9389
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • SlickAdam
    #1937
    tulsagosan bedessz madafakak lettek ezek ahhoz, hogy valami szokasos hoki ubisoft launch cimet hegesszenek. division tehat?
  • TDC Geronimo
    #1936
    lol

  • SlickAdam
    #1935
    en bizok benne, hogy valahogy megiscsak lesznek gombok (legalabb nehany) vagy az az erintokepernyö valami uj ayo-teknalodzsi lesz.

    mert szaraz iphone, szaraz ipad. nem kell, hulyeseg. aztan nem ugy lett.:)

    szerk.: kicsi kar meg a handheld hibrid letet bizonyitja. normal keretbe bepattintos dolog se hulyeseg, ja.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.03.23. 19:22:05
  • Totti5
    #1934
    Olyat eltudok képzelni hogy ez belemegy egy dokkolóba ami hasonló kiosztást tud mint a WiiU tablet és kivehető. De nem látom át h 2 láthatóan kényelmetlen kicsi karral és láthatatlan gombokkal mi a terv.

    NXhez tökéletes lenne egy WiiU tablet 2.0, 1080p felbontású kijelzővel, kis faragásokkal brutál akksival ( mert az ami benne van egyszerűen alkalmatlan bármire is, folyamatosan madzagon vagyok, mert elkezdtek Xenoblédezni és csak arra eszmélek fel h lemerült 1-2 óra alatt ). Ha hagyományos úton mennek, ha valami totál elvont akkor abból bármi lehet, amíg nem próbáltuk kár beszélni róla. Nagyon nem lehet extrém dolgot, mert akkor annak a multiplat issza meg a kárát + ha WiiU visszafele kompatibilitást akkarnak akkor sem.
  • SlickAdam
    #1933
    dehogy vagyok biztos. de mar bevezettek szamos ujitast (software ill. hardware-est) a piacra. raadasul lebögtek a wiiu-val, ketlem, hogy nagy hulyesegre keszulnenek. inkabb megint jol feje tetejere allitjak az ipart. fingers crossed!

    optimizmust gyerekek! :D
  • TDC Geronimo
    #1932
    mondom én, RIP

  • TDC Geronimo
    #1931
    Értik? Biztos vagy te ebben? :D

    Biztos más lesz a végleges, mert Wii U prototype kontroller is rondább volt jóval, mint a bolti, de nekem ez a koncepció se jön be és a 3rd party fejlesztőknek se fog.
  • SlickAdam
    #1930
    mi volt amikor kijott a Wii? kibaszott medzsik (pedig motion plus elött csak parasztvakitas volt). ha ez igy is marad, en egyelöre pozitivan allok hozza. ertik ezek a dolgukat. okoskodni / itelkezni raerunk meg sztem. ha tenyleg szar lesz, en dobom az elsö követ.:)
  • Totti5
    #1929
    Kétlem hogy ebben a formában ez lenne.
  • TDC Geronimo
    #1928
    eh, úgy néz ki a leakek igazak. Megint lófasz fizikai gomb. RIP nintendo

  • Totti5
    #1927
  • Totti5
    #1926
    Tökéletes.
  • Totti5
    #1925
    Megveszem őket.
  • SlickAdam
    #1924
    nekem igen.
    19:30-20:00 körül start jo?
  • n000rbi
    #1923
    Tehát akkor vasárnap MK8 sg-bajnokság :D

    DLC-k megvannak mindenkinek?
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.03.23. 15:49:03
  • SlickAdam
    #1922
    producing. legyartanak meg jo "sokat", aztan lassan eladogatjak. Wii eseten meg rendben volt, hogy gyartottak tovabb, de azzal is viszonylag hamar lealltak. ps3, x360 meg mindig keszul. wii ezer eve nem...
    vagy ez jelezhet egy esetleges visszafele kompatibilitast?
  • Totti5
    #1921
    "The Nikkei just reports Nintendo will stop producing Wii U within 2016"
  • Totti5
    #1920
    Előkerült a 11245232. tanulmány. Multkori a 11245231. volt.
  • SlickAdam
    #1919
    hmm. cross kontroller. es mar csak egy karral? ami raadasul 3ds-es karnak tunik. ne ez meg fake-ebb szvsz, mint a multkori
  • n000rbi
    #1918
    Jönnek itt az újabb fake(?) NX kontrollerek. Mit ír alatta? Wii Cross (?) Cross controller and stand?

