592
  • mester1987
    #432
    *ORC
  • mester1987
    #431
    Azt 1x biztos, hogy szebb, mind2, mint az OCR :D
  • grebber
    #430
    Batmant pc-n néztem Gow 3-at meg konzolon nyomom és szebb a Batman! De ez itt nem téma részemről vége is!
  • DarkSector
    #429
    Hát naná hogy nem. :)
  • mester1987
    #428
    DX11-ben szépnek szép, sőt az élsimitás is működik.
  • mester1987
    #427
    Így van, de nem azzal jön; azzal az Aliens: Colonial Marines, Spec Ops: The Line, Dishonored, BioShock: Infinite + a Brothers In Arms: Furious jön.
  • grebber
    #426
    Gow3? Szerintem a Batman AC odaveri azt!
  • DarkSector
    #425
    Oks de gondolod ha egy játék új akkor attól még egy kihasznált motorral jön ki?
    Ne számíts rá. :)

    Szép játék, de a csúcsot a Geow 3 tartja, és fogja valszeg az UE4-ig.
  • mester1987
    #424
    Binary Domain asszem azzal jön.
  • DarkSector
    #423
    Ezt az UE3 dolgot mire írtad? :)
  • mester1987
    #422
    Na majd most meglássuk mit is hoznak ki a részletesebb UE3-ból, ha részletesebb lesz
  • DarkSector
    #421
    Nekem. :)
  • mester1987
    #420
    Az talán egy érdekesebb cím.
  • DarkSector
    #419
    jam
  • Fpocok
    #418
    win8al tolod?
  • DarkSector
    #417
    Látod ezt is kivették belőle.
  • Fpocok
    #416
    Azt írták máshol, hogy nem érzékeli a headshotot.
    LOL. zombis játék és nincs headshot.
  • DarkSector
    #415
    Az messze van!!! :S

    Binary Domain meg 1-2 hét!!!
  • Shep
    #414
    Hát szerintem, jobban járunk ha nem lesz, mert a kutya nem fogjam egvenni aztán jön majd a warez miatt duma, közben meg senkinek nem kell a szarjuk.
  • Seth
    #413
    Május 18
  • DarkSector
    #412
    Srácok ez egyeltalán lesz PC-re???

    Sehol nem látom!!!!!!!!!!
    Mármint elővétel - Pre-Order, semmi.
  • Hoz_Hun
    #411
    Megnéztem én is a játékot, mert nem álltam meg. Szeretem a Resident Evil sorozatot. Így, hogy fel voltam készülve mire számítsak (mondjuk a trailerekből már lehetett sejteni), azt kell mondjam még jól is szórakozok.
    A grafikával nem tudom mi a baja a lenti videóban értékelőnek, nekem tetszik. Láttam már szebbet, de szerintem jó. A zenével sincs bajom, ugyan azokat a motívumokat hallom, mint anno az RE2-ben és RE3-ban. Fegyverek hangjából már lehetne jobb, de engem ez se zavar.
    Ami viszont igen: A mesterséges intelligencia, az KATASZTRÓFA. Ilyet beletenni egy mai játékba bűn. Ez nem tudom, hogy nem szúrta ki a fejlesztők, tesztelők szemét. Az hogy a korházas pályán azért hullanak el az embereim, mert belegyalogolnak a tűzbe?!?.... hááááát. És nem csata közbe vagy ilyesmi, simán A pontból B-be közlekedve. Nem egyszer, hanem folyamatosan belementek, mintha ott nem is lenne tűz. Fedezéket csak hébe-hóba keresnek, általánosságban is igaz, hogy csak úgy ott vannak. Összetartás, együttműködés az 0. Nem értem miért nem lehetett betenni egy "Regrup" parancsot, hogy legalább gyógyítani egybe lehessen őket. Már ha lenne értelme. Jól jött volna még egy "Attack" parancs is amivel az én célpontomra koncentrálnák a tűzet. Ez egy elit egység bassza meg.
    Ha már a társaknál tartunk. Azt hittem számít kit viszek magammal DE NEM. Csak dekorációk, az orvos nem gyógyít, a robbantós nem gránátozik, a vírulógus mellett lazán szörnyethalok a zombi fertőzéstől.
    Említve, van hogy a játék nem érzékeli a testtáji találatot. De érzékeli, csak a fegyverek szórása borzalmas. Nem is értem, hogy egy elit osztagnak, hogy nincs olyan fegyverismerete és gyakorlata, hogy precízen célozzon. Mert tudnak célozni, csak 2-3 másodpercet célra kell tartani aztán megy a fejlövés. Automata fegyverek, meg random. Mintha csípőből lőnének. Ezért van az, hogy ugyan az a momszter egyszer két lövéstől kifekszik máskor meg két tártól se. Csak szerencse a hogy repkednek a golyók.
    Ami még zavart azaz, hogy túl sok lövöldöző ellenfél van. Nem mondom tegyenek bele, de a pályák 90% a zombikról szóljon már.
    Mindennek ellenére eddig szórakoztató a játék. Úgy láttam még két helyszín hátra van.
  • Fpocok
    #410
    Jókat mond.
  • mester1987
    #409
    4:08-től jön az igazság :DDD
  • mester1987
    #408
    "Itt is a bemutató"
  • mester1987
    #407
    A Pénz beszél semmi több
  • mester1987
    #406
    :DDD
  • DarkSector
    #405
    Kíváncsi lennék ezt hol kutatták és kik.
  • mester1987
    #404
    Hát még ez:

    "A túlélő-horror játékok piaca a legtöbb kutatás szerint egyre szűkebb, az eladási számok azt mutatják, hogy a közönséget nem ez a stílus hozza lázba. Ezért van az, hogy a Capcom a nagy sorozattal sokkal inkább a kommerszebb stílus felé fordul, a spin-off (mint pl. a Resident Evil: Revelations) kategória pedig maradhat a hardcore rajongók menedéke - bár ez azért sovány vigasz, lássuk be."
  • Fpocok
    #403
    marketing duma.
  • grebber
    #402
    A Capcom elégedett az Operation Raccoon Cityvel
  • mester1987
    #401
    Inkább játszatok RE5-tel, multiba még vannak szerverek :P
  • mester1987
    #400
    Passz, azokat nem ismerem, mert egyrészt konzolos bár lehet volt nem rossz a maga idejében.
  • DarkSector
    #399
    :)
  • mester1987
    #398
    Lehet is, hogy csak steam-en lesz. Drága a fotópapír :D
  • DarkSector
    #397
    ennyire. :)
    Még virágboltba se...:D
  • Hoz_Hun
    #396
    Ennyire rossz?
  • Prince23
    #395
    én azt hiszem kiveszem fav-ból ezt a topikot. nem méltó arra :)
  • mester1987
    #394
    Mellesleg még nem is annyira szép, de az már nonszensz.
  • mester1987
    #393
    Én is erre gondolok igen.