9389
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • n000rbi
    #1856
    Mindkettő
  • Totti5
    #1855



  • SlickAdam
    #1854
    azaz tenksz! megjött amugy kozben a sima, az csak nemet piacra szant tok, only nemet korhatar logoval, bundli meg ugye internacionale. sebaj, majd holnap.:)
  • Totti5
    #1853
  • SlickAdam
    #1852
    megnezned plz hogy a tok hatuljan rajta van-e a "bundle version" (vagy hasonlo) felirat? ha nincs, akkor mar ma felbontanam a sima verzat es majd a bundlisat kuldenem vissza kesöbb :)
  • SlickAdam
    #1851
    nem akartam, de ma mar lejjebb is vittek a speci kiadas arat (igaz a simat is lejjebb fogjak valszeg), jelenleg 10 euro a difi. annyiert johet.:)
  • Totti5
    #1850
    Happy gaming robotototo
  • Totti5
    #1849
    Jaja!!
  • SlickAdam
    #1848
    paper mario wii u jol nez ki :)
  • Totti5
    #1847
    Direktó 5 percó Sztrím

    Yarn Wario announced. Every input requires you to touch the included Yarn Wario or Waluigi included with each purchase to the GamePad's NFC point. Features classic Wario wah-ha-ha gameplay.
    Urban Champion Worlds revealed. It's a remake of the original Urban Champion but in full HD on Wii U. Of course.
    Virtual Boy on Virtual Console. Only for the Wii VC. On the original Wii. Sorry.
    Startropics Fever, a F2P Startropics puzzle game. Help Mike or whatever his name was slove a puzzle while aliens make banana jokes or something. 3DS exclusive.
    Metroid Prime: Federation Force is shown.
    Looksley's Line Up x Stunt Race FX shown to the public. After nearly ten years in the making, the crossover of the century makes its debut. I want to keep this one extra secret because I know how many people are excited for this.
    Yarn Yoshi's Story because there are not enough yarn games already. Game Boy Lite exclusive.
    MyNintendo turns out to be exactly the same as the old MyNintendo on Nintendo Power's website. Have fun downloading desktop wallpapers and screensavers for the newest upcoming hot games, like Startropics Fever.
    Game Boy Printer is back! We don't know why - but it's back!
    Rusty's Real Deal Golfing displayed in its purest form. This beauty has Rusty returning to sell you overpriced minigames that you can haggle down to hit the green. Over twenty new playable characters and maybe some Miiverse stamps. We are very indecisive here at Nintendo!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.03.03. 22:55:42
  • Totti5
    #1846
    Lehet csak 20 és a két hosszú cím 1et jelent. Sőt biztos, nem olvastam el előbb.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.03.03. 19:09:39
  • Totti5
    #1845
    20+2, na irány az order
  • SlickAdam
    #1844
    hmm cd miatt lehet megiscsak ez a kiadas kene...? mar uton a sima... :(

    hany szam van rajta? csak ilyen 5-ös kis akarmi?
  • Totti5
    #1843
    Audio CDt nem is figyeltem és + pont nem papírtok.



    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.03.03. 18:03:17
  • Negritis
    #1842
    leesik annyiért a kamionról :D
  • Maala
    #1841
    Szia! Merre? :)

    Eg a kezem egy XB chroniclesert, de gep+jatek 70ert kicsit sok.
  • Totti5
    #1840
    Kíváncsi leszek este a kommentekre, a Tomb Raider tükrében ( ami ugye nem volt ex ).
  • TDC Geronimo
    #1839
    Beyond Good and Evil 2 is one of those games that has been rumored to exist for years while still staying weirdly in limbo every time it is discussed. Ubisoft insists the project has not been canned, and brings it up multiple times each year, but nothing concrete seems to surface.

    According to a rumor received by Destructoid this week, the game may actually come to fruition in the not-too-distant future. If the information is to be believed, Nintendo has pulled a Bayonetta 2, securing the Beyond Good and Evil sequel as an NX exclusive for 2017.
  • TDC Geronimo
    #1838
    vótmá :p
  • Totti5
    #1837
    My verified source from Nintendo has informed and shown proof of an internal US marketing budget and scheduling overview for 2016 focusing on Wii U and 3DS, with key parts highlighting The Legend of Zelda NX to be a holiday 2016 release either same day at Zelda Wii U or shortly after during the Nintendo NX holiday 2016 launch window.

