592
  • Fpocok
    #72
    *életedben
  • Fpocok
    #71
    "még életemben nem játszottam olyan játékkal a resi-n kivül ahol nem lehet lépkedni célzás közben!!"

    Akkor nagyon kevés játékkal játszottál életben szvsz.
  • Tikal #70
    Bocs, de még az első két részbemn okés is volt, fix kamera volt, meg adott a feelingnek is... bár nem tudom, én biztos nem fostam jobbanm mintha odébb tudtam volna lépni kettőt mikozben célra tartok...ez kábe semmit nem tett hozzá, csak idegesitő feature volt
  • Tikal #69
    rossz játékrol mondtam? LOL , hát miről mondjam ha nem a resi-ről? ja, és még jo hogy nem HC szemel nézve mondtam mert nem vagyok az, kb leszarom a HC játékosokat, ha akarja akkor kapcsolja be magának a " csak legyökerezett lábbal lehet lőni, célozni" feature-t.
    Remélem a következő részben majd dobokockával kell dobni hogy egyáltalán hányat léphetek előre vagy éppen jobbra...

    sajnálom hogy nem értetted a valóság vs játék összehasonlitásomat... de megprobálom mégegyszer érthetőbben: még életemben nem játszottam olyan játékkal a resi-n kivül ahol nem lehet lépkedni célzás közben!! Remélem kijön majd egy olyan crysis, halo, cod patch ahova beteszik ezt a modot, hogy a HC gamereknek legyen mire vernie.
  • Tikal #68
    hogy jön ez ahhoz hogy szar a célzási rendszer? mindig is szar volt a resi-ben, fos béna...

    ja és te hány éves vagy? azért ne szarj be mert valakinek nem tetszik a kedvenc kis játékod... :D
  • SZilaJMaGGoT
    #67
    Ez jó is volt azzal a kameranézettel, ma már szerintem nem állja meg a helyét, sőt számomra már már idegesítő. Persze kinek a pap... -.-
  • SZilaJMaGGoT
    #66
    Pont az a lényeg, hogy másik perspektívából tolod majd a gamet(a "rosszfiúk") és nem a megszokott karakterekkel.
  • DarkSector
    #65

    A gyengék elhullanak. :)
  • Fpocok
    #64
    Egyre kevesebben vagyunk. Nekünk viszont össze kell fognunk!
  • DarkSector
    #63
    de pár már már velem együtti vén fasz nyugodtan szóljon ha nem így lenne?
    Ti nem ezt éreztétek 10-12 éve vagy stb?
  • DarkSector
    #62
    Hát eleve milyen osztagról van szó, énsem értem, meg képességekről. :)

    A nem mozgás nem a béna fejlesztők végett volt, hanem mert ez egy stílus túlélőhorror, lomha zombikkal, és egy olyan érzés hogy félj nem tudsz egyszerre ölni és elfutni, hanem ugymond kicsit taktikázni kellett.

    Nem voltak hadseregek csak egy sima rendőr és egy kislány esetleg akire zombik SEREGE támad rá szűk járatokban, és sokszor a töltények spórolása sem volt elég hogy elkerüld a közelharcokat.
    Lehetett kombinálgatni külön tolténygyártó gépe volt a játékosnak.

    Most meg csak tüvharc lesz valszeg mint a L4D-ben gondolom én.
  • Seth
    #61
    Mert, mikor irányítottuk ezt az osztagot?
  • DarkSector
    #60
    "A régi gamekben, nem ezt az osztagot irányítottad, hanem más karaktereket, más képességekkel... :)"

    Te mivel játszottál régebben? :)
  • SZilaJMaGGoT
    #59
    A régi gamekben, nem ezt az osztagot irányítottad, hanem más karaktereket, más képességekkel... :) Sztem el kéne fogadni, hogy ez egy spinoff, és ha már katonákat irányítunk akkor azok viselkedjenek úgy mint a katonák. Én is toltam a régiekkel, de nekem nem a helyhez kötött célzás adta a feelinget, hanem körítés(történet, szereplők, szörnyek, stb...). Egyébként nekem ez a "feature" értelmetlenné is vált az izometrikus kamera eltűnésével. Az pedig, hogy agyatlan akció lesz e a játék az nem ezen fog eldőlni szerintem... :D
  • DarkSector
    #58
    Hája ha L4D TPS lesz akkor nem, ha esetleg még megoldják hogy max Outbreak szint akkor lesz.
  • DarkSector
    #57
    te sem érted.
    nem az a baj amit írt, csak rossz játékról írta, és nem hc szemmel.

