9389
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Totti5
    #1774
    Nem értem miért vetted meg őket
  • SlickAdam
    #1773
    Na elpasszoltam az Amiibo-kat is. Termeszetesen veszteseggel, de meg belefer kategoria, ill. eBay-en kivul megoldottuk.
    53!!! db --> 495 €. Abbol postat meg allnom kell.
    Most jönnek a felesleges jatekok...
  • Totti5
    #1772
    Dehogy, csak új modell.
  • SlickAdam
    #1771
    tiedé?
  • Totti5
    #1770
  • Totti5
    #1769


  • Totti5
    #1768
    Várom! jó lenne ha idén sem maradnánk N csúdásprofi platformer nélkül.

    Egy Captain Toad folytatás, kiegészítést is bírnék. Az mi jó játék volt!
  • TDC Geronimo
    #1767
    Én sima wiin toltam. Ott tetszett
  • SlickAdam
    #1766
    elsö gondolatom az volt, hogy "de hiszen most jelent meg a legujabb resz". aztan rajottem, hogy az mario & luigi feat. sticker sájze volt.:)

    jojjon csak, sosenem jatszottam meg azzal a szeriaval.
  • TDC Geronimo
    #1765
    pletykálják, hogy jön paper mario wii ura.
  • unrealnoise
    #1764
    Felőlem, mert szerintem én is a falnak beszélek.. De ÉRDEKES, hogy a Nintendo fejesei és sokan mások is normális külső támogatású, satöbbi konzolon agyalnak. Az, hogy neked ez nem jó, nem fér bele, nem csak érdekes, de még káros is. Felvetéseimre nem is reagáltál, pedig volt pár érdemleges. Pl az, hogy a Sony és a Microsoft sem (csak és főleg) az exeken keresi szarrá magát, hanem a játékeladásokon. Azaz a multiplatform játékokból nyert pénz részben "vissza van" forgatva az exekbe. De téged ez sem hat meg nyilván, mindegy, hagyjuk is. Érvelésedben sem logika, sem ok, sem semmi nincs, csak egy pszichológiai valami, hogy nem fér bele. Nem baj, majd a többségnek bele fog valószínűleg. Változnak az idők, változnak a trendek. :) Részemről is zártam a témát...
  • Negritis
    #1763
    FF 15 miatt agyalok hogy kéne egy ps4, de hálisten eddig sikerült megállni :D
    NX mondjuk nekem is KELL :D de nem biztos hogy "nyitáskor" már behúzom

    ha minden jól megy idén veszek lakást az kicsit nagyobb prioritás :D
  • SlickAdam
    #1762
    na ezaz. birtokolni a cuccokat, mert... KELL.:)

    na ebböl (is) eleg.
  • Totti5
    #1761
    Áh, ilyen sohanem lesz. Igaz a másfél hete nem Xenóztam, a héten 2szer fifáztunk online este és ennyi volt az adag. De ki nem bírnám ha nem birtokolnám a gépeket, gémeket :) Idén UC4re PS4 és ha amikor lesz NX day1.

    Ja meg a PÉCÉT is kell ápgrédelni intelre.

    Nyilván időm és energiám nem lesz mindenre, de kell :)
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.01.22. 18:40:30
  • SlickAdam
    #1760
    mondom itt megtalalhattok majd, ha mondjuk Mario Kart-ot akartok csapatni kicsit. persze nyilvan ritkabban fogom frissitgetni az oldalt.

