9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • SlickAdam
    #733
    nem volt rossz a musor (az azt követö sajat es IGN-es raadast is figyelembe veve).
    star fox-ot szinte biztosra mondtak elötte, s a majora's mask is hianyzott nagyon, de voltak igeretes dolgok (pl az a festekszoros multi cucc, igaz nem erdekel az ilyesmi :))
  • TDC Geronimo
    #732
    új zelda hogy nézett ki...
  • SlickAdam
    #731
    azt, hogy megy utana tovabb...
    kit-kat
  • TDC Geronimo
    #730
    Lehet csak 30 perces lesz a holnapi digitális event. Hát mit mondjak...
  • TDC Geronimo
    #729
    Most mentem át még csak 100ccbe de sokkal élvezhetőbb itt már. 50es valóban ilyen felvezetés csak. Végre kapok olyan itemeket is már, amiket még nem is láttam. Piranha plant ftw :D
  • n000rbi
    #728
    Én már voltam első, de az szerintem hiba volt a gambling algoritmusban :D
  • Moby
    #727
    Egyetlem egyszer SEM lettem első, mindegy kik ellen játszottam.
  • SlickAdam
    #726
    hmm. en szinte soha nem vagyok elöl, mindegy milyen tökeletesen megyek, mindegy kik ellen. ha megis elöre kerülök, szinte azonnal lebombaznak, s onnantol "vege". tegnap 3 orat nyomtam, EGYSZER lettem 1., EGYSZER 3., többi közepmezöny.:D haha
  • Moby
    #725
    Én ezt nagyon nem így láttam. Az utolsó pár napon ilyen 933-as csírák nyertek, akik nyilvánvalóan nem csaltak (néztem őket spectatorban). Ez egy totál gamblingmachine, megspékelve valami érthetetlen dologgal: kb hárman-négyen nyomtuk folyamatosan a rocket boost startot, a többinek látszólag fingja sem volt, ehhez képest úgy megy mindegyik 3 kört EGYETLEN hiba nélkül, hogy eszem-faszom megáll. Csak én hibázok. De még így is az elejében vagyok, az utolsó körig, ahol egy pontról elmozdulni sem tudok, mer a fejemre esik minden, egymás után.
  • SlickAdam
    #724
    valahogy igy nez ki a dolog:
    ha NAGYON jo vagy (es csalsz is kicsit... remelem pöcsölik hamar), akkor az esetek többsegeben tenyleg megvan az elsö 2 hely valamelyike. ha NAGYON rossz, akkor uccso 2 hely. ha csak siman egy jo jatekos vagy, aki ismeri a palyat, item-eket is esszerüen tudja hasznalni, ... stb., akkor a köztes poziciok valamelyike random mod. atlagban - nalam legalabbis - a median (plusz-minusz 1). ezzel en kibekülök, ez meg szorakoztat.
    amikor megbolondul a gep es több futamon keresztül is hatul vegzek, na olyankor felmegy a pumpa. szerencsere van ra egyszerü megoldas: kikapcsolom.:D
  • Moby
    #723
    Egész jól írtad körbe milyen események hatására töltötte ki a rage azt a légüreset teret nálam, ahova a funnak kellett volna kerülnie :D
  • SlickAdam
    #722
    tenyleg egy zart, koraltozott item-es (pl csak gomba) tournament-nek van csak ertelme, ha skill-t akarunk tesztelni. kar, hogy ilyenekre nem lehet keresni. vagy csak en vagyok vak?
  • n000rbi
    #721
    Egen, egyre kevésbé élvezem én is emiatt. 1-1-ellen jött ki a legjobban, hogy mennyire csak a kipörgetett bónuszon múlik ki nyer.
  • SlickAdam
    #720
    francokat, szerencsejatek az egesz.
    amugy azert leptem ki, hogy keressunk egy "szobat" (irtam is). no mindegy, aztan kikötöttem egy csoportnal, ahol volt 2 magyar. erted, egyikuk 1000 pont körül volt, tehat nem sokat nyomhatta meg, de MINDEN meccsen elöttem vegzett. ilyen nincs. vizeseses palyan is, ahol "verhetetlen" vagyok... nagynehezen felkuzdom magam a 2. helyig, erre...
    BUMM
    BUMM
    BUMM
    ...
    na es egy kis BUMM
    ...
    maris 8., najsz :D
    meg az uccso par meccsen megfigyeltem milyen item-eket kapnak a többiek. meg az elöl levök is red shell, gombatenger, ... es egyeb jobbfajtakat kaptak feszt, nekem meg bekurja a KÓIN-okat.
    buziszarfoshugyrák!!!





