9389
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • SlickAdam
    #934
    valamilyen tuti lesz. vagy galaxy utod vagy galaxy hd kiadasok. legjobb lenne mindkettö.:)
  • TDC Geronimo
    #933
    Szerintetek lesz még 3Ds mario platformer Wii Ura? Esetleg egy 3d world 2 vagy egy új galaxy?
  • SlickAdam
    #932
    "megjelenes napjan helyi uzletunkben atvehetö"

    persze... :(
  • TDC Geronimo
    #931
    :D

  • TDC Geronimo
    #930
    Na smasht senki nem próbálta még?
  • SlickAdam
    #929
  • SlickAdam
    #928
  • Totti5
    #927
    Poénnak olvasni jó volt :)
  • TDC Geronimo
    #926
  • n000rbi
    #925
  • TDC Geronimo
    #924
    Time: 13 Reasons I’d Still Pick Nintendo’s Wii U Over the PS4 and Xbox One

    Hetente jönnek már az ilyen cikkek.
  • Totti5
    #923
    2017ben erre visszatérünk, most ami van azzal nincs semmi gond.
  • TDC Geronimo
    #922
    Igen csakhogy az 2017be nagyon kevés lesz, most se egy bika cucc
  • Totti5
    #921
    Vagyis kurrens konzolok spece. Azt meg Xboxnak hívják még mindig!
  • TDC Geronimo
    #920
    Mondom, bone spec lesz ide a rozsdás bökőt :)

    Engem wii u specce se zavar, mert szerintem baromi szépek a 1st partyk, legfőképp art miatt és mind 60 fps. 3rd party fronton viszont már ez nagyon kevés.
  • SlickAdam
    #919
    nem gond, ha szokasukhoz hiven kijonnek kb. 1 evvel a tobbiek elött, viszont aktualis hardware-t pakoljanak bele basszus! akkor megkapnak a tamogatast is azonnal.
  • TDC Geronimo
    #918
    Nem Wii Uról beszélek én se, hanem egy későbbi gépről. Szerintem ezt még elhúzzák 2, de lehet 3 évig is aztán kijönnek egy bone specces új N géppel 2017 végén, ahogy Nt ismerem :)

    Arra leszek kíváncsi mit találnak ki új dolgot, wiinél volt mozgásérzékelős kontroller, itt a táblakontroller. Lehet tényleg az lesz, amit mondogatnak, hogy egybe lesz építve a handheld meg az "otthoni" gép.
  • Totti5
    #917
    Sok értelme nem lenne. Teljesen kiestek a körforgásból. Amelyik kiadó még próbálkozott a WiiU-val az is feladta hiába hozta a gép a prevgen szintet a játékok befuccsoltak. Senkinek nem kell az a multiplat cím WiiU-ra amit tolhat 360 vagy PS3on.

    Innen visszahozni már nagyon nehéz lesz, és sok pénzbe kerülne a dolog, pláne generációk közepén beesni akármilyen géppel.
  • SlickAdam
    #916
    ninty 1st party + multicimek egy bika, kis N-extraval turbozott gepen? vege lenne mindennek. pedig lenne ra penzuk... :(
  • TDC Geronimo
    #915
    Nintendo kicsit nyitna jobban és kitolna egy erős gépet, amin lenne rendes online meg normális 3rd party support, akkor ilyen ex kínálat mellett a másik kettő labdába se rúghatna. Viszont ott nem lesz soha gyökeres szemlélet váltás, így N gépe mindig is egy + gép lesz a többi mellé, ahol csak az exeket tolja az ember.
  • SlickAdam
    #914
    en is tervezem. alap jatek le lett tudva tavaly, iden az extrak.
  • SlickAdam
    #913
    kis szaros koromat nem tekintve az idei lesz a masodik karacsonyom nintendo konzolokkal. ugyanugy mint tavaly, most is kezd lassan ramtelepedni a vattacukor nintendos teli videojatek hangulat (kb. oktober vegeig nagyon hardcore voltam). amit ezzel mondani akarok: 3D World TÖKELETES karacsonyi jatek, mindenkepp idözitsd arra az idöszakra!
  • Totti5
    #912
    Evil Withint pre oderben vettem meg még anno ( 9kra félreárazott magyar xbox 1 store ), 1 órát sem toltam még. Dragon Age szintén elindítva sem volt. Az is "óccó" pre order volt. Most h volt a Sunset Overdrive trial, az is kell, baromira élveztem.