    Szóval ez olyan már bocs hogy wattafakk lowszar Total War Shogun mostani részében a térképen sétál 4 nagy bitang szamuráj, holott nemhogy a valóságban nincs ilyen de még a rémálmaimban sem.

    Pont erről beszélek HC resiseknek ez nem fog tetszeni, ez nagyon nagyon az agyatlan akció felé viszi a színvonalat a RE nem ez. vagyis régen nem ez volt.

    Egy játéknál ki a pöcsömet izgat hogy a valóságban a kommandósok mit tudnak.

    Tudnak harcolni, pisztoly+késsel is, mégis a játékok 90%-ában a késre le kell váltani a pisztolyról, ez kábé ekkora blődség. :)
  • Seth
    #56
    Nem kell aggódni, tuti lehet majd séta,futás közben lőni. Az egyhelyben lövés egy "resi-faktor" ,nem akarták eddig megváltoztatni. Majd most. A 4 játékos coop taktikai (lol) játékban nem hinném, hogy legyökerezve kell lövöldözni
  • SZilaJMaGGoT
    #55
    Sztem semmi gond nincs azzal amit mondott. Csekk!
  • DarkSector
    #54
    Te hány éves vagy? omg
    Tudod hogy ha meghalsz egy játékban akkor van NEW GAME, ha valóban meghalsz, akkor nincsen. Ezt tudod?
  • SZilaJMaGGoT
    #53
    Jah, erre nekem sincs szükségem... :D
  • Tikal #52
    bocs, de láttál már rendőröket/katonákat/kommandosokat filmben, dokumentum filmben?? Nos miközben célra tartanak tudnak lépkedni közben, jééé. Szerintem ez alap. Nagyon béna hogy ha lépni akarok egy jobb lövő helyzetbe le kell engednem a fegyvert, irto béna, talán a japoknak ez bejön még 2011ben is, de a többségnek biztos nem.
  • DarkSector
    #51
    Jah értem...hát igen de erre ha nem lenne ellenpélda akkor egyetértenék veled, de most megint a fejlesztők baromsága a baj.

    Silent Hill, Alan Wake... kb amik kapásból horrorok, konzol mégsem 5perc után osztályoznak, szóval nem kategórizálnám a játékosokra a probléma okát.

    És jómagamat tekintve is ez a véleményem, ha játszok konzolon akkor sem ezt akarom, és más ismerőstől sem hallottam még hogy ez defasza mert nincs több időm rá.
    Ez inkább csak feltételezésnek jó, sőtt lehet merném állítani hogy játékkal konzolon többet ülnek kanapén a játékosok. De ez is csak tipp. :)
  • Fpocok
    #50
    Nem.
    Én a feldarabolásra gondoltam.
  • DarkSector
    #49
    "Konzolon nem tudnak egyszerre annyit ott ülni"

    várj ezt most nem vágom.
    Azért taktikusabb a játékmenet, és nem tudsz fejtvesztve rohanni mert nem tudnak a játékosok annyit a gép előtt ülni?
    Most nem nagyon értelek ennél a mondatodnál .:P
  • SZilaJMaGGoT
    #48
    Ez egyéni szocproblem, mert nekem épp azért tetszik mert csapatalapú... :D
  • Fpocok
    #47
    Szerintem meg igen. Konzolon nem tudnak egyszerre annyit ott ülni, azt így feldarabolták a játékot. DMC nál is nagyon idegesítő.
    De most képzeld el, ha mondjuk a CV is ilyen lett volna... hát biztos nem tetszett volna annyira. Ezzel a sok hülye megállással egyrészt easy mód minden, másrészt megölik a hangulatot.
  • DarkSector
    #46
    Az nem konzolosodás.
    Az egyszerűen RE.

