a stream?
  • SlickAdam
    #561
    tök jo, hogy ilyen hamar visszarak a varazsfelhö.
    driftet nyomjad kanyarokban amikor csak tudod, ugy ossze lehet szedni mindig egy kis boost-ot! meg ugy tunik gravity modban utkozes is meglodit, ha ugyes vagy.
  • TDC Geronimo
    #560
    powerslidet ménem tolod? :)
  • Moby
    #559
    Itt próbálkozom vele. de nem biztos, hogy a ustream a megfelelő választás.
  • n000rbi
    #558
    Jaja, vakon el nem indulok. :)
  • SlickAdam
    #557
    ja hogy utanvetes csomi... hat ha ugy gondolod megeri a faradsagot a debreceni kiruccanas, hajra! csak tudd meg elötte van-e a kiszemelt üzletben.:D
  • SlickAdam
    #556
    amugy sok a geci. zavvi-n 40 font volt a jatek (abbol igaz lejött 10%), erre MA, release day leviszik 35-re. pre-order price guarantee persze nem jatszik. aprosag, de na... mar höbörögni sincs eröm.
  • n000rbi
    #555
    Nem biztos, ha holnap utazok egy picit és megveszem személyesen Debrecenben.
  • SlickAdam
    #554
    jajj ugyanmar, ugy csak megtovabb csuszna. szepen atveszed es EZUTAN kerülöd a balfasz bandat.
  • n000rbi
    #553
    Én át nem veszem ezektől, ha ma nem hozzák. Két hete a 3ds-em is késett, azt még elnéztem, ezt már nem.
  • SlickAdam
    #552
    remenykedjunk, hogy hetfö-kedd-en megkapjuk... addig Moby talan kenyeztet minket azzal az ekszkluziv stream-el...:(
  • n000rbi
    #551
    Na, hát most már 99%, hogy ugrott a hétvégi MK8, hála a tetű G4S futárszolgálatnak, akik a saját emberükről képtelenek megmondani, hogy épp hol tartózkodik a csomagommal. (sms, netán e-mailt ne is várjak) Köszibazmeg, elcsesztétek a hétvégém.
  • n000rbi
    #550
    Custom pro kontrollerek, feleennyiért rendelnék is egyet :)
  • SlickAdam
    #549
    jo kerdes. hiphop kiprobalod ugyis. 4-tol otthon vagyok, neznem szivesen.:)
  • Moby
    #548
    Télleg...van hdcp a wiiu kimenetén? Ha nincs, tolhatok élő sztrímot is :D
    (van otthon egy ilyendem)
  • SlickAdam
    #547
    szerintetek ha hajnal 2:30-kor meg Birmingham-ben volt a peldanyom, ideer meg ma?... of korsz not...

    majd toljatok fel videokat mario kart tv-be, fajdalmamat csillapitando!

  • Moby
    #546
    No a KV-nál mér készleten van (mondjuk emailt nem küldtek ezeddig), szóval 10-kor ott kezdek :D
  • TDC Geronimo
    #545
    na éjfél után fent lesz vajon eshopba? :)
  • SlickAdam
    #544
    ehhh... zavvi meg mindig nem adta fel a MK-t.:( folyamatban sincs... de meg ha fel is adnak ma, holnap ünnepnap :( jövöheten csatlakozok sraaacok.
  • SlickAdam
    #543
    persze, akkor van nyugi.
  • Moby
    #542
    Hát ahogy szólnak a konzolvilágból, repülök érte :) Bár csak este esélyes a game.
  • SlickAdam
    #541
    remelem az enyem idöben erkezik zavvi-rol, van ra esely. csapathatjuk is egyböl, ha gondolod.

    többiek?
  • n000rbi
    #540
    Rosszul fogalmaztam, egész pontosan ezt mondták: pénteken érkezik a csomag.
  • SlickAdam
    #539
    jobb lenne pentekRE, nem? :)
  • n000rbi
    #538
    Most beszéltem a ksz-szel, azt mondták pénteken küldik a csomagot (MK8)
  • n000rbi
    #537
    Nem olyan rég jött meg a gamepadbugyim is, tetszik, dokkolóval is kompatibilis. (PDP WiiU gamepad silicone jacket a becsületes neve)

  • TDC Geronimo
    #536
    DEM details :D

  • SlickAdam
    #535
    uristen-uristen! multiplatform jatekot vettem Wii U-ra (Rayman-em nem szamit, az WiiU jatek es kesz...:P).
    totti-tabornok-hype-nak köszönhetöen: Splinter Cell Blacklist.
  • Moby
    #534
    Én sem arra fogom venni nyilván. Majd behúzom pécére 2$-ért valami bundle-ben :)