592
  • Prince23
    #312
    Remélem nem olyan árkádfos mellékszál lesz, mint a Mafia 2 két kiegészítője. hogy időre kell menni meg ien baromság, gyilokszám stb
  • Fpocok
    #311
    Nézd meg a videókat. LEsz benne heroes mod vagy mi, ahol lehet menni karakterekkel.
    Amúgy meg új szereplők lesznek.
  • Fpocok
    #310
    Lesz.
  • Prince23
    #309
    Ebbe benne lesz Leon? vagy kifélék lesznek itt?
  • DarkSector
    #308
    Miért ne lenne?
    Tudtommal jön PC-re.
  • mester1987
    #307
    PC-re gondolom nincs bejelentve?!
  • DarkSector
    #306
    Figy topikban valamit belinkeltek ami meg utána mmecáfolta ezt a hírt szóval nem hiszem hogy történt valami.
    Bankkártyánál ugye nem tudnak sokmindent tenni csak ha tudják azt a 3 számjegyű kodot a karid hátuljáról.

    Bár 1000 próbálkozásból tény hogy kijátszhatják.
    Bízzunk benne hogy nem, a vicces számomra hogy csak nem is hallottam erről a boltról még eddig.
    Nem nagyon értem miért törték fel. Akkora nagy cég lenne ez?
  • grebber
    #305
    Game-et most törték fel remélem adataimat nem nyúlták le! :(
  • DarkSector
    #304
    "Resident Evil: Operation Raccoon City City előrendelési bónusz

    Újabb érv a Resident Evil: Operation Raccoon City előrendelése mellett.
    A Capcom megerősítette a tavasszal érkező Resident Evil: Operation Raccoon City angliai előrendelői bónuszainak hírét. Ha már most úgy érezzük, hogy nem lesz elég tűzerőnk a zombiapokalipszis visszaverésére, akkor mindenképp érdemes előrendelni a játékot, ugyanis így egy Elite Weapon Pack-al gazdagodhatunk. Ennek tartalma egy Perforator shotgun, illetve egy Combat Sub-Machine Gun.

    A GAME vagy Gamestation-ön keresztül előrendelve a Power Weapon Pack-ra tehetünk szert, ami egy Anti-material Rifle-el és egy Combat Shotgun-al ajándékoz meg minket. Az erősen multis darab ugyan nem a megszokott Resident Evil élményt tárja a rajongók elé, de ennek elllenére kíváncsian várjuk."
  • Prince23
    #303
    Casual gamerek...
  • Fpocok
    #302
    Akkoriban más idők voltak. Plusz azért oda skill is kell, mármint a quakehez. Igen, szerintem skill kell oda is, meg csbe is.
  • Seth
    #301
    Akkor mai szemmel a Doom, Quake konzolos játék ? :)
  • Fpocok
    #300
    Szerintem vannak jó konzolos játékok is. Itt a szar konzolos az gyakorlatilag ugyanazt jelenti, mint az agyatlan lövöldözős játék.
  • Seth
    #299
    a szar konzolost nem lehetett volna kihagyni ? Mintha az első Resi nem PS1-en indult volna útjára. Nem a konzol a szar, hanem az emberek igényei
  • Fpocok
    #298
    Heroes mód nélkül jó lenne. Az annyira kiábrándító.
    Emlékszetek arra, milyen volt régen az RE? Most meg egy szar konzolos, agyatlan lövölde lett ez is.
  • Prince23
    #297
    Multiplayer trailer
  • Fpocok
    #296
    Igen, láttam. Viszont a link, amit nyomtál, NEM JÖTT BE.
  • Prince23
    #295
    Egy kommenttel alább :S
  • Fpocok
    #294
    trailer