    de mint irtam, ez majus kornyeken lesz. addig meg jatszogatok azokkal, amik megvannak. ill. pont ma jött meg a Life Is Strange lemezes kiadas, mert arra elegge kivancsi vagyok. aztan hagyom lassan kihulni a dolgot es az Unchi+DaS komboval jön a "going out with a bang".:)
  • n000rbi
    #1759
    Köszönöm és nagyon sajnálom. (annak viszont örülök hogy a Nintendo marad :))
  • TDC Geronimo
    #1758
    :(
  • SlickAdam
    #1757
    megtörtent az elhatarozas:
    aprilis utan veget er a "hardcore" videojatekos palyafutasom. uncharted 4-et letolom (azzal ugyis lezarul egy era ND-eknal) ill. DaS3-at is (szinten, de ha megis tolnanak kesöbb folytatast, arra majd kolcsonkerek egy gepet). eeees slussz. vege a horcsogolesnek, penzkibaszasnak es idopocseklasnak. nincs komolyabb gond az eletemben, de sokkal lassabban halad igy, mint ahogy haladhatna, ha ertelmesebb dolgokba feccolnam az idomet. nemmellesleg lehet IQ-m is +10 lenne... na meg a gamer oldalak / hirek bujasa. szinten felesleges dolog. gamer pc? ott dögöljek meg...
    DE nintendo marad. NX lesz, de Ninty jatekokbol is szürve fogok vasarolni es MINDENT eladok vegigjatszas utan. atmegyek total casual-ba.

    gondoltam megosztom veletek (elsösorban norbi, totti, ...). leald & ps4 topik mar ment is -fav-ba, itt maradok.
    (es remelem erös tudok maradni, mert ez ugye egy sok-sok eve / evtizede tarto fuggoseg. nem, nem egy "kikapcsolodos hobbi, hiszen mas meg iszik, nincs gond ezzel")
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.01.22. 13:56:54
  • n000rbi
    #1756
    Nekem nem jött be a gamepad és tv közti állandó váltogatás, lelassult tőle az egész.
  • n000rbi
    #1755
    Jó, hát tőlem a falnak is beszélhetek, mert látom nem jut el az üzenet. Nekem aztán teljesen mindegy, hogy mit gondolsz erről, meg hogy szerinted hülyeség, vagy nem, vagy oké, vagy nem oké. Befejeztem a témát, várjuk az NX-et, pont.
  • SlickAdam
    #1754
    mondjuk Rayman Legends-nek az en szememben egyetlen verzioja letezik, megpedig a WiiU-s, hisz arra lett tervezve. speci tacsipacsi iranyitast kihasitottak / atganyoltak a tobbi masinara.

    cukor jatek --> mehet Ninty-re
  • unrealnoise
    #1753
    Már ne haragudj, de ez hülyeség. Hangulatba? nem éreztél késztetést az elindításra? :D Tán, amikor bejönne a TV-den ugyanaz mint a másik XY konzolokon, akkor hirtelen beugrana, amikor ránéznél a konzolra, hogy jajj, rossz gépen játszom... :D Hagyjuk már... Értem én, hogy van ilyen, de ez hülyeség. Nem ok.

    Ok lehetne az, hogy jé, ott nincsenek achievementek, a barátaim többsége is amott játszik, így én is inkább azon vagyok multi platform címekkel aktív...