    Nintendo NX Launch games for 2016 besides Zelda NX and marketing focus remain hidden for now
    Wii U $34.5 million marketing budget for 2016 total – Zelda Wii U has $10 million with the possibility of the funding being switched to Zelda NX version depending on launch timing in 2016.
    3DS $56.25 million marketing budget for 2016 total
  • Totti5
    #1836
  • Negritis
    #1835
    én pl azért nem vettem még ps4et mert nincs rá ezer féle játék
    ami meg esetleg az jön PC-re is, akkor meg minek? xone ugyanez pepitában

    viszont az N címek csak N-re jönnek ami miatt amint volt rá keretem nobrainer volt a wii u

    várom az NX-et, remélem mind a vasat mint az architektúrát sikerül versenyképesen megoldani


    az NXről mit tudunk eddig ami HIVATALOS? jön, és lesz rá zelda
  • Totti5
    #1834
    HC réteg nem fogja eltartani a NXet, mint ahogy a WiiUt sem tartotta el. Akármilyen jóságok jöttek ( és jönnek még ) rá, csak HC exluzívval meg van lőve akármilyen rendszer. WiiUhoz nem volt család barát ugribugri, mósönkontrol, nem is kellett csak a HC rétegnek, azok meg nincsenek nem hogy 100, de 50 és 30 millióan sem.

    Vagy összerántják a következő ( még mindig rettentő sikeres és pénznyomda ) kézi konzol DS-el az egészet, vagy lesz valami családbarát őrület vagy nekimennek póva-pé-frém ribanckodással a kurrgennek és bekapcsolódnak ánuszvizsgálótech-háború multiplatform világába. Bár az akárhogy is de nehéz lesz.
  • unrealnoise
    #1833
    Bocs, jogos, argep.hu tudom milyen, de azt hittem van már ennyiért is, egy-két boltban egyszer bekapcsolt gépeket adnak ennyiért.

    Tessék, akkor 97-ért van már. Zsír új. Tök mindegy, hogy hány évesek ezek a konzolok, ha a Nintendonak legalább ugyanazt a hardvert alá kellene tolni. (Sőt ez pár éves lemaradás inkább hátrány a Nintendonak...) Ez meg egy tabletes kontroller drága lenne. És őszintén, miért venne az ember Nintendot PS4/X1 ár felett, ha arra jóformán alig lesz játék a megjelenésének pillanatában, míg ahogy írtad, a régebbi konzolokra már ezer féle cím van. Egy-két ütős Nintendo exkluzív kevés lesz, Wii U-nál is kevés volt...

    Arról nem beszélve, hogy jön a VR, amit lehet szeretni, nem szeretni, de egyre többen szállnak be a buliba, és bizony ebből komoly trend lehet. A nintendo ebből szerintem kimarad egy ideig.

    Ez a térképes megközelítés jó, de engem akkor is zavarna, és ne hogy azt hidd, hogy nem tudom elképzelni. A stylus ceruza jópofa, mario Maker állat lehet, de az amit eddig tudunk az NX-ről nem túl kecsegtető.

    És értem én, hogy bejelentés sem volt róla, meg stb, de szerintem ennél rosszabb időben nem is hozhatnák ki ezt a vasat... (még ha esetleg vevő is leszek rá...)
  • Totti5
    #1832
    Mire jön az NX a PS4, X1 3 éves lesz.

    85? használtan apróhirdetésben, talán.

    PS4 / Xbox One 500GB 100 -110.000
    PS4 / Xbox One 1TB 110 - 120.000

    Ezek ennyibe kerülnek. Gépcsomagok ( limitált / játékkal ) pedig 125-135 között mennek.

    Érvelésem annyira jó hogy se nem kel gombot nyomni, se nem kell menüt előhívni, se nem kell a játékot megállítani, se nem kell várni h töltsön mappot. Semmit. Mész NYOMOD akart előre, mozgás közben rápillantasz a tabletre h jó e az irány. Nem kell megállni, egy pillanatra sem. De a térkép egy dolog, ezer1 más funkciója van játéktól függően. Pl item menüben mászkálsz, kattogatni kell dolgokra... stylus ceruza!

    Amíg nem próbálja az ember nem tudja mi a jó...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.02.25. 18:14:54
  • SlickAdam
    #1831
    beszerezHETÖ? wiiu pl 40k-ert is beszerezHETÖ...
  • unrealnoise
    #1830
    Pedig nem ilyen kontrollerrel fog jönni. Remélem. Vagy ha igen, megint dob egyet a gép árán... (Amit szerintem a Nintendo nagyon nem akar!, pláne, hogy a PS4 már itthon is beszerezhető 85 ezerét..., ami persze nem oszt,. szoroz, de jelzésértékű, hogy árban nagyon nem lehet majd érte sokat kérni kint sem...) Szóval én meglepődnék, és egyébként én meg azt nem szeretem, hogy hol ezt, hol azt kellene nézni, szóval... amúgy meg nem tudom mennyivel kerül több időbe, energiába szerinted az, hogy vagy egy gombnyomással ott van a FULL HD TV-n a térkép, mindennel, vagy lenézel a kis kütyüre... kitakarja a kis minimap a "játékot", a tájat a TV-n? Jah. De ha lenézek a "tabletre" akkor meg semmit nem látok a tájból, szóval az érvelésed ezen része is eléggé döcögős.

