592
  • DarkSector
    #32
    :D
    Jó de vágod a HC RE gamereknek azonosult a játék a 4 rész előtti prodoktumokkal.

    RE 1-2-3
    Code Veronica (X)
    RE Zero

    Outbreak esetleg.
  • Fpocok
    #31
    Igazi resident evil: 0,1,2,3,CV.

    Minden más már csak az árnyéka.
    Reboot kellene a sorozatra, mármint csak a 3adik rész utántól történetileg.
    Ja... meg hát a film sorozatra is reboot kéne.
  • SZilaJMaGGoT
    #30
    Ez már csak vélemény, hogy ki mit tart igazi resident evil-nek. Az tény, hogy szempontokat állíthatunk ami alapján mindenki eldönti magának. Nekem onnantól igazi, hogy raccoon city... :) Ezért nem tettszett már a 4 meg az 5 pl., mer nekem az már inkább spinoff... :D
  • DarkSector
    #29
    Túlélőhorror lesz, mert az lesz, csak nem lesz igazi Resident Evil! :P
    Így értettem. :)
  • SZilaJMaGGoT
    #28
    Ezzel totál egyetértek, jobb lesz a sorozatnak a restart, mint a legutóbbi pár rókabőr.
  • SZilaJMaGGoT
    #27
    De ez az op racoon city... :) Itt pont ez a lényeg. Mindig is szerettem volna egy resi gamet, ahol spec osztaggal kell végigavelni a játékon... :) Hogy mennyire lesz túlélő az majd kiderül, nekem már ennyivel elnyerte a tetszésemet.
  • DarkSector
    #26
    jaja. :)
  • Fpocok
    #25
    Meglássuk :D
  • DarkSector
    #24
    Várj az szerintem épphogy jobb lesz mint régen. de majd kiderül. :)
  • Fpocok
    #23
    Há most Larával is hasonlót akarnak...
  • DarkSector
    #22
    Hát ha ez a jövő amire gondolok hogy majd lesz akkor egyetértek. Levele, és most nem lehet majd hibáztatni se konzolt se semmit. Csak a pénzéhes geci fejlesztőket.

    DMC....Devil May Cry...angol tulajok....R.I.P. meg lehet nézni.
  • Fpocok
    #21
    Sajnos a pénz túl nagy úr. A minőségi dolgok ideje lejárt. Összevissza alázzák az összes franchise-t. Nem csak játéknál, de filmnél is.
  • Fpocok
    #20
    100%!
  • Fpocok
    #19
    Amúgy nem tudom ki játszott a nullával, de ott lehetett irányítani a társadat... ilyen alap dolog, hogy ide menjen vagy maradjon :D Mindenzt a kontroller egyik d-pad jával, vagy gombájával? Már nem emlékszem, kibaszott régen volt.
  • DarkSector
    #18
    Lehet szeretni meg nem szeretni.

    De ez Resident Evil a túlélőhorrorok atyja, itt a para a félelem az egyedül a mindenki ellen a lényeg, vagy legyen nem RE és akkor más szemmel nézem én is.
  • DarkSector
    #17
  • DarkSector
    #16
    Igen, de 1 végigjátszás után nem mentem tovább. :)
  • Fpocok
    #15
    Én is szeretem az ilyeneket. Ha nincs túl bonyolítva. Pl Dragon Age-t utáltam ezért :D Mass Effect viszont év játéka nálam :D
    Legyen egy: Stay, Go There, Back to me. Más nem kell :D
  • SZilaJMaGGoT
    #14
    Akkor vedd alapul a taktikai lövöldéket, gondolom utasíthatod majd a társaidat, és akkor minden zsír lesz. Jó esetben még a taktika is szerepet kap majd a játékban(pl. különböző képességű, felszereltségű csapattársak). Én személy szerint örülök, hogy ilyen lesz, mert én már pont a mindent megoldok egyedül játékokat unom... :D Pl. nekem a jericho is nagyon tettszett(pedig nem a legjobban sikerült játékok közé tartozik :D) a csapat miatt...
  • Fpocok
    #13
    Hát... az egy elég elbaxott koncepció volt :D
    Én csak egyedül toltam.
  • SZilaJMaGGoT
    #12
    Miért? Volt már többszemélyes resi(az outbreak-ek asszem).
  • DarkSector
    #11
    Grat a bannernek, rövid tömör, lényegretörő, nem is kell a reklám a játéknak, csak reméljük hogy a játékot sem cseszik el.

