9389
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • TDC Geronimo
    #1734
  • n000rbi
    #1733
    Rendben.

    @Totti: várjuk meg akkor Ádámot, mert kb. ennyien vagyunk ebben a topikban :D (talán még Geronak is porosodik otthon egy WiiU , de ő hetek óta R6 lázban ég :))
  • SlickAdam
    #1732
    en majd csak valamikor februarban tudok ertelmesen leülni barmi ele hosszabb ideig.
  • Totti5
    #1731
    Benne vagyok ha összejövünk páran.
  • n000rbi
    #1730
    Sok hónap kihagyás után tegnap jót játszottam a Mario Kart 8-cal, még mindig iszonyat nagy móka online körözni :) A második dlc pályáit csak most láttam, pedig megvettem még megjelenés előtt.
    Nincs kedvetek valamikor egy kicsit csapatni? :)
  • SlickAdam
    #1729
    sajat pecoban volt az interju? :D eleg epik
  • TDC Geronimo
    #1728
    Obama collects amiibos



  • Totti5
    #1727
    Legalább lehetne mellette story missziót csinálni vagy ezt jegelni... semmi baj nem lenne, de így toltam ma egy csomót és nem jutottam 1ről a kettőre, ez meg nagyon unalom volt.

    Nagyon babák az armorok!

  • Negritis
    #1726
    Én ezeket is szeretem a jrpgkbe


    Amugy van pár cucc amit külön meglehet venni ikyen multi tokenböl

    Valamint van hogy céliránypsan kell támadni egy léby lábát/fejét/... hpgy megkapj valamit
  • Totti5
    #1725
    Érdekes yutub videókon leöl egy helyen 2őt és megkapja a cuccot én leölöm ugyan ott ( azok csak 20as ), de semmi. Slussz popén h csak éjszaka jönnek elő. 4szer letöltem 2 dbot és semmi. Továbbra is a 25ös jelöli mint célszemély, nekem kivételesen... gondolom mert 20as szintű vagyok a 20ast nem adja nekem, a következő a 25. Közben béreltem egy embert így kitettem a csapatból az egyiket, most visszaraknám, de fogalmam sincs hol van...

    Kikészít. Most grindelhetek min. 24ig, meg kereshetem a karakteremet. Ezekkel a dolgokkal sikerül szétcseszni a játékot a japóknak. Nameg mint hardkór RPGs ( not ), fogalmam sem volt hol van ez az állat, de van ám szörny adatbázis. Mindent kiír kivéve hogy hol van a lokációja mert ott ??? , pedig már jártam többször ott hisz a város mellett van. Yutubon kellett kinéznem h hol az istenbe volt és h csak éjszaka...
  • Totti5
    #1724
    Megint belekerültem a szopórollerbe. Missziót felvettem, mert jónak tűnt erre a 3 vagy 4. része kivitelezhetetlen.

    20as vagyok ( 17es volt amikor nekikezdtem... ), most utolsónak egy 25ös elektromos lényt kellene levágni, de 2őt rám"ráz" és KO mindenkinek. Küldit leadni nem lehet, addig nem mehetek tovább amíg meg nem csinálom :( grindőjem föl magat 25re? az megoldja? vagy én csinálom teljesen szarul az egészet és nem értem a játékot. ( nyilván benne van bőven ez is )
  • Icegrind
    #1723
    Én is erre gondoltam, csak nem jöttem rá, hol kell :D
  • Negritis
    #1722
    állítsd be angliát országnak, nekem asszem az oldotta meg :D
  • Icegrind
    #1721
    Hali
    Mikor megvettem a gépet még nem esett bele a tv a wifi hatósugarába. Át lettek alakítva, most már jó. Viszont azt írja, hogy az országból nem tudom használni a játékokon belüli internetes funkciókat. Evvel tisztában is voltam, viszont tudom, hogy át lehet hidalni a problémát, csak ennek a módját nem. Tudnátok segíteni?
  • Totti5
    #1720