    Egy biztos. Senki más nem lát ebben potenciált, nem is jött be a Nintendonak, szóval remélem el is felejtik. A járulékos, már említett további problémákról nem is beszélve. (Ár növekedése, satöbbi)
    Utoljára szerkesztette: unrealnoise, 2016.02.25. 16:41:49
  • SlickAdam
    #1829
    +1
  • Totti5
    #1828
    Aki egy kicsit is RPG fan és fogott kézben N tabletet, az soha többé nem akar játékot pauzálva menüben turkálva térképet menedzselni. Tünteni kellene a PC, Sony, MS gyártóknak hogy csináljanak egy ilyen eszközt, mert ez egy fejlődés. Egyszerűen az az érzés hogy real time tolja a tablet az infókat, karakterem mozgását, térkép változását és több minden mást is, és ehhez csak rá kell pillantanom... nem takarja ki a képernyőt a semmire nem jó minitérkép. Ráadásul nem tudom ki hogy van vele, de olyan kényelmes ez a tablet, hogy 12 óra játék után sincs semmi. Normál pici kontrollernél hamarabb érzem h kell pihi, mint ennél, annyira kényelmesen elterül benne az ember tenyere.

    Nagyon remélem NXé is ilyen lesz. És nagyon rossz hogy WiiU ezért kapta a fikát, amikor ez egy baromi jó újítás volt, csak én is úgy voltam vele h minek, amikor ott a sima kontroller... amíg nem próbáltam nem kellett, most meg nem akarok mást.
  • TDC Geronimo
    #1827
    Szerintem azért is késik ennyit, mert átalakítják úgy hogy ne kelljen a gamepad. Remélem launch címek között ott lesz az új 3Ds mario is. Galaxy 3at el tudnék viselni, de jöhet 3D world 2 is
  • SlickAdam
    #1826
    ettöl meg nem clear, hogy NX-re kell-e venni. ha NX-nek nem lesz tapi kontrollere, viszont a jatek jol hasznalja, akkor Wii U.
    latvanyban nem hiszem, hogy nagy különbseg lenne a nyilvanvalo 720p vs 1080p-n kivul.

    okosko mod off :)
  • TDC Geronimo
    #1825
    Gafrol mod altal megerositett forrasbol. Pont amire mindenki szamitott. Ev vegen jon a gep es az uj zelda kijon erre is mar, pont mint TP is jott wiire meg GCre

    "My verified source from Nintendo has informed and shown proof of an internal US marketing budget and scheduling overview for 2016 focusing on Wii U and 3DS, with key parts highlighting The Legend of Zelda NX to be a holiday 2016 release either same day at Zelda Wii U or shortly after during the Nintendo NX holiday 2016 launch window.

    Nintendo NX Launch games for 2016 besides Zelda NX and marketing focus remain hidden for now
    Wii U $34.5 million marketing budget for 2016 total – Zelda Wii U has $10 million with the possibility of the funding being switched to Zelda NX version depending on launch timing in 2016.
    3DS $56.25 million marketing budget for 2016 total"
  • Totti5
    #1824
    Elsemhiszem. Azért az anyukáját a fejlesztőket, az egyik kritériuma valami cucc összeszedése ami random felszedhető kék bigyókból kell begyűjteni. Még jó hogy nem álltam neki. Van 1 titkos barlang, ami amolyan kincseskamra, szerencsére hama olvastam róla, bár 5 yutub videó kellett lokalizálni valahogy, de anélkül amiket olvasok most... 3 óra bolyongás mire amúgy megtalálja az ember, ha szerencsés és a környéket tudja valahonnan! akkor talán csak fél óra. Ezek az érthetetlen elemei a játéknak, annyira megtörik a gameplayt... értem én hogy nem casual ami vonallal mutatja az irányt, de ez meg már a ló másik oldala többször.

    Órákon át láttam már ez a monsztát, de most is tátom a szám amikor elmegyek mellett(ük, itt 3 volt ). Látszik mekkora... mekkora az ember, mekkora a Skell és mekkora AZ!

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.02.22. 20:59:28
  • Totti5
    #1823
    Cirka 6 órás etap volt ma. Ez a Dark Matters epizód epik volt. Most pedig végre már az erősen kiérdemelt a Skell beszerzése küldi van! Fallout 4ben hány óra után dobják utánad a páncél?!

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.02.21. 19:00:20
  • Zozo76
    #1822
    csinaltam en is egy nintendo account-ot, pedig nem is tervezek gepet venni. na de ki tudja mit hoz a jovo es a nintendo...

    zozo76hun az enyem! :)
  • Totti5
    #1821


  • SlickAdam
    #1820
    nagyon durvis. ellödörögnek 1-2 orat.:)
  • Totti5
    #1819
    Nintendo's redesigned New York store











  • SlickAdam
    #1818
    mit szamit az, hogy szerintunk erdemes-e? meg mi az hogy erdemes?

    van ra csillio minosegi jatek. erdekelnek azok ill. erdekel a nagyresze a kinalatnak? ha igen, akkor vegyel gepet es have fun!
  • Old_Raiden
    #1817
    Sziasztok !

    Szerintetek érdemes még Wii U-t venni ? Mert ugye sokan már az új NX-et emlegetik.