    Vagy szerinted a Silent Hill-ben hogy tudtak váltani? Az is ilyen volt régebben.

    Ezt a maradok míg célzok egyszerűen a HC gamereknek hagyták meg, és taktikai alapja is van a dolognak.

    De mondhatnám a stratégiai játékokat is, egy egység tud lőni ha mozgatod közben????
    Nem. :P
  • DarkSector
    #45
    Ezzel játszottatok már régebben?
    Világviszonylatban valszeg nem nagyon elismert játék, holott nekem nagyon a szívemhez nőtt régebben.

    Nem beszélve a rulett meg totó minijátékokról. (ezeknek külön kis történetük van még régebbről számomra, a kis papírcetlim még mindig meg van. :))

  • Fpocok
    #44
    "A pikk-pakk pályánkénti 2lépést teszek oszt értékelnek téma sem annyira fekszik."

    Hát igen... a konzolosodás legalja.
  • DarkSector
    #43
    Már az -1pont (nálam) hogy csapat lesz a story-ban. :)
    Vagyis akkor 9/10-ről indul.
  • DarkSector
    #42
    Igen a környezet megvan, csakhogy a Resi 5 mechanika egyenes út az ébaszás felé.
    Mert oké hogy még úgy ahogy hű marad a lövés közben nem mozgok HC, OC érzéshez, de azért ez a párban megyek oszt kigyúrt terminátor vagyok nekem közel nem jött be annyira mint a régi részek.

    Még mindig 2x 1000/1000 acsiztam vele, ami elég sok időt jelent.
    De még 1x ezt nem biztos hogy ennyire szívessen fogadnám.

    A pikk-pakk pályánkénti 2lépést teszek oszt értékelnek téma sem annyira fekszik.

    Régi RE-ben benne volt egy végi értékelés oszt jóéccakát.
    Régi RE2-nék vagy 50x végigküldtem mire összejött egy 01:28 perces idő az A story-ra. És mekkora élmény volt, teljesíteni. Nagyobb mint most a RE5-nél mindkét platformon az összes acsit megcsinálni.

    Jó azért néhány S-es végigjátszás kemény falat volt, de akkor sem ugyanaz.
  • SZilaJMaGGoT
    #41
    Én is ezt mondom, csak tényleg ne basszák el valami ökörséggel, akarom mondani új feature-el...
  • Fpocok
    #40
    Simán jobb lesz, mint az 5. Már csak a helyszín meg történet miatt is.
  • SZilaJMaGGoT
    #39
    Játékmechanika szempontjából szerintem teljesen rendben van. Igaz a bossfight-ok meglehetősen ostoba megoldást kaptak(-.-), de a többi része nem volt para szerintem. Persze lehetne jobb is, de én inkább azt mondom, csak rosszabb ne legyen.
  • DarkSector
    #38
    Hát a Resi 5 egy határvonal volt, szerintem ezzel ne elégedjünk meg. :)
  • SZilaJMaGGoT
    #37
    Hát nekem ha hozza a resi 5 színvonalát játékmenetben, nekem az elég, azon felül meg már bele se merem élni magam... :D
  • DarkSector
    #36
    Csak a játékmenettel lesz gond szerintem. :P
  • grebber
    #35
    Spielbare Demoversion auf der E3 2011
  • SZilaJMaGGoT
    #34
    Én is ezt írtam... :D Mivel ez még történetileg a régiekhez tartozik, így nekem semmi gondom nincs vele...
  • DarkSector
    #33
    Azám ahogy írod.

    Kuvára elvoltam a 4-5-el megbarátkoztam az új koncepcióval, a 4-et pedig elsőnek mint a véres kardot.
    De elfogadtam megvettem és már már rongyosra játszottam, de valszeg benne volt az hogy RE ne hagyjam ki....de a 4.5.-et szinte már már a neve miatt vettem meg. (RE5 Spencer kastély a kivétel)