    Az a 8-9 óra valójában 24 óra volt ( most már tudom hol kell megnézni )

    Mondtam már hogy zseniális az OSTje is?! annyi féle zene van benne hogy félelmetes. Elektromos, énekes, reppes!, komolyzenei, könnyűzene stb...
  • SlickAdam
    #1719
  • Negritis
    #1718
    4 zónában voltam 4 külön zóna
    és teljesen külön!!!
  • Totti5
    #1717
    Jártam Pandorán... elképesztő, amikor éjjel fényt bocsájtanak ki a növények, teljesen új világba csöppen az ember. Nem akarom hogy nappal legyen:)



    Egész jól haladtam küldetésekben, végre megyek előre.
  • SlickAdam
    #1716
    vijju menuben megnezheted az idöt.

    szoval kicsit olvasgatos jatek ez is. majd laptoppal veretem, ha egyszer elkezdem.:)
  • Totti5
    #1715
    Passz, nem találtam számlálót. 8-10 körül lehetet. Nem sok.

    Viszont ma már 2 órája tekerem és meglett a szonda. Mint kiderült a vásorbsna vagy egy Kirsty nevű nő, akivel beszélni kellett és aki egyrészt elmagyarázta mik ezek, másrészt adott és így összejött a küldetés. De hát ezt is neten találtam meg, magamtól soha nem jövök rá, annyira elmentem a susnyásba.



    Na most már tudok story küldit csinálni :))))
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.12.30. 15:15:04
  • Negritis
    #1714
    számomra is nehéz döntés hogy melyik a jobb open world game ez vagy a witcher
    de az tuti hogy ez nagyobb teljesítmény mert egy jóval gyengébb vason muzsikál zseniálisan
  • SlickAdam
    #1713
    brutal a latvany.

    hany orad van mar benne?
  • Totti5
    #1712
    Döbbenet, hogy kinézek egy pontot és odamegyek. Lehet az 10 percnyire is, akkor is. Nem tölt, nem reszel, nem áll meg. Atom 30 mindig, ha meghalok 1-2 mp és visszatölt, ha gyorsutazok 1-2 mp és ákorhova lerak. Közbe dinamikus az időjárás, esik, veri a port, naplemente stb... és semmi, meg sem röccen egy nano szekundumra sem. Én nem tudom hogy csinálták, de ezek a sámánok nem a Wicserék. Mindeközben tele élettel, állatokkal és gyönyörű.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.12.30. 00:29:31
  • Totti5
    #1711
    Az a rötyvedék szonda még mindig nincs meg... de. Volt valami elktromos vihar ami majdnem megölt. Homokból valami baszott nagy izé jött ki. Meg mászkáltam és növénynek álcázta magát az állatja, ami előjött és leharcolt :)












    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.12.30. 00:21:59
  • Negritis
    #1710
    az első olyan nekem se volt egyértelmű, de utána simán adta
    lesz még ilyen később is nyugi :D

    amúgy nem csak küldi dobhat ilyet, hanem menetközbe elszórt arche-bio-mecha cuccok is
    +ha aktiválsz szondákat azok is dobhatnak

    a lényeg amúgy hogy a "kör végi" bevétel legyen az adott mennyiség felett és úgy kapj egy adag cuccot

    ez amúgy nem csak pénzre hanem nyersanyagra is vonatkozhat később
    sőt érdemes figyelni majd a "boostok"ra is amiket egymásnak adhatnak

    meg ugye több tier van szondákban is, és pl egy 12es szondát nem érdemes E szintű területre rakni hanem érdemes legalább B-t keresni
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.12.29. 10:51:06
  • Totti5
    #1709
    Naszóval a japán logika. Vagy az én logikátlanságom.