  • SlickAdam
    #1917
  • n000rbi
    #1916
    +1
    Szinte azonnal ment a delete, iszonyat fosul fut sajnos.
  • SlickAdam
    #1915
    leszedtem ujra a Snake Eater 3D demot N3DS-re. kurva jo lenne ezzel a stabil 3D-vel meg beepitett jobb karral, de az a franya 15-20 fps... :( legalabb ha az erösebb hardver tudna rajta tolni...
    szivesen nyomnam pedig.
  • n000rbi
    #1914
    Update: nin-nin-game-től most írtak, hogy 7 munkanap, míg restock-olnak (még jó, hogy készleten volt, mikor rendeltem), szóval csak óvatosan. Playasia-tól már számtalanszor rendeltem, velük nem lesz gond.
  • n000rbi
    #1913
    A fekete dombornyomott Mario-t play-asia.com-ról, majd keresgettem a boo miatt és neogafon többek között ajánlották ezt az oldalt, a playing card-os innen jön. Árban kb. ugyanott lesz (vám miatt 11-12k/db), csak az utóbbi oldalon nagyobb a választék, mert japó.
  • SlickAdam
    #1912
    honnan rendeled oket?
  • n000rbi
    #1911
    Jön még egy ilyen, csak mert speckó Mario playing card motívum van rajta :)
  • n000rbi
    #1910
    Ha találsz emberi áron, akkor kettőt rendelj :D 30-40ezerért mennek amazonon az újak :O
  • SlickAdam
    #1909
    aztaku...! ez a boo-s nagyon epik, ez KELL!
  • n000rbi
    #1908
    Rendeltem egy ilyet, pár hét és itt is lesz :D Én viszont lehet csak a felsőt cserélem le, mert egyrészt nem tetszenek a fémszínű csavarok, másrészt azt írják, hogy csúszósabb, mint az alap "fekete".

    Ez a sötétben világító Boo-s is jóféle, de 12k (már ha lehet kapni :))
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.03.20. 21:05:28
  • SlickAdam
    #1907
    csekkoltam tegnap az eShop-ot. van csomosok 3DS demo, amikrol nem is tudtam. Etrian Odyssey Untold 2, Legend Of Legacy, Stella Glow, ...

    es kiprobaltam a Yo-Kai Watch-ot is. nem is olyan rossz. kb mint Pokemon, csak - szamomra - sokkal fogyaszthatobb formaban. baromi jol is nez ki szvsz. Level 5 cucc na...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.03.20. 16:39:48
  • Totti5
    #1906
  • n000rbi
    #1905
  • SlickAdam
    #1904
    ez is hulye
  • TDC Geronimo
    #1903
  • Totti5
    #1902
    Prototípusnak tudom ezt elképzelni egy a sok verzió közül ( volt ez már régebben is lerajzolva ).



    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.03.18. 15:08:17
  • SlickAdam
    #1901
    igy jelen formajaban termeszetesen szar lenne. minimum egy A es B gomb kellene meg ra megfelelö helyre. aztan pl jobb kartol jobbra az egesz terulet lehetne touch, hiszen azt nem tudnad felreutni. kerdes akkor miert ne lenne rendes gomb az is. mittomen, pl simogatni azt nem lehet,
    ezt most igy hirtelen... nintendoek nem hulyek (akarki akarmit mond, "mindig" ok hozzak az igazi innovaciot)
  • TDC Geronimo
    #1900
    touch gombok? ne vicceljünk már. start, options még elmegy, de amiket folyamatosan használsz az ne tapigagyi legyen már
  • SlickAdam
    #1899
    nekem az ÖTLET kurvara tetszik. full taccs kepernyö nehany rendes gombbal. csak legyen kenyelmes fogni is es akkor handheldnek is siman.
  • TDC Geronimo
    #1898
    yikes, hát remélem nem. Normális kontrollert akarok :(