    holnap nyomom ujra
  • n000rbi
    #719
    Oké Slick, Te vagy a jobb :D
  • Moby
    #718
    Én ezt ilyen koncentrációban nem tudom vállalni. Az is őrült nagy rizikó, hogy egyáltalán mibe érdemes időt tenni.
  • SlickAdam
    #717
    fiók-DS™
  • n000rbi
    #716
    Anno a legjobb cuccokat legálisan toltam le, utána lett r4-em hozzá, de úgy már akkorára duzzadt a lista (meg közte a szemét), hogy szinte nem is játszottam. Egy patent fehér lite még mindig ott pihen a fiókban :) (fiókkonzol! :D)
  • SlickAdam
    #715
    meeeeh. ugy lenne tisztesseges, hogy megvegyem a fontosabb DS cimeket is, de baromi dragak. a jelen gennel se birok...
    phantom hourglass & spirit tracks azert jo lenne... egyszer.
  • n000rbi
    #714
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Egyik puzzle-höz kell hajtogatni a mellékelt (talán) vonatjegyet.
  • Moby
    #713
    Meghalt, vettem újat, újfajtát, vagyis a mostaninak a másolatát.
    Pandoras box.
  • SlickAdam
    #712
    fu ezt nem ertem. elrejtettek rajta valamit?
  • n000rbi
    #711
    Remélem nem, az egyik Laytonhoz kell a borító is, legalábbis úgy adja a legjobb élményt :)
  • SlickAdam
    #710
    ujra megy az r4 vagy pattintottal ujat? curious village?
  • Moby
    #709
    Egyelőre leálltam a vásárlással. Nekem még ottvannak a ds pótolnivalók is, és vmelyik nap csak elindítottam az egyik proflaytont, és egy órán át nem bírtam letenni. Tegnap majdnem vettem egy galaxyt, aztán rájöttem, hogy ez jelenleg őrültség.
  • SlickAdam
    #708
    megfulladtok disznok!!!
  • n000rbi
    #707
    Nekem sem jutott rá még sor, csak épp belenéztem.

    Kezdek belefulladni a sok játékba, állítsatok le. A héten jött: Twilight princess, Mario Galaxy 2 (az első rész jövő héten várható) Egyébként a Mario wii-hez képest meglepően vállalható lcd-n is. (a Zeldákkal nem tudom mi lesz, át kell kapcsolnom az agyam retró-módba - mi a francért nem képes a wiiu felskálázni legalább 720p-be?)
    Mindemellett ott a 3ds is ugye...
  • Moby
    #706
    Én ezekkel még nem tolom. Nem állok bele egyszerre 4-5 cuccba. Majd ha lepörgött a lujdzsi credits...
  • SlickAdam
    #705
    na jo, de zombiu-t is csikenben nyomtad, dk-ban pedig nem tudom hogy allsz. vegulis easy-n lehet menne a w101, de akkor se er annyit. errefele legalabbis.

    tenyleg pikmin-el hogy alltok? nem meseltek.:)
  • Moby
    #704
    Hát ugye azt pont mindkettőt szetettem/szeretem:) Amúgy nemtudom mennyit ér felhasznált kóddal. Nem nagyon látok ilyet, csak újat.
  • SlickAdam
    #703
    azert viszont nem adnam oda. jo jatek nagyon, de nem er annyit.

    W101 nagyon hardkor, de tenyleg. kb. mint ahogy a DK a platformerek "dark souls"-a, vagy a ZombiU az fps-eke. ez cukormazas-hekendszles-nonsztop-akcio-darkszosz.
  • Moby
    #702
    Az lenne a nyerő, de egyelőre lego cityre van csak ajánlatom. Meglátjuk.
  • n000rbi
    #701
    Akkor? WW HD?
  • Moby
    #700
    Kipróbáltam én azt, nem tűnt rossznak. De nem, nem az lesz.
    Adtam még egy esélyt az mk8-nak amíg ittvan. Kár volt. Gyűlölöm ezt a játékot. Ölni van kedvem ha rágondolok :)
  • SlickAdam
    #699
    remelem nem W101-et kapsz erte. az nem neked valo.
  • Moby
    #698
    A pikmint behúztam vele, tehát rossz üzlet már nem bír lenni. Az onlány mókát meg meghagyom nektek, inkább lecserélem valami szingliközpontú cuccra (vagyis már múltidő, mer már meg is van a kedves delikvens).
  • n000rbi
    #697
    Látom már cserére/eladásra is bocsátottad.
  • Moby
    #696
    Hát izé...komoly sansza van, ha még egyszer beteszem a lemezt, az előbb-utóbb azzal az eseménnyel zárul, hogy a kontrollert átrakom a tévé paneljén. Vagy a wiiu-n. Esetleg mindkettőn egyszerre :D
  • SlickAdam
    #695
    zart tournament se...?
  • Moby
    #694
    Bocs srácok, de én az mk8-ból kiszáltam. Nem nekem való ez. Profi munka, csak agyfaszt kapok a multitól.