    Aszondja a küldetés hogy érjek el 3000 pontot a szondákkal. Ennek okán ezerrel elkezdtem telepíteni mindenhova őket, de semmi. Jó akkor terjesszük ki, elmentem olyan helyekre ahol 50-60as szintű állatok mozogtak és ha véletlen elkaptak akkor instant halál volt. Lepakoltam mindent amit tudtam, erre még mindig semmi. már 3 napja csak harcolok meg szondázok, és semmi ( igazából mást nem is csináltam, mert amúgy meg másik "fő" küldetést nem enged felvenni, mert ez folyamatban van ami amúgy 3 részből áll és ez lenne a 3., így a 70%a kész ). De hát ez is mire rájöttem, 1órát tekeregtem a városba.

    Tegnap már nem bírtam a semmittevést, megnéztem gugliban mi nem megy. Nem volt nehéz, mert 5 oldalt kidobott ezzel a küldivel kapcsolatban ahol senki nem érti az egészet.

    Nade még itt sem jött le.

    Végére yutubolni kellett ahol látom h az ürge a tableten matat a térképen. Jaa hogy ott kell beállítani a szondákat h mit csináljanak ( nyersanyagot termeljen, kutasson stb... ). Az életbe nem jöttem volna erre rá... ( lehet h mondta valahol, de nem rémlik ). Nagy boldogan nyomok rá hogy alakítsa át a szondákat arra amire kell, erre 1 db volt csak. Ó mondom anyád. Akkor irány a város veszek. Végigtúrtam mindent, nem találtam egyik sztórban sem.

    Gugli. Mint iderült venni nem lehet, hanem a lófaszjancsi küldetések grindöléséből adja valahogy. azt még nem tudom hogy melyik és hol... már mennék valami storyra, mert még mindig csak 3 main küldi ment le, de így.... jó lenne már túllenni az elején, de ez nagyon nyögvenyelős így.
  • Totti5
    #1708
  • SlickAdam
    #1707
    gondoltam ideje, hogy unokahugom (5 honapos) megismerkedjen az elsö videojatek karakterrel azonnal meg akarta enni

  • n000rbi
    #1706
    Köszönöm!
  • Animefox
    #1705
    Akkor nem éri megvenni mi? Magyarországon nem tudnék nagyon mit kezdeni vele? Vagy igen de akkor a játékot amazonról vagy ebayről kéne rendelni? Vagy online problémák is adódnának?
    Utoljára szerkesztette: Animefox, 2015.12.24. 14:34:49
  • Totti5
    #1704
  • SlickAdam
    #1703
    viszont!
  • SlickAdam
    #1702
    van regiokod
  • n000rbi
    #1701
  • Animefox
    #1700
    Hát nem igazán látok XL feliratot a dobozon.... Régiókód nincs ugye? Vagy Wii U-ra van? Csak mert akkor nem tudom mi lesz ha kiviszem európába és nem tudom majd használni....
  • Negritis
    #1699
    sztem a "power" önmagában kevés
    kell a jó architectúra is, hogy könnyebb legyen dolgozni rajta
  • SlickAdam
    #1698
    marpedig kell a kurrens power szint, kulonben sose jon vissza a 3rd party -> ujabb wii u
  • Negritis
    #1697
    engem is inkább az innovációs dolgok érdekelnek mint a gép "ereje"
    amíg kreatív csapatok dolgoznak addig mind1 hogy milyen erős a gép kb
    lásd Xenoblade

    valamint a mario és tsi nem igénylik annyir aa vasat imo
  • Totti5
    #1696
    Nem a póver fogja eladni, tizedleges dolog. Minden más viszont iszonyat fontos, h miben lesz más, amit zabálna a nép, mit találnak ki.
  • TDC Geronimo
    #1695
    Express: Rumor; NX to be shown behind closed doors in Jan at CES, XBO in power

    That's according to new reports today that claim Nintendo's upcoming console will be looking to compete with other new-gen consoles on price and will boast the same level of performance as Microsoft's Xbox One.

    More information is now expected to arrive in January, as Nintendo plan to showcase the new device behind closed doors at CES 2016.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.12.23. 21:02:23