9389
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Totti5
    #1574
  • SlickAdam
    #1573
    csütörtökön 23:00-tol Nintendo Direct!

  • Totti5
    #1572
    90%

    December elején fog 1.0 lenni.





  • SlickAdam
    #1571
    na azt en is tolnam szivesen. hogy all, hany % kesz? jöhetne mar a konzolos bejelentes.
  • Totti5
    #1570
    Helyzet az hogy hazaesek a melóból 6-fél7 és másfél hete napi 3-4 órát tolom a Dirt Rallyt PCn. Boxot és a WiiUt be sem kapcsoltam a héten... ott áll a Halo5, AC, Fatal. S jövőhéten itt lesz a Fallout 4 meg a Tombi :) hűlye vagyok, nincs időm, ami van azt meg elbaszom ótókára.
  • Negritis
    #1569
    elő kéen most már rendelni nekem is :D
  • SlickAdam
    #1568
    jatszod a Project Zero-t totti?

    most fejeztem be Drop 4-et, ez mar egeszen faszanyos volt. kezdek akklimatizalodni a borzalom lassu gameplay-hez.
  • SlickAdam
    #1567
    hat nemtom... nezem a harcot, de nem igazan ertem mi törtenik.:( a röpködes viszont ószom.

    mondanam, hogy nem veszem day1, de olyan mindegy, mert ninty cucc, olcsobb ugyse lesz, inkabb elfogy a faszba (lasd elsö resz wii-n... aranyaron)
  • Totti5
    #1566




  • Negritis
    #1565
    nemtom ki hogy van vele, de én várom mocskosul :D

    nameg azt is hogy választ kapjak hogy mikor jön a gép :D

  • Negritis
    #1564
    Boldogot

    Nekem is jövöre jön :)
  • n000rbi
    #1563
    Boldogat!

    (jó Neked, hogy még csak annyi :D)
  • SlickAdam
    #1562
    ejjj bazze az kemeny. jövöre en is annyi leszek. sose tudom ilyenkor, hogy reszvetet kell nyilvanitani, vagy ünnepelni kell.
  • TDC Geronimo
    #1561
    HBD!
  • Totti5
    #1560
    Köszi! :)

    30 :((((
  • Negritis
    #1559
    ezek érdekelnek alapból :D
    majd egy mariokart - smash bros - xenoblade jön még hozzá, bár valszeg nem mind idén :D
    és ha bejön rajt a ashovel knight akkor még mighty no9
  • SlickAdam
    #1558
    kezdesnek nem rossz.
  • Negritis
    #1557
    nah csak megrendeltem :D
    sima alapcsomag + mariomaker+bayonetta spec+shovel knight

    most már cska meg kell várnom h megjöjjön :D
  • SlickAdam
    #1556
    HBD Totti!
  • SlickAdam
    #1555
    3-4 ora PZ utan:
    - hat ez az iranyitas elegge megkopott. a lassu olvasgatos, földög villogos item-es, ... jatekmenet tetszik, mert nosztalgikus, de borzalom a karakterek terelese. kamera szinten, meg ugy is lassu, hogy erzekenyseget max-ra toltam.
    - gamepad kamera (a rendes kamera :)) kiralysag, de szokni kell, mert mindig a tv-n neznem (ott ugye tobb latszik), viszont azon nem latszanak a kis karikak, amiket el kell csipni
    - szajbaragos, hulyenek nezös, "itt a kulcs amit kerestel es megmutatjuk ujra, hova valo, pedig onnan jottel az iment" japóság blööeee
    - para horror HANGULAT (bar emlekeim szerint a 3 anno PS2-n becsinalosabb volt) nagyon jo

    a meta atlag naggyabol stimmelni fog sztem
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.02. 21:38:26
  • zola2000
    #1554
    Teljesen érthető, ha valaki nagy tvn játszik és nem akar bikinis csajokat futtatni mert például bárki benyithat vagy szerinte horrorjátékba nem illik ... de szerintem az is érthető, hogyha az eredeti ázsiai verzióban a csajnak nem volt ideje teljesen felöltözni mert jöttek a szellemek akkor az ő verziója miért más mint a fejlesztők eredeti elképzelése (engem is nagyon zavar hogyha magyarként japán tartalmat veszek és az angolszász cenzorok kezén megy át, és nem csak ez, sok játéknál csak ázsiából rendelhető -szingapúri- angol cenzurázatlan verzió)

    valami "original version" nevű ingyenes dlc kiadásával fel lehetne oldani az ilyen helyzeteket, és akkor senki sem panaszkodna.
  • SlickAdam
    #1553
    nincs gond a bikinivel, amig megfelelö karaktereken es megfelelö kontextusban hasznaljak.
    nem a hagyomanyos ertelemben vett cenzura miatt lett mas az EU-s PZ. mert mehetne bikini, miert is ne? 18+ -os jatek.