    Bayo 2-őt hamarosan befejezem ( 10/10 a suff ), karira nézek valami gigaexet. Valszeg a 3D World lesz.

    Szerencsére lassan ünnepek, 2-3 hégtig meló közelébe sem megyek és lesz idő minimálisan utolérni magamat.
  • SlickAdam
    #911


    ugy a jo. nalam is felvaltva megy mindenfele. evil within pc-n lassan (nem rövid), GTA V PS4 meglassabban, mario kart 8, DS!!!-en Zelda Phantom Hourglass-t nyomogatom, hogy VEGRE befejezzem (mintha nyug lenne... pedig kurva jo), meloban ebedszunetben Layton 3DS-en, ...
  • Totti5
    #910
    Itt vagyok! WiiU-t lekötöttem a netről, mert a wifim egyszerre 3 gépnél az egyiket ledobja, h miért nem tudom, nem is érdekel. Xbox, laptop és / vagy telefon megy mindig. WiiUnál nincs szükségem netre perpill. Bayo 2-őt toltam hétvégén is, jól haladok benne. Mario is megy, de kurvanehéz ( még )ritmusosan játszani, bele kell jönni! Közben AC Unityt toltam, meg Fifa online meg PCn Assetto Corsa. Valami mindig megy naponta. Nem sietek semmivel:)
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.26. 20:47:49
  • TDC Geronimo
    #909
    ACvel játszik szerintem. Nemhogy tolná 3d worldot meg a többit :y

    Tegnap elkezdtem újra 3d worldot és még mindig kegyetlen jó. Sok bughalmaz fosfrémes szarkupac után felüdülés. DA:I után nekiállok megint szerintem :)
  • SlickAdam
    #908
    penteken jelenik a smash + pokemon + persona trio (meg uj wu-tang album, fakje). remelem mehetek day1 a peldanyomert.

    tottival amugy mi van? tuti nem adja neki a gep. bayo-rol se ir, s az elöbb neztem, hogy 2 hete meg csak online se volt. najsz.:)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.11.26. 20:38:38
  • TDC Geronimo
    #907
    smash még nem jelent meg euba most nézem :o

    Mondjuk mindegy, mert nekem nem is igazán tetszik. Fura egy játék
  • SlickAdam
    #906
    en meg remenykedek. lehet ez az a "mar keszen van reg, de nem adjuk ki, mert csak" ubifos jatek.:)
  • TDC Geronimo
    #905
    ZOMBIU 2 LISTED WITH 2015 RELEASE DATE ON AMAZON FRANCE

    érdekesség, hogy namco bandai van jelölve kiadónak nem az ubisoft. Szerintem kamu sajnos :(
  • SlickAdam
    #904
  • SlickAdam
    #903
    szoval... jövöhet pentek. valaki?
  • n000rbi
    #902
    szótrú
  • SlickAdam
    #901
    egyik Smash review vege:
    "In a holiday season rife with games that are riddled by bugs and glitches of all sorts, it’s beyond refreshing to know that I can sit down and repeatedly wail on Mario or pummel Samus into submission to my heart’s content in lag-free glory. Smashing truly never felt so good."

    tru talk

    masik:
    "The online component for Smash Bros. is astonishingly smooth."

    khmm...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.11.21. 20:52:53
  • n000rbi
    #900
    Ez rohadtul így van, mégis a Nintendo-t divat manapság fikázni, pedig a hw se hullik szét, sw-ben meg pláne erősek.
  • TDC Geronimo
    #899
    Hát igen és Nnél nem is divat a day 1 patch és a félkész játék kiadása. Már csak ők vannak ezen a piacon, akik kész terméket dobnak piacra. Minden hugyszarbugos meg félkész már az összes sorozatgyártott "AAA" cím közül.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.11.21. 20:44:43
  • SlickAdam
    #898
    kis fanbojizüm a nagy ev vegi hardkor aradatban:

    Nintendo kinalata
  • n000rbi
    #897
    <facepalm>
  • SlickAdam
    #896
    persze. jobban nem is idözithettek volna :D
  • TDC Geronimo
    #895
    kijött ma wiiura a watch dogs. Eléri a 100 eladott példányszámot vajon? :D