9389
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • SlickAdam
    #1694
    szerk.: letezik XL es sima geppel is AC HHD bundle. 30x30 pixeles kepen is latszik a kulonbseg a csomagolason.:)

    europaban a sima new 3ds van abban a csomagban.
    ha nincs XL a dobozon, akkor ott is, ahol nezed.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.12.23. 09:46:41
  • Animefox
    #1693
    köszke a választ.... még 1 kérdés de lehet nem ide tartozik, szóval kinéztem a new 3ds animal crossing happy home designeres bundlet és hogy akkor abban a kicsi 3ds van? mert látom a boltban 170 dollár a new 3ds XL.... ez a bundle meg 220 meg 215 dollár máshol.... de attól félek abban a bundleben nem az xl van, hanem egy kisebb...
  • SlickAdam
    #1692
    nem 100%-ban. jatekfüggö.
  • Negritis
    #1691
    Tudsz játszani a tabletkobtrolleren
    De tv nélkül nehéz beállitgatni a dolgokat

    Szal inkább csak vészmegoldás nálam
  • Animefox
    #1690
    Wii U használható TV nélkül?
  • Negritis
    #1689
    a mission rendszer nem az igazi az tuti
    az inventory is egy káosz
    és a partyba + embereket betenni sem kényelmes

    VISZONT ezek semmik ahhoz képest amilyen hangulatot áraszt a bolygó
    tényleg hihetetlen
  • Totti5
    #1688
    10 percig szaladok bármerre, bármekkora és bármennyi állat ( sok van belőle!, alig győzöm kerülgetni az 1 csapással megfingatósókat ) lemegy a nap, esik, napsütés, napfelkelte és egy röccenés sem, semmikor. Atom 30. Vérprofi munka.

    A misszó felvétel nem kicsit kaotikus, át kellene látnom, mert megakadtam és azt sem látom hogy hol tudom instant akármelyik elérhető karaktereimet a partyba ki-be menedzselni, csak ha megkeresem őket és odamegyek... de az meg nagyon nem fun.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.12.21. 21:24:20
  • SlickAdam
    #1687
  • Totti5
    #1686
    Mira csodálatos, s még semmi nem mutatott, de ezzel sem lehet betelni.




















  • Totti5
    #1685
    Ez nagyon jó ötlet lett volna 2013ban. Az a hajó elment, megint.
  • SlickAdam
    #1684
  • unrealnoise
    #1683
    Jáj, te sem értem látod.

    A Nintendonak egy dolga van igazából, de én ezt mondtam már 2-3 éve is, amikor az X1-et vettem, akkor is mondtam magamba, ha:
    1.) Egy erős gépet hoznak ki, ami semmivel nincs lemaradva mondjuk egy PS4-től
    2.) És jó fejlesztői környezetet tesznek alája, meg úgy hardveresen, architektúra stb szintjén is hasonló mint egy PS4
    3.) Akkor zabálni fogja a nép. Pont.

    Az emberek nem azért nem vesznek Nintendora EA-s, ubis cuccot mert nem szeretnének, hanem mert eddig nem is feltétlen azért vettek Nintendot, hogy ilyenekkel játszanak.

    Az egésszel azt akarom mondani, hogy igen, lehet én is a Nintendo mellett döntöttem volna, mert az X1, meg PS4 exektől nem esetem hasra mostanság, a Wii U-s címekkel meg nagyon el tudnék lenni, újszerűen is hatna satöbbi.

    Semmi fáradtság nem lenne portolni az NX-re a külsős fejlesztők játékait, ha a gép megfelelő hozzá. Legyen az!

    Jah, hogy nem lehet a gép erős, vagy erősebb, mint a PS4, mert akkor drágább is lesz? és akkor megint ugyanott vannak?
    Nos. El kell agyalni azon, hogy a Nintendonak hatalmas készpénzállománya van. Egy kis veszteség belefér most, cserébe később sokat szakíthatnak, és lényegéből a "sírból" másznának vissza.

    Ami nekem nem tetszik, az az, hogy a Nintendo totál fapados csomó téren. Pl ránéztem a Nintendo.hu-ra. Hát akár én is csinálhatnám azt az oldalt. Semmi login, account kezelés, bármi. Nem is értem, miért nem elérhető a magyar store. Stb.

    Kicsi piac? ilyen hozzáállással az is marad. Meg lehet nézni, hogy a Sony, hol szakítja a legtöbbet. Igen a töredezett, rengeteg nemzetiséggel rendelkező Európában. Szóval ha úgy nézzük, sok kicsi, sokra megy. (És oké, hogy vannak EU-n belül is nagyobb országok, de attól még tény, hogy a Nintendonak OTT VAN leginkább esélye növekedni, ahol jelenleg valamiért annyira nem népszerű:

    Tetszett a PlayIT-en osztott katalógus, stb, és nagyon bízom egy jó NX-ben, meg hogy a Nintendo komolyodik és amit csak lehet, az eltanulja a "nagyoktól", mert akkor a VR szemüvegek után lehet egy NX is befigyel a TV alá...
  • Totti5
    #1682
    Legyen erősebb annál, de ami lesz az nem elég erős, mert már a másik volt erősebb, de ha mégis erősebb akkor drágább, viszont akkor elég a gyengébb mert az olcsóbb, de ha gyengébb és olcsóbb akkor szar, mert ott van az erősebb.

    Evör, drágán, meg minek és mire. EA, Ubinak? miután fejjel előre buktak a WiiU port próbálkozásokkal?

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.12.19. 17:02:14
  • TDC Geronimo
    #1681


    E3ig várni kell gondolom mire megtudjuk miről is lesz szó. Azért kíváncsi leszek Wii U után mit raknak le az asztalra HW terén. Amit itt mondanak mondjuk egy baromság, eleve a pávör of dö kláud is egy vicc
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.12.19. 13:11:08
  • TDC Geronimo
    #1680
    Valaki nézte magyar storet? Meglesem árakat. Gondolom accomon lévő font feltöltés nem konvertálódik át :(
  • SlickAdam
    #1679
    na igen, az emlitett 7 € / db made me do it (again...). egy beteg ember ilyenkor elgyengül, barmi volt is a terve.:) :(

    Animal Crossing figurak (+ jött meg egy modern 8bit mario, de azt mar mutattam old school verzaban):

  • SlickAdam
    #1678
  • SlickAdam
    #1677
    nem is lesz.:D az nekem mar nem amiibo. meg mar amugyis visszavettem.
    pontosabban pont a minap rendeltem egy "raklappal" megint, mert atom akcio volt (7 € / db, ujak is). de mostantol csak must have-ek jönnek. Ryu valamikor jövöre. mas nem is ugrik be hirtelen. esetleg Resetti Animal Crossing-bol.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.12.14. 18:26:32
  • Totti5
    #1676
    bigmutta Yoshi van már?!

    tízenháromezer.................
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.12.14. 18:22:10
  • SlickAdam
    #1675
    nem a legjobb minosegu figura, de kb kötelezö.
    raadasul elsö 3rd party (made), de official amiibo.
  • n000rbi
    #1674
    Fekete. Ha vennél egyedi előlapot hozzá, jobban is mutat.
  • Negritis
    #1673
    Shulk sztorija az egyik kedvenc jrpg-m de ha az össz rpg-ket nézzük akkor is dobogóra tenném
    főleg azért amilyen ívet ír le a játék maga, és hogy folyamatosan képes érzékeltetni hogy igazából lepkefing vagy a világban
  • SlickAdam
    #1672
    ennyi eleg is lesz, mert kicsit tenyleg fekete fele hajlok. thx!
    --------------
    Zozo megörültel? eddig is egyik, ha nem A legkedvencebb konzolom volt, most megjobb lett. az uj, kis thinkpad-szerü pöcökkel (2. "analog" kar helyett) kurva jo forgatni a kamerat, 3D meg teljesen stabil a tracking miatt, igy tuti sokkal gyakrabban fogom hasznalni. es valamivel nagyobb is a kijelzöje, mint a sima 3DS-eme. nagyon szupi gep. Monster Hunter 4-et a kenyelmetlen kamera miatt hagytam abba. kiprobaltam este gyorsba es eg es föld. vegre folytathatom teljes pompajaban.
    ---------------------
    ugye kari környeken nem leszek itthon, mar felesleges lenne belekezdenem az X-be, picit halasztodik. igy elkezdem a Xenoblade Chronicles 3D-t. az is nagyon najszos, beleneztem vagy 20 percre.
  • Totti5
    #1671
    Fekete.
  • Zozo76
    #1670
    Add el mindketot, ugy jarsz a legjobban. :D
    Amugy en a feketet tartanam meg. :P
  • Negritis
    #1669
    én a fehér konzolokat csipázom
    kivéve ha van vmi speckó festés rajta

    öcsémnek pl pokemonos festésű a 3ds-e
  • SlickAdam
    #1668
    ev elejen vettem ugye ambassador peldanyt, de hamar (par nap) tuladtam rajta, mert sokalltam az arat.
    most jött el az ideje (pici arengedmeny), hogy vegyek egy megtartos peldanyt.
    eddig ugy voltam, hogy ha tehetem, nintendo konzolt feheret veszek, de most - valszeg - a csapzott lelkiallapotom miatt a feketet is fontolora veszem. sajat kep, mindket masina itt van nalam es mindkettö baromira tetszik.
    segitsetek dönteni plz! "mini poll". ugyis vagyunk itt vagy... 2-3-an.:D
    feketenek talan egy piciket melegebb arnyalatu a kijelzöje es nagyon picit lazabbak a kepernyöje zsanerjai. feheren nem 100%-osan egyenesek a zsanerok, mert bezarva a ket tavolsagtarto bumper közül csak az egyik er hozza az also felehez. de ezek nem lenyeges dolgok, ilyen kulonbsegek valszeg minden peldanynal lennenek.:)
    a szín amit nem tudok eldönteni egyedül.:(
  • Totti5
    #1667
    Minden bizonnyal óriási élmény lehet mobilon is játszani, és van is rá tucat hasonló, és idén is jelent meg 86%os metacritices cucc AG Drive , de kihagyom, bottal sem. Nekem tökéletes ez a gyenge WiiU klón is, valszeg többet az életbe nem fogok ilyenhez nyúlni, mint ahogy az elmúlt 30 évben sem tettem, kivéve a Hi Octane még az őskorban.

    Itt amúgy a fénysebesség érzete volt az ami tetszett és tényleg be lehet lendülni h eltorzul minden, ettől különleges a cucc, pláne ilyen graf mellett ami több mint rendben van.

    Ez nem csak gyors, hanem kurvagyors és akkor is kontrollálható, átlátható!

    Videón nem tudom mennyire jön át de az irányítás pontos és élvezetes ami lehetett volna sarkalatos pont, de kifogástalan s figyelni kell és egyre nehezebbek a pályák is. Kár h kisebb költségvetésű, kosztümizáió, vas fejlesztés, festés stb elférne bele.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.12.11. 17:10:07
  • SlickAdam
    #1666
    szep kis "mobil" cucc...
    iden mar nem veszem meg, mert kari kornyeken min. 1 hetig nem leszek itthon, de jövöre muszaj leszek. hatha befigyel addig vmi akcio is.
  • Totti5
    #1665
  • Negritis
    #1664
    Igen
    Én most is ugy tolom, tvne meg nfl
  • SlickAdam
    #1663
    xeno jatszhato gamepad only?
  • SlickAdam
    #1662
    550???!!! ezek tudnak valamit
  • Totti5
    #1661
    Igen, 550 mb a letöltés.
  • Negritis
    #1660
    eshopos? mer akkor előtte még vinyót is kell vennem :D
  • Totti5
    #1659
    15 EUR
  • SlickAdam
    #1658
    mennyi is? 15-20 €?
  • Totti5
    #1657
    Ez nagyon adja. Képen nem, semmi értelme nem volt shotolni.

    Gyönyörű, atom 60, őrület a sebesség, jók a pályák.













    Vegyétek!

  • Negritis
    #1656
    a sony-msoft cuccok jó eséllyel jönnek pc-re is
    viszont N cucc -> pc átirat igen csak minimális eséllyel lesz

    party konzolnak szerintem ideális, és elég jók az exkluzív címek rá
  • SlickAdam
    #1655