    Na... ez jól néz ki. Faszán megcsinálták. De a legjobb az, hogy itt nincs benne egy ismert arc sem. Nem kúrják szét a történetet ebben a trailerben. Azt majd a full játékra tartogatják.
  • DarkSector
    #293
    Ezt szokták hype-nak nevezni, vagy mézesmadzagnak, de a gameplay videóknak inkább hiszek inkább aszerint mondom még máig hogy kalap szar lesz egy
    Resident 4 Dead
  • Prince23
    #292
    ÚJ videó

    Jó lesz ez
  • DarkSector
    #291
    Szerintem is jön RE4-5 is volt pc-re.
  • wedge31
    #290
    Hivatalosan egyenlőre még jön pc-re.
  • DarkSector
    #289
    Hát én is ezt mondanám ha egy régi játékmenetről lenne szó, de az akció központú játékoknak nem a játékmenete szokott lenne az erőssége, hanem a látvány.

    Legalábbis én így nézem a dolgokat.

    Egyenlőre még egy darab kucsot vagy ajtót nem láttam a játékban, még úgy sem hogy berugnak egy ajtót nemhogy hozzá kulcsokat keresgélni vagy rejtvényt megoldani.
  • grebber
    #288
    szeretem ha valami szép ,de nem mindig érdekel a graf!
    Ha olyan lenne mint a Resi 4 az sem érdekelne lekössön,jókat játsszak vele és kész!
  • DarkSector
    #287
    Kegyetlen zombigyilok lesz.
    És még abban se lennék biztos hogy a Resident Evil 5-től ez szebb
  • grebber
    #286
    Ez kegyetlen jó lesz! Ha nem jön pc-re akkor meg boxon tolom ennyi!
  • Fpocok
    #285
    Mé? NEM?
  • Muttley
    #284

    te aztán nem sz.rozol :)
  • DarkSector
    #283
    Már a rohadás tudja a mai játékoknál.
  • Fpocok
    #282
    Na ez így már sokkal érdekesebb...
    Viszont nem jön PCre? Legalább is a végén nem tüntették fel...
  • Seth
    #281
    Jó kis videó ez. Mindenki benne van aki számít :D
  • Fpocok
    #280
    Kurva anyád Capcom!
  • grebber
    #279
    Márciusban bevetésre indulunk
  • vk90
    #278
    Jó lenne, ha lennének benne réjtvények, még ha nem is kötelező rejtvények tudjátok, mint az Onimushákban, hogy voltak ládák és ahhoz hogy ki tudjad nyittani, meg kellett fejtened a rejtvényt előtte. A ládákban meg lennének életek, lőszer, új fegyver stb. Az Onimushákban is nagy sikerélményt tudott adni, ha pár perc szarakodás után kaptál egy fasza kardot. Szerintem egy Resiben is lehetnének ilyenek. Talán majd a 6-ban.
  • DarkSector
    #277
    jaja.
  • SZilaJMaGGoT
    #276
    Én nem azzal kezdtem, sőt a zombik lecserelése miatt nem is játszottam már vele. Az 5-öt próbáltam mer videók alapján bejött, de az meg egy árkád szar. Én nem a régi játékmechanikát sírom vissza, mert ez pl. pont bejön, tudnának csinálni oldschool resit új játékmechanikával is, csak bizonyos gameplay elemeket kéne jobban erőltetni mint a rejtvények pl. Nahde a Capcom nem fog réteg játékot készíteni, a széles rátájú célközönség meg buta egy pöcsölős játékhoz... Ilyen szempontból kár reménykedni is. :/
  • DarkSector
    #275
    Jah inkábba csaj. :)
  • DarkSector
    #274
    Megvagyok nélkülük énis, de irni róla még lehet. Énis így vagyok kevés érdekel már (azokat meg is tudom ennek hála venni)
    Hát jah ha causal-ra áll az ember akkor nehéz megérteni ezt a részt.
    meg azoknak akik a 4- vagy azután kezdték a sorozatot.
  • SZilaJMaGGoT
    #273
    Én régen is bírtam(bár lehet inkább egy csaj miatt :D), de nekem is jobban tetszik az új.