9389
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • SlickAdam
    #1897
    kontroller leak? ez tenyleg ugy nez ki, mint a multkori szabadalmi papirokban
  • Totti5
    #1896
    bár csak a végén kapcsolódban be és kezdtem el követi a munkásságát, de nagyon szimpatikus benyomást keltett. Másrészt meg videojáték történelmet írt ( Wii, DS )
  • SlickAdam
    #1895
  • SlickAdam
    #1894
    en nem jatszok ilyenekkel. rivju mar van bosegen a vilaghalon.:)
  • Negritis
    #1893
    nemtom hogy holnap már megyek-e érte
    nagoyn várom, de félek is tőle kicsit

    amúgy valamiért azt hittem májusban jön
    majd egy véleményt kérnék azért :D de sztem legkésőbb nyárra behúzom
  • SlickAdam
    #1892
    akkor holnap mehetsz is erte :)
  • Negritis
    #1891
    wááá :D azt a játékot várom kb legjobban idén :D
  • SlickAdam
    #1890
    Ninty mindenre gondol:
    "Pokkén Tournament has a 'LAN mode' for tournament play which unlocks everything in the game and allows 60FPS play"
  • SlickAdam
    #1889


    jep, az alap elölappal is najszos, hogy nem full blekk az egesz.
    igen, a gumibak nalam is van, lekakilom. a feherrel is volt valami (mar nem emlekszek pontosan), szal ritka a tokeletes peldany.

    csuszkat majd lecsekkolom este, nekem nem tunt meg fel. bar nem olyan feszes, mint a simaé volt, az teny.
  • n000rbi
    #1888
    Megérkezett, försztimpresönsz:

    + jó tapintású a műanyag és gombok, a cserélhető elő- és hátlap inkább sötétszürke, mint fekete
    + bazz, mennyivel jobb a képminőség az xl-énél, mintha ugrottam volna egy generációt
    + a stabil 3d nem kamu, tényleg sokkal jobb, mint a régié

    - összehajtva az egyik gumibak nem érinti a gépet, nem vészes (ilyen ha jól emlékszem neked is van)
    - bekapcsolt 3d-nél a 3d csúszka eléggé lóg, ami nagy hangerőnél be-bezizeg :D (fülessel játszom, így ez se annyira zavar)

    Egyelőre ennyi, feltöltöm és mehet a transzfer.
  • Negritis
    #1887
    én is agyalok egy new3ds-n csak én XL-t vennék majd :D
    de most nem, most lakás vásárlás a cél :D
  • SlickAdam
    #1886
    nekem is azt szavaztatok meg meg decemberben, nem bantam meg. faceplate-ekkel meg nem volt idom foglalkozni, ha latsz majd valami odabaszósat, dobj kepet!
  • n000rbi
    #1885
    Ja, így nyugodtan alszom :)

    Ejj, de várom már a holnapot, hogy megkaparinthassam a kis bestiát Fekete lett végül, majd feldobom valami jó japan-only faceplate-tel :)
  • SlickAdam
    #1884
    ja, irtam is majdnem, hogy abban tuti lett volna meg tobb potencial.
    jo azert, hogy vannak meg korrekt emberek, szal nem "sajnos" az.:)
  • n000rbi
    #1883
    A metroid-ra a jegelés és a személyes átvétel egyeztetése után kaptam 22 ezres ajánlatot is másvalakitől, de "sajnos" vagyok annyira korrekt, hogy az első érdeklődő vitte a meghirdetett áron.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.03.16. 20:44:11
  • SlickAdam
    #1882
    föleg bayo-ert. en atszamolva vmi 18-19-et kaptam erte (eBay jarulek utan).
  • n000rbi
    #1881
    Elment mindkettő itthon, viszonylag jó áron. N3DS lesz belőlük

    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.03.16. 20:33:11
  • n000rbi
    #1880
    Pontosan azért megyek vissza kisebbre, amit Adam ír az előző hsz-ben.
  • SlickAdam
    #1879
    en mindig is ugy gondoltam (vagyis lattam es elkonyveltem magamban), hogy ezek a csunya kakas jatekok a kisebb kijelzön szebben, elesebben mutatnak. N3DS kepernyöje raadasul valamivel nagyobb mint a sima 3DS-e volt.
    cserelhetö elö-hatlapok
    najszos szines gombocskak
    ...
    legjobb handheld evör
  • Selminar
    #1878
    Szerintem kisebb kijelzore ne Menj vissza.

    En is most gondolkodok 3ds-én de elriaszt a shop es az account rendszer toketlensege.
  • SlickAdam
    #1877
    akkor ezt tisztazando muszaj leszel megejteni egy 30 mp-es telefonhivast.:) lehet valtozo orszag szerint.
  • n000rbi
    #1876
    valami akkor is van a torveny szerinti 24 honappal elektro cuccra, nem?