    Az, hogy neked a tudatalattidban ott van, hogy jjaj, most vajon melyik konzolon játszom a kedvenc játékom... nos felettébb érdekes.
    Ha jó lesz a kontroller és az UI, meg a hardver, és te még tegyük fel nagy Nintendo fan is vagy, tegyük fel őket szereted a leginkább az exkluzívok miatt a 3 nagy konzolgyártó közül, akkor netto magaddal is baszol ki, amikor nem veszel majd rá multiplat címet. Messze van a Nintendo még a csődtől, de ha mindenki így állna hozzá, akkor tudod hol játszanál te nintendo exekkel? Sehol... (Jajj, tudom én, hogy ez a cég problémája, meg satöbbi, de mint írtam, HA nagy Nintendo fan vagy, akkor a kedvenceidet ásod alá ilyen téren. Miért is? Mert szerinted hangulatosabb ugyanazt XY konzolon tolni, mint XX-en, holott tök ugyanúgy néz ki mindkettő, és kezelésben is teljesen hasonló.)
  • n000rbi
    #1752
    Mert egy N konzol az egy más hangulat, mint a többi (ez biztos sokak számára baromságnak hangzik), egyszerűen nem fér el rajta egy nem N cím. WiiU-ra is vettem anno egy Rayman-t, ami még hangulatában bele is férhetne, de pár hét után eladtam, mert nem éreztem késztetést elindítani (ps4-en pedig ronggyá játszottam)
    Ne érts félre, tőlem lehetnek rajta multiplatform játékok, mert ez kell, hogy életben tudjon maradni, de nem nekem fogják őket eladni.
  • unrealnoise
    #1751
    Továbbra sem értem. Miért nem lennél hajlandó játszani NX-en multiplat címeket, ha azok minőségben nem lennének gyengébbek, mint a PS4, X1 verziók?
  • n000rbi
    #1750
    Nyilvánvalóan kénytelenek lesznek nyitni a "hardcore" játékok felé, ha nem akarnak úgy járni, mint a WiiU-val (ezt a #1746-ban sugalltam is, de úgy látom magyarázatra szorul), de ettől _számomra_ nem fog változni a helyzet, mert továbbra sem leszek hajlandó multi címeket játszani a gépen (hacsak nem visznek bele olyan csavart az új gamepad-del, ami meggyőz)
  • unrealnoise
    #1749
    Már ne haragudj, de óriási tévedésben vagy. Egy megfelelő hardverrel és fejlesztői környezettel én pl most konzol nélkül simán a Nintendo-t választanám elsődleges konzolnak. Ha jól nyitnak, erre is jönne 1080p-ben a PES/FIFA/NBA 2k, meg a többi multiplat cím is (bár azokat nagyrészt úgy is PC-n tolnám), de érted, a Nintendo exekről nem maradnék le, cserébe ott lennének az olyan játékok, amelyeknek PC-s verziója hanyagolva, butítva van, szóval simán, simán lehetne és lehet is elsődleges konzol az NX.

    Mondjuk most nagyot kell ugraniuk. Barátságos UI, store, lokalizációk, jó áron kínált harvder és szoftverek! Kicsit félek is az egésztől, szép alom ez csupán, de majd meglátjuk...
  • n000rbi
    #1748
    Olvasd már el még egyszer mit írtam és rájössz, hogy ugyanezt mondtam én is.
  • TDC Geronimo
    #1747
    Szerinted Nnek az a célja, hogy csak saját játékai legyenek a platformon? Ezért jó nagy bukta a Wii U is most hiába voltak rá jó N játékok. Azért nem akar senki codbfet tolni N konzolon, mert nincs is.
  • n000rbi
    #1746
    Nem tudom ki venne azért NX-et, hogy CoDBéef-ezhessen rajta. Én pl. el sem tudom képzelni, hogy N játékokon kívül mást játszak a gépen. Tudom, ez én vagyok és akik velem együtt így gondolják, azok sajnos nincsenek elegen.
  • TDC Geronimo
    #1745
    Továbbra se az N játékok minőségéről van szó, hanem arról, hogy rajtuk kívül másnak is legyen "kedve" fejleszteni a gépre.
  • n000rbi
    #1744
    Úgy legyen. Pont a napokban dobtam be a gépbe a SM3DWorld-öt, hát még mindig odabaszósan fest.
  • Totti5
    #1743
    Ha! még csak kurrgen szintű sem lenne, hanem alatta valamivel egy Donkey Kongban, Marioban már meglehet a 1080p/60. WiiiUn is csodálatosak ezek, ha annál kategóriákkal erősebb a hardwer...
  • TDC Geronimo
    #1742
    900p/60. Az
  • Totti5
    #1741
    X1 szintű az 900p?! nem igen.
  • n000rbi
    #1740
    Pedig tekintve az "x1-szintű hardver" pletyókat, ez kb. megállná a helyét.
  • TDC Geronimo
    #1739
    Szerintem eleve emiatt fake az egész. Ilyeneket nem szoktak írni hacsak nem a handheldre gondolnak mint target.
  • n000rbi
    #1738
    Ez igaz. Még jó, hogy mi pont leszarjuk a pét és day1 lesz a kis gép :)
  • SlickAdam
    #1737
    teljesen mindegy milyen lesz. valamiert kapni fog. ha masert nem, a letezeseert.:)
  • n000rbi
    #1736
    Jajj, mit fog kapni szegény NX a 900p-ért
  • SlickAdam
    #1735
    nekem jo a 900pöh a tükör60 mellett :)