    Nagyon örültem hogy a story visszamegy a 2-3 rész közé a környezeten is látszik, már csak ez a töbszemélyes single-től parázom.
  • Fpocok
    #10
    Srácok, jó kis móka lesz ez.
    Jobb lesz, mint az L4D, mert itt van jó történet + helyszín.
    Jobb lesz, mint a Resi4-5, mivel ez sokkal jobban fog kötődni sztoriban az eredetihez, már a helyszín miatt is.
  • SZilaJMaGGoT
    #9
    Nekem még a 3 is tettszett, a 4-től már nekem sem... :/ Nekem tetszeni fog ez a game, akkor is ha hent lesz, L4d-nél pedig többre értékelem mert Resi... :)
  • Tikal #8
    huu, hát ez akkor csak ilyen hentelős szar lesz?? De úgy látom legalább lehet végre lőni séta közben is, yeah! :D
  • Seth
    #7
    Jó lenne ha Hunk nagy szerepet kapna és kiderülne róla sokminden.
  • Fpocok
    #6
    Mi leszünk azok a katonák, akik meghalnak a RE2 cutsceneben :D Persze aki tudja miről beszélek... nagyon sokan márcsak a 4-5 el játszottak, ami egy rakás kaki.
  • Seth
    #5
    Resi 2-3 idejében.
    A régi kalandos ,túlélős stílusra 0% esély van.
    Olyan mint a L4D, csak tps(ebben már biztos lehet lőni futás közben is :D). Multiplayer központú , pályát,helyszínt választasz,aztán mehet az írtás(ezt csak gondolom). A sztori meg kimerül majd 1-2 mondatban meg jelenetben, hogy azért legyen vmi
  • CharrDen
    #4
    Ez történetben hol helyezkedik el? Raccoon kapott egy atombombát, gondolom el kellett hogy tűnjön. Amúgy remélem olyan rögzített kamerás lesz és logikai, mint a régiek (1-2-3, remake), bár sajnos kicsi az esélye.
  • Fpocok
    #3
    Mivel többen írtátok, hogy nyissunk újat, és eddig senki nem tette meg, én megtettem.

    Teaser alapján egy jobbfajta L4D nek néz ki. Miért jobb? Mert van története.
  • Fpocok
    #2
    TEASER:

  • Fpocok
    #1
    [flash]http://www.youtube.com/v/bDe_-KlZpBA?fs[flash]

    "A Capcom és a Slant Six Games koprodukciójában télen számíthatunk a következő Resident Evil érkeztére, amiben egy négyfős kommandót vezetve elsődleges feladatunk a járvány kitörésének minden bizonyítékát eltüntetni, legyen szó az életükért küzdő szemtanúkról, vagy zombik tömegéről. A képletet bonyolítja, hogy felbukkannak az amerikai hadsereg különleges alakulatának tagjai, akik a túlélők segítségére (pl. Leon S. Kennedy) sietnek. Rajtuk kívül bio-genetikai kísérletek eredményeként született mutáns szörnyetegek is borsot törhetnek majd a négyes orra alá.
    Néhány nappal ezelőtt még arról szólt a fáma, hogy a Resident Evil: Operation Raccoon City csak konzolokra készül, de ezt ma a Capcom hivatalos bejelentése megfejelte még a PC-vel is."

    forrás