    Nem tudok ilyenről. Azóta viszont több itthoni konzolboltban is megnéztem és ahol írnak is a garanciáról, ott mindenütt "2 év hivatalos Nintendo garancia" van írva.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.03.16. 09:54:22
  • SlickAdam
    #1875
    komplett rendszer transfer-t csinalsz. vagy otthon halozaton belül (eleg sokaig tart), vagy manualisan is at tudod masolni a nagy reszet es akkor csak az account infokat teszi at halozaton. olvass utana hogy mukodik, nem akarlak felrevezetni.
    valszeg 2 ev a gari. nemet ninty honlap is 24 honapot ir.

    szerk.: nem, azt software-re irtak, hardware-re csak 12 honap gyartotol. de valami akkor is van a torveny szerinti 24 honappal elektro cuccra, nem?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.03.16. 09:51:45
  • n000rbi
    #1874
    Itt is megkérdem, bár 3DS téma:

    Lecserélném az 3DSXL-emet egy New3DS-re (nem XL) és lenne pár kérdésem:
    1. Azt az egy-két vásárolt játékot simán át tudom rakni egy transzferrel majd az újra, ugye?
    2. Egyik helyen 2 év Nintendo garanciát írnak a gépre. Tényleg 2 évet adnak rá?
    3. Van valami tuti tipp, honnan vegyem a gépet, vagy csak bökjek rá az egyik nagyobb konzolboltra és rendeljem?
  • n000rbi
    #1873
    +1 (és ez a GC verzióra is igaz :) )
  • TDC Geronimo
    #1872
    3ds verziót imádtam. Ide vele day 1
  • SlickAdam
    #1871
    rumóriából:

    “Luigi’s Mansion 3 is planned to be Nintendo’s impressive visual launch title. The goal I’ve been told, was when the team at Next Level and EAD Tokyo 2 saw the American commercial for Luigi’s Mansion 2 (aka Dark Moon) their goal was to create something that visually stunning for NX and according to sources they have come “damn close to it” with one saying “it’s going to cause arguments on the internet whether it’s a bullsh*t or not despite us developers knowing you can achieve something like on the current hardware specs”. The game uses a lot of advance lighting techniques to create this “living 3d cartoon movie” look with insanely detailed shadows and transparencies. It also shows off the haptic analog sticks, which will resist when trying to capture ghosts. An AR multiplayer mode is also planned to be in the final version of the game.”
  • SlickAdam
    #1870
  • n000rbi
    #1868
    Ez már meg is van rendelve (Gamepark)
  • SlickAdam
    #1867
  • SlickAdam
    #1866
    metroid-ot sztem rakd fel ebay-re international vagy valami, valszeg jo penzt kapsz erte.

    Bayo 1st Print-ert örülhetsz ha a kicsengetett penzed visszakapod. en nem kaptam... (1 hete ment el)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.03.11. 13:44:27
  • n000rbi
    #1865
    Ha vennétek bontatlan Bayonetta First Print-et, ill. Metroid Prime Trilogy-t, akkor dobjatok egy üzenetet és megegyezünk :)
  • Totti5
    #1864
  • Maala
    #1863
    Úgy értem, hogy nem is gondoltam arra, hogy használtat szerezzek be. :D Azért van különbség 50k meg 80k kiadás között (egyelőre) egy játékért. Előbbi még belefér az irracionalitásomba, utóbbi már nem. :P

    Már nyomom is, isten ez a játék! Dióhéjban régi FF-ek hangulata mai grafikával, kicsit megfűszerezve kreativitással.
  • SlickAdam
    #1862
    konkret tippet nem adtam, de csak megoldottad.:) grat a masinahoz es have fun!
  • Maala
    #1861
    Kösz a tippet, SlickAdam, 50-ből kijött a konzol+XBCX. Jöhet a játék élvezete. :)
  • Totti5
    #1860
    4 áramszünet is volt napközben... 2.ál már körbenéztem, h mi a jó isten van, hisz senki nem szólt h lesz. Alattam levő kóceráj ( valami étterem lesz ), biztosítékot cseréltek és 4szer ellőtték a rendszert. Az hülyén hangzott volna, hogy h anyátokak éppen Xenoblédezek és ha korrupt lesz a mentésem mindenkit lemészárolok, így csak elmagyaráztam hogy ha valami károm lesz akármelyik berendezéssel kifizetik + hogy lehetnek akkora suttyók hogy nem jelzik előre a "karbantartást".

    Szerencsére nem lett gond + sűrűn mentettem.

    Viszont én hülye, hamarabb kellett volna Skellt szerezni, mert így kb mindenhova feltudok jutni ( ugrani ), baromi gyorsan és kényelmesen ( repülni még nem tud ) és ha belém köt egy jóval erősebb állat akkor transzformáció járművé is sipírc s bárkit le lehet rázni.
  • SlickAdam
    #1859
    mehh
  • Totti5
    #1858
    Trógergépvagyjáték ignorálta, nem mentette el h múltkor meglett a Skell liszenszem. Nézem hol a robotom 20 perc fejvesztve szaladgálás után kiírja hogy nincs liszenszem. Nézem a küldetéseket ott van mind a 8 küldi a megszerzéséhez, most kezdhettem előről
  • SlickAdam
    #1857
    lehet azert, mert mar vagy 2 honapja nem jatszottam szinte semmit, de en ezzel a Starfox 0 latvannyal teljesen elegedett vagyok. azok a sivatagos reszek - mint mar korabban is irtam - konkretan szajtatosak, @60.