    -------------------

    bikini a strandröplabdas jatekban teljesen okes.

    egy horror jatekban, aminek ijesztgetnie kene, mar kevesbe. teljesen kizökkent, nem tudom komolyan venni. a normal europai verzios project zero karakter-skinek is nevetsegesek, irrealisak (szellemek... irrealis... höhö...:))
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.02. 15:20:11
  • zola2000
    #1552
    Érdekes az általános hangulat a fórumokon: ha az ázsiai/ausztrál verziókban kevesebb a vér egy amerikai játékban akkor "rohadjanak meg a cenzorok" ha a nyugati verziókban kevesebb a bikini akkor "nem cenzúra, hanem jogos a kulturális különbségek miatt"

    egyébként a doa xtreme3 is csak japánra és ázsiára (kína, korea, szingapuri angol :) stb) van bejelentve, nyugatra nincs (még? ) ... bezzeg a gta4 sztritízbárjaival, a gta5 belső nézetes prostizós jeleneteivel és a witcher3 rendes szexjeleneteivel nincs bajuk az amerikai cenzoroknak...
  • Nirz
    #1551
    jah panasz hogy nem támogatja a füllhallgatót szóval korrekt észrevétel
  • SlickAdam
    #1550
    na mondom tolom gamepad-only...

    "are you playing 2nd screen? apparently a lot of sounds (movies, dialogue) only play on the TV..."

    es tenyleg, csak nehany zajt hallani ugy fullhallgatoban, amugy a tv-n megy minden.
  • Nirz
    #1549
    újabb cenzúra ezúttal a Xenoblade Chronicles X.

    Ez a lemészárolt EU/USA verzióból:


    Ez pedig az eredeti Japán:
  • Totti5
    #1548
  • SlickAdam
    #1547
    legyen sötet!!!
  • SlickAdam
    #1546
  • Totti5
    #1545
    10 perc, ennyire tellett ma. Talán holnap egy kicsit, de vasárnap lesz abból, miközben kellene a Halo5öt és az ACt is játszani.

    Szép.






    Viszont a fotózással nem lesz gond :))

  • SlickAdam
    #1544
    jájjj vazze!

    írj rola, amint tudsz! bazz remelem itthon leszek mikor jon a futarkisfiu...
  • Totti5
    #1543
  • SlickAdam
    #1542
    jepp, jött is mail Saturn-tol. lemondhatom a masikat, fakjessz!
  • SlickAdam
    #1541
    remelem amazon feladja meg ma es futarral jon, nem postan keresztul (az lassu...)!
    ill. Saturn-nal is elörendeltem meg korabban. kivancsi vagyok megkapom-e, mert ott joval olcsobb volt, viszont azota mar nincs az adatbazisukban, csak a rendelesek kozt latom.

    hetvegen jo lenne tolni.
  • Totti5
    #1540
    Na valaki már kézbe kapta? ( postán a limited meló után csak :((()
  • Totti5
    #1539
    Aonuma Once Again Reconfirms Zelda Is Coming To Wii U

    The Legend of Zelda producer Eiji Aonuma has once again reassured Wii U owners that the next chapter in the Zelda franchise will be making its way to the console. If you’ve been on various forums you may have seen speculation that the title is geared to be a launch game for Nintendo’s next platform the NX or that Nintendo is planning another Twilight Princess situation by releasing it on both platforms. All we know is it is definitely coming to the Wii U.

    We actually have different teams. Sometimes people on the handheld team do work on the consoles, but for this it was a separate team. I want to assure you that the Wii U Zelda was not delayed in any way because of Triforce Heroes.
  • SlickAdam
    #1538
    nos nekem böven elegendö elviselnem, hogy egy kis csipogo tamagocsit kell iranyitanom az amugy tok paras horrorjatekban.
    ha meg alsonemuben is lenne... :)
  • Nirz
    #1537
    bónusz kép :DDD
  • Nirz
    #1536
    Pro tipp nézz fel a gamefaqra hogy az emberek mennyire leszarják wii u topic első 5 oldalán csak fatal frame 5 cenzúráról szólnak a topikok, a ninti szidásáról :D
    Nem érdekel kultúrális különbségek,ninti leszarhatta volna.

    Na jó a link kiengesztelt akkor mehetek ps 4 re :D
  • SlickAdam
    #1535
    jajjj mar megint te, Mr. Bikini :D
    ez nem cenzura. kulturalis kulonbsegek.